Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line

Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line Interaktywny system nauki i powtórek on-line - pravnik.pl, umożliwia przygotowanie się do egzaminów na aplikacje prawnicze (aplikację adwokacką, aplikację radcowską, aplikację notarialną, aplikację komorniczą i aplikację ogólną).

Idea systemu polega na rozwiązywaniu testów z różnych dziedzin prawa oraz systematycznym powtarzaniu. System w inteligentny sposób tworzy harmonogram powtórek, dzięki któremu materiał jest utrwalany i trwale zapamiętywany.

Testy na aplikacje on-line to duża oszczędność czasu - niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi otrzymujemy informację, czy odpowiedź była prawidłowa i jaka jest podstawa prawna prawidłowej odpowiedzi, dzięki czemu testy na aplikacje rozwiązuje się z przyjemnością.

O skuteczności systemu najlepiej świadczy rzesza zadowolonych użytkowników, którzy dzięki nauce z wykorzystaniem systemu pravnik.pl zdali egzamin na aplikacje w ubiegłych latach.

Szczegóły strony www.pravnik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Budżetowanie - Controlling »

  Budżetowanie – controlling, właśnie tym zajmuje się przedsiębiorstwo usługowe Controlling Partner. Na swej stronie pragnie ono przedstawić ofertę szkoleń wewnątrzzakładowych jak i ogólnodostępnych dla wszystkich firm. Przedsiębiorstwo pomaga w osiągnięciu planowanych założeń budżetowych, a także układaniu nowych planów strategicznych. Są trzy możliwe sposoby współpracy: controlling stały, controlling tymczasowy lub bogata oferta szkoleń, do której przejrzenia zapraszam.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na certyfikat księgowego »

  Aktualne testy na egzamin certyfikat samodzielnego księgowego. Wszystkie pytania są z odpowiedziami. Znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi na testy aby dostać certyfikat księgowego. Wszystkie pytania oraz odpowiedzi są sprawdzone.Aktualne testy na egzamin certyfikat samodzielnego księgowego. Wszystkie pytania są z odpowiedziami. Znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi na testy aby dostać certyfikat księgowego. Wszystkie pytania oraz odpowiedzi są sprawdzone.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty Artystyczne Gdańsk »

  Kappa.designconcept - Akademia Artystyczna Kappa Design Concept to edukacja artystyczna dla osób poszukujących dróg ujścia swojego potencjału twórczego. Zapraszamy do Akademii Kappa na Warsztaty Artystyczne z różnych dziedzin. Obecnie proponujemy m.in. kursy projektowania wnętrz, kursy florystyczne, kursy wnętrz. Kappa Design Concept to też aranżacja i projektowanie wnętrz. Rozwiń w sobie pasję kreatywnego myślenia, pasję tworzenia. Zaczerpnij z źródła inspirujących pomysłów, które wskażą nasi instruktorzy i wykładowcy. Zacznij tworzyć już dziś razem z Akademią Artystyczną Kappa Design Concept. Akademia działa w Trójmieście - Gdańsk i Gdynia. Kursy i warsztaty artystyczne dla osób poszukujących dróg realizacji twórczej.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PSEiE - Szkolenia elektryczne »

  W ramach naszej strony internetowej zapewniamy szeroki dostęp do wiedzy, aktów prawnych związanych z takimi dziedzinami jak elektryka oraz energetyka, które prezentowane są przez członków naszego stowarzyszenia, czyli techników oraz inżynierów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w ramach naszej strony internetowej!
  Zapisz się na nsze szkolenia!

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne w Tychach »

  Niedługo matura, a nauka nie wchodzi do głowy? Zapraszamy do Edun Korepetycje w Tychach na kurs maturalny. Z naszymi korepetytorami skutecznie powtórzysz materiał do egzaminu i osiągniesz wymarzony wynik na maturze. Prowadzimy kursy zarówno całoroczne, jak i intensywne. Z Edun Korepetycje nie musisz martwić się o wyniki rekrutacji! Oferujemy także kursy do egzaminu gimnazjalnego.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »