Książki

Książki Zbiór publikacji w formie elektronicznej do bezpłatnego ściągnięcia. Zamieszczone książki elektroniczne zostały udostępnione zgodnie z prawem autorskim. Większość książek elektronicznych została dostarczona przez wydawnictwo internetowe zlotemysli.pl. Pozostałą część udostępniono na łamach porozumienia z autorami książek elektronicznych. Ściągniętą ze strony publikację po przeczytaniu możemy ocenić i zrecenzować. Mile widzieane są zarówno pozytywne jak i krytyczne komentarze. Zapraszam do ściągania, czytania i komentowania.

Szczegóły strony www.twojebook.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak pisać biznesplany »

  W dzisiejszych czasach by utrzymać się na rynku i sprostać konkurencji nie wystarczy już samo założenie działalności. Podstawowym elementem budowania własnej firmy jest stworzenie biznesplanu. Ebook skuteczny biznes plan to skarbnica wiedzy dla każdego myślącego poważnie o własnym biznesie. Zapoznaj się z darmowym fragmentem ebook'a zupełnie za darmo.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Temida i Klio - Historia Prawa »

  Temida i Klio – Historia Prawa. Prezentowana strona poświęcona historii prawa w szerokim rozumieniu tego pojęcia, obejmującym historię ustroju państwowego, administracji, ustroju sądów, historię prawa sądowego (karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego i gospodarczego, pracy oraz procesu), dzieje prawa międzynarodowego, dyplomacji i stosunków międzynarodowych oraz przeszłość nauki prawa (jurysprudencji), a także historię doktryn politycznych i prawnych. Zamiarem autorów jest, by pełniła ona rolę naukowej bazy danych - swoistej biblioteki historyczno - prawnej. Główną intencją twórców jest ułatwienie poszukiwań książek i artykułów traktujących o wybranych problemach objętych wskazaną wyżej tematyką. W tym celu na stronie zamieszczono bibliografię historyczno - prawną zawierającą tysiące tytułów książek i artykułów naukowych oraz wyszukiwarkę umożliwiającą jej sortowanie. W przypadku wielu spośród zaprezentowanych publikacji odnotowano także tyczące ich recenzje opublikowane w polskich i zagranicznych periodykach naukowych. Możliwości kwerendy rozszerza stworzony na stronie dział Linki mieszczący w sobie odnośniki tematyczne do szerokiego spektrum polskich i zagranicznych stron o tematyce prawniczej, prawnej i historycznej. Serwis zawiera także dział Księgozbiór, w którym zgromadzono kolekcję e-booków. Opublikowano tu przede wszystkim wydawnictwa starsze, do których dostęp jest utrudniony i które nie są już chronione majątkowymi prawami autorskimi, albo nigdy takowymi prawami chronione nie były. Witryna ma pomóc przede wszystkim studentom historii i prawa w wyszukiwaniu oraz docieraniu do literatury niezbędnej do pisania prac seminaryjnych, licencjackich i magisterskich.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie imion »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej imionom. Imiona zostały podzielone na męskie i żeńskie. Opisy staraliśmy się przedstawić w taki sposób, aby każdy z Państwa mógł łatwo odnaleźć szukane imię. Dodatkowo przy każdym imieniu znajduje się data imienin oraz informacja o pochodzeniu imienia. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu zarówno przyszłych rodziców jak i osoby chcące dowiedzieć się czegoś więcej o swoim imieniu.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  Znajdziesz tu audiobooki, czyli książki na CD i w MP3, inaczej książki audio (książki do słuchania, książki online),na takie tematy jak: samodoskonalenie, droga do sukcesu, język angielski. Z książek mówionych dowiesz się jak zostać milionerem czy prowadzić szczęśliwe życie. Polecam też audiobooki bajki i audiobooki lektury.Audiobooków możesz słuchać wszędzie: w samochodzie, w pracy, w autobusie czy wykonując codzienne prace domowe.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • IPad serwis komputerowy »

  Ipad to urządzenie perfekcyjneidealnym nie jedynie do czytania, e-booków niemniej jednak także a ma możliwość zwłaszcza do przeglądania stron i portali internetowych WWW. Przeglądanie stron internetowych WWW, surfowanie po necie z pomocą I-pada jest niezwykle łatwe. Na i pad-zie strony internetowe WWW można przeglądać zarówno w układzie pionowym jak i poziomym. Ekran I-pada tzw Ekran dotykowy multi-touch gwarantuje czytelny układ strony, żywe kolory oraz wyraźny tekst. Ipad to też rewelacyjne urządzenie do przeglądania obrazków a można nawet powiedzieć, że i pad to po prostu interaktywny mobilny elektroniczny album na fotografię. I-pad ma wbudowaną aplikację obrazy, która otwiera w i pad-zie nowe, zwyczajne i bajecznie zwyczajne sposoby przeglądania obrazków oraz administrowania zasobami foto.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »