zyciedirect.pl

zyciedirect.pl Nosisz się z myślą przystąpienia do ubezpieczenia na życie? Wybierz Życie Direct. Polisa Spokój Bliskich jest właśnie dla Ciebie, jeśli jesteś człowiekiem dorosłym, a nie ukończyłeś 85 roku życia. Warunki ubezpieczenia sprawdzisz i polisę zakupisz, nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, który znajdziesz na www. zyciedirect. pl. Jeśli wolisz sprawę załatwić telefoniczne, zadzwoń pod numer 889 020 020.

Szczegóły strony www.zyciedirect.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kronn Odszkodowania Powypadkowe »

  KRONN Wrocław - Biuro Dochodzenia Odszkodowań. Zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach dochodzić należnych im odszkodowań, oraz uzyskać maksymalne zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy profesjonalną kadrę specjalistów. Proces dochodzenia stosownych świadczeń jest na każdym etapie postępowania poddany kontroli Radcy Prawnego pracownika naszej spółki. Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat, a nasze wynagrodzenie jest nam należne dopiero po uzyskaniu stosownego świadczenia. Kontakt z naszą firmą: tel 071 791 19 72, 691 730 660, odszkodowania@kronn.pl.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie od chorób krytycznych »

  Ubezpieczenie od chorób krytycznych jest praktycznie standardem na zachodzie, niestety w Polsce jest to usługa stale niedoceniana. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego gdzie dowiecie się Państwo wielu interesujących faktów dotyczących tego ubezpieczenia.Mało popularne w Polsce ubezpieczenie, jakim jest ubezpieczenie od chorób krytycznych bije rekordy popularności w krajach zachodniej Europy. Już czas, aby również Polacy zaczęli doceniać ten rodzaj zabezpieczenia. W tym właśnie celu stworzyliśmy nasz serwis internetowy, którego zadaniem jest przybliżenie Państwu tego rodzaju ubezpieczenia.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na życie »

  Grupa Aviva jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju, działającą w Polsce od 1992 roku. Obsługujemy ponad 3 miliony klientów zarządzając aktywami o wartości ponad 45 miliardów zł.

  Aviva specjalizuje się w ubezpieczeniach indywidualncyh, ubezpieczeniach na życie, prywatnych emeryturach i długoterminowych inwestycjach. Oferujemy również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia komunikacyjne.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w uk »

  Jeżeli jesteś Polakiem, który potrzebuje pomocy prawnej w UK to zgłoś się do nas udzielamy pomoc osobom poszkodowanym na skutek różnorodnego rodzaju wypadków w Anglii. Na skutek obowiązywaniu zasady No Win No Fee poszkodowany zdobywa pełne 100% odszkodowania. Całkowite wydatki wynikłe z prowadzenia sprawy - koszty raportów leczniczych, koszty obsługi prawnej są zwracane przez stronę przeciwną. Interesant nie ponosi również opłat ani prowizji od zdobytego odszkodowania. Współpraca z nami to komfort porozumiewania się w ojczystym języku na każdym etapie Twojej sprawy oraz gwarancja zdobycia możliwie najwyższego odszkodowania.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia oc Kraśnik »

  Szukasz miejsca, w którym możesz ubezpieczyć się bez problemowo? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej multiagencji. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient otrzymał od nas wsparcie oraz najlepsze ubezpieczenia. Możemy zaoferować między innymi ubezpieczenia mieszkania Lublin, OC, NNW, firmy przed bankructwem oraz wiele więcej. Współpracujemy między innymi z AXA, PZU, TUZ i wieloma innymi towarzystwami.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »