an-kom.pl

an-kom.pl Zależy Ci na kupieniu dobrych jakościowo artykułów elektrotechnicznych? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Nasze artykuły są dobre jakościowo i przede wszystkim idealnie nadają się do systemów odgromowych, dlatego z całą pewnością sprawdź nasze propozycje i wybierz coś właściwego. Gwarantujemy wam także profesjonalne doradztwo.
Zapraszamy!

Szczegóły strony www.an-kom.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projekty domów »

  Portal zawierający projekty domu, artykuły budowlane, wskazówki pomocne przy budowie domu czy zakupie właściwych materiałów budowlanych. Wybudowanie domu to ważna inwestycja - skorzystaj ze sprawdzonych porad.

  Nowoczesne środki z zakresu budownictwa, profesjonalne projekty domów, domy parterowe oraz piętrowe i wiele innych. Bogata baza artykułów związanych z budową domu, tematyka ogrodnictwa i architektury.

  W czasie budowy domu warto przeglądać portale budowlane. Tu znajdziemy m.in aktualne normy w architekturze czy ustawy prawne. Można poznać również biura projektowe, które mogą być naszymi przyszłymi wykonawcami.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stylizacja wnętrz Aranżacja Wnętrz Warszawa »

  Firma inprojekt działa w Warszawa i zajmuje się projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Doświadczenie w projektowanie i stylizacja wnętrz, znajomość rynku materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków, dobra współpraca z wykonawcami powodują, że proces powstawania nowego wnętrza jest
  szybszy a efekty zadowalają obie strony. Architekt wnętrz, oprócz posiadania wyobraźni, wyczucia przestrzeni, wnętrzarskiej odwagi i kolorystycznego smaku- powinien także akceptować upodobania stylistyczne inwestora. Mieszkanie jest odbiciem osobowości swojego właściciela - ideałem jest, gdy uda się ją przedstawić za pomocą mebli, dodatków i kolorów. A więc- indywidualne podejście do każdego projektu architektonicznego, stosowanie rozmaitych stylistycznie rozwiązań- zaczynając od kolorystyki a kończąc na detalu- to codzienna
  praktyka. Oczywiście uważam, że osobowość architekt wnętrz także ma swoje znaczenie. Ponieważ obserwowałam już zmierzch kilku wnętrzarskich mód (wnętrza prowansalskie, zebrano) jestem ostrożna w stosunku do wnętrzarskich nowinek. Wychodzę z założenia, że prędzej czy później- wszystko się opatrzy. Lubię ponadczasowe wnętrza, w których klasyka łączy się z designem, kolorem oraz dużą ilością tkanin . Łączenie starego z nowym- to powoduje, że mieszkanie ma swoją historię, swoją osobowość- nie jest ani wystawą sklepową, ani bezosobowym wnętrzem hotelowym. Przyjazne, przytulne wnętrza- wbrew pozorom- nie ma ich tak wiele. Zapraszam.
  Na całość projektu składają się:
  • inwentaryzacja wnętrza
  • projekt architektoniczny i budowlany
  • projekt instalacji wod.-kan. oraz instalacji elektrycznej
  • pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków
  • przedstawienie projektu za pomocą komputerowej wizualizacji
  • dokumentacja projektowa i techniczna dla poszczególnych wykonawców
  • możliwość nadzoru autorskiego

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Izabela Włodarska Architektura wnętrz »

  Architektura wnętrz prywatnych, użytku publicznego oraz projektowanie przestrzeni komercyjnych, a także fasad budynków. Kompleksowa realizacja projektu od koncepcyjnego szkicu, przez przygotowanie dokumentacji technicznej dla wykonawców, aż po fotorealistyczną wizualizację wybranej przestrzeni. Nadzór autorski nad projektem, dobór kolorystyki, materiałów i detali wykończeniowych, a w razie potrzeby ich indywidualne projektowanie.
  Działamy na terenie Dolnego Śląska, realizując zlecenia na terenie takich miast jak: Legnica, Wrocław, Jelenia Góra i Lubin.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia betonowe »

  Firma Gigam-Bis prowadzi sprzedaż ogrodzeń prefabrykowanych z paneli żelbetowych, ogrodzeń z kostki wibroprasowanej imitującej piaskowiec, płytek elewacyjnych imitujących piaskowiec, kamienia elewacyjnego w bardzo dużej gamie wzorów, jakie idealnie układają się w otoczeniu posesji prywatnych, obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy asortyment najwyższej jakości, który jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów związane z kształtowaniem ogrodzenia oraz przestrzeni wokół terenów prywatnych.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Projektant wnętrz - Wesolowscy Design zaprasza: architektoniczne projektowanie wnętrz Warszawa, Łódź. Specjalizacja to architektura wnętrz mieszkalnych i komercyjnych oraz profesjonalne oraz kompleksowe projektowanie sklepów i systemów shop in shop. Dekoracje, wizualizacje 3d i modernizacja. Doświadczony architekt i projektant wnętrz zaprasza - architektura wnętrz mieszkalnych, biurowych, obiektów handlowych i powierzchni sklepowych - kompleksowe projektowanie wnętrz Łódź i Warszawa.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »