APROPO - architektura / wnętrza - kraków

APROPO - architektura / wnętrza - kraków podstawową działalnością biura jest projektowanie i aranżacja wszelkiego rodzaju wnętrz oraz tworzenie unikalnych projektów mebli i innego wyposażenia a także projektowanie architektoniczne obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej - pozwala to zaoferować klientowi kompleksową obsługę inwestycji na najwyższym poziomie - od konsultacji na etapie planowania poprzez projektowanie, nadzory autorskie aż po porady związane z eksploatacją budynku lub lokalu...współpraca z każdym klientem jest traktowana indywidualnie, co daje możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu i zakresu prac projektowych oraz dopasowania się do specyficznych wymagań każdej inwestycji- zapraszamy do współpracy - www.apropo.info.pl

Szczegóły strony www.apropo.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wkłady kominkowe »

  Obecne kominki występują w szerokiej gamie. Od kominków tradycyjnych, po te z płaszczem wodnym a na elektrycznych kończąc. Kominek poza ogrzewaniem stwarza niesamowitą atmosferę w pomieszczeniu w którym się znajduje. Kominki z płaszczem wodnym pozwalają na ogrzewanie większej liczby pomieszczeń a także wody bieżącej. Elektryczne doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach gdzie niemożna zainstalować tradycyjnego kominka chociażby ze względu na brak komina.
  Firma Redfire z siedzibą w Żarach jest właścicielem sklepu, poświęconego produktom z zakresu branży kominkowej.
  W naszej ofercie znajdą państwo duży asortyment kominków wraz z akcesoriami do nich oraz wkłady kominkowe. Oferujemy także fachową pomoc w doradztwie i doborze najodpowiedniejszego dla Państwa kominka oraz akcesoriów potrzebnych do jego montażu. Kominek był wykorzystywany do nagrzewania już od najdawniejszych czasów. Także ostatnimi czasy wrócił do łask. Jeszcze niedawno był synonimem luksusu i szczycili się nim ludzie zamożni. Obecnie prawie każdy może sobie pozwolić na jego posiadanie. Wystarczy znaleźć dla niego odpowiednie miejsce. Dołączcie Państwo do grona zadowolonych klientów, aby potem móc delektować się magią jaką roztacza kominek w domu. Kominki z płaszczem wodnym to zarówno przyjemność jaką daje kominek i ogrzewanie całego domu. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznania się z naszą ofertą kominków dla każdego.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Saczel - Budowa domów jednorodzinnych Katowice »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego na terenie całego kraju.
  Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,
  wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.
  Co w naszej ofercie budowy domu:
  - fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę
  - domy pasywne U=0,15 [W/m2K]
  - stan surowy
  - stan deweloperski
  - stan pod klucz
  a dzięki współpracy z wieloma firmami również alarmy, klimatyzacje, rekuperacje, sieci internetowe i telewizyjne
  specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem Twojego domu.
  Zapraszamy do budowy domu z nami !

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • NatusDESIGN - Pracownia Architektury Wnętrz. »

  Pracownia NatusDESIGN – projektujemy wnętrza mieszkań, domów i biur w stylistyce współczesnej a także w wybranej prze klienta stylizacji. Na prośbę klienta prowadzimy projekty wnętrz pod klucz. Zwracamy szczególną uwagę na niepowtarzalność oraz funkcjonalność projektowanych rozwiązań w Państwa pomieszczeniach. Zwracamy szczególną uwagę na detale w czasie wykonywania projektu jak i jego realizacji. Wykonujemy projekty wnętrz na terenie całego kraju.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ArchOmega - projektowanie wnętrz »

  Nasza oferta to projektowanie wnętrz - obejmujemy działalnością: Rzeszów, Tychy, Katowice, Kraków

  Projektujemy wnętrza prywatne (mieszkania, domy i apartamenty) i wnętrza komercyjne, oraz domy na indywidualne zamówienie.
  Oferujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość projektów. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami.

  Działamy głównie na terenie południowej Polski.
  Kraków, Śląsk i Podkarpacie to obszar naszej działalności – projekty wnętrz z nadzorem.
  Cała Polska – projekty on-line.
  Zapraszamy na stronę … ;-)

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowe Toruń »

  Biuro projektowe Tomdoor - wykonujemy rysunki obiektu jednorodzinnego, wielorodzinnego, budynków szeregowych oraz innych. Wykonujemy ekspertyzy i pomiary budynków jak i adaptacje projektów. Biuro projektowe Tomdoor to firma która projektuje obiekty o różnych kształtach, tradycyjnych jak i śmiałym i odważnym designie. Staramy się połaczyć nowoczesny wygląd budynku z zachowaniem tradycyjnych wartości równowagi pomiędzy historią a nowoczesnością. Naszym klientom zrealizujemy "wymarzony dom" który będzie spełniał ich wymagania i oczekiwania. Zapraszam do współpracy z Pracownią Architektoniczną Tomdoor.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »