Książki

Książki Zbiór publikacji w formie elektronicznej do bezpłatnego ściągnięcia. Zamieszczone książki elektroniczne zostały udostępnione zgodnie z prawem autorskim. Większość książek elektronicznych została dostarczona przez wydawnictwo internetowe zlotemysli.pl. Pozostałą część udostępniono na łamach porozumienia z autorami książek elektronicznych. Ściągniętą ze strony publikację po przeczytaniu możemy ocenić i zrecenzować. Mile widzieane są zarówno pozytywne jak i krytyczne komentarze. Zapraszam do ściągania, czytania i komentowania.

Szczegóły strony www.twojebook.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak pisać biznesplany »

  W dzisiejszych czasach by utrzymać się na rynku i sprostać konkurencji nie wystarczy już samo założenie działalności. Podstawowym elementem budowania własnej firmy jest stworzenie biznesplanu. Ebook skuteczny biznes plan to skarbnica wiedzy dla każdego myślącego poważnie o własnym biznesie. Zapoznaj się z darmowym fragmentem ebook'a zupełnie za darmo.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Nysa »

  Księgarnia Internetowa oraz Hurtownia Podręczników "Edukacja" powstała w Nysie w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszego lokalnego rynku na specjalistyczną księgarnię edukacyjną.
  Obecnie realizujemy zamowienia na terenie całej Polski.

  Nasza oferta kierowana jest do szkół, przedszkoli, poradni logopedycznych, bibliotek oraz instytucji oświatowych.
  Istnieję u nas możliwość zamawiania książek, pomocy dydaktycznych z wiodących wydawnictw edukacyjnych- jak WSIP, Nowa Era, Harmonia, itp. w promocyjnych cenach.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki, e-książki, książki online »

  Na stronie znajdziesz ebooki (książki online, e-książki, elektroniczne publikacje), oraz audiobooki (książki audio, książki czytane, książki mówione, książki do słuchania), które poruszają wszystkie, najbardziej popularne tematy. Dzięki naszej pomocy nauczysz się języków obcych (angielski, niemiecki, włoski i inne), popracujesz nad sobą (samodoskonalenie, nlp), a także dowiesz się jak inwestować pieniądze na giełdzie, by zostać milionerem. Na stronie znajdziesz mnóstwo darmowych ebooków.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • IPad serwis komputerowy »

  Ipad to urządzenie perfekcyjneidealnym nie jedynie do czytania, e-booków niemniej jednak także a ma możliwość zwłaszcza do przeglądania stron i portali internetowych WWW. Przeglądanie stron internetowych WWW, surfowanie po necie z pomocą I-pada jest niezwykle łatwe. Na i pad-zie strony internetowe WWW można przeglądać zarówno w układzie pionowym jak i poziomym. Ekran I-pada tzw Ekran dotykowy multi-touch gwarantuje czytelny układ strony, żywe kolory oraz wyraźny tekst. Ipad to też rewelacyjne urządzenie do przeglądania obrazków a można nawet powiedzieć, że i pad to po prostu interaktywny mobilny elektroniczny album na fotografię. I-pad ma wbudowaną aplikację obrazy, która otwiera w i pad-zie nowe, zwyczajne i bajecznie zwyczajne sposoby przeglądania obrazków oraz administrowania zasobami foto.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Już w maju 2015 roku odbędzie się nowatorska matura ustna z polskiego. Sprawdzian maturalny pozostanie udoskonalony w taki sposób, aby przyzwoiciej wypróbować umiejętności słuchaczy. Tylko czy na pewno? Przecież ostatnimi czasy bo zaledwie 7 lat temu to samo mówił miniony minister edukacji gdy rozpoczynał maturę ustną, którą nazwał Prezentacja maturalna. Czas pokaże, ale na pewno zmienianie systemu edukacji nie wpłynie pozytywnie na ocenę i porównanie abiturientów z roczników którzy pisali prezentacje maturalne, od owych którzy zdawali na pionierskich lub starych normach. W każdym razie skontrolowanie zdolności odtwarzania wiedzy encyklopedycznej zostanie podmienione zdolnością krytycznej analizy informacji, sądzenia i wnioskowania.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »