Ogrody i rośliny w internecie

Ogrody i rośliny w internecie Katalog 'Ogród stron' to spis odnośników do cennych i przydatnych miejsc w sieci poświęconym wszystkiemu co wiąże się z ogrodem, sadem i roślinami ozdobnymi.
Dominującymi kategoriami są szkółki roślin i niekomercyjne blogi o ogrodach i roślinach. Poza tym do spisu dodawane są gospodarstwa ogrodnicze, produkcyjne i usługowe firmy ogrodnicze, stowarzyszenia producentów roślin, fora ogrodnicze itp.
Katalog moderowany jest przez osobę z branży ogrodniczej, co gwarantuje właściwą decyzję względem akceptacji, lub jej braku zgłaszanych wpisów.

Szczegóły strony www.katalog.ogrodnictwa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zadaszenia basenów »

  Zadaszenia basenów - API Generalny Importer Desjoyaux - niezawodne, nowoczesne, markowe. Kompleksowe projektowanie wnętrz i budowa basenów, sauny, jacuzzi, system filtrujący - możliwość indywidualnego podejścia do Twojej inwestycji. Dowolność kształtu i rozmiarów - wewnętrzne oraz zewnętrzne baseny kąpielowe i ogrodowe. Rozbudowy, adaptacje i modernizacje - szeroki wybór systemów filtrujących, przeciwprąd, niecka, akcesoria basenowe, zadaszenia basenów Classic, Duo, Delta. Adaptacje oraz realizacje wewnętrzne i zewnętrzne. W ofercie też projekty architektoniczne i konstrukcyjne, projekty wnętrz, architektura krajobrazu, projekty ogrodów i małej architektury oraz zagospodarowania terenu. Projekty małej architektury. Szeroki wybór kolorów linera. Basen musi psowac do Twojego stylu życia i otoczenia.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Ogrodniczy »

  Kenzi to sklep ogrodniczy, który powstał w połowie czerwca 2010 roku. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko to czego potrzebuje prawdziwy ogrodnik, które chce by jego ogród wyróżniał się na tle innych. Nasza oferta to między innymi sadzonki, nasiona, krzewy, drzewka - w tym drzewa owocowe, narzędzia ogrodnicze takie jak kosiarki, szpadle, grabie i wiele innych. Lubisz grillować? Nasz sklep ogrodniczy oferuje największą bazę grilli w polskim internecie. Znajdziesz u nas grille gazowe, elektryczne, ogrodowe, węglowe, żeliwne. Odwiedź nasz sklep jeśli chcesz by Twój ogród wyglądał pięknie.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • W Horyzoncie znajdziesz swój dom marzeń »

  Każdy, kto planuje budowę domu ma pewne wyobrażenie, jak ten dom powinien wyglądać, żeby stał się domem marzeń dla jego rodziny. Gotowe projekty domów firmy Horyzont są tak zróżnicowane, że istnieje duża szansa na znalezienie swojego marzenia w katalogu. A jeśli jakieś szczegóły się nie zgadzają, to profesjonalny zespół projektantów i architektów firmy pomoże dopasować elastyczny projekt do wyobrażeń klienta, dokonując w nim koniecznych zmian.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia sztuki ogrodowej »

  O każdy ogród trzeba dbać, aby zawsze wyglądał pięknie, jednak najpierw warto zabrać się za projektowanie ogrodów, bowiem architektura krajobrazu jest bardzo ważnym elementem każdego ogrodu. Dzięki dobrze dopasowanym roślinom możemy sprawić sobie świetne miejsce do odpoczynku czy zabaw z dziećmi, jednak gdy wybierzemy kwiaty trudne w pielęgnacji cały wolny czas spędzimy w ogrodzie na ich pielęgnacji. Na pewno kupując kwiaty i inne rośliny do ogrodu warto zapoznać się ze sposobem ich pielęgnacji, aby nic nam w ogrodzie nie uschło za szybko, ale żeby ogród był łatwy w pielęgnacji.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kambor.pl - Wszystko dla domu »

  Kambor czyli Kupuj - Aranżuj - Mebluj - Buduj - Odnawiaj - Remontuj - to serwis internetowy, dzięki któremu znajdą Państwo porady oraz opinie o tematyce budowlano-dekoracyjno-wyposażeniowej. Dzięki wiedzy zawartej w naszym portalu urządzą Państwo sobie mieszkanie, wybudują dom i wykończą jego wnętrza w sposób, który zagwarantuje Państwu satysfakcję na długie lata. Zapraszamy

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »