Wirtualny spacer

Wirtualny spacer Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek pytania dotyczące technologii „wirtualny spacer”. Prezentacja wirtualna mieszkań, lokali gastronomicznych, hoteli oraz muzeów będzie bardzo łatwa i odbędzie się na bardzo wysokim poziomie. Osoby, pragnące odwiedzić dane miejsce, nabyć lub wynająć lokal mieszkalny czy biurowy, będą mogły obejrzeć wnętrze z jakiegokolwiek miejsca na naszej planecie.

Szczegóły strony wirtualne-spacery.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro tłumaczy »

  Profesjonalne Biuro tłumaczeń Lingua Expert wykonuje tłumaczenia z jednego języka na inny, inne języki, a więc nie tylko z języka polskiego na obce i odwrotnie ale i przykładowo z języka angielskiego na niemiecki.
  Siedzibą biura jest zlokalizowana w centrum Krakowa, do którego zapraszamy. Skontaktować się z biurem również za pomocą telefonu albo formularza, które to dostępne są na stronie internetowej biura Lingua Expert.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Katowice »

  Organizujemy od podstaw bankiety dla firm i instytucji. Firma "Halo Catering" posiada spore doświadczenie w organizacji tego rodzaju imprez. Zapewniamy ponadto młodym parom wesele marzeń. "Halo Catering" to także przyjęcia okolicznościowe, lunch time dla firm oraz wesela. Profesjonalna organizacja imprez firmowych to nasza domena. Nasz obsługiwany region to głównie Śląsk i Katowice, przy czym realizujemy również zlecenia na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Renowacja marmuru »

  Czyszczenie marmuru, pranie dywanów, pranie tapicerki to nasza specjalność. Oferujemy czyszczenie dachów, czyszczenie elewacji, usuwanie graffiti oraz czyszczenie posadzek przemysłowych. Lakszmi zaprasza.

  Opis technologii czyszczenia.

  Czyszczenie każdego rodzaju posadzki zaczynamy od zamiatania bądź odkurzenia specjalistycznym odkurzaczem.

  Następnie określamy rodzaj przeważających zabrudzeń, dobieramy specjalistyczną chemię i przystępujemy do szorowania posadzki, zazwyczaj usuwamy na tym etapie stare, zużyte impregnaty.

  Po neutralizacji chemicznej przystępujemy do punktowego usuwania plam innego niż przeważające pochodzenia.

  Po kolejnej neutralizacji przechodzimy do krystalizacji marmuru trawertynu (omijamy ten krok w przypadku gresu i granitu).

  Proces ten polega na obróbce mechaniczno-chemicznej. Kryształy wapnia zamienione zostają w mikro kryształy pochodnych krzemianu, w ten sposób zwiększona zostaje odporność na ścieranie i wnikanie zabrudzeń.

  Krystalizacja marmuru - stosuje się ją zarówno w przypadku nowych powierzchni (impregnacja) jak i podczas renowacji starych (doczyszczanie i impregnacja).

  Następnie posadzkę zamiatamy, zmywamy po krystalizacji i konserwujemy. W zależności od Państwa upodobań możemy położyć błyszczący lub matowy impregnat.

  Zazwyczaj ostatnim etapem jest polerowanie podłogi.

  Mogą Państwo cieszyć się pięknie wyglądającą posadzką!

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Airport Parking Gdańsk Rębiechowo »

  Parking lotniskowy w Gdańskim Rębiechowie to parking najbliżej lotniska usytuowany na terenie Gdańska. W swojej ofercie ma opcję pozostawienia pojazdu na krótki lub długi termin. Umiejscowiony jest on w bardzo niewielkiej odległości od terminalu lotniczego, a z jego usług na okrągło korzysta znaczna ilość klientów. Jeżeli ponadto bierzemy pod wzgląd niewielką odległość od terminala lotniczego z możliwością transportu przed wylotem jak i po przylocie, to już z pewnością powinniście jak najszybciej dokonać rezerwacji miejsca parkingowego bezpośrednio z udostępnionego formularza na witrynie WWW. W razie pytań nasz zespół odpowie na wszystkie, więc zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz elektronicznego.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum konferencyjne Kraków »

  Mając nadzieję na znalezienie odpowiedniego miejsca dla przedstawienia swojej nowej kolekcji mody czy znalezienia właściwego miejsca dla swojej najnowszej inscenizacji trudno ominąć miejsce, jakim jest centrum konferencyjne w Krakowie. EXPO Kraków każdego roku obsługuje setki tego typu przedsięwzięć, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem coraz poważniejszych przedsiębiorstw oraz firm czy instytucji. To tutaj odbywają się konwenty czy spotkania na szczycie, wernisaże, a także różnego rodzaju bankiety.

  Data dodania: 26 10 2017 · szczegóły wpisu »