Serwis junkers Kraków - ISG

Serwis junkers Kraków - ISG Jeśli zależy wam na szybkiej naprawie pieca gazowego to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszej firmy, która zajmuje się serwisem pieców gazowych. Doskonale znamy się na naprawie pieców gazowych, dlatego też w szybki sposób naprawimy każdy piec oraz stworzymy znakomity system grzewczy. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu pieców gazowych.

Szczegóły strony isg-serwis.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotoogniwa »

  Ekosklep z urządzeniami wykorzystującymi darmową energię. Oferujemy m.in. fotoogniwa Amofriczne, Cienkowarstwowe, Elastyczne, Inwertery, Mocowania, Monokrystaliczne, Polikrystaliczne, Regulatory, Systemy nadążne. Oferujemy także regulatory, akumulatory oraz kompletne zestawy. Oferujemy również urządzenia wykorzystujące energię słoneczną - kolektory słoneczne, energię geotermiczną - pompy ciepła, energię biomasy - kotły na biomasę. Energia Słońca to odnawialne źródło energii. Jej wykorzystanie nie przyczynia się do emisji gazów cieplarnianych, nie powoduje żadnych zanieczyszczeń, nie pociąga za sobą produkcji odpadów.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kotły, piece na ekogroszek i pellet - Wrocław »

  POLMARK Wrocław - autoryzowany dystrybutor oferuje automatyczne kotły na węgiel ekogroszek Klimosz Ling, Weber Heiztechnik Reto Duo i Enka Set.

  Kotły Ling firmy Klimosz to wielopaliwowe urządzenia spalające węgiel ekogroszek, miał, pellet i owies w palniku retortowym. Na drugim, tradycyjnym palenisku wyposażonym w ruszt wodny można spalać drewno i grubsze sortymenty węgla. Na tle konkurencji wyróżniają się możliwością spalania różnorodnego opału w trybie automatycznym i ręcznym.

  Nowość w ofercie firmy Klimosz: kocioł Klimosz Bio Ling Duo jest przeznaczony do spalania w trybie automatycznym sprasowanej biomasy w postaci pellet. Druga górna komora spalania umożliwia spalanie w trybie ręcznym drewna i węgla kamiennego. W trybie automatycznej pracy kotła spalającego pellet następuje samoczynne czyszczenie palnika oraz komory paleniskowej. Kocioł Bio Ling Duo posiada funkcję "Inteligent" która pozwala na automatyczne rozpalenie palnika Speedfire na pellet w momencie wypalenia się paliwa w tradycyjnym palenisku na drewno i węgiel. W trybie automatycznej pracy kotła zasilanego pelletem jego sprawność wynosi do 91%. Wymiennik kotła z atestowanej blachy kotłowej o grubości 8 mm zapewnia długą żywotność kotła.

  Kotły Reto Duo firmy Weber Heiztechnik wyposażone są w nowoczesny regulator elektroniczny ecoMax z algorytmem Indyvidual Fuzzy Logic. Użytkownik kotła ustawia tylko temperaturę c.o. Sterownik kotła sam dobiera optymalne nastawy pracy kotła wyręczając użytkownika w żmudnym dobieraniu parametrów ustawień. Wyposażenie kotła retortowego w sterownik Indyvidual Fuzzy Logic wyznacza nowe standardy obsługi kotłów spalających ekogroszek.

  Natomiast kotły Enka Set wyposażone w czopuch na "dachu kotła" i podłączenia hydrauliczne znajdujące się z boku kotła do instalacji mieszczą się w małych kotłowniach, gdzie nie można zmieścić innych kotłów na ekogroszek.

  Wszystkie kotły z podajnikiem na ekogroszek sprzedawane przez naszą firmę są wyposażone w ruszt obrotowy na palniku retortowym co pozwala spalać ekogroszek gorszej jakości oraz miał węglowy. Obrotowy ruszt palnika retorty zapobiega tworzeniu się spieków i żużla powodującego zatykanie się kanałów doprowadzających powietrze z dmuchawy do palnika retortowego co zapewnia prawidłowe spalanie gorszych ale tańszych sortymentów ekogroszku i miału.

  Dbając o zadowolenie naszych klientów kupujących kotły dostarczamy im najwyższej jakości węgiel ekogroszek workowany Ekoret, Pieklorz Chwałowice i Kazimierz-Juliusz oraz pellet Lava. Dostawy naszego opału gwarantują klientom bezproblemowe użytkowanie kotłów w okresie zimowym oraz pełne zadowolenie z wyboru naszej firmy.

  Tworzymy ciepłe klimaty!

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż wysyłkowa części Buderus! »

  Firma Buderus od pokoleń jest gwarancją jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego. IN-SERWIS Lublin Sprzedaż, montaż, serwis kotłów Buderus. W trosce o użytkowników urządzeń grzewczych marki Buderus oferujemy sprzedaż wysyłkową części serwisowych Buderus! Jeśli skończyła Ci się gwarancja i sam chcesz naprawić swój kocioł ( jeśli potrafisz - UWAŻAJ, bo błąd czasem może drogo kosztować ) chętnie Ci pomożemy - zadzwoń i zamów część. Zapraszamy na naszą oficjalną stronę.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piece węglowe »

  Kotły, piece, grzejniki - wysoko rozwinięty dobór urządzeń i akcesoriów mechaniki grzewczej wraz z ceramiką budowlaną są naszą elementarną ofertą! U nas znajdujesz kotły grzewcze (w tym węglowe i gazowe), kotły grzewcze (węglowe także), kaloryfery - czyli wszystko czego chcesz do produktywnego ogrzania mieszkania. Odwiedź naszą stronę, zapoznaj się z taryfą, skonsultuj się z doradcą nabywcy i zamów wybrany przez Ciebie materiał. Po jego uzyskaniu zdołasz zabrać się za montaż i... cieszyć ciepłem w budynku w najsurowsze nawet zimy. Dlaczego u nas? Nie musisz jechać po marketach, warsztatach i innych hurtowniach. Po prostu odwiedzisz stronę, dzwonisz z wątpliwościami i nabywasz. Ochoczo zapraszamy!

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kotły gazowe »

  Podstawowym wyposażeniem budynków różnorodnego rodzaju są instalacje sanitarne. Czym one w zasadzie są? Nade wszystko są to takie instalacje, które zapewniają w poszczególnych budynkach dostęp do wody zarówno jeżeli chodzi o wodę chłodną jak i wodę gorącą, dojście do powietrza czy także gazu. Instalacje sanitarne składają się między innymi z systemów wentylacyjnych, systemów klimatyzacyjnych, instalacji kanalizacyjnych, wodnych, systemów spalinowych, systemów gazowych lub też systemów sprężonego powietrza. Zadaniem wszystkich architektów jest zaprojektowanie budynku tak aby takowe instalacje sanitarne były w nim obecne.

  Prócz instalacji sanitarnych podstawowym wyposażeniem różnych budynków są grzejniki czyli inaczej tak zwane kaloryfery. Są one odpowiedzialne za zagwarantowanie ciepła w poszczególnych pomieszczeniach poprzez co ani zima ani lato nie są trudnością nawet dla ludzi, których nie stać na dodatkowe ogrzewanie pomieszczeń. Grzejniki wraz z upływem lat zmieniły się w kwestii swojego wykonania poprzez co dziś odchodzi się na przykład od budowy żebrowej.

  W wielu domach wykorzystuje się także kotły gazowe, które są w stanie rzeczywiście zapewnić ogrzewanie za nadzwyczaj niską cenę. Koszta gazu w oparciu o który wyżej wspomniane kotły tworzą ciepło są stosunkowo niskie, dlatego też dla kotłów kondensacyjnych nie jest kłopotem funkcjonowanie przez nad wyraz długi czas przy jednocześnie małych kosztach ich utrzymania.

  Urządzenia udostępniające ciepło i inne korzystne warunki w lokalach mieszkaniowych są coraz to nowocześniejsze i co najistotniejsze, coraz mniej kosztują. Każdy potencjalny klient może w takowe się wyposażyć bez niepokoju, że będzie zmuszony wypłacić nań niezwykle dużą ilość środków finansowych. Wskazane jest przyznać, że rozmaitego rodzaju instalacje sanitarne możemy zakupić dziś na naprawdę bardzo opłacalnych warunkach. Nie macie zatem na co czekać tylko winniście od razu zakupić takowe wyposażenie do swoich domów.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »