O ogrodach

O ogrodach Blok ogrodnika, którego główną treścią są oczywiście tematy związane z ogrodem.
Forma bloga pozwala na swobodniejszą wypowiedź autora niż tradycyjna strona www, dlatego niektóre wątki uzależnione są od chwilowych emocji piszącego. Redagując bloga prościej jest komentować bieżące wydarzenia lub przedstawiać branżowe aktualności, czy krytykować absurdy odnajdywane w internecie i nie tylko.
Oprócz spraw związanych z aktualnościami ogrodniczymi poruszane są wątki ochrony roślin, charakterystyki wybranych gatunków i odmian roślin (zwłaszcza nowości), zagadnienia związane z projektowaniem ogrodów, ochroną przyrody, czy w końcu sprawy ekonomiczne i marketingowe w produkcji ogrodniczej.

Szczegóły strony ogrodowy.blog.onet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ekologiczne oczyszczalnie »

  Gdy masz dom na obrzeżach miasta lub na wsi to zdajesz sobie sprawę, iż największym problemem takiej umiejscowienia jest brak dostępu do kanalizacji. Wyjściem z takiej sytuacji są przydomowe oczyszczalnie ścieków, których wykonaniem specjalizuje się firma Inter Garden. Nasze oczyszczalnie ścieków są ekologiczne i zgodne z normami unijnymi. Dzięki naszym produktom problem zanieczyszczeń zostanie usunięty z Twojej posesji i będą mogli się Państwo cieszyć się nieruchomością na przedmieściach lub na odludziu.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Podkarpacie »

  Arcont Rzeszów to rzetelna pracownia projektowa z ponad 10-letnią tradycją proponująca usługi w ramach gospodarowania otaczającą nas przestrzenią. Ofertę Arcont można podzielić na dwa profile. Pierwszy z nich to architektura. W zakresie tego zestawu usług biuera Arcont znajduje się projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, przemysłowych oraz domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Drugi profil działalności firmy to architektura krajobrazu w zakresie, której znajduje się przede wszystkim projektowanie ogrodów, a więc małej architektury, ogrodzeń, altan, bruków, elementów wodnych.
  W ramach projektowania zieleni publicznej znajduje się planowanie parków, zieleńców, placów miejskich, terenów rekreacyjnych. W zakresie architektury krajobrazu znajdują się również projektowanie zieleni przy firmach, inwentaryzacje dendrologiczne, przygotowanie wniosków o wycinkę drzew, projektowanie zieleni we wnętrzach. Architekt krajobrazu z firmy Arcont jest ekspertem w zakresie planowania zieleni w każdych warunkach.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z figurami ogrodowymi i dekoracyjnymi »

  Sklep ogrodowefigury.pl poleca fontanny, figury ogrodowe, dekoracyjne, figury reklamowe, krasnale, figurki betonowe, gipsowe aniołki, dekoracje ogrodowe, lampy ogrodowe, betonu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji aniołów, donic, wazonów, fontann ogrodowych, krasnali, zwierząt domowych, zwierząt leśnych i egzotycznych, wiatraków, postaci z filmów i kreskówek. Posiadamy dostępne w sprzedaży również meble wykonane z drzewa. Dodatkowo oferujemy przesyłkę kurierem w cenie już od 20,00 złotych. W naszym sklepie możesz również negocjować ceny. Posiadamy fontanny z obiegiem zamkniętym dzięki czemu nie trzeba doprowadzać do nich bieżącej wody, tylko co jakiś czas uzupelnić jej poziom.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wanny SPA, baseny ogrodowe »

  Firma to grupa osób zajmujący się kompleksowo basenami kąpielowymi oraz zadaszeniami basenowymi. Celem działalności jest kompleksowa i szybka obsługa klienta pod kątem zaprojektowania i wykonania basenu najwyższej klasy. Bardzo duże doświadczenie w branży gwarantuje najwyższą jakość usług. Jako jedyna firma w Polsce projektujemy i produkujemy baseny, które są izolowane. Produkty sprzedawane są również w innych krajach Unii Europejskiej. Obecne doświadczenia zawodowe to doskonałe narzędzia pozwalające sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko krajowym, ale również i zagranicznym. Dzięki temu mamy szybki dostęp do nowych technologii co pozwala dopasować się do potrzeb wszystkich zainteresowanych produktami. Produkty cechuje duża odporność na warunki atmosferyczne, starzeniowe, czynniki agresywne oraz wysokie parametry mechaniczne. Każdy basen charakteryzuje się dokładnością i wysokim standardem, wykonane są z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego, które użyte są do produkcji w właściwych proporcjach. Ponad to baseny posiadają także metalowe wzmocnienia na ścianach bocznych, które potęgują trwałość i stabilność. Tylko my na naszym rynku wykonujemy piankowanie zewnętrznej strony wyrobów pianką poliuretanową natryskową. Zaletą jest zwiększenie wytrzymałości basenu oraz jego ocieplenie.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • teamrol.pl »

  Jesteśmy firmą z branży rolniczej, która oferuje produkowany w naszej firmie nawóz, którego działanie pozwala na uzyskanie w dłuższym okresie czasu rozwiązania problemów, które pojawiają się w zakresie zakwaszenie gleby. Nasz nawóz pozwala na skuteczne uzyskanie większych plonów. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy oraz do kontaktu już w tym momencie!

  Data dodania: 28 11 2015 · szczegóły wpisu »