APROPO - architektura / wnętrza - kraków

APROPO - architektura / wnętrza - kraków podstawową działalnością biura jest projektowanie i aranżacja wszelkiego rodzaju wnętrz oraz tworzenie unikalnych projektów mebli i innego wyposażenia a także projektowanie architektoniczne obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej - pozwala to zaoferować klientowi kompleksową obsługę inwestycji na najwyższym poziomie - od konsultacji na etapie planowania poprzez projektowanie, nadzory autorskie aż po porady związane z eksploatacją budynku lub lokalu...współpraca z każdym klientem jest traktowana indywidualnie, co daje możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu i zakresu prac projektowych oraz dopasowania się do specyficznych wymagań każdej inwestycji- zapraszamy do współpracy - www.apropo.info.pl

Szczegóły strony www.apropo.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projekty »

  W Kolekcji prezentujemy projekty domów spełniające wymagania rządowego Programu Rodzina na swoim,
  który powstał w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego pierwszego lokum. Program przeznaczony
  jest dla małżeństw oraz osób samotnie wychowujących przynajmniej jedno dziecko. Wsparcie państwa
  pozwala - przez pierwsze 8 lat - na obniżenie odsetek od zaciągniętego kredytu o 50%. Wnioskodawcy
  muszą posiadać zdolność kredytową, pozwalającą na spłatę pełnych rat kredytu. Powierzchnia użytkowa
  kredytowanego domu jednorodzinnego nie może przekraczać 140 m2. Kwalifikując projekty do tej Kolekcji,
  przyjęliśmy zasady obliczania powierzchni użytkowej wg normy PN-ISO 9836:1997. Ponieważ jest to jedna
  z dwóch norm według których można obliczać powierzchnię użytkową, zalecamy, aby przed podjęciem ostatecznej
  decyzji, wybrany projekt domu przedstawili Państwo do akceptacji w banku, który będzie udzielał kredytu.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna drewniane Wrocław »

  Firma Mikołajczyk działa od 1995 roku zajmując się sprzedażą i montażem okien drewnianych, okien pcv, drzwi, bram garażowych oraz rolet i żaluzji zewnętrznych. Doświadczenie, znajomość zagadnień technicznych i bogaty wybór okien sprawiają, że każdy klient dobierze odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Okna drewniane oferujemy w kilku systemach standardowy 68 oraz pasywny 88mm. 4-warstwowe lakierowanie sprawia, że okna zachowują piękno przez wiele lat. Okna drewniane sprzedajemy we Wrocławiu w dwóch salonach firmowych.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranzacja wnętrz »

  Ilość pomieszczeń oraz ich rozkład jest przede wszystkim zależny od naszych potrzeb. Jeżeli posiadamy dużą rodzinę to oczywiste jest że każdy dodatkowy pokój będzie dla nas cenny. Jeśli mieszkamy sami i cenimy sobie przestrzeń to większy metraż możemy zagospodarować na pokój dzienny gdzie przestrzeni będzie pod dostatkiem. Część pomieszczeń możemy ze sobą połączyć – na przykład kuchnię z pokojem dziennym (jako aneks kuchenny). Ilość możliwości jest duża i wszystko zależy tylko od nas. Inne porady z zakresu urządzania domu lub mieszkania znajdziesz na naszym poradniku Jakmieszkac.eu.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Nasza Firma zapewnia Państwu obsługę przy budowie lub remoncie dachu, doradztwo, kosztorysowanie, realizacja i gwarancję. Na polskim rynku w aktualnej chwili jest mnóstwo materiałów budowlanych do krycia dachów. Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się szlachetnymi pokryciami dachowymi w zakresie sprzedaży, doradztwa, kosztorysowania, optymalizacji i prezentacji najlepszych dachówek ceramicznych, cementowych, bitumicznych, blachodachówek, pap termozgrzewalnych a oraz systemów rynnowych, okien dachowych, wszelkich akcesoriów do kompleksowego wykonania dachu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk »

  DomiDesign - architekt wnętrz Dominika Grabowska. Projekty i aranżacje wnętrz - Absolwentka Artystycznej Szkoły Studio Sztuki gdzie na wydziale projektowanie wnętrz zdobyła tytuł Plastyka o specjalizacji Kreacji Przestrzeni. Projektant i architekt wnętrz Warszawa. Zapraszamy - projektowanie wnętrz Warszawa i trójmiasto (Gdańsk, Gdynia oraz Sopot). Wykończenia - stylista nieruchomości i dekorator wnętrz zaprasza.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »