Wypalarki plazmowe - serwis, sprzedaż, części

Wypalarki plazmowe - serwis, sprzedaż, części Firma CutMet specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu maszyn CNC typu wypalarki plazmowe i gazowe, przecinarki plazmowe, sprzedaży części zamiennych i osprzętu do większości znajdujących się na rynku urządzeń do palenia łukiem plazmowym oraz palnikiem gazowym.Każde oferowane urządzenie podlega gwarancji producenta i jest ono objęte serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Szczegóły strony cutmet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rol-Max - nowe i używane maszyny rolnicze. »

  Rol-max - lider w sprzedaży maszyn rolniczych na Podkarpaciu. Firma posiada bogatą ofertę maszyn rolniczych, wśród których znajdziecie Państwo między innymi: agregaty uprawowe, ciągniki rolnicze, kosiarki rotacyjne, przewracarki i pługi.Rol-max - lider w sprzedaży maszyn rolniczych na Podkarpaciu. Firma posiada bogatą ofertę maszyn rolniczych, wśród których znajdziecie Państwo między innymi: agregaty uprawowe, ciągniki rolnicze, kosiarki rotacyjne, przewracarki i pługi.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • GLOBAL SERVICES USŁUGI EKOLOGICZNE SP. Z O.O »

  GLOBAL SERVICES USŁUGI EKOLOGICZNE SP. Z O.O., zbiórka i wywóz odpadów komunalnych z gmin Wodzisław Śląski, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Żory, Radlin, Pawłowice, Haźlach, Marklowice, Mszana, Pszów, Godów, Rydułtowy, Gorzyce. Firma „Global Services Usługi Ekologiczne" Sp. z o.o. zajmuje się odbiorem i wywozem opadów komunalnych od gmin, instytucji, podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych.

  Jesteśmy wiodącym odbiorcą odpadów z gmin i miast takich jak: Wodzisław Śląski, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Żory, Radlin, Pawłowice, Haźlach, Marklowice, Mszana, Pszów, Godów, Rydułtowy, Gorzyce. Realizując obowiązek wynikający z ustawy o odpadach Spółka „Global Services Usługi Ekologiczne” Sp. z o. o. zbiera również odpady gromadzone w sposób selektywny. Jesteśmy dumni, że w ten sposób możemy się aktywnie przyczynić do ochrony, rekultywacji i odnowy naszego największego dobra - środowiska naturalnego.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominiarz - Warszawa, Otwock »

  Pełen zakres usług kominiarskich na terenie Warszawy i okolic (Wawer, Falenica, Józefów, Otwock, Świder). W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. czyszczenie, konserwacja, udrożnianie kominów i przewodów kominowych. Ponadto odbiór techniczny instalacji kominowych, obsługa kotłowni (paliwo stale, gazowe, olejowe), pomiar wymiany powietrza w przewodach kominowych, montaż systemów kominowych (paliwa gazowe, olejowe, stałe).
  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak tez wyceniamy nasze usługi. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na nasze usługi.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukowanie Rzeszów »

  FHU Komow to firma działająca w branży kserograficznej, istniejemy na rynku od 1995roku, przez ten okres czasu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny takich usług jak: Ksero Rzeszów, Drukowanie Rzeszów, Wydruki Rzeszów. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu szerokiej gamy usług w najlepszej jakości i najniższej cenie.
  Firma Komow znajduje się w samym centrum Rzeszowa na ulicy Grunwaldzkiej, koło Uniwersytetu Rzeszowskiego(Prawo).

  Mając na uwadze postęp technologiczny i związaną z tym komputeryzację firm, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz coraz większe zapotrzebowanie na usługi, które oferuje nasza firma, wprowadziliśmy do oferty obsługę internetową, bez konieczności opuszczania biura czy też domu, możesz złożyć u nas zamówienie, a my odeślemy ksero, druk czy też skan, umówioną formą transportu. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić cenny czas, - bowiem, zgodnie z naszą dewizą CZAS TO PIENIĄDZ!

  Z uwagi na fakt, iż jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, przy większych zleceniach ceny uzgadniane są indywidualnie .

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Nasze usługi zapewniają najwyższą jakość
  w najniższej cenie. Zapraszamy do współpracy firmy, jak i klientów indywidualnych
  FHU Komow
  Wojciech Bajak
  ul. Grunwaldzka 18
  35-068 Rzeszów
  tel. kom. (0) 508 355 894

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • WRCS - Regeneracja turbosprężarek »

  Podstawą działalności przedsiębiorstwa WRCS (Warsztatu Regeneracji Części Samochodowych) jest kompleksowa naprawa i regeneracja turbosprężarek i układów turbodoładowania w pojazdach z silnikami o zapłonie samoczynnym i iskrowym. Ponadto, Naszym Klientom oferujemy: demontaż i montaż turbosprężarek i układów turbodoładowania, wymianę elementów układów doładowania, doradztwo w ustalaniu przyczyn uszkodzenia turbosprężarek, sprzedaż zregenerowanych turbosprężarek i układów turbodoładowania. Mieścimy się w Tarczynie pod Warszawą.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »