Projektowanie ogrodów - Agro-Garden Land

Projektowanie ogrodów - Agro-Garden Land Firma Agrogardenland w swojej wieloletniej działalności może poszczycić się wieloma realizacjami ogrodów i terenów zielonych.
Proces projektowania ogrodu to wspólny wysiłek nasz i klienta.
Od wstępnej rozmowy z założeniami jakie ma inwestor, określenia jego potrzeb i oczekiwań, co do zagospodarowania przestrzeni wokół domu, firmy, czy osiedla. Trwa nieustanny proces, w którym rozmawiamy, rysujemy, szkicujemy, pokazujemy tworząc nawet kilka wstępnych koncepcji.
Projekty są pracą ręczną, każdy jest indywidualny i dopasowany do konkretnego obszaru na którym ma powstać przyszły ogród.
Jako firma zajmujemy się również pielęgnacją oraz konserwacją ogrodów.

Szczegóły strony ogrodyprojektowanie.bydgoszcz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrody i rośliny w internecie »

  Katalog 'Ogród stron' to spis odnośników do cennych i przydatnych miejsc w sieci poświęconym wszystkiemu co wiąże się z ogrodem, sadem i roślinami ozdobnymi.
  Dominującymi kategoriami są szkółki roślin i niekomercyjne blogi o ogrodach i roślinach. Poza tym do spisu dodawane są gospodarstwa ogrodnicze, produkcyjne i usługowe firmy ogrodnicze, stowarzyszenia producentów roślin, fora ogrodnicze itp.
  Katalog moderowany jest przez osobę z branży ogrodniczej, co gwarantuje właściwą decyzję względem akceptacji, lub jej braku zgłaszanych wpisów.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sadzonki roślin ozdobnych »

  Sklep "drzeweczka" oferuje sadzonki roślin (drzew, krzewów i bylin) ozdobnych w sprzedaży wysyłkowej.
  Oferta nie jest na pewno skierowana do osób pragnących szybkiego efektu i dla ludzi nie liczących się z pieniędzmi. Klientami sklepu są cierpliwi pasjonaci - ludzie, którym sprawia wielką satysfakcję obserwacja i dbanie o młode roślinki. Oprócz typowych hobbystów zakupów w sklepie 'drzeweczka' dokonują właściciele dużych działek, do obsadzenia których potrzeba setek roślin i zakup młodych roślinek jest dla nich dużą oszczędnością względem nabycia tradycyjnych roślin w pojemnikach.
  Oprócz sprzedaży detalicznej sklep prowadzi również hurt dla szkółek i plantacji choinkowych.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Budowy Płotów i Ogrodzeń »

  Firma istnieje na rynku od roku 1999. Zajmujemy się wykonywaniem ogrodzeń siatkowych, betonowych, murowanych,

  kutych i drewnianych, produkcją bram, furtek, przęseł ogrodzeniowych oraz balustrad balkonowych i schodowych.

  Świadczymy usługi w zakresie produkcji gotowych systemów ogrodzeniowych oraz montażu ogrodzeń w miejscu wskazanym

  przez klienta. Działamy na terenie Śląska Cieszyńskiego i nie tylko.


  Oferujemy:

  - ogrodzenia kute, sztachetowe, siatkowe i wiele innych
  - bramy (przesuwne, uchylne)
  - furtki
  - balustrady (balkonowe, schodowe)
  - karnisze
  - betonowe systemy ogrodzeniowe (murki, łączniki)
  - automatyka bramowa, domofony, wideofony
  - siatka (różne rodzaje i kolory)
  - słupki (ocynkowane i pomalowane)
  - sztachety drewniane
  - elementy kute
  - transport
  - montaż


  Więcej na: Ogrodzenia Cieszyn

  Sklep Internetowy: Ogrodzenia Cieszyn Sklep

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • HADIKA architektura krajobrazu. »

  HADIKA to zespół dyplomowanych architektów krajobrazu, którzy nie uznając półśrodków, banalności i szablonowych rozwiązań, nie bojąc się wyzwań, kładą nacisk na funkcjonalność koncepcji w przestrzeni.Pracownia architektury krajobrazu HADIKA sprawdza się w projektowaniu ogrodów dla Klientów wymagających.Zajmujemy się kompleksowym kształtowaniem przestrzeni prywatnych oraz publicznych. Posiadamy zaplecze realizacyjne oraz pielęgnacyjne, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi szkółkami roślin i dostawcami materiałów.- projektowanie i urządzanie ogrodów:w tym projektowanie nawierzchni,zakładanie oświetlenia ogrodowego,zakładanie systemów automatycznego nawadniania,projekty i wykonanie detalicznych form architektonicznych takich jak altany, pergole, grille, murki oporowe, schody, mostki,projekty zbiorników wodnych (baseny, kanały, stawy, kaskady, fontanny, strumienie wodne, ściany wodne)HADIKA pomoże Państwu w stworzeniu wymarzonych ogrodów w dowolnie wybranym stylu (ogrody japońskie, minimalistyczne, angielskie, wiejskie, naturalistyczne). Oferujemy także projektowanie ogrodów tematycznych takich jak ogrody skalne, wodne, różane, ogrody zapachów czy kontrastów.- aranżacja zieleni na tarasach i balkonach- projektowanie ogrodów na dachu- projektowanie zieleni we wnętrzach (pomieszczenia mieszkalne i biurowe, patia, werandy, ogrody zimowe)- projektowanie zieleni miejskiej (zieleń osiedlowa, parki, skwery, place zabaw, tereny sportowe, wystawy, cmentarze, urządzanie przestrzeni reprezentacyjnych przy centrach handlowych, punktach usługowych)- ochrona i rewaloryzacja założeń ogrodowych oraz zabytkowych układów przestrzennychPonadto, w ofercie:- realizowanie projektów- pielęgnowanie ogrodów- pomiary geodezyjne- inwentaryzacja stanu roślinności- nadzór budowlany- konsultacjePotraktujemy Twój ogród całościowo!Inwentaryzacja - Projekt - Realizacja - Pielęgnacjawww.hadika.plpracownia@hadika.pltel 606 112 554

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Gospodarze domów jednorodzinnych na wsi frapują się, który wariant gromadzenia ścieków zamontować. Czy będzie to ekologiczna oczyszczalnia, czy może hermetyczne SZAMBA BETONOWE. Na bank, jedno i drugie wyjście ma swe plusy. Na przykład, taka 5 osobowa rodzina w przeciągu roku czasu, wytwarza niemal 440 metrów sześciennych ścieków. Otóż, pragnąc pozbyć się tego zbytecznego ciężaru, trzeba wpierw stwierdzić, ile jesteśmy w stanie wydać na początek owej inwestycji. Jeśliby dysponujemy okazalszą sumą, to zdecydujmy się na oczyszczalnię ekologiczną, a potem opłacajmy grosze za jej utrzymanie, tymczasem jeżeli posiadamy niedużo funduszy, to uradźmy się na SZAMBA BETONOWE, natomiast wobec tego liczmy się z częstszym wypompowywaniem go przez szambiarkę. Co tymczasem wiązać się będzie z nieco większymi wydatkami eksploatacyjnymi w ciągu roku.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »