Książki

Książki Zbiór publikacji w formie elektronicznej do bezpłatnego ściągnięcia. Zamieszczone książki elektroniczne zostały udostępnione zgodnie z prawem autorskim. Większość książek elektronicznych została dostarczona przez wydawnictwo internetowe zlotemysli.pl. Pozostałą część udostępniono na łamach porozumienia z autorami książek elektronicznych. Ściągniętą ze strony publikację po przeczytaniu możemy ocenić i zrecenzować. Mile widzieane są zarówno pozytywne jak i krytyczne komentarze. Zapraszam do ściągania, czytania i komentowania.

Szczegóły strony www.twojebook.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgarnia, podręczniki szkolne »

  Każdy Klient znajdzie tu dla siebie coś miłego do poczytania. Proponujemy wszelkiego rodzaju nowości wydawnicze dostępne na polskim rynku, jak również podręczniki szkolne i językowe.  Dzięki sprzedaży przez internet możemy zredukować nasze koszty, a tym samym sprzedawać książki taniej. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i dbamy o szybką realizację zmówień.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Książki elektroniczne, książki audio »

  Zapoznaj się z ofertą najlepszych publikacji dostępnych w internecie. Na stronie znajdziesz ebooki (również darmowe), audiobooki i książki drukowane z takich kategorii jak psychologia, motywacja, rozwój osobisty, samodoskonalenie, języki obce, przedsiębiorczość, ebiznes, inwestowanie, własna firma, prawo, zdrowie, zdrowe odżywianie, motoryzacja, informatyka, gotowanie i wielu innych. Każda publikacja posiada bardzo obszerny opis, a większość posiada darmowy fragment w fomacie pdf.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum ebook »

  Nasze forum ebooków łączy entuzjastów literatury polskiej i zagranicznej. Nasze subfora są podzielone na: zwykłe forum służące do dyskusji na tematy okołoliterackie oraz drugi - katalog książek w wersji elektronicznej, określanych mianem e-booków. W tym drugim znajdziesz dane o książkach sklasyfikowane kategoriami według tematyki. Każda dodana pozycja zawiera dane takie jak: autor i tytuł pozycji, format książki elektronicznej, opis, ilość stron i link do ściągnięcia ebooka. Serdecznie zapraszamy sympatyków literatury.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Nysa »

  Księgarnia Internetowa oraz Hurtownia Podręczników "Edukacja" powstała w Nysie w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszego lokalnego rynku na specjalistyczną księgarnię edukacyjną.
  Obecnie realizujemy zamowienia na terenie całej Polski.

  Nasza oferta kierowana jest do szkół, przedszkoli, poradni logopedycznych, bibliotek oraz instytucji oświatowych.
  Istnieję u nas możliwość zamawiania książek, pomocy dydaktycznych z wiodących wydawnictw edukacyjnych- jak WSIP, Nowa Era, Harmonia, itp. w promocyjnych cenach.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie imion »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej imionom. Imiona zostały podzielone na męskie i żeńskie. Opisy staraliśmy się przedstawić w taki sposób, aby każdy z Państwa mógł łatwo odnaleźć szukane imię. Dodatkowo przy każdym imieniu znajduje się data imienin oraz informacja o pochodzeniu imienia. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu zarówno przyszłych rodziców jak i osoby chcące dowiedzieć się czegoś więcej o swoim imieniu.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »