hintmine.pl

hintmine.pl Graficzny pokaz zarządzanym projektem, pozawala na łatwe tworzenie prezentacji, na których można przedstawić w jaki sposób zostały zaplanowane poszczególne zadania, powierzone zasoby, jaką projekt ma realizację kosztów itd. W zależności od elementów, które mają być przedstawione, możemy dobrać odpowiednie narzędzia pokazu np. oś czasu. Osoba zarządzająca projektem poprzez aplikację Ms Project ma także do dyspozycji zestawy analiz, raportów oraz pulpitów nawigacyjnych. Dzięki temu project manager może na bieżąco przedstawiać postępy prac przełożonym jak również w bardziej przejrzysty sposób zobrazować stawiane zespołowi zadania.

Szczegóły strony www.hintmine.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia bhp warszawa »

  Bhpprofesjonalnie.pl to strona stworzona dla właścicieli i zarządców firm. Każda firma musi bowiem przeszkolić swoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oprócz zwykłych szkoleń bhpprofesjonalnie.pl oferuje także takie usługi jak organizacja badań okresowych czy sporządzania analiz stanu bezpieczeństwa na poszczególnych stanowiskach. Szkolenia BHP zazwyczaj postrzegane jako zło konieczne z pewnością odniosą sukces jeśli powierzymy ich prowadzenie profesjonalistom, którzy będą wiedzieli jak dotrzeć do pracowników w taki sposób, aby ich zachowanie podczas pracy nie stwarzało dla nikogo zagrożenia.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • VIP Nauka Jazdy Zgorzelec »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców VIP - Nauka Jazdy w Zgorzelcu. Prowadzimy kursy na kategorie prawa jazdy: A, A1, B, B+E, C, C+E, D. Prowadzimy kursy podstawowe, doszkalające i uzupełniające. Szczegóły oferty na naszej stronie www. Konkurencyjne ceny. Dogodne raty. Zobacz na jakich pojazdach szkolimy, przeczytaj opinie o naszym Ośrdku Szkolenia Kierowców i zobacz jak do nas dojechać. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla psów Warszawa »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenie psów. Zajęcia urządzamy w Warszawie i w pobliskich miejscowościach. W zakres naszych działań wchodzą zróżnicowane kursy dla początkujących jak i kursy kontynuacyjne, konsultacje behawioralne, trening posłuszeństwa. Prowadzimy pozytywne szkolenie psów w czasie którego zredukujemy wszelkie dokuczliwe przyzwyczajenia psa. Propozycję kursów kierujemy do tych, którzy nie chcą wobec swego czworonoga używać przemocy, a chcą uzyskać pożądany efekt. Zajmujemy się szkoleniem psów dorosłych jak i w okresie szczenięcym. Dzięki wspólnym ćwiczeniom pies umacnia przyjaźń ze swoim panem. Kursy organizują wykształceni trenerzy, którzy utrwalą właściwe zachowania zwierzęcia. Preferujemy spotkania najwyżej w sześcioosobowych grupach lub na życzenie indywidualne. Na naszej stronie widnieje pełna oferta. Tam także zdjęcia, filmy oraz opinie o naszej szkole. Nasi kursanci długo wspominają serdeczną atmosferę panującą na zajęciach. Przyłącz się do naszej grupy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Umysłu: gra edukacyjna dla dzieci »

  Współcześnie wszystko może edukować. Nauka przy pomocy wszelkich możliwych i ogólnie dostępnych materiałów jest przyjemna i prosta. Gra edukacyjna dla dziecka jest jednym z takich sposobów na edukację przez zabawę. Gra edukacyjna Akademia Umysłu Junior jest jakby stworzona dla ciebie. Dopasowana do wieku 6 – 9 lat sprawia, że nie natkniesz się w niej na sprawy nie zrozumiałe, albo zbyt skomplikowane. Fajne postacie zwierząt do wyboru będą ci towarzyszyć w grze razem z tobą rozwikłując łamigłówki, będą ci też pomagać liczyć punkty oraz sumować osiągnięcia. Gra edukacyjna Akademii Umysłu to gra edukacyjna jakiej jeszcze nie było.Półki w sklepach z artykułami typu multimedia uginają się od zapasów z kategorii gry edukacyjne. Nie wszystkie jednak gry edukacyjne dla dzieci są odpowiednie. Szukamy zazwyczaj rozrywki, podczas gdy dobrze byłoby zaopatrywać dzieci w gry logiczne, łamigłówki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim rozwijają zdolność myślenia. Gry edukacyjne z Akademii Umysłu są dobrane właściwie do przedziału wiekowego 6 – 9 lat i pozwalają dzieciom na pełny rozwój. Gry edukacyjne Junior w przejrzysty sposób uczą koncentracji i szybkiego i łatwego zapamiętywania. Posiadają klarowny interfejs, barwną grafikę i przyjemną ścieżkę dźwiękową.Program dla dzieci Akademia Umysłu Junior aspiruje do miana najlepszego programu w sferze gry logiczne dla dzieci. Programy edukacyjne dla najmłodszych to ogromne wyzwanie. Program dla dzieci powinien nie tylko spełniać funkcję edukacyjną, ale zaspokajać także wymagania estetyczne. Wszyscy wiemy, jak surowe i bezkompromisowe w ocenie są dzieci, dlatego twórcy Juniora postarali się o barwna grafikę, pełną barw i dźwięków. Program dla dzieci Akademia Umysłu Junior jest mądry, a zawarte w nim łamigłówki można dobrać do poziomu rozwoju dziecka. Akademia Umysłu Junior to super program dla dzieci.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neal - Angielski Bielsko-Biała »

  Centrum Języka Angielskiego NEAL Bielsko – Biała. Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Bielsku. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, kursy angielskiego dla firm, zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego co pozwoliło nam zaobserwować słabe i mocne strony różnych systemów nauczania. W naszej szkole językowej stosujemy głównie metodę Direct Method for English, jednak nie ograniczamy się tylko do materiału w niej zawartego. Korzystamy z rozmaitych źródeł, tak aby zajęcia spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »