Świetliki usługi porządkowe dla firm i domu.

Świetliki usługi porządkowe dla firm i domu. Jesteśmy rodziną firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania czystości domów, mieszkań, firm, terenów zielonych, zajmujemy się również opieką nad grobami. Działamy głównie na terenie powiatu cieszyńskiego. Swoje usługi oferujemy tym osobom, którym brak czasu i sił na codzienne porządki. Z przyjemnością posprzątamy twój dom, czy też zadbamy o czystość w twojej firmie. Nam możesz zaufać. Oferujemy: mycie wszelkich powierzchni, odkurzanie, mycie okien, sprzątanie łazienek i wiele innych.Coraz więcej czasu spędzasz w pracy, później nie masz sił na bycie z rodziną. FIRMA ŚWIETLIKI może to zmienić, powierz nam dbanie o czystość swego otoczenia, a zapewniamy, że będziesz czuł się wyjątkowo gdy po męczącym dniu pracy wrócisz do wysprzątanego i pachnącego świeżością mieszkania. Możemy także zadbać o Twój ogród czyli skosić trawę, wypielić rabaty i wiele innych.Motto, które wyznajemy to : NASZ KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM, więc możesz być pewny, że potraktujemy Cię z szacunkiem i uczciwością. Na nas możesz polegać.Jeśli prowadzisz firmę, to również możesz skorzystać z usług FIRMY ŚWIETLIKI. Powierz nam codzienne obowiązki, a my zadbamy o czystość w Twojej firmie, tak abyś mógł czuć się w niej dobrze i wyjątkowo, zarówno Ty jak i Twoi klienci.Nam możesz zaufać. Decydując się na nasze usługi możesz być pewny, że zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.Polecamy również nasze usługi opieki nad grobami.Nasze usługi polecamy wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą sami pełnić opieki nad grobami swoich bliskich, a ich los nie jest im obojętny.Dzięki współpracy z nami, groby Twoich bliskich pozostaną czyste i zadbane, będą po prostu świadectwem Twojej pamięci o nich.

Szczegóły strony firmaswietliki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tworzenie oraz Pozycjonowanie stron »

  Pozycja w TOP10 od 1, 40 zł.Tworzenie, pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych to nasza pasja. Sprawdź naszą ofertę na pozycjonowanie lub tworzenie stron i skorzystaj z tej reklamy w internecie już dzisiaj. Z nami płacisz wyłącznie za efekty naszej pracy. Pozycja w TOP10 to jedyny argument do wystawienia faktury. Zadzwoń, dowiedz się więcej: +48 22 499 23 04. Oferujemy pełną obsługę marketingu w internecie. Zapraszamy

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baslutrady i poręcze »

  Firma MR-STAL z wieloletnimi tradycjami jak też długoletnim doświadczeniem. Wykonuje zamówienia z terenu Polski oraz z zagranicy. Asortyment to: balustrady, poręcze, schody, ogrodzenia, bramy, kraty ozdobne,, konstrukcje stalowe oraz wiele innych wyrobów wykonywanych na zamówienie klienta. Firma MR-STAL ma w ofercie też: spawanie aluminium, spawanie technikami TIG, MIG MAG, MMA czy spawanie stali zwykłych, nierdzewnych, kwasoodpornych.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież reklamowa »

  Odzież reklamowa zaczyna mozolnie grać coraz większą rolę w działalności każdej firmy - personel ubrany jednakowo powiększa świadomość marki w oczach przyszłych kontrahentów. To wyborny sposób na własną darmową reklamę poprzez ekspozycję logo w widocznym miejscu na odzieży pracownika, np. polarze. Oferujemy znaczny wybór odzieży reklamowej dobranej do każdej branży w Polsce. Prześlij nam pytanie - przygotujemy konkurencyjną ofertę. Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tani Kurier »

  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie transportu krajowego jak i zagranicznego dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, bez konieczności podpisywania umowy z firmą kurierską. Szeroka gama oferowanych usług zapewnia możliwość wysyłki zarówno przesyłek kurierskich kopertowych, paczek jak i palet w usłudze standard, pobranie oraz o zdefiniowanym czasie dostawy, gwarantując przy tym zawsze atrakcyjną cenę, o wiele niższą niż proponują tradycyjne firmy kurierskie.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary termowizyjne »

  Firma Hendson przeprowadza badania oraz dodatkowo pomiary termowizyjne. Wystawiamy także świadectwa energetyczne i lokalizujemy wycieki, co okazuje się niezbędne w przypadku dysfunkcji armatury wodnej. Firma Hendson posiada wykwalifikowany sprzęt termowizyjny oraz dodatkowo referencje Świadectwa Charakterystyki Energetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hendson na naszej stronie internetowej. Zapewniamy atrakcyjne ceny i również profesjonalną jakość świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »