Pracownia sztuki ogrodowej

Pracownia sztuki ogrodowej O każdy ogród trzeba dbać, aby zawsze wyglądał pięknie, jednak najpierw warto zabrać się za projektowanie ogrodów, bowiem architektura krajobrazu jest bardzo ważnym elementem każdego ogrodu. Dzięki dobrze dopasowanym roślinom możemy sprawić sobie świetne miejsce do odpoczynku czy zabaw z dziećmi, jednak gdy wybierzemy kwiaty trudne w pielęgnacji cały wolny czas spędzimy w ogrodzie na ich pielęgnacji. Na pewno kupując kwiaty i inne rośliny do ogrodu warto zapoznać się ze sposobem ich pielęgnacji, aby nic nam w ogrodzie nie uschło za szybko, ale żeby ogród był łatwy w pielęgnacji.

Szczegóły strony pracowniasztukiogrodowej.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakład Budowy Płotów i Ogrodzeń »

  Firma istnieje na rynku od roku 1999. Zajmujemy się wykonywaniem ogrodzeń siatkowych, betonowych, murowanych,

  kutych i drewnianych, produkcją bram, furtek, przęseł ogrodzeniowych oraz balustrad balkonowych i schodowych.

  Świadczymy usługi w zakresie produkcji gotowych systemów ogrodzeniowych oraz montażu ogrodzeń w miejscu wskazanym

  przez klienta. Działamy na terenie Śląska Cieszyńskiego i nie tylko.


  Oferujemy:

  - ogrodzenia kute, sztachetowe, siatkowe i wiele innych
  - bramy (przesuwne, uchylne)
  - furtki
  - balustrady (balkonowe, schodowe)
  - karnisze
  - betonowe systemy ogrodzeniowe (murki, łączniki)
  - automatyka bramowa, domofony, wideofony
  - siatka (różne rodzaje i kolory)
  - słupki (ocynkowane i pomalowane)
  - sztachety drewniane
  - elementy kute
  - transport
  - montaż


  Więcej na: Ogrodzenia Cieszyn

  Sklep Internetowy: Ogrodzenia Cieszyn Sklep

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka do bram przesuwnych »

  Firma Hefajstos z południa Dolnego Śląska specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisowaniu bram grażowych i wjazdowych. Współpracujemy z takimi markami jak Wiśniowski, Nice, Came. Zapewniamy wysokiej jakości ogrodzenia metalowe, kraty oraz montujemy automatykę. Oprócz wzorów z ofert znanych firm wykonujemy również indywidualne projekty na zamówienie. Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do klienta, dlatego też poza interesującymi cenami i szybką realizacją zamówień, zapewniamy obsługę serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych produktów przez nas sprzedawanych.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnicze oferty »

  Serwis ogłoszeń ogrodniczych. Tu zapoznasz się z ofertami roślin ogrodowych i domowych, drewnianej architektury ogrodowej, ozdób, elementów nawadniania itp. Tutaj również swojego zaopatrzenia mogą szukać ogrodnicy i szkółkarze oraz firmy zajmujące się aranżacją terenów zieleni.
  Dla firm ogrodniczych jest to doskonała forma sprzedaży swoich produktów, gdyż jest skuteczna i zupełnie darmowa. Za dodanie ogłoszenia ogrodniczego na 366 dni nic się nie płaci.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba ekologiczne »

  Nasza firma trudni się jednym z najważniejszych elementów gospodarstwa domowego jakim jest szambo - zbiornik który zbiera scieki z naszych łazienek i kuchni pamiętajmy że musi być ekologiczne.
  Firma ta, buduje zbiorniki ekologiczne najwyższej jakości.
  Produkujemy też przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, bezodpływowe zbiorniki na ścieki.
  Mamy technologie na każdy grunt, możliwe jest nawet zastosowanie oczyszczalni ścieków przy wysokim poziomie wód gruntowych.
  Jest możliwy montaż własny ale i wykonany przez naszych fachowców, Oczywiście dajemy gwarancje producenta i to aż 10 lat.
  Produkujemy oczyszczalnie ścieków możliwe do użycia w każdych ziemiach gruntowych, na małe posesje, bez możliwości użycia drenażu rozsączającego.
  Specjalizujemy się w domowych oczyszczalniach ścieków od ponad 10 lat. Setki klientów nie mogło się mylić, Oni zaufali nam, zrób to i Ty.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rosliny wodne- strona główna »

  Sklep internetowy Rośliny wodne pl.powstał na fundamentach strony www.roslinywodne.pl

  Działalność nasza to:

  - hodowla

  - rozmnażanie

  - sprzedaż :
  Istnieje możliwość zakupu roślin i akcesoriów bezpośrednia w siedzibie firmy Bialystok ul.Polowa 6,sklep czynny w godzinach od 9 do 18 w soboty do 14.

  Posiadamy w sprzedaży:

  rośliny ogrodowe, krzewy liściaste,iglaste, bogaty wybór roślin jednorocznych kwitnących oraz rozsady warzyw, nawozy i inne akcesoria ogrodnicze,drzewa i krzewy owocowe, kwiaty i rośliny domowe,doniczki,upominki itp. oraz oczywiście:

  - rośliny wodne i bagienne

  - wilgociolubne

  - rybki do oczek wodnych
  Także usługi ogrodnicze związane z ich wykorzystaniem. Produkcją roślin wodnych i ich sprzedażą zajmujemy się od wielu lat, znajdując nabywców w całym kraju. W związku z tym staramy się poszerzać swoją ofertę dostosowując ją do potrzeb klienta. Zawiera ona dosyć szeroki asortyment roślin wodnych, który obejmuje: rośliny na głęboką wodę, rośliny przybrzeżne, rośliny pływające, rośliny bagienne, rośliny wilgociolubne, rośliny oczyszczająco filtrujące. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klienta indywidualnego, hodowców i hobbystów a także firm zajmujących się projektowaniem i urządzaniem ogrodów, terenów zielonych, ogrodów wodnych.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »