Jak się uczyć -nauka w domu

Jak się uczyć -nauka w domu Nie od dziś wiadomo, że nauka w szkole jest coraz mniej efektywna. Zbyt duża ilość dzieci w klasach, obszerny materiał z każdego przedmiotu i coraz mniej godzin lekcyjnych - to wszystko przyczynia się do faktu, że wielu uczniów szuka pomocy poza szkołą. Jeśli i Ty chciałbyś móc dodatkowo uczyć się samodzielnie w domu, zajrzyj na stronę Jak się uczyć - ciekawe poradniki i artykuły z zakresu programu nauczania liceum i technikum.

Szczegóły strony jaksieuczyc.edu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sterowniki programowalne PLC »

  EMT Systems - organizujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz różnego rodzaju technik inżynierskich. Szkolenia certyfikatów energetycznych, hydraulika siłowa, inventor, programowanie robotów przemysłowych, pneumatyka, sterowniki PLC, catia, hydraulika siłowa.

  Współpracujemy z profesjonalistami z danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, profesjonalne laboratoria są gwarancją najwyższych standardów oferowanych dla klientów usług.

  Siedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny przy Politechnice Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Katowicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paliwo wodorowe »

  W klimacie, w którym żyjemy ogrzewanie domu jest najistotniejsze i powinieneś zadbać przy zakupie nowego domostwa o to, w jaki metodę będzie tak ogrzewane ogrzewane.dwudziesty pierwszy wiek przyniósł ze sobą modę na energooszczędne i ekologiczne rozwiązania. Jest to czas, kiedy wszelkie surowce mineralne powoli się kończą i powinno się poszukiwać alternatywnych źródeł mogących zamienić dotychczasowe rozwiązania na te nowe, prawdopodobnie nawet lepsze.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biotechnologia »

  Tematem informacji publikowanych w serwisie Metlab.pl jest biotechnologia używana w praktycznych pracach laboratoryjnych. W serwisie są zamieszczane praktyczne i teoretyczne opisy najnowszych i najbardziej użytecznych metod i materiałów (odczynniki) mających zastosowanie w biotechnologii. Prezentowane metody laboratoryjne stanowią doskonałe źródło wiedzy dla każdej osoby interesującej się biotechnologią. Przez uczestniczenie w rzeczowych dyskusjach na forum biotechnologicznym użytkownicy mogą również zyskać praktyczną pomoc w odnalezieniu rozwiązania dla swoich problemów.Serwis zamieszcza dodatkowo przegląd ciekawych informacji z dziedziny biotechnologii i biochemii pomocnych osobom zainteresowanym tą właśnie dziedziną.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Przyrodniczy - biologia, medycyna, chemia »

  Nowy Portal przyrodniczy, który prężnie się rozwiją i nie traci czasu na zbędne trele-lele.Jesteśmy grupą znających się ludzi, który umieją pomagać i nie zbyt wiele. Nasza strona oferuje Wam przygotowanie do zdania matury z Biologii,Chemii,Fizyki i dostać się na studia medyczne, które w tych czasach są dostępne dla ludzi. Aktualnie posiadamy system ekopunktów, które są bardzo popularne w naszym serwisie,oferujemy za punkty nagrody (e-mail,doładowania a NAWET KSIĄŻKI!!).

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia art kosmetycznych »

  Hurtownia zabawek Bonk - zabawki Gdynia, Puck i okolice. Importer zabawek, artykułów sezonowych, papierniczych, kosmetycznych, torebek prezentowych i kartek. Importer zabawek zaprasza - pistolety na wodę, bańki mydlane, artykuły szkolne, biurowe, gospodarstawa domowego i artykuły papiernicze. Internetowa hurtownia sprzedaje zabawki - zabawki Puck, Gdynia, Gdańsk. Importer oferuje też zabawki edukacyjne i zabawki dla dzieci Bestway.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »