Akumuluj24.pl - księgarnia finansistów

Akumuluj24.pl - księgarnia finansistów Księgarnia finansistów i inwestorów. Szybka wysyłka, konkurencyjne ceny. W ofercie książki o giełdzie, inwestowaniu, finansach, rachunkowości, bankowości, strategiach inwestycyjnych, ekonomii, rynkach finansowych, księgowości analizie finansowej, analizie technicznej. Ponadto poradniki dla inwestorów, przedsiębiorców, ludzi sukcesu. Stale poprawiana oferta produktowa.

Szczegóły strony www.akumuluj24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Antykwariat ksiązki »

  Pozycje naukowe z zakresu nauk społecznych, historii, kultury i sztuki, przyrodniczych, literatura polska i światowa, książki podróżnicze oraz wiele innych ciekawych działów tematycznych przygotował dla Państwa Antykwariat Mit. Możliwość wyboru kanału płatniczego oraz dostawcy przesyłki gwarantuje bezpieczeństwo, szybka realizacja skraca czas oczekiwanie na książkę.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki szkolne, podręczniki, księgarnia »

  Księgarnia internetowa Wallenrod.pl ukierunkowana na sprzedaż podręczników szkolnych dla uczniów szkół podstawowych, liceum, technikum. Oferta skierowana również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dla nich mamy kolorowanki, malowanki i wycinanki. Oferujemy podręczniki do nauki języków obcych w formie tradycyjnej oraz na nośnikach cyfrowych. Posiadamy szeroki wybór lektur wraz z opracowaniami, pomoce naukowe takie jak: słowniki, encyklopedie i mapy oraz materiały dydaktyczne pomocne nauczycielom w ich pracy. Wygodna wyszukiwarka pozwala na szybkie odnalezienie poszukiwanej pozycji.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Nysa »

  Księgarnia Internetowa oraz Hurtownia Podręczników "Edukacja" powstała w Nysie w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszego lokalnego rynku na specjalistyczną księgarnię edukacyjną.
  Obecnie realizujemy zamowienia na terenie całej Polski.

  Nasza oferta kierowana jest do szkół, przedszkoli, poradni logopedycznych, bibliotek oraz instytucji oświatowych.
  Istnieję u nas możliwość zamawiania książek, pomocy dydaktycznych z wiodących wydawnictw edukacyjnych- jak WSIP, Nowa Era, Harmonia, itp. w promocyjnych cenach.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki akademickie, pamiętniki historyczne »

  Naszą misją jest popularyzacja historii jako całości dziejów powszechnych, ze szczególnym uwzględnieniem historii rodzimej. Nasze podręczniki akademickie i szkolne to wiedza ukazana w przystępny sposób. Usiłujemy trafić do jak najliczniejszej grupy czytelników, szczególnie dbamy o to, aby docierać do uczniów i studentów. Współtworzymy również dodatki historyczne do wysokonakładowych pism. Specjalnością wydawnictwa Mówią wieki są pamiętniki historyczne, numery monograficzne poświęcone dziejom i kulturze innych narodów, historii miast polskich czy historii wojskowości. Przez niemal pół wieku nieprzerwanego istnienia Mówią wieki było prawdziwą szkołą polskiej historiografii. Pisali tu historycy o liczących się nazwiskach w naszej dyscyplinie.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja ćwiczenia - ortograffiti.pl »

  Dysleksja rozwojowa - od teraz ją pokonasz. Trudności w czytaniu i pisaniu, które pojawiają się u dzieci i młodzieży są nazywane dysleksją rozwojową, z którą można sobie jednak poradzić. Dysleksja - przezwycięż trudności! Właśnie z tego względu powstał program Ortograffiti i portal o identycznej nazwie promujący jego założenia. Strona jest przeznaczona głównie dla nauczycieli i rodziców, którzy mogą wykorzystać materiały tutaj udostępnione do radzenia sobie z trudnościami, jakie napotykają ich wychowanków. Można tutaj znaleźć generalne dane o programie, jego rozkwicie i licznych grach oraz zabawach skierowanych dla wychowanków zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. Zajrzyj koniecznie na ten portal.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »