teagle.io

teagle.io Prowadzona przez nas firma stosuje profesjonalne rozwiązania telematyczne, w tym również dla klientów zajmujących się wypożyczalniami samochodów. Nasze oprogramowanie pozwala między innymi na dostosowanie rodzaju umowy, automatyczne aneksowanie, historię wypożyczeń, jak i również archiwum umów i dokumentacji. Serdecznie zapraszamy już w tym momencie.

Szczegóły strony teagle.io:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Saczel - Budowa domów jednorodzinnych Katowice »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego na terenie całego kraju.
  Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,
  wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.
  Co w naszej ofercie budowy domu:
  - fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę
  - domy pasywne U=0,15 [W/m2K]
  - stan surowy
  - stan deweloperski
  - stan pod klucz
  a dzięki współpracy z wieloma firmami również alarmy, klimatyzacje, rekuperacje, sieci internetowe i telewizyjne
  specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem Twojego domu.
  Zapraszamy do budowy domu z nami !

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Argox Eco Energia »

  Argox Eco Energia jest firmą specjalizującą się w doradztwie energetycznym. Obszarem głównego zainteresowania jest efektywność energetyczna budownictwa. Zmiana ustawy Prawo budowlane, mająca na celu implementację Dyrektywy 2002/91 w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (EPBD), w naturalny sposób spowodowała włączenie do oferty firmy świadectw energetycznych oraz projektowanych charakterystyk energetycznych.
  Nasi eksperci wykonują certyfikaty energetyczne dla najbardziej skomplikowanych obiektów, takich jak wielkopowierzchniowe obiekty handlowe wyposażone w skomplikowane systemy ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, obiekty biurowe, hale magazynowe i produkcyjne oraz budynki mieszkalne.
  Właściciele lub zarządcy budynków zainteresowani obniżeniem kosztów utrzymania obiektów, mogą zamówić w naszej firmie audyt energetyczny lub remontowy. Stanowi on podstawę do uzyskania środków finansowych w postaci premii termomodernizacyjnej lub remontowej, a także dotacji lub pożyczki finansowanej ze środków unijnych.
  Wkrótce po wejściu w życie ustawy o efektywności energetycznej nasza oferta zostanie poszerzona o auditing efektywności energetycznej, czyli tzw. białe certyfikaty.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konsulting »

  BKM Transbus należy do firm doradczo-szkoleniowych. Nasza ofertę usług kierujemy w znacznym stopniu do firm transportowych. Posiadamy bogate doświadczenie w branży zdobyte podczas współpracy z naszymi klientami.
  Proponujemy wykonanie między innymi: badań rynku, analizy konkurencyjności, pomoc w restrukturyzacji i pozyskiwaniu inwestorów.
  W ramach szkoleń świadczymy usługi z zakresu dokształcania kierowców zawodowych.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w uk »

  Jeżeli jesteś Polakiem, który potrzebuje pomocy prawnej w UK to zgłoś się do nas udzielamy pomoc osobom poszkodowanym na skutek różnorodnego rodzaju wypadków w Anglii. Na skutek obowiązywaniu zasady No Win No Fee poszkodowany zdobywa pełne 100% odszkodowania. Całkowite wydatki wynikłe z prowadzenia sprawy - koszty raportów leczniczych, koszty obsługi prawnej są zwracane przez stronę przeciwną. Interesant nie ponosi również opłat ani prowizji od zdobytego odszkodowania. Współpraca z nami to komfort porozumiewania się w ojczystym języku na każdym etapie Twojej sprawy oraz gwarancja zdobycia możliwie najwyższego odszkodowania.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Agencja PR działa na rzecz organizacji poprzez: umacnianie znajomości marki, bieżącą promocję produktów na łamach prasy, wskazywania ewentualnego wykorzystania produktów, wyróżnianie marki na tle konkurencji, wysokiego pozycjonowanie produktów, związanie z marką pozytywnych skojarzeń, utrwalanie wizerunku marki specjalistycznej, ciągłe informowanie o wartości produktów.

  Profesjonalna agencja PR chce przyjęcia celu działania, który można zbadać. Od organizacji zależy czy agencja PR podpisze zobowiązanie uzyskania umówionych efektów współpracy, czy też działania będą miały charakter umowny. Agencja PR w swojej pracy korzysta z takich narzędzi jak: komunikaty prasowe, artykuły tematyczne, spotkania prasowe, eventy, patronaty itp.

  Dla specjalistów od reklamy, public relations już od dawna jest świetnym działaniem wspierającym sprzedaż i podnoszącym wiarygodność produktu. Z czego to wynika? Z jednej strony kreuje możliwość ”niereklamowego” spojrzenia na produkt, a ponadto tworzy w efekcie tego obraz całego przedsiębiorstwa. PR produktu jest bardziej obiektywny niż tradycyjne narzędzia promocji, w dodatku jest formą łączącą w dialogu przedsiębiorstwo z konsumentem.

  Każdy menedżer zgodzi się, że trwające przez lata skupianie się nad jednym tematem lub firmą przynosi brak świeżości w podejściu do tematu oraz określone wyczerpanie nowych idei, dlatego agencję PR warto zaprosić do współpracy również wtedy, gdy firma dawno temu stworzyło wewnętrzny dział public relations. Agencja PR może wesprzeć dział komunikacji na wielu różnych poziomach.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »