APROPO - architektura / wnętrza - kraków

APROPO - architektura / wnętrza - kraków podstawową działalnością biura jest projektowanie i aranżacja wszelkiego rodzaju wnętrz oraz tworzenie unikalnych projektów mebli i innego wyposażenia a także projektowanie architektoniczne obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej - pozwala to zaoferować klientowi kompleksową obsługę inwestycji na najwyższym poziomie - od konsultacji na etapie planowania poprzez projektowanie, nadzory autorskie aż po porady związane z eksploatacją budynku lub lokalu...współpraca z każdym klientem jest traktowana indywidualnie, co daje możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu i zakresu prac projektowych oraz dopasowania się do specyficznych wymagań każdej inwestycji- zapraszamy do współpracy - www.apropo.info.pl

Szczegóły strony www.apropo.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Płyty tarasowe, kostka brukowa »

  Jesteśmy manufakturą, która od ponad 30 lat dostarcza na rynek najwyższej jakości wyroby architektury betonowej. By sprostać wymaganiom naszych Klientów cały czas rozwijamy. Nasze produkty mają wiele zalet- są odporne na trudne warunki atmosferyczne, trwałe, przy czym zachowują swoje piękno. Nasze doświadczenie i wiedza sprawiają, że każdy Klient uśmiechem patrzy na efekty naszej pracy z uśmiechem. Nasza bogata oferta zawiera między innymi: płyty betonowe, pieńki imitujące słoje drewna, rynienki ogrodowe, rotundy, cokoliki i obrzeża trawnikowe, betonowe elementy dekoracyjne, palisady, świątynie greckie czy kamieni naturalne- piaskowce, granity, bazalty. Ci, którzy już skorzystali z naszych usług są zadowoleni. Warto też wspomnieć, że mamy najlepsze ceny w okolicy.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Milena Maciak projektowanie wnętrz »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy autorskie projekty wnętrz łącznie z projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia oraz z nadzorami autorskimi nad ich realizacją.

  Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz, dbając przede wszystkim o wysoką jakość projektu i wykonawstwa. Wiele z naszych realizacji zostało opublikowanych w prasie fachowej.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie 3D »

  KADesign W Poznaniu, wielkopolska. Zespół profesjonalnych grafików i projektantów, który zamienia życzenie w gotowy projekt - fotorealistyczne wizualizacje 3D zewnętrzne exterior. Kompleksowe wizualizacje przedmiotów, architektoniczne, obiektów, produktów. Na każdym polu, gdzie wizualizacja, animacja, prezentacje 3D stają się potrzebą, dokładamy wszelkich starań, by wyjśc naprzeciw oczekiwaniom. Komputerowa grafika - aranżacja, wizualizacje wnętrz interior, projektowanie form, stoisk targowych.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania Gdańsk »

  Na rynku deweloperskim jest spory wybór mieszkań w różnym stanie. Zainteresowanie jest zróżnicowane ze względu na rok wybudowania i lokalizację. Największym cieszą się dopiero wybudowane mieszkania, które można urządzić w całości wedle z osobistymi upodobaniami i być pierwszymi jego właścicielami. W bardzo wielu miastach rynek się już nasycił, jednak w większym miastach nadal jest popyt na nowe budownictwo,z powodu powiększającej się liczby mieszkańców. Jednym z ośrodków tego typu jest Gdańsk, gdzie wielu zainteresowanych wciąż chce nabyć mieszkania w nowo wybudowanym budownictwie. Gdańsk jest interesujący dla jego obywateli, ale i dla innych którzy chętnie zakupują tam mieszkania, ale i pod wynajem w celu zarobkowym. Budownictwo jest współczesne, przystosowane do obecnych potrzeb ludzi, a przede wszystkim ładnie się prezentuje i jest idealną inwestycją na kiedyś... Mieszkania w Gdańsku to nowy kierunek, który obrano po wcześniejszym przesyceniu rynku w innych metropoliach, a nasza firma stara się sprostać wymaganiom stawianym nam przez przyszłych zainteresowanych. Najbardziej istotne jest zadowolenie kupujących.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura na sprzedaż Gdańsk »

  Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do zapoznania się z najnowszą ofertą biur w epicentrum Gdańska. Biura na Starówce, nad rzeką Motławą w samym centrum Gdańska to profesjonalne powierzchnie biurowe, adekwatnie zaprojektowane i w pełni zbudowane do zapewnienia najwyższej jakości usług związanych z prowadzeniem biznesu. Warto sprawdzić również inwestycje Sopot
  Jeśli pragniesz dołączyć do grona ludzi sukcesu pomyśl o tych wszystkich walorach posiadania biura w centrum Gdańska. Wspomniane biura, to profesjonalne powierzchnie biurowe, funkcjonalne i kompletnie przygotowane do zapewnienia najwyższej jakości usług związanych z prowadzeniem biznesu. Lokalizacja w epicentrum miasta sprawi, że Twoi kontrahenci będą z przyjemnością przychodzić na spotkania.. Na naszej stronie domowej znajdziesz bieżącą ofertę lokali do nabycia.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »