Ogrody w Poznaniu

Ogrody w Poznaniu Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu - Firma ogrodnicza BK Ogrody i Systemy Nawadniania Poznań. Profesjonalizm, wszechstronność i konkurencyjne ceny. Kompleksowe zagospodarowanie - aranżacja zieleni i pielęgnacja zieleni, ogród przydomowy, automatyczne systemy nawadniające i projektowanie ogrodów. Rekultywacje terenu, studnie głębinowe. Przydomowe ogrody Poznań - nawadnianie, tereny zielone, oczka wodne, urządzanie ogrodów, budowa ogrodów i terenów zieleni w Poznaniu.

Szczegóły strony www.ogrody-wlkp.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakładanie ogrodów »

  Ogrody Wirtua Garden - profesjonalne wykonywanie inwestycji z zakresu projektowania i zakładania terenów zieleni. Projektowanie ogrodów wodnych, ogrodów japońskich i nowoczesnych ogrodów. Sprzedaż oraz instalacja systemów filtracyjnych do oczek wodnych oraz systemów automatycznego nawadniania trawników oraz ogrodów. Profesjonalne usługi ogrodnicze i brukarskie. Oczka wodne, tarasy drewniane oraz stawy kąpielowe.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane place zabaw »

  Zajmujemy się aranżacją, produkcją i montażem wyposażenia placów zabaw. Dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych pociech, tworzymy urządzenia z najlepszych materiałów, a przy tym funkcjonalne, wspomagające harmonijny i wszechstronny rozwój dziecka. Z kolei modułowy system produkcji daje ogromne możliwości w tworzeniu oryginalnych zestawień i kompozycji urządzeń.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • OGRODY BIELSKO-BIAŁA »

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym zakładaniem ogrodów i terenów zieleni. Działamy na terenach Bielska i okolic. Wykonujemy także usługi pielęgnacyjne: koszenie trawników, strzyżenie żywopłotów, nawożenie, opryski środkami ochrony roślin, wycinką drzew, zabezpieczaniem roślin na zimę. Oferujemy najwyższą jakość usług ogrodniczych na rynku i gwarancję. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Wrocław »

  Dobra firma brukarska Alb-Serwis zajmująca się układaniem kostki brukowej.Wyspecjalizowane układanie kostki brukarskiej, zakładanie ogrodzeń, instalacja drenaży. Firma trudni się specjalistycznymi pracami w technologii grafitu. Dobrzy fachowcy gwarantują dobrą jakość realizacji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu z różnymi producentamiproducentami nasza atrakcyjna oferta jest tania. Spółka brukarska ALB para się układaniem kostki granitowej, stawianiem ogrodzeń, budową drenaży.Nasza profesja to jest nasza specjalność. Spółka działa w miejscowości Wrocław i para się rootami związanymi z takimi materiałami jak kostka brukowa, granit oraz brukiem. Nasi pracownicy gwarantują najwyższą jakość zaprojektowania. Dzięki profesjonalnej obsłudze i szybkiej realizacji wykonywanych robót, zyskaliśmy sobie przychylność szerokiej rzeszy kontrahentów i obecnie brukarstwo Wrocław kojarzy się z ALB. Wiedzę praktyczną w tej branży w perspektywie lat pokazało, że jesteśmy cenioną spółką na rynku dolnośląskim we Wrocławiu. Współpraca z kilkoma producentami materiałów takich jak granitniezbędnych nam do działania, uwierzytelniła tylko nasz wizerunek na rynku brukarskim. Propozycja korporacji znajduje się naszej stronie internetowej WWW. Tam też podany jest telefon kontaktowy. Na stronie tej bardzo czytelnie i przejrzyście opisana jest nasza propozycja. Dobrze przygotowana usługa oraz dodatkowo oszczędzamy czas zlecenia, to pełna satysfakcja dla kontrahenta i naszej firmy. Od nas jak dotychczas jeszcze ani jedna osoba nie wyszła niezadowolona. Nasi nabywcy dażą nas sympatią i zaufaniem. Dzieki temu w tym momencie, przygotowujemy zlecenia dla bardzo wielu nabywców, nie tylko niewielkich niemniej jednak też dużych, takich jak na przykład duże spółki i korporacje.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia budowlane »

  Obecnie wiele firm produkujących ogrodzenia z metalu – w tym doskonałej jakościowo stali – przechwala się na swoich stronach www własnymi osiągnięciami. U nas nie znajdziesz przechwałek, znajdziesz za to udokumentowane realizacje projektów, dokładnie opisane etapy produkcji ogrodzenia krok po kroku, dane kontaktowe, a co najważniejsze, naprawdę bogatą i szeroką ofertę, skierowaną zarówno do wielkich i mniejszych firm, jak i osób indywidualnych. Jeśli więc szukasz wytwórcy ogrodzeń metalowych, któremu możesz zaufać i który oferuje ceny dostępne na każdą kieszeń, to zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą, która swoją objętością ośmiesza niejedną większą od nas spółkę.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »