Szamba ekologiczne

Szamba ekologiczne Nasza firma trudni się jednym z najważniejszych elementów gospodarstwa domowego jakim jest szambo - zbiornik który zbiera scieki z naszych łazienek i kuchni pamiętajmy że musi być ekologiczne.
Firma ta, buduje zbiorniki ekologiczne najwyższej jakości.
Produkujemy też przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, bezodpływowe zbiorniki na ścieki.
Mamy technologie na każdy grunt, możliwe jest nawet zastosowanie oczyszczalni ścieków przy wysokim poziomie wód gruntowych.
Jest możliwy montaż własny ale i wykonany przez naszych fachowców, Oczywiście dajemy gwarancje producenta i to aż 10 lat.
Produkujemy oczyszczalnie ścieków możliwe do użycia w każdych ziemiach gruntowych, na małe posesje, bez możliwości użycia drenażu rozsączającego.
Specjalizujemy się w domowych oczyszczalniach ścieków od ponad 10 lat. Setki klientów nie mogło się mylić, Oni zaufali nam, zrób to i Ty.

Szczegóły strony www.oczyszczalnia.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projektowanie ogrodów warszawa »

  Funkcjonalny ogród - GardenMasters: choinki Cięte jak i w doniczkach, ogrody Warszawa. Zakładanie ogrodów, sprzedaż roślin, usługi nasadzenia, projektowanie ogrodów Warszawa. Kompleksowo realizujemy inwestycje od projektu poprzez wykonanie. Architektura ogrodowa, krajobrazu - aranżacja i pielęgnacja zieleni, kaskady, rośliny na zamówienie, nawodnienie, zakładanie i projektowanie ogrodów, sprzedaż choinek - Jodła kaukaska, Świerk. Ogrody Warszawa - choinki, zakładanie ogrodów W luksusowych rezydencjach, osiedlach mieszkaniowych i na tarasach apartamentowców.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Wrocław »

  Dobra firma brukarska Alb-Serwis zajmująca się układaniem kostki brukowej.Wyspecjalizowane układanie kostki brukarskiej, zakładanie ogrodzeń, instalacja drenaży. Firma trudni się specjalistycznymi pracami w technologii grafitu. Dobrzy fachowcy gwarantują dobrą jakość realizacji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu z różnymi producentamiproducentami nasza atrakcyjna oferta jest tania. Spółka brukarska ALB para się układaniem kostki granitowej, stawianiem ogrodzeń, budową drenaży.Nasza profesja to jest nasza specjalność. Spółka działa w miejscowości Wrocław i para się rootami związanymi z takimi materiałami jak kostka brukowa, granit oraz brukiem. Nasi pracownicy gwarantują najwyższą jakość zaprojektowania. Dzięki profesjonalnej obsłudze i szybkiej realizacji wykonywanych robót, zyskaliśmy sobie przychylność szerokiej rzeszy kontrahentów i obecnie brukarstwo Wrocław kojarzy się z ALB. Wiedzę praktyczną w tej branży w perspektywie lat pokazało, że jesteśmy cenioną spółką na rynku dolnośląskim we Wrocławiu. Współpraca z kilkoma producentami materiałów takich jak granitniezbędnych nam do działania, uwierzytelniła tylko nasz wizerunek na rynku brukarskim. Propozycja korporacji znajduje się naszej stronie internetowej WWW. Tam też podany jest telefon kontaktowy. Na stronie tej bardzo czytelnie i przejrzyście opisana jest nasza propozycja. Dobrze przygotowana usługa oraz dodatkowo oszczędzamy czas zlecenia, to pełna satysfakcja dla kontrahenta i naszej firmy. Od nas jak dotychczas jeszcze ani jedna osoba nie wyszła niezadowolona. Nasi nabywcy dażą nas sympatią i zaufaniem. Dzieki temu w tym momencie, przygotowujemy zlecenia dla bardzo wielu nabywców, nie tylko niewielkich niemniej jednak też dużych, takich jak na przykład duże spółki i korporacje.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • HADIKA architektura krajobrazu. »

  HADIKA to zespół dyplomowanych architektów krajobrazu, którzy nie uznając półśrodków, banalności i szablonowych rozwiązań, nie bojąc się wyzwań, kładą nacisk na funkcjonalność koncepcji w przestrzeni.Pracownia architektury krajobrazu HADIKA sprawdza się w projektowaniu ogrodów dla Klientów wymagających.Zajmujemy się kompleksowym kształtowaniem przestrzeni prywatnych oraz publicznych. Posiadamy zaplecze realizacyjne oraz pielęgnacyjne, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi szkółkami roślin i dostawcami materiałów.- projektowanie i urządzanie ogrodów:w tym projektowanie nawierzchni,zakładanie oświetlenia ogrodowego,zakładanie systemów automatycznego nawadniania,projekty i wykonanie detalicznych form architektonicznych takich jak altany, pergole, grille, murki oporowe, schody, mostki,projekty zbiorników wodnych (baseny, kanały, stawy, kaskady, fontanny, strumienie wodne, ściany wodne)HADIKA pomoże Państwu w stworzeniu wymarzonych ogrodów w dowolnie wybranym stylu (ogrody japońskie, minimalistyczne, angielskie, wiejskie, naturalistyczne). Oferujemy także projektowanie ogrodów tematycznych takich jak ogrody skalne, wodne, różane, ogrody zapachów czy kontrastów.- aranżacja zieleni na tarasach i balkonach- projektowanie ogrodów na dachu- projektowanie zieleni we wnętrzach (pomieszczenia mieszkalne i biurowe, patia, werandy, ogrody zimowe)- projektowanie zieleni miejskiej (zieleń osiedlowa, parki, skwery, place zabaw, tereny sportowe, wystawy, cmentarze, urządzanie przestrzeni reprezentacyjnych przy centrach handlowych, punktach usługowych)- ochrona i rewaloryzacja założeń ogrodowych oraz zabytkowych układów przestrzennychPonadto, w ofercie:- realizowanie projektów- pielęgnowanie ogrodów- pomiary geodezyjne- inwentaryzacja stanu roślinności- nadzór budowlany- konsultacjePotraktujemy Twój ogród całościowo!Inwentaryzacja - Projekt - Realizacja - Pielęgnacjawww.hadika.plpracownia@hadika.pltel 606 112 554

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Szczecin »

  Zespół młodych, ambitnych i pełnych zapałów ludzi z głową pełną pomysłów oferuje wszystkim Państwu niepowtarzalną ofertę, jaką jest projektowanie ogrodów szczecin. W naszych projektach zawarty jest funkcjonalizm i estetyka. Każdy jeden ogród to indywidualne podejście do nowego wyzwania, któremu jesteśmy w stanie sprostać. To w pełni błyskotliwe niespotykane wcześniej pomysły.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pixel garden »

  Zielone ściany gwarantują zdrowe samopoczucie wynikające z oddychania czystym powietrzem, dlatego wybór takiego rozwiązania estetycznego z wykorzystaniem roślin jak najbardziej wiąże się z szeregiem zalet, które dawno temu dostrzegła już firma Dream Wall. Nasza placówka specjalizuje się w realizacji nie tylko wyżej wspomnianych ekranów z zieleni, ale także potężniejszych ogrodów wertykalnych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »