womagmieszkania.pl

womagmieszkania.pl Prowadzona przez nas zielonogórska firma WOMAG mieszkania proponuje swym gotowe mieszkania, do zamieszkania od zaraz. Posiadamy takie nowe mieszkania w Zielonej Górze w kilku dogodnych lokalizacjach, przez co każda osoba może znaleźć coś idealnego dla siebie. Pomagamy także klientom z własnymi mieszkaniami. Zajmiemy się ich remontem i urządzeniem. Ponadto wraz z naszymi specjalistami od aranżacji wnętrz pomagamy w decyzji, które mieszkanie wybrać i jak je urządzić, czy też zajmujemy się jego pełnym urządzeniem i wyposażeniem.

Szczegóły strony womagmieszkania.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nieruchomości Dąbrowa Górnicza »

  Iwra Nieruchomosci - doświadczenie i znajomość rynku.
  Wynajem, sprzedaż, profesjonalne wsparcie oraz kompleksowa obsługa.
  Nasz wykwalifikowany zespół pracowników, posiadający wszelkie kwalifikacje pomoże Państwu w doborze najbardziej odpowiedniego domu, mieszkania oraz wszelkiego typu nieruchomości.
  Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę formalno prawną. Skutecznie pomożemy w uzyskaniu
  dokumentacji administracyjnych oraz prawnych, koniecznych do przeprowadzenia transakcji.
  Oferujemy:

  * sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości;
  * pośrednictwo w transakcjach zakupu i sprzedaży
  * pośrednictwo w wynajmie lokali mieszkalnych i użytkowych;
  * pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • geodezja-wycena.cba.pl »

  Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. W dziedzinie geodezji wykonujemy: - Mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych (budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej) - w formie analogowej lub numerycznej,- Mapy zasadnicze (w formie analogowej lub numerycznej),- Wytyczenie budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,- Inwentaryzację powykonawczą budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,- Podziały nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,- Połączenia nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,- Rozgraniczenia,- Wznowienia znaków granicznych oraz okazania granic ewidencyjnych,- Mapy do celów prawnych,- Ekspertyzy, badanie i regulacje stanów prawnych (m.in. do ksiąg wieczystych),- Dokumentacje do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów i budynków,- Inne prace (np. pomiary i obliczenie powierzchni zasiewów dla potrzeb kontroli ARiMR),- Opinie sądowe.W dziedzinie wyceny nieruchomości wykonujemy: Wycenę wartości różnych praw rzeczowych:- własności,- użytkowania wieczystego,- ograniczonych praw rzeczowych (m. in. służebności i spółdzielczego własnościowego prawa do lokali mieszkalnych, użytkowych i domków jednorodzinnych),- posiadania.Wycenę różnych rodzajów nieruchomości:- nieruchomości rolnych,- nieruchomości budowlanych,- nieruchomości leśnych,- nieruchomości rekreacyjnych,- nieruchomości przemysłowych,- budynków,- budowli,- mieszkań,- lokali użytkowych.Wycenę wartości nieruchomości do różnych celów:- dla potrzeb podatkowych i opłat (podatek od wartości, podatek od wzrostu wartości, opłaty za wyłączenie gruntów z produkcji rolnej i leśnej oraz przedwczesny wyrąb drzewostanów),- dla potrzeb obrotu nieruchomościami (kupno, sprzedaż, dzierżawa, wniesienie aportu do spółki, przekształcenie użytkowania wieczystego we własność),- dla potrzeb zabezpieczenia kredytów,- dla potrzeb ustalenia wartości odszkodowań (z tytułu wywłaszczenia nieruchomości, z tytułu zmian stanu środowiska, z tytułu decyzji planistycznych, tzw. "mienie zaburzańskie),- dla innych potrzeb - w tym opinie sądowe.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poznanik.pl - Darmowe Ogłoszenia w Poznaniu »

  Darmowe ogłoszenia ze zdjęciami z Poznania i okolic. Serwis umożliwia darmowe publikowanie ogłoszeń wraz ze zdjęciami oraz darmowe przeglądanie ogłoszeń przez użytkowników. Nie wymagamy rejestracji ani logowania. Ogłoszenia aktywowane są przez link w mailu. Wyróżnianie ogłoszeń za pomocą SMS (koszt 2,44zł z VAT). Standardowy czas wyświetlania ogłoszenia w serwisie wynosi 2 miesiące. Codziennie wiele nowych ogłoszeń w popularnych kategoriach takich jak: kupię lub sprzedam, nieruchomości, motoryzacja, zdrowie i uroda, praca. Poznański Serwis Ogłoszeniowy Poznanik.pl umożliwia także wykup miejsca reklamowego w postaci banerów, watermark oraz innych.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz nieruchomości »

  Biuro nieruchomości oferujące usługi w obrocie nieruchomościami na obszarze Nowego Sącza i okolic. Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo w trakcie transakcji pod względem prawnym. Tworzymy pełną dokumentację konieczną do przeprowadzenia transakcji sprzedaży, wynajmu, kupna domu. Naszymi głównymi atutami jest profesjonalizm jak również szczególna dbałość podczas obsługi naszych klientów. W przypadku wszelkich umów bierzemy udział przy ich zawieraniu chroniąc całkowicie interesy swoich Klientów. Zapraszamy do naszej agencji nieruchomości w Nowym Sączu.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości skup »

  Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi dotyczące realizowania przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego skupowania nieruchomości. Zapewniamy skupowanie między innymi lokali użytkowych, przemysłowych, komercyjnych a także domów oraz mieszkań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy!

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »