OGRODY BIELSKO-BIAŁA

OGRODY BIELSKO-BIAŁA Nasza firma zajmuje się kompleksowym zakładaniem ogrodów i terenów zieleni. Działamy na terenach Bielska i okolic. Wykonujemy także usługi pielęgnacyjne: koszenie trawników, strzyżenie żywopłotów, nawożenie, opryski środkami ochrony roślin, wycinką drzew, zabezpieczaniem roślin na zimę. Oferujemy najwyższą jakość usług ogrodniczych na rynku i gwarancję. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową.

Szczegóły strony www.drimgard.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ekologiczne oczyszczalnie »

  Gdy masz dom na obrzeżach miasta lub na wsi to zdajesz sobie sprawę, iż największym problemem takiej umiejscowienia jest brak dostępu do kanalizacji. Wyjściem z takiej sytuacji są przydomowe oczyszczalnie ścieków, których wykonaniem specjalizuje się firma Inter Garden. Nasze oczyszczalnie ścieków są ekologiczne i zgodne z normami unijnymi. Dzięki naszym produktom problem zanieczyszczeń zostanie usunięty z Twojej posesji i będą mogli się Państwo cieszyć się nieruchomością na przedmieściach lub na odludziu.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Podkarpacie »

  Arcont Rzeszów to rzetelna pracownia projektowa z ponad 10-letnią tradycją proponująca usługi w ramach gospodarowania otaczającą nas przestrzenią. Ofertę Arcont można podzielić na dwa profile. Pierwszy z nich to architektura. W zakresie tego zestawu usług biuera Arcont znajduje się projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, przemysłowych oraz domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Drugi profil działalności firmy to architektura krajobrazu w zakresie, której znajduje się przede wszystkim projektowanie ogrodów, a więc małej architektury, ogrodzeń, altan, bruków, elementów wodnych.
  W ramach projektowania zieleni publicznej znajduje się planowanie parków, zieleńców, placów miejskich, terenów rekreacyjnych. W zakresie architektury krajobrazu znajdują się również projektowanie zieleni przy firmach, inwentaryzacje dendrologiczne, przygotowanie wniosków o wycinkę drzew, projektowanie zieleni we wnętrzach. Architekt krajobrazu z firmy Arcont jest ekspertem w zakresie planowania zieleni w każdych warunkach.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody w Poznaniu »

  Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu - Firma ogrodnicza BK Ogrody i Systemy Nawadniania Poznań. Profesjonalizm, wszechstronność i konkurencyjne ceny. Kompleksowe zagospodarowanie - aranżacja zieleni i pielęgnacja zieleni, ogród przydomowy, automatyczne systemy nawadniające i projektowanie ogrodów. Rekultywacje terenu, studnie głębinowe. Przydomowe ogrody Poznań - nawadnianie, tereny zielone, oczka wodne, urządzanie ogrodów, budowa ogrodów i terenów zieleni w Poznaniu.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przy ulicy Plażowej »

  Trawniki rolowane, trawniki sportowe w rolkach - sprzedaż. Biuro firmy znajduje się w Straszynie przy ulicy Plażowej - posiadamy dwie plantacje w Lisewcu i W Trąbkach Wielkich. Plantacja trawników rolowanych Straszyn, produkcja i hodowla trawy. Wysokiej jakości darń ze specjalnie dobranych odmian traw ozdobnych i użytkowych. Do użytku niemal natychmiast - przy budowie ogrodów, do umacniania skarp, przy robotach drogowych i na obiektach sportowych. Nasze trawniki są idealne do ogrodu, gry i zabawy - Gdańsk, Straszyn.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ogrodnicze łódź »

  Ogród kojarzy nam się w głównej mierze z rozmaitymi kwiatami i okazałą roślinnością. Aby to osiągnąć potrzebne jest odpowiednie nawodnienie. W tym założeniu może Ci służyć pomocą firma Lustan, której celem działania jest profesjonalne nawodnienie ogrodu. W dodatku zajmuje się precyzyjnym wykończeniem i dekoracją ogrodu, w którą wliczamy kamienie ogrodowe, rzeźby, figury i inne elementy dekoracyjne. W ofercie, Lustan ma również całą paletę siatek ogrodzeniowych pcv oraz siatek plastikowych. Niepowtarzalny ogród? Zdecyduj się na centrum ogrodnicze w Łodzi Lustan!

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »