Korepetycje z matematyki w Opolu

Korepetycje z matematyki w Opolu Chciałbyś, aby Twoje dziecko uczyło się matematyki w języku angielskim, ale nie możesz znaleźć nauczyciela, który spełni Twoje oczekiwania? Zapraszamy do Edun Korepetycje Warszawa Targówek. Dzięki naszym zajęciom Twoje dziecko będzie mogło kontynuować naukę w najlepszych zagranicznych szkołach. Zapraszamy do nas, to dobry pomysł na naukę i wyrównanie zaległości.

Szczegóły strony korepetycjetargowek.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogłoszenia o korepetycje »

  Darmowa baza ogłoszeń edukacyjnych. Ogłoszenia o korepetycje, tłumaczenia, pisanie prac, pomoc w odrabianiu zadań domowych, sprzedaż materiałów edukacyjnych i nie tylko. Nie wymagamy rejestracji.

  Serwis z darmowymi ogłoszeniami o korepetycje oraz pisanie prac. Zawiera tez ogłoszenia o tłumaczenia i wykaz szkól językowych oraz kursów zawodowych.

  Serwis jest zupełnie za darmo, zarówno dodawanie ogłoszeń, jak i ich przeglądanie.

  Zapraszamy wszystkich nauczycieli oraz osoby, które potrzebują pomocy w nauce. U nas znajdziecie idealnego nauczyciela!

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje z matematyki »

  Matematyka video to serwis edukacyjny, pomagający w nauce uczniom szkoły gimnazjalnej, średniej i studentom. W serwisie rozwiązanych jest wiele zadań z dokładnym ich omówieniem. Setki zadań przedstawionych w serwisie dotyczą wielu działów matematyki przerabianej w szkole gimnazjalnej, szkole średniej oraz na wybranych kierunkach uczelni wyższych. Korepetycje z matematyki online to oferta serwisu matematyka video.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski, matematyka Łódź »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny na każdym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych trenerów korzystających z materiałów autentycznych.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl »

  Portal Edukeo został stworzony z myślą o uczniach i nauczycielach, którzy szukają siebie wzajemnie. Każdy uczeń może tu dodać ogłoszenie, jakiego korepetytora szuka, a z kolei nauczyciel może dodać ogłoszenie, co oferuje np. korepetycje z matematyki, angielskiego, niemieckiego, biologii i wielu innych dziedzin. Wejdź na stronę i znajdź nauczyciela dla siebie!

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyjątkowi korepetytorzy w Piasecznie »

  Szukasz dla swojego dziecka nauczyciela, który nie będzie traktował swojej pracy jak przykrego obowiązku? Korepetytorzy pracujący w Edun Korepetycje w Piasecznie to przede wszystkim wielcy pasjonaci, którzy potrafią tą pasją zarazić swoich uczniów. Zapisz się na bezpłatną lekcję, aby przekonać się, jak wyglądają nasze zajęcia. Prowadzimy korepetycje dla uczniów wszystkich typów szkół.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »