Książki

Książki Zbiór publikacji w formie elektronicznej do bezpłatnego ściągnięcia. Zamieszczone książki elektroniczne zostały udostępnione zgodnie z prawem autorskim. Większość książek elektronicznych została dostarczona przez wydawnictwo internetowe zlotemysli.pl. Pozostałą część udostępniono na łamach porozumienia z autorami książek elektronicznych. Ściągniętą ze strony publikację po przeczytaniu możemy ocenić i zrecenzować. Mile widzieane są zarówno pozytywne jak i krytyczne komentarze. Zapraszam do ściągania, czytania i komentowania.

Szczegóły strony www.twojebook.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak pisać biznesplany »

  W dzisiejszych czasach by utrzymać się na rynku i sprostać konkurencji nie wystarczy już samo założenie działalności. Podstawowym elementem budowania własnej firmy jest stworzenie biznesplanu. Ebook skuteczny biznes plan to skarbnica wiedzy dla każdego myślącego poważnie o własnym biznesie. Zapoznaj się z darmowym fragmentem ebook'a zupełnie za darmo.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Publikacje elektroniczne »

  Jesteś zainteresowany kupnem ebooka ale nie jesteś pewien czy jego zawartość jest tak samo ciekawa jak jego opis ?

  Teraz możesz to sprawdzić !

  Pobieraj zupełnie za darmo, obszerne fragmenty bestsellerowych publikacji wydawnictwa złote myśli i przetestuj interesującą cię książkę przed jej zakupem !

  W serwisie znajdziesz takie pozycje jak mężczyzna od a do z, angielskie słówka, hipnotyczny marketing czy strategia sukcesu firmy.

  Zapraszamy !

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia katolicka, księgarnia religijna »

  Książki w zbiorze internetowym Gloria24.pl to obszerny i wartościowy zbiór książek o tematyce katolickiej. Naszym celem jest promowanie prawdziwych i niepowtarzalnych wartości jakie zgubiły się w niesamowitym tempie dzisiejszego świata. W naszym asortymencie oprócz książek w bardzo przystępnych cenach oferujemy filmy, audiobooki, prezentacje multimedialne oraz sakralia - obrazki, różańce i pamiątki. Dla stałych klientów mamy okazje oraz promocje i rabaty. Księgarnia religijna, książki katolickie, muzyka i multimedia, e-booki, Jan Paweł II, biografie świętych - Gloria24.pl

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opowieści Krecika »

  Opowiadania Krecika, vel Mlefelka z Komnaty Hotaru, archiwum i nowe nigdy dotąd publikowane... To miejsce gdzie wyobraźnia szaleje i zmienia znane wątki w zupełnie nowe. Zanurzam się w świecie ulubionych bohaterów z z seriali Dark Angel, Roswell, Supernatural, tworząc nowe historie i "naprawiając" błędy scenarzystów. To także dom dla bohaterów i światów, których nigdy dotąd nie poznałeś...

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Już w maju 2015 roku odbędzie się nowatorska matura ustna z polskiego. Sprawdzian maturalny pozostanie udoskonalony w taki sposób, aby przyzwoiciej wypróbować umiejętności słuchaczy. Tylko czy na pewno? Przecież ostatnimi czasy bo zaledwie 7 lat temu to samo mówił miniony minister edukacji gdy rozpoczynał maturę ustną, którą nazwał Prezentacja maturalna. Czas pokaże, ale na pewno zmienianie systemu edukacji nie wpłynie pozytywnie na ocenę i porównanie abiturientów z roczników którzy pisali prezentacje maturalne, od owych którzy zdawali na pionierskich lub starych normach. W każdym razie skontrolowanie zdolności odtwarzania wiedzy encyklopedycznej zostanie podmienione zdolnością krytycznej analizy informacji, sądzenia i wnioskowania.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »