Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród wielu odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach biznesowych oraz dla handlowców.
Kształtują one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowonabytych umiejętności, dlatego około 80 % każdego szkolenia to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych treningów są przede wszystkim pracownicy struktur sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami sprzedażowymi jak i produkcyjnymi).

Szczegóły strony www.i-t-h.szkoleniamenedzerskie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Poznań »

  AGAT jest ośrodkiem konferencyjno – szkoleniowym, którego specjalnością są przede wszystkim różne szkolenia Poznań. Oferta tej firmy, zamieszczona na reklamowanej stronie internetowej, obejmuje różne szkolenia związane z motoryzacją, np. bezpiecznej jazdy, ale też kursy angielskiego. Wszystkie osoby zainteresowane bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej tam przez nas oferty.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sterowniki programowalne PLC »

  EMT Systems - organizujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz różnego rodzaju technik inżynierskich. Szkolenia certyfikatów energetycznych, hydraulika siłowa, inventor, programowanie robotów przemysłowych, pneumatyka, sterowniki PLC, catia, hydraulika siłowa.

  Współpracujemy z profesjonalistami z danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, profesjonalne laboratoria są gwarancją najwyższych standardów oferowanych dla klientów usług.

  Siedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny przy Politechnice Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Katowicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • nauka żeglowania zalew zegrzyński »

  Szkoła żeglarska Magellan zaprasza na szkolenia oraz kursy żeglarstwa skrojone pod potrzeby klienta. Kursy odbywają się na Zegrzu, jest możliwość ustalenia terminu szkolenia indywidualnie. Profesjonalne szkolenia na patent żeglarski, zgodne ze szkoleniem na stopnie żeglarskie i zakończone egzaminem na patent żeglarza. Dla wszystkich, którzy kochają wodę, ale bali się powiedzieć.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak rzucić palenie »

  Z licencjonowaną kliniką Allena Carr'a to prostsze niż myślisz! Poznaj dobrą bo skuteczną metodę na rzucenie palenia papierosów. Metoda Allena Carra, jest inna niż wszystkie inne bo koncentruje się na najważniejszych aspektach problematyki zrywania z nałogiem raz na zawsze. EASYWAY Allena Carr'a to metoda jedyna w swoim rodzaju. Jest całkowitym przeciwieństwem innych metod, które koncentrują się na mówieniu palaczom, dlaczego nie powinni palić.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Umysłu: gra edukacyjna dla dzieci »

  Współcześnie wszystko może edukować. Nauka przy pomocy wszelkich możliwych i ogólnie dostępnych materiałów jest przyjemna i prosta. Gra edukacyjna dla dziecka jest jednym z takich sposobów na edukację przez zabawę. Gra edukacyjna Akademia Umysłu Junior jest jakby stworzona dla ciebie. Dopasowana do wieku 6 – 9 lat sprawia, że nie natkniesz się w niej na sprawy nie zrozumiałe, albo zbyt skomplikowane. Fajne postacie zwierząt do wyboru będą ci towarzyszyć w grze razem z tobą rozwikłując łamigłówki, będą ci też pomagać liczyć punkty oraz sumować osiągnięcia. Gra edukacyjna Akademii Umysłu to gra edukacyjna jakiej jeszcze nie było.Półki w sklepach z artykułami typu multimedia uginają się od zapasów z kategorii gry edukacyjne. Nie wszystkie jednak gry edukacyjne dla dzieci są odpowiednie. Szukamy zazwyczaj rozrywki, podczas gdy dobrze byłoby zaopatrywać dzieci w gry logiczne, łamigłówki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim rozwijają zdolność myślenia. Gry edukacyjne z Akademii Umysłu są dobrane właściwie do przedziału wiekowego 6 – 9 lat i pozwalają dzieciom na pełny rozwój. Gry edukacyjne Junior w przejrzysty sposób uczą koncentracji i szybkiego i łatwego zapamiętywania. Posiadają klarowny interfejs, barwną grafikę i przyjemną ścieżkę dźwiękową.Program dla dzieci Akademia Umysłu Junior aspiruje do miana najlepszego programu w sferze gry logiczne dla dzieci. Programy edukacyjne dla najmłodszych to ogromne wyzwanie. Program dla dzieci powinien nie tylko spełniać funkcję edukacyjną, ale zaspokajać także wymagania estetyczne. Wszyscy wiemy, jak surowe i bezkompromisowe w ocenie są dzieci, dlatego twórcy Juniora postarali się o barwna grafikę, pełną barw i dźwięków. Program dla dzieci Akademia Umysłu Junior jest mądry, a zawarte w nim łamigłówki można dobrać do poziomu rozwoju dziecka. Akademia Umysłu Junior to super program dla dzieci.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »