TRUST - odszkodowania komunikacyjne Wrocław

TRUST - odszkodowania komunikacyjne Wrocław Trust Doradztwo Prawne – działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, wypadki przy pracy, w rolnictwie, a także za wypadki do których doszło w wyniku nienależytego utrzymania nawierzchni( drogi lub chodnika). Jeśli doznałeś obrażeń ciała w wyniku wypadku to należy Ci się odszkodowanie, a my pomożemy Ci je uzyskać.
Zajmujemy się zarówno sprawami, które nie zostały jeszcze zgłoszone do towarzystwa ubezpieczeniowego, jak i tymi, w których ubezpieczyciel zaniżył należną Państwu kwotę odszkodowania oraz w których bezzasadnie odmówił wypłaty odszkodowania. Działamy zgodnie z zasadą NO WIN NO FEE ( nie wygrywasz nie płacisz), czyli nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania na rzecz poszkodowanego.

Szczegóły strony www.trustodszkodowania.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum Odszkodowań i Prawa KRONN »

  Nasz portal został stworzony jako platforma wymiany informacji związanych z problematyka dochodzenia odszkodowań, a także szeroko pojętej pomocy prawnej. Podstawowym celem forum jest edukacja i poszerzanie świadomości ludzi korzystających z usług ubezpieczeniowych, wskazywanie ich praw i obowiązków, oraz swobodna dyskusja na tematy związane z problematyka prawną.
  Poprzez forum możesz zadawać pytania naszym ekspertom, lub nawiązać współpracę z naszą firmą. Jeśli obawiasz się, iż samemu nie podołasz w walce z ubezpieczycielem, obawiasz się wysokich kosztów sądowych i jest to przyczyną, dla której rezygnujesz z walki o słuszne odszkodowanie, lub zadośćuczynienie a także jakiekolwiek inne roszczenie pieniężne lub niepieniężne zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami, a może wspólnie znajdziemy wyjście z tej sytuacji, pomożemy Ci sfinansować postępowanie sądowe, spróbujemy zwolnić cie ze wspomnianych kosztów, i zapewnimy profesjonalną pomoc prawna na każdym etapie postępowania.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie psa i kota to nowość »

  Zarówno ubezpieczenie psa jak i kota to nowość na polskim rynku ubezpieczeń. Ubezpieczenie takowe było prędzej dostępne, wyłącznie jednak przy zakupie polisy mieszkaniowej, która swym zakresem obejmowała także zwierzęta w domu przebywające. Dziś możemy nabyć polisę bezpośrednio zabezpieczająca naszych domowych czworonożnych przyjaciół. Jest to ubezpieczenie, z któego korzysta coraz więcej posiadaczy domowych pupili.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze oc »

  Sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie oc, ac, nnw dzięki kalkulatorowi dostępnemu na naszej stronie ubezpieczenia-ociac.pl. Wpisz podstawowe dane niezbędne do obliczenia składki i sprawdź jej wysokość u 12 ubezpieczycieli. Oprócz tego na stronie dostępne porady na temat ubezpieczeń oraz dokumenty: wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, wypowiedzenie ubezpieczenia oc, zawiadomienie o sprzedaży pojazdu, umowa kupna - sprzedaży pojazdu i inne. Wszystkie niezbędne informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz na UBEZPIECZENIA-OCIAC.PL. SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC AC »

  Zastanawiasz się na jaką z ubezpieczalni się zdecydować? Doskonale rozumiemy Twój problem! Właśnie dlatego stworzono takie witryny jak nasza. Znajdziesz na niej takie tematy jak ubezpieczenia pojazdu, agencje ubezpieczeniowe, doradztwo i ubezpieczenia przez internet. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy, które przecież można spożytkować w znacznie przyjemniejszy sposób.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria bydgoszcz »

  W kancelarii w Bydgoszczy znajdą Państwa fachową i profesjonalną pomoc prawną polegającą na windykacji należności, udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, pism procesowych, projektów umów, zastępstwie procesowym i prawnym przed sądami i innymi instytucjami oraz organami. Oferujemy pomoc prawną osobom fizycznym, prawnym, przedsiębiorcom. Obejmuje ona zakres począwszy od spraw cywilnych, gospodarczych, handlowych, pracowniczych, administracyjnych, rodzinnych po kompleksową obsługę prawną przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »