Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród wielu odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach biznesowych oraz dla handlowców.
Kształtują one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowonabytych umiejętności, dlatego około 80 % każdego szkolenia to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych treningów są przede wszystkim pracownicy struktur sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami sprzedażowymi jak i produkcyjnymi).

Szczegóły strony www.i-t-h.szkoleniamenedzerskie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bhp Bluesfera »

  Świadczymy usługi związane z nauką BHP przez unikalną platformę e-learningową. W naszej ofercie posiadamy kurs BHP dla pracowników administracyjno - biurowych prowadzony przez Internet. Naszym atutem jest sposób prowadzenia kursu, dzięki któremu skorzysta zarówno firma jak i jej pracownicy. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Po zakończeniu krótkiego kursu, każda osoba otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP z zakresu usuwania azbestu »

  Szkolenie odbędzie się w formie samokształcenia. Materiały wraz z zestawem 20 pytań testowych wyślemy pod wskazany adres. Osoba zainteresowana taką formą szkoleń musi odpowiedzieć na kilka pytań z zestawu testowego.

  Osoba, która odpowie bez błędu na wskazane pytania otrzyma uprawnienia do wykonywania prac takich jak:

  * usuwanie pokryć dachowych wykonanych z płyt azbestowych
  * prace wyburzeniowe i rozbiórkowe obiektów zawierających azbest
  * oraz wszystkie inne pracę z zakresu użytkowania i usuwania azbestu

  Osoba po ukończeniu takiego szkolenia otrzyma zaświadczenie, które jest na druku Unii Europejskiej, wydane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy, WAŻNE BEZTERMINOWO.
  Cena szkolenia 200 zł / od osoby
  Kontakt i zapisy:
  * tel. (22) 382 52 68
  * tel.kom. (0) 600 969 600
  * e-mail biuro@naszaera.pl
  * www: http://azbest-szkolenia.pl

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły o tłumaczeniu »

  W dzisiejszych czasach każdy człowiek chce się nauczyć drugiego języka aby móc bez przeszkód radzić sobie w pracy. Nie każdy jednak potrafi się nauczyć drugiego języka dlatego powstały biura tłumaczeń oraz słowniki i ludzie zawodowo zajmujący się tłumaczeniami. W dzisiejszych czasach można bez problemu sięgnąć porady tłumacza a nawet zlecić tłumaczenie tekstu lub pracy nie wychodząc z domu używając tylko Internetu.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zostań fachowcem od systemów grzewczych »

  W dobie bezrobocia zdobycie zawodu poszukiwanego na rynku to połowa sukcesu na drodze znalezienia dobrze płatnej pracy. Szkoły policealne działające pod szyldem Akademii Viessmann kształcą specjalistów od systemów grzewczych tej firmy. W ciągu dwóch lat nauki można poznać tajniki tego zawodu i zdobyć dyplom ukończenia szkoły oraz odpowiednie certyfikaty zawodowe. Jako szkoły bez matury dają szansę również tym absolwentom liceów, którzy nie zdobyli świadectwa dojrzałości.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bar Event- obsługa przyjęć, pokazy barmańskie »

  Zapierające dech w piersiach pokazy barmańskie, atrakcje z lodu, czy spotkania z sommelierem, to tylko niektóre propozycje z szerokiej oferty BAR EVENT. Proponujemy Państwu profesjonalną obsługę wesel, imprez firmowych oraz bankietów. Umożliwiamy wynajęcie mobilnego baru, czy też zaplecza kawowego. Organizujemy kursy barmańskie i szkolenia baristyczne z zakresu latte art. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie!

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »