Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line

Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line Interaktywny system nauki i powtórek on-line - pravnik.pl, umożliwia przygotowanie się do egzaminów na aplikacje prawnicze (aplikację adwokacką, aplikację radcowską, aplikację notarialną, aplikację komorniczą i aplikację ogólną).

Idea systemu polega na rozwiązywaniu testów z różnych dziedzin prawa oraz systematycznym powtarzaniu. System w inteligentny sposób tworzy harmonogram powtórek, dzięki któremu materiał jest utrwalany i trwale zapamiętywany.

Testy na aplikacje on-line to duża oszczędność czasu - niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi otrzymujemy informację, czy odpowiedź była prawidłowa i jaka jest podstawa prawna prawidłowej odpowiedzi, dzięki czemu testy na aplikacje rozwiązuje się z przyjemnością.

O skuteczności systemu najlepiej świadczy rzesza zadowolonych użytkowników, którzy dzięki nauce z wykorzystaniem systemu pravnik.pl zdali egzamin na aplikacje w ubiegłych latach.

Szczegóły strony www.pravnik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • szkolenia biznesowe »

  Oferujemy Państwu szkolenia dla kadry menedżerskiej, szkolenia z zarządzania i szkolenia z przywództwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching. Zapraszamy na naszą stronę z bardzo szczegółowo opisanymi szkoleniami jakie organizujemy z z zakresu przywódtwa i zarządzania.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Rzeszów – EKSA »

  EKSA Rzeszów jest jednym z prekursorów montowania instalacji gazowych w samochodach w kraju. Eksa prowadzi serwis instalacji gazowych samochodów wszystkich marek. Typy montowanych instalacji gazowych to: instalacje AC, KME, TARTARINI, LANDI, AUTRONI.Firma prowadzi również jedną z najlepszych w regionie szkół nauki jazdy. Oprócz montażu instalacji gazowych i nauki prawa jazdy EKSA Rzeszów prowadzi szkolenia i kursy, zajmuje się dystrybucją gazu płynnego oraz prowadzi działalność naukowo badawczą.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje z matematyki »

  Matematyka video to serwis edukacyjny, pomagający w nauce uczniom szkoły gimnazjalnej, średniej i studentom. W serwisie rozwiązanych jest wiele zadań z dokładnym ich omówieniem. Setki zadań przedstawionych w serwisie dotyczą wielu działów matematyki przerabianej w szkole gimnazjalnej, szkole średniej oraz na wybranych kierunkach uczelni wyższych. Korepetycje z matematyki online to oferta serwisu matematyka video.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy »

  Kim jesteśmy?
  Trans Studio jest grupą specjalistów i pasjonatów ludzkiego umysłu, która specjalizuje się w hipnozie, autohipnozie, nlp oraz w nowoczesnej psychologii.
  Przy użyciu najnowocześniejszych technologii stwarzamy najlepsze narzędzie rozwoju osobistego, czyli nagrania hipnotyczne.
  Egzamin prawo jazdy to bardzo poważna sprawa w życiu każdego człowieka. Bądź pewien, że poradzisz sobie z egzaminem bezstresowo i w pełni pewny swoich umiejętności. Zaoszczędź zdrowie i pieniądze, a także ciesz się z nowych, niesamowitych doznań...

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Motywacja, szkolenia motywacyjne »

  Uświadomimy ci, dlaczego droga do sukcesu bywa tak długa i kręta. Do czego są nasze szkolenia i czemu służą? Dzięki takim ludziom jak my, na życie spojrzysz inaczej. Dowiesz się dlaczego pewnego dnia wszystko ci wychodzi, innym razem kompletnie nie! Uświadomimy ci jak realnie oceniać swoje przeczucia. Dziś aby nadążać za codziennością każdy z Nas musi się systematycznie przekwalifikowywać. Już teraz sprawdź na naszej witrynie co inni o tym sądzą, jakie jest ich zdanie i wrażenia! Dlaczego obecnie bez codziennego rozwoju indywidualnego i biznesowego skazany jesteś na brak sukcesu? W obecnych realiach strasznie ważne jest systematycznych rozwój i zdobywanie wiedzy. Jeśli nie posiądziesz woli kształcenia się, nigdy nie osiągniesz zamierzonego celu. Nauczysz się jak zarządzać swoim czasem i gotówką. Po wejściu na stronę www, bardzo szybko poznają państwo specyfikę Naszych działań. Dołącz do Nas już teraz i odkryj inną jakość życia! Prowadzone szkolenia są pełne humoru. Obudzimy w tobie wewnętrzną motywację. Uzmysłowimy Ci jak osiągać powodzenie w życiu. Ta propozycja jest dla osób chcących pozytywnie wpłynąć swoje życie. Ta opcja jest dla ciebie, jeśli nie możesz sobie pozwolić na szkolenia za kilka tysięcy złotych. Oferujemy rózne typy szkoleń oraz kursów odpowiadające twoim potrzebom. W poszczególnych przypadkach możecie ściągnąc na PC również ebooki. Dzięki odpowiednio przygotowanym szkoleniom poczujesz się pełen pomysłów. Jak to się dzieję, że niektórzy w prosty sposób osiągają zamierzone cele, a inni wciąż za nimi gonią? Dołącz do Nas, a prędko się dowiesz! :)

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »