zamac.pl

zamac.pl Zamac to Zakład Materiałów Ceramicznych w Krakowie. Firma produkuje i przetwarza wyroby izolacyjne, wykonane z włókien ceramicznych. Specjalizuje się m. in. w elektrotermice i produkcji elementów grzejnych. Powstają z połączenia izolacyjnych włókien ogniotrwałych i wysokotemperaturowych spiral, przez co są wydajne i trwałe. Kształt paneli, cylindrów i półcylindrów pozwala na szybką budowę sprawnych systemów grzewczych. Nasze elementy grzejne stosowane są w laboratoriach, złotnictwie czy odlewniach.

Szczegóły strony www.zamac.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SKLEJKA SZALUNKOWA - sklejka »

  Jesteśmy jednym z największych importerów sklejki szalunkowej na rynek polski. Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy budowlane, jak również klienci indywidualni w kraju i za granicą. Importowana przez nas sklejka, w której zastosowano najnowocześniejsze technologie ze stałym systemem kontroli jakości, znalazła uznanie klientów w wielu miejscach na świecie.

  Dzięki starannie dobranej gamie produktów, wieloletnim doświadczeniom oraz fachowości i kompetencji naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować Naszym klientom satysfakcjonujące produkty po konkurencyjnej cenie zapewniając przy tym profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fasady aluminiowe »

  W ofercie firmy Grubek PPHU odnajdziemy zarówno okna bądź drzwi, ale również fasady aluminiowo-szklane wykonywane na fasady budynków. Na stronie znajdziemy bogatą galerię budynków, które mają zainstalowaną fasadę aluminiowo-szklan przygotowaną przez firmę Grubek PPHU. Na stronie jest również dokładny opis komponentów systemów aluminiowych z których możemy wybierać konfigurację naszej fasady budynku. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stan-Pol - Firma »

  Firma Stan-Pol s.c. działa jako spółka cywilna od 1998. Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas nieprzerwanej działalności na rynku od tego czasu oraz ciągłej obserwacji nowinek w dziedzinie techniki grzewczej i sanitarnej proponujmy wszechstronną obsługę w dziedzinach: instalacji grzewczych, olejowych, gazowych, węglowych, ogrzewania podłogowego i ściennego, instalacji centralnego odkurzania, solarnych i wodno kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji, pompy ciepła, a także serwisowania urządzeń grzewczych.
  Zapewniamy sprawna i fachowa obsługę klienta. Projektując korzystamy z najlepszych rozwiązań w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klientów. Oferujemy fachowy dobór urządzeń mając na uwadze niezawodność, trwałość, jak również ekonomiczność ich działania. Wykonane przez nas instalacje obejmuje trzyletnia gwarancją. Zapraszamy do szczegółowego poznania naszej oferty. Liczymy na owocną współpracę.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • mosty »

  Mosty jeżeli szukamy spółkę która zbuduje nam mostek to na pewno warto odwiedzać naszą stronę znajdziecie na niej bardzo sporo informacji. Coraz częściej mosty są budowane zwłaszcza w tych miejscach gdzie potrzebny jest nowy most albo stary trzeba zburzyć i założyć nowy. Na pewno wiele ludzi którzy się tym zajmują w naszej firmie właściwie się zajmie ażeby wszystko adekwatnie egzystowało przeprowadzone. Więc jeszcze raz serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe i płyta warstwowa »

  Przedsiębiorstwo budowlane AgroPanel Oborniki Wlkp to hurtownia materiałów budowlanych zajmującaca się dystrybucją płyty warstwowej różnego rodzaju: płyty dachowe, płyty ścienne, płyty chłodnicze. Zajmujemy się również sprzedażą stolarki okiennej: okna PCV, drzwi PCV oraz okna aluminiowe. Sprzedajmy także płyty warstwowe drugo gatunkowe: płyty styropinowe i płyty poliuretanowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »