Design Spichlerz - meble skandynawskie

Design Spichlerz - meble skandynawskie Sofy softline, sofy bolia oraz sofy republic of fritz hansen wykonane są z komponentów, które po zetknięciu się z nimi utwierdzają każdego użytkownika o słuszności wyboru. Odpoczynek na nich lub krótka przerwa w ciągu dnia to z pewnością chwile, które dodadzą Państwu energii na kolejne obowiązki. Są one niezwykle wygodne, miękkie oraz jak zawsze designerskie. Niczym nie przypominają typowej kanapy. Samoistnie mogą stanowić o wystroju wnętrz.

Szczegóły strony www.design-spichlerz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szafy kartotekowe »

  Szafy kartotekowe GALMET to produkty najwyższej jakości, będące doskonałym zakupem na wiele lat. Firma GALMET specjalizuje się w produkcji metalowych mebli biurowych, a jej oferta to przede wszystkim najwyższej klasy metalowe szafy kartotekowe, szafy ubraniowe BHP oraz szafy skrytkowe. Szafy kartotekowe GALMET doskonale nadają się dla służby zdrowia oraz biur, w których konieczne jest przechowywanie dużej ilości kartotek w formacie A4, A5 oraz teczek wiszących A4.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Milena Maciak projektowanie wnętrz »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy autorskie projekty wnętrz łącznie z projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia oraz z nadzorami autorskimi nad ich realizacją.

  Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz, dbając przede wszystkim o wysoką jakość projektu i wykonawstwa. Wiele z naszych realizacji zostało opublikowanych w prasie fachowej.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zegary antyczne »

  Internetowy sklep z antykami - Antykiart - starocie, antyki Warszawa. Meble antyczne, meble Biedermeier, Ludwik Filip, malarstwo dawne oraz malarstwo współczesne. Porcelana, platery, zegary antyczne i srebra antyczne. Sklep z antykami zaprasza po meble antyczne i stylowe - antyki Warszawa. Kanapy stylowe, sofy, fotele, krzesła antyczne, stoły, stoliki, biurka, sekretery, komody, szafy, biblioteki, witryny, toaletki, lustra. Zapraszamy po meble stylowe Biedermeier i Ludwik, srebra antyczne oraz zegary antyczne.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lady recepcyjne »

  Zakład CONTINO sprzedaje profesjonalne wyposażenie każdego biura, gabinetu, sali konferencyjnej, recepcji, restauracji.
  Zakład CONTINO służy pomocą począwszy od doradztwa, aranżacji i wyceny poprzez dostarczenie mebli do klienta,
  Szybki montaż oraz zapewnienie praktycznego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego charakteryzuje naszą firmę.
  Naszym atutem jest zaopatrzenie trwałych produktów o znakomitej jakości w pełni odpowiadających wysokim wymaganiom stawianym przez nowoczesne pomieszczenia biurowe, konferencyjne, recepcyjne, socjalne, restauracyjne.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble wykonane ze szkła - GlasPRO »

  Na poniższym serwisie internetowym internauci zobaczą niezwykle atrakcyjną ofertę firmy zajmującej się wysokiej jakości wyrobami ze szkła. Surfując po witrynie klienci będą mieli szansę zaznajomienia się z rozbudowaną ofertą, w której obejrzą przykładowo drzwi szklane, jak też ekskluzywne zabudowy ze szkła.

  Użytkownicy mogą w prosty sposób dotrzeć do ciekawiących ich przedmiotów wybierając spomiędzy trzech najistotniejszych kategorii: Szkła do wnętrza, Szkła w budownictwie czy też Szkła dekoracyjnego.

  Każdy przedmiot otrzymał swój dokładny opis oraz kilka dodatkowych zdjęć. Warto ponadto wejść na prezentowanej stronie internetowej do podstrony Technologia. Użytkownicy znaleźć tam mogą wiele przydatnych porad.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »