Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród wielu odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach biznesowych oraz dla handlowców.
Kształtują one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowonabytych umiejętności, dlatego około 80 % każdego szkolenia to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych treningów są przede wszystkim pracownicy struktur sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami sprzedażowymi jak i produkcyjnymi).

Szczegóły strony www.i-t-h.szkoleniamenedzerskie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Brazylijskie Jiu-Jitsu Poznań »

  W naszym klubie prowadzone są zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu, Submission Fighting oraz Boksu. Treningi przeznaczone są dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze sportem jak i również ją kontynuować.
  W klubie jest do dyspozycji mata o powierzchni 100m², ring bokserski, worki treningowe, gruszki. Do państwa dyspozycji oddajemy również dwie szatnie (damską, męską) wyposażone w prysznice.
  Prowadzimy treningi wszystkim grupą wiekowym, dzięki czemu na zajęcia mogą przychodzić osoby w celu poprawienia formy fizycznej, nauki samoobrony, czy też ludzie chcący spróbować sił na ringach amatorskich jak i zawodowych.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intense English angielski gdynia »

  Szkoła językowa Intense English ma w swojej ofercie naukę języków obcych w małych grupach. Nauczamy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. oferujemy naukę dla dzieci i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania. Nauczyciele są doświadczeni i przyjaźni, a godziny spotkań są dogodne, ponieważ lekcje odbywają się w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Wrocław »

  Jako nieliczni we Wrocławiu spełniamy wymagania i oczekiwania tak naszych kursantów jak i Wrocławskiego Ośrodka Ruchu Drogowego dot. rozpoczęcia egzaminów na nowym typie samochodu - Renault Clio. Obecnie w ofercie naszej szkoły znalazła się możliwość rozpoczęcia nauki jazdy i przygotowania do egzaminu na tym samochodzie. Dotychczasowy Fiat Panda jest obecnie wycofywany z egzaminów praktycznych i zastępowany właśnie Renault Clio! Dzięki nam zdasz na pewno! Zapraszamy!

  Nasz ośrodek oferuje Państwu najwyższy poziom szkolenia przygotowującego do egzaminu prawa jazdy kategorii B. Za profesjonalizmem naszej szkoły przemawiają m.in. : Doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy z przyjaznym podejściem do każdego kursanta. Nowe samochody. Umiejscowienie ośrodka nie tylko blisko centrum, ale przede wszystkim blisko strefy w której odbywają się egzaminy państwowe, dzięki czemu kursant lepiej pozna teren na którym będzie egzaminowany. Własny plac manewrowy zgodny z tym na egzaminie państwowym

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • VIP Nauka Jazdy Zgorzelec »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców VIP - Nauka Jazdy w Zgorzelcu. Prowadzimy kursy na kategorie prawa jazdy: A, A1, B, B+E, C, C+E, D. Prowadzimy kursy podstawowe, doszkalające i uzupełniające. Szczegóły oferty na naszej stronie www. Konkurencyjne ceny. Dogodne raty. Zobacz na jakich pojazdach szkolimy, przeczytaj opinie o naszym Ośrdku Szkolenia Kierowców i zobacz jak do nas dojechać. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ppoż »

  Szkolenia BHP, szkolenia p.poż. - Ośrodek Szkoleniowy Aktyw-bhp zajmuje sie kompleksową obsługą z zakresu bhp i p.ppż. Istniejemy od 1999 r. z siedzibą w Warszawie Specjalizujemy sie w szkoleniach, wypadkach i ocenie ryzyka zawodowego. Okazja, Skorzystaj - Polecam, Zobacz dalej. Nadzór BHP i szkolenia BHP. Ośrodek Szkoleniowy Aktyw-bhp w Warszawie - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Firma z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Okazja, Skorzystaj - Polecam, Zobacz dalej. Serdecznie zapraszamy - nadzór bhp i szkolenia bhp w Warszawie, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »