https://naszepokoje24.pl/

https://naszepokoje24.pl/ Nasza strona będzie interesująca nie tylko dla osób, dla których interesujące jest budownictwo oraz architektura. Jeśli zamierzasz wyremontować mieszkanie lub nadać nowoczesny charakter własnemu pokojowi, jeśli szukasz inspirujących pomysłów na dekoracje, nasza strona na pewno będzie dla Ciebie bardzo interesująca. Przekonaj się, że remont nie musi być drogi, zapoznaj się z najnowszym trendami!

Szczegóły strony naszepokoje24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Architektura i Sztuka »

  Pracownia architektoniczna w Gliwicach istnieje od 1991 roku. Zajmuje się projektowaniem obiektów budowlanych różnego rodzaju. Od budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i jednorodzinnego, poprzez obiekty usługowo-biurowe, sklepy, hale przemysłowe, hotele po obiekty służby zdrowia: przychodnie, ośrodki rehabilitacyjne, adaptacje pomieszczeń szpitalnych. Pracownia wykonuje też projekty wnętrz i zieleni.
  Współpracuje ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Wykonuje projekty zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych.
  Oprócz działalności architektonicznej pracownia prowadzi również działalność artystyczną

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządca Kraków »

  By nieruchomości były właściwie zarządzane, każda wspólnota mieszkaniowa powinna zadbać by jej budynkami zajmowała się najlepsza firma, oferująca szeroki wachlarz usług. Krakowskie Biuro Zarządzania Nieruchomościami - Zarządca - nadaje się do takich zleceń najlepiej na rynku. Obsługa administracyjno - kadrowa, techniczne utrzymanie nieruchomości, obsługa prawna, to zadania do wykonania dla naszej firmy

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa, Ursynów Wola »

  Agencja Noster wraz z licencjonowanym biurem Noster Nieruchomości świadczą kompleksowe usługi związane z obrotem nieruchomościami głównie z rejonu Warszawy i okolic /do 40 km/. W naszej ofercie znajdują się domy, działki /leśne, rolne, siedliskowe, budowlane, deweloperskie, komercyjna/ oraz mieszkania zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego.Dzięki pracy naszych przedstawicieli regionalnych w swojej ofercie mamy nieruchomości nieobecne w większości warszawskich biur.Mając na uwadze zadowolenie klientów i profesjonalne przeprowadzenie transakcji każdy z zainteresowanych kupnem nieruchomości otrzymuje indywidualnego opiekuna.Ponadto oferujemy gamę usług dodatkowych związanych z nieruchomościami takich m.in. jak zarządzanie nieruchomościami,nadzór budowlany, certyfikaty energetyczne, projektowanie architektoniczne, projektowanie i wykonawstwo systemów bezpieczeństwa i kontroli dostępu zarówno dla budynków mieszkalnych jak i obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub inwestycyjnego.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lampy, oświetlenie nowoczesne - aquaform.pl »

  AQUAFORM jest producentem oświetlenia i funkcjonuje na Polskim rynku od prawie dwudziestu lat. Produkujemy nowoczesne oświetlenie architektoniczne jak również lampy dekoracyjne. Własna lakiernia i opracowane nowoczesne technologie pozwalają na różnorodne wykończenie elementów lamp o bardzo wysokiej jakości. W ofercie mamy również bardzo nowoczesne oświetlenie architektoniczne i wystawowe do wnętrz mieszkalnych i biur firmy MODULAR.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Lublin »

  Najlepsze dachy Lublin oferuje firma Dachy-Rogowski. Pod tą nazwą kryją się profesjonalne usługi ciesielskie i dekarskie. Firma podejmuje się wykonania wszelkiego rodzaju prac, związanych z renowacją oraz konserwacją pokryć dachowych. Są to między innymi obróbki blacharskie, montaż okien dachowych czy systemów rynnowych. Podejmuje się również przeglądów rocznych dachów, wpływających na bezpieczeństwo budynków.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »