Szamba ekologiczne

Szamba ekologiczne Nasza firma trudni się jednym z najważniejszych elementów gospodarstwa domowego jakim jest szambo - zbiornik który zbiera scieki z naszych łazienek i kuchni pamiętajmy że musi być ekologiczne.
Firma ta, buduje zbiorniki ekologiczne najwyższej jakości.
Produkujemy też przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, bezodpływowe zbiorniki na ścieki.
Mamy technologie na każdy grunt, możliwe jest nawet zastosowanie oczyszczalni ścieków przy wysokim poziomie wód gruntowych.
Jest możliwy montaż własny ale i wykonany przez naszych fachowców, Oczywiście dajemy gwarancje producenta i to aż 10 lat.
Produkujemy oczyszczalnie ścieków możliwe do użycia w każdych ziemiach gruntowych, na małe posesje, bez możliwości użycia drenażu rozsączającego.
Specjalizujemy się w domowych oczyszczalniach ścieków od ponad 10 lat. Setki klientów nie mogło się mylić, Oni zaufali nam, zrób to i Ty.

Szczegóły strony www.oczyszczalnia.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bramy »

  Centerfence - bramy, ogrodzenia Warszawa. Działamy aby zapewnić bezpieczną przestrzeń. Doradztwo i projektowanie, montaż, materiały - bramki, palisady, zabezpieczenia, napędy, siatki zgrzewane, furtki, piłkochwyty, ogrodzenia budowlane i przestawne, bramy posesyjne. Zapraszamy po bramy - asortyment, usługi i transport, wypożyczalnia narzędzi. Partnerzy - Betafence, Came, FAAC, Heras, Wiśniowski.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów »

  Ogrody Wirtua Garden - profesjonalne wykonywanie inwestycji z zakresu projektowania i zakładania terenów zieleni. Projektowanie ogrodów wodnych, ogrodów japońskich i nowoczesnych ogrodów. Sprzedaż oraz instalacja systemów filtracyjnych do oczek wodnych oraz systemów automatycznego nawadniania trawników oraz ogrodów. Profesjonalne usługi ogrodnicze i brukarskie. Oczka wodne, tarasy drewniane oraz stawy kąpielowe.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo artystyczne balustrady »

  Croll-Art to firma trudniąca się kowalstwem artystycznym i wytwarzaniem wyrobów kutych tradycyjnymi technikami średniowiecznymi. Firma zajmuje się produkcją ogrodzeń i bram kutych o różnorodnych motywach dekoracyjnych. W ofercie znajdziemy bramy przesuwane, uchylne i dwuskrzydłowe, furtki i przęsła. Specjalnością firmy jest wykonawstwo barierek, balustrad balkonowych i schodów stalowych, kręconych i podwieszanych. Croll-Art. Posiada też szereg wyrobów wyposażenia wnętrz, takich jak: meble metalowe, ozdoby i elementy kute.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów warszawa »

  Ogrody, Projektowanie ogrodów Warszawa - Profesjonalne urządzanie, zakładanie, projektowanie ogrodów i terenów zieleni. Aranżacja wnętrz zielenią i projekty ogrodów - Kamila Tomasiewicz - systemy nawadniania, ogrody przydomowe. Wykonujemy oczka wodne, ogrody zimowe, architektura krajobrazu przy siedzibach firm. Budowa terenów zieleni, ogród Warszawa, Mazowieckie. Pracownia w Warszawie zaprasza po projekt ogrodu - pielęgnacja i aranżacja zieleni, oczka wodne, ogrody - projektowanie ogrodów Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • intex.xyz »

  Kupujesz tańsze materace do pływania? Efektem tego jest kupowanie co sezon nowego? A może zdarzyło Ci się kupić materac, który po kilku użyciach nadawał się już tylko do wyrzucenia? Jeśli tak, oznacza to, że masz błędne podejście do kupowania materacy. Wydanie większej sumy na ten cel jest inwestycją. Materace Intex posłużą nam bowiem przez kilka, a nawet kilkanaście sezonów bez żadnych przetarć, dziur czy uciekającego powietrza.

  Data dodania: 02 10 2016 · szczegóły wpisu »