talenthunters.com.pl

talenthunters.com.pl Talent Hunters to wieloletnie doświadczenie, które jest pomocne dla Twojego biznesu! Profesjonalne doradztwo zawodowe, a także Headhunting to nasza specjalność. Już dziś sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z pomocy, jaką Ci oferujemy. Atrakcyjne warunki, a także ścisła współpraca są gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy już teraz.

Szczegóły strony www.talenthunters.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Test zainteresowań zawodowych »

  Profesjonalny test na preferencje zawodowe, który pokaże Ci przeznaczoną Ci drogę progresu życia osobistego i zawodowego. Wystarczy, że w kilkudziesięciu krokach testu wyznaczysz swe hobby, predyspozycje i pozostałe czynności, których robienie przynosi Ci radochę, a my pomoże odszukać najlepszą fuchę dla Ciebie!

  Przekonasz się o swoich predyspozycjach do piastowanych fachów, odkryjesz swe słabe i mocne strony, jak i damy Ci subiektywną opinię o swojej sylwetce zawodowej. Jakby tego było mało, test ten zapewni Ci wiadomości o tym, jak jesteś odbierany przez przyszłych pracodawców!

  Oprócz tego, w TwojePredyspozycje.pl odnajdziesz bardzo dużo informacji z obszaru doradztwa zawodowego i personalnego, które z pewnością uzupełnią i rozwiną Twoje życie zawodowe! Zapraszamy do rozwiązywania testu na preferencje i predyspozycje zawodowe!

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie obywatelstwo »

  Yourpoland.pl to strona internetowa, która przedstawia informacje z zakresu prawa odnośnie obywatelstwa polskiego. Także każdy kto pochodzi z Polski i boryka się z problemem potwierdzenia obywatelstwa, a co za tym idzie z otrzymaniem polskiego paszportu uzyska sprawną pomoc. Jeżeli zatem jesteś emigrantem polskim, który w przeszłości wyemigrował z Polski albo jesteś potomkiem polskiego emigranta, to ta strona ułatwi Ci "odzyskać" polskie obywatelstwo. Na opisywanej stronie są również dostępne generatory wniosków, które bardzo ułatwią przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz forum.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz Gajewski - Agent Kariery »

  WITAJ CZYTELNIKUKIM JESTEM?Agentem Kariery – pomagam ci zadbać o twoją karierę zawodową, zbudować odpowiedni plan kariery i precyzyjnie go wykonać, abyś pracował z Pasją i miał posadę, która daje ci satysfakcję, radość i pieniądze.Trenerem i mówcą motywacyjnym – w trakcie warsztatów, szkoleń i spotkań wspieram i inspiruję innych, aby swobodnie wyrażali swoje zdolności w sposób pełen harmonii i miłości, oraz realizowali swoje cele życiowe i zawodowe.Konsultantem z zakresu HR - wspieram swoją wiedzą i doświadczeniem firmy i przedsiębiorstwa, które pragną w sposób pro-ludzki spojrzeć na swoich pracowników i zarządzać ich pracą poprzez cele, samorealizację i samodoskonalenie. Autorem książki – realizuję swoją pasję pomagania innym poprzez docieranie do szerokiego grona czytelników dzięki książce „Pracuj z Pasją! Znajdź posadę, która da ci satysfakcję, radość i pieniądze.” Książka ta, jest wydana przez wydawnictwo One Press, które wydaje w Polsce książki takich autorów jak Joe Vitale i Napoleon Hill.Założycielem serwisu LOOKUS.pl - gdzie wraz zespołem w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie tworzymy na zamówienie profesjonalne CV i Listy motywacyjne, jak również w ramach usługi „Agent Kariery” przygotowujemy kandydatów do zdobycia pracy.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko-Biała »

  Adwokat Bielsko-Biała – Wieńczysław Grzyb świadczy usługi prawne i adwokackie podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym, m.in. sporządza pisma procesowe, udziela porad prawnych, wydaje opinie prawne. Działamy głównie na terenie Bielsko-Białej i okolic, reprezentujemy również naszych klientów w razie potrzeby na terenie całego kraju. Adwokat Wieńczysław Grzyb zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Work Service Express – aktualne oferty pracy »

  Jako certyfikowana i doświadczona agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej Work Service Express oferujemy wszystkim osobą poszukującym pracę atrakcyjne propozycje zatrudnienia takie jak praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii oraz praca w Islandii. Rekrutujemy w wielu popularnych branżach na wiele atrakcyjnych stanowisk zapewniając bardzo konkurencyjne warunki pracy oraz płacy. Podpisujemy minimum 3-miesięczne kontakty z możliwością przedłużenia na dłuższy okres. Nasi pracownicy mają również możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą w najlepszych europejskich firmach.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »