Książki

Książki Zbiór publikacji w formie elektronicznej do bezpłatnego ściągnięcia. Zamieszczone książki elektroniczne zostały udostępnione zgodnie z prawem autorskim. Większość książek elektronicznych została dostarczona przez wydawnictwo internetowe zlotemysli.pl. Pozostałą część udostępniono na łamach porozumienia z autorami książek elektronicznych. Ściągniętą ze strony publikację po przeczytaniu możemy ocenić i zrecenzować. Mile widzieane są zarówno pozytywne jak i krytyczne komentarze. Zapraszam do ściągania, czytania i komentowania.

Szczegóły strony www.twojebook.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak pisać biznesplany »

  W dzisiejszych czasach by utrzymać się na rynku i sprostać konkurencji nie wystarczy już samo założenie działalności. Podstawowym elementem budowania własnej firmy jest stworzenie biznesplanu. Ebook skuteczny biznes plan to skarbnica wiedzy dla każdego myślącego poważnie o własnym biznesie. Zapoznaj się z darmowym fragmentem ebook'a zupełnie za darmo.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia katolicka, księgarnia religijna »

  Książki w zbiorze internetowym Gloria24.pl to obszerny i wartościowy zbiór książek o tematyce katolickiej. Naszym celem jest promowanie prawdziwych i niepowtarzalnych wartości jakie zgubiły się w niesamowitym tempie dzisiejszego świata. W naszym asortymencie oprócz książek w bardzo przystępnych cenach oferujemy filmy, audiobooki, prezentacje multimedialne oraz sakralia - obrazki, różańce i pamiątki. Dla stałych klientów mamy okazje oraz promocje i rabaty. Księgarnia religijna, książki katolickie, muzyka i multimedia, e-booki, Jan Paweł II, biografie świętych - Gloria24.pl

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • IPad serwis komputerowy »

  Ipad to urządzenie perfekcyjneidealnym nie jedynie do czytania, e-booków niemniej jednak także a ma możliwość zwłaszcza do przeglądania stron i portali internetowych WWW. Przeglądanie stron internetowych WWW, surfowanie po necie z pomocą I-pada jest niezwykle łatwe. Na i pad-zie strony internetowe WWW można przeglądać zarówno w układzie pionowym jak i poziomym. Ekran I-pada tzw Ekran dotykowy multi-touch gwarantuje czytelny układ strony, żywe kolory oraz wyraźny tekst. Ipad to też rewelacyjne urządzenie do przeglądania obrazków a można nawet powiedzieć, że i pad to po prostu interaktywny mobilny elektroniczny album na fotografię. I-pad ma wbudowaną aplikację obrazy, która otwiera w i pad-zie nowe, zwyczajne i bajecznie zwyczajne sposoby przeglądania obrazków oraz administrowania zasobami foto.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • słownik niemiecki »

  Język niemiecki to język naszego sąsiedniego kraju -Niemców, którzy często przybywają do naszego kraju. Wszędzie można zauważyć wycieczkowiczów posługujących się językiem niemieckim. Ponad to, jest on wykładany w szkołach. Poznać nowe słowa i zrozumieć je, użyteczny staje się słownik niemiecki. Znaleźć można dużo słowników, zwykłych papierowych i elektronicznych, jednak najwygodniejszy jest słownik niemiecko-polski w serwisie leksyka.pl. Zapewnia on wielką bazę ogólnych ale także specjalistycznych słów przyrządzonych przez specjalistów. Co więcej, serwis leksyka.pl ma też słowniki różnych popularnych języków np: słownik angielski, słownik francusko-polski, i słownik włosko-polski. Gwarancja najlepszych tłumaczeń.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja ćwiczenia - ortograffiti.pl »

  Dysleksja rozwojowa - od teraz ją pokonasz. Trudności w czytaniu i pisaniu, które pojawiają się u dzieci i młodzieży są nazywane dysleksją rozwojową, z którą można sobie jednak poradzić. Dysleksja - przezwycięż trudności! Właśnie z tego względu powstał program Ortograffiti i portal o identycznej nazwie promujący jego założenia. Strona jest przeznaczona głównie dla nauczycieli i rodziców, którzy mogą wykorzystać materiały tutaj udostępnione do radzenia sobie z trudnościami, jakie napotykają ich wychowanków. Można tutaj znaleźć generalne dane o programie, jego rozkwicie i licznych grach oraz zabawach skierowanych dla wychowanków zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. Zajrzyj koniecznie na ten portal.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »