talenthunters.com.pl

talenthunters.com.pl Talent Hunters to wieloletnie doświadczenie, które jest pomocne dla Twojego biznesu! Profesjonalne doradztwo zawodowe, a także Headhunting to nasza specjalność. Już dziś sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z pomocy, jaką Ci oferujemy. Atrakcyjne warunki, a także ścisła współpraca są gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy już teraz.

Szczegóły strony www.talenthunters.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polskie obywatelstwo »

  Yourpoland.pl to strona internetowa, która przedstawia informacje z zakresu prawa odnośnie obywatelstwa polskiego. Także każdy kto pochodzi z Polski i boryka się z problemem potwierdzenia obywatelstwa, a co za tym idzie z otrzymaniem polskiego paszportu uzyska sprawną pomoc. Jeżeli zatem jesteś emigrantem polskim, który w przeszłości wyemigrował z Polski albo jesteś potomkiem polskiego emigranta, to ta strona ułatwi Ci "odzyskać" polskie obywatelstwo. Na opisywanej stronie są również dostępne generatory wniosków, które bardzo ułatwią przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz forum.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kreatywne wzory CV »

  InneCV.pl to zbiór profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Materiały te zostały sprawdzone czujnym okiem profesjonalnych rekruterów z profesjonalnych firm head hunteringowych. W zasobach serwisu znajdują się ciekawe wzory cv oraz listy motywacyjne na konkretne posady. Zbiór tzw. kreatywnych CV to interesująca baza graficznych wzorów CV, które cechują się ciekawym wyglądem i profesjonalnym wykonaniem.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hands to Work - praca za granicą »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy, która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Praca za granicą jest bardzo dobrą formą możliwości pracy tymczasowej, ale wielu pracowników jest związanych z firmą od wielu lat. Praca w Holandii jest
  oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych. Można znaleźć oferty pracy na stronie
  http://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html
  Agencje które nalezą do związku dbają o przestrzeganie przepisów i dobrą opinię branży.
  Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl
  Siedziba firmy :
  HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole
  Oddziały :
  - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15
  - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10
  - województwo kujawsko– pomorskie 87-100 Toruń ul. Mostowa 22

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozmowa kwalifikacyjna - praktyczne porady »

  Szykujesz się do rozmowy o pracę? Przed tym jak udasz się na miejsce odbycia pierwszej rozmowy o pracę, przeglądnij artykuły serwisu Rozmowa.Kwalifikacyjna.Pl, a dowiesz się jak trzeba przygotować się do sprawdzianu jaki stanowi rozmowa kwalifikacyjna. Dzięki naszym wskazówkom dowiesz się jak należy się ubrać na spotkanie z rekruterem, a także jakich pytań możesz oczekiwać podczas spotkania.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Work Service Express – aktualne oferty pracy »

  Jako certyfikowana i doświadczona agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej Work Service Express oferujemy wszystkim osobą poszukującym pracę atrakcyjne propozycje zatrudnienia takie jak praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii oraz praca w Islandii. Rekrutujemy w wielu popularnych branżach na wiele atrakcyjnych stanowisk zapewniając bardzo konkurencyjne warunki pracy oraz płacy. Podpisujemy minimum 3-miesięczne kontakty z możliwością przedłużenia na dłuższy okres. Nasi pracownicy mają również możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą w najlepszych europejskich firmach.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »