MG Dachy

MG Dachy Drewniana konstrukcja dachu wykonana w technologii mitek to lekkie, niezawodne i szybko montowane konstrukcje wykonane z dwóch równoległych belek połączonych drewnianymi wspornikami za pomocą metalowych płyt zębatych. Są produkowane w naszej fabryce więc możemy wdrożyć kontrolę jakości na każdym etapie pracy. Wyboru metalowych elementów złącznych i wszystkich niezbędnych obliczeń (rozstaw kratownicy, przekrój takich elementów jak wiązary drewniane) wykonuje się za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Ten program pozwala uwzględnić wszystkie niuanse: rozpiętość między podporami, całkowite obciążenie, zgodność z wymogami i normami prawnymi. Dach jest najważniejszym elementem domu, niosącym ogromne obciążenie funkcjonalne i estetyczne w domu. Projekt dachu, a także konstrukcja dachu, to złożony proces wymagający wiedzy i kwalifikacji. A jeśli technologie budowy fundamentów i ścian domu aktywnie się rozwijają, wówczas dachy są nadal w starym stylu z tarcicy obrzynanej na placu budowy.
Istnieje jednak technologia mitek produkcji prefabrykowanych konstrukcji kratownicowych, które są projektowane z wyprzedzeniem, przy użyciu specjalistycznego programu, uwzględniającego dowolną architekturę i niezbędne obciążenia nośne, i są wytwarzane w fabryce. Technologia produkcji systemów dachowych mitek może być zastosowana w każdym budynku, niezależnie od tego, czy jest to budynek mieszkalny, drewniany, murowany czy monolityczny. Jesteśmy wiodącą firmą w dziedzinie produkcji takich elementów jak wiązary prefabrykowane. Wszystkie osoby zainteresowane nasza technologią zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony mgdachy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne »

  NAD-ZIEMNI specjalizują się w usługach archeologiczne i alpinistyczne.
  Dla inwestycji w trakcie realizacji proponujemy obsługę archeologiczną w postaci nadzoru luba ratowniczych badań. Dostosowujemy się zarówno do wymagań inwestora jak i Konserwatora Zabytków. Szybko, fachowo, naukowo.
  Dla domów gotowych proponujemy usługi wysokościowe. Zabezpieczając się technikami alpinistycznymi wykonamy wszelkie drobne naprawy czy konserwacje na wysokości lub w miejscach trudno dostępnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujemy profesjonalnie i z pasją.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Rzeszów - tanie, solidne remonty »

  Nasza firma oferuje tanie i solidne remonty na terenie Rzeszowa i okolic. Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz, usługi hydrauliczne i elektryczne. Specjalizujemy się w całkowitych remontach mieszkań, domów a także lokali i sklepów. Na wszystkie nasze usługi remontowe udzielamy gwarancji. Wykonujemy wszelkie usługi remontowe tj. malowanie szpachlowanie, gładź gipsowa, ścianki działowe, sufity podwieszane, układanie glazury i terakoty, układanie podłóg a także docieplenia budynków. Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne, sanitarne oraz montaż pieców CO. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz tanie i solidne wykonanie.Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, oferujemy bezpłatną pomoc techniczną, wycenę oraz doradztwo.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory Słoneczne Katowice, Śląskie »

  Ekologiczne pozyskiwanie energii staje się nieuniknionym elementem dzisiejszego budownictwa. Domki jednorodzinne, pensjonaty, hotele, baseny, myjnie samochodowe, spółdzielnie mieszkaniowe. Są to miejsca gdzie coraz częściej widzimy zastosowanie kolektorów słonecznych. Robimy kompleksową instalację kolektora wraz z kotłem centralnego ogrzewania. Ekipa firmy Eko Program Systemy Solarne nigdy nie ogląda się wstecz, dlatego z zapałem podejmujemy nowe wyzwania. Jestemy znani na Śląsku głównie w Katowicach.Nawiąż z nami kontakt, a zaznasz fachowej i życzliwej obsługi. Sprawnie organizujemy dotację z NFOŚiGW, czyniąc kredyt dla każdego dostępny. Przyjeżdżamy na konsultację by pomóc wybrać zestaw. Umawiamy się na montaż, który trwa od 6 do 12 godzin. Zapraszamy na szkolenia, z zakresu instalacji całego systemu solarnego. Szkolimy firmy budowlane, które nie mają jeszcze doświadczenia w tej dziedzinie.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oznakowanie parkingów, malowanie parkingów »

  Jakub Kałwak realizując swoje marzenia, stworzył od podstaw firmę specjalizującą się w oznakowaniu i malowaniu parkingów naziemnych REMONTEAM. Oferta firmy Remonteam jest skierowana do inwestorów zainteresowanych oznakowaniem parkingów, placy, placy manewrowych, hal, lotnisk, itp. Celem naszych prac jest takie oznakowanie przydzielonego nam placu, aby klient czuł się na nim jak najbardziej swobodnie. Nasze usługi gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wykładzin Kraków »

  Praniem wykładzin zajmujemy się od niemal piętnastu lat. Od zawsze wierni jesteśmy marce Karcher, która jest niezawodna przy doczyszczaniu największych nawet zabrudzeń. Nasi pracownicy od ponad kilkunastu lat wykonują prace przy użyciu sprzętu i środków chemicznych tej firmy przez co rezultat czyszczenia zawsze jest idealny. Opróecz czyszczenia wykładzin wykonujemy również: sprzątanie biur, sprzątanie bloków, sprzątanie kamienic, mycie okien. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »