Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line

Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line Interaktywny system nauki i powtórek on-line - pravnik.pl, umożliwia przygotowanie się do egzaminów na aplikacje prawnicze (aplikację adwokacką, aplikację radcowską, aplikację notarialną, aplikację komorniczą i aplikację ogólną).

Idea systemu polega na rozwiązywaniu testów z różnych dziedzin prawa oraz systematycznym powtarzaniu. System w inteligentny sposób tworzy harmonogram powtórek, dzięki któremu materiał jest utrwalany i trwale zapamiętywany.

Testy na aplikacje on-line to duża oszczędność czasu - niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi otrzymujemy informację, czy odpowiedź była prawidłowa i jaka jest podstawa prawna prawidłowej odpowiedzi, dzięki czemu testy na aplikacje rozwiązuje się z przyjemnością.

O skuteczności systemu najlepiej świadczy rzesza zadowolonych użytkowników, którzy dzięki nauce z wykorzystaniem systemu pravnik.pl zdali egzamin na aplikacje w ubiegłych latach.

Szczegóły strony www.pravnik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo jazdy Rzeszów – EKSA »

  EKSA Rzeszów jest jednym z prekursorów montowania instalacji gazowych w samochodach w kraju. Eksa prowadzi serwis instalacji gazowych samochodów wszystkich marek. Typy montowanych instalacji gazowych to: instalacje AC, KME, TARTARINI, LANDI, AUTRONI.Firma prowadzi również jedną z najlepszych w regionie szkół nauki jazdy. Oprócz montażu instalacji gazowych i nauki prawa jazdy EKSA Rzeszów prowadzi szkolenia i kursy, zajmuje się dystrybucją gazu płynnego oraz prowadzi działalność naukowo badawczą.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Motywacja, szkolenia motywacyjne »

  Uświadomimy ci, dlaczego droga do sukcesu bywa tak długa i kręta. Do czego są nasze szkolenia i czemu służą? Dzięki takim ludziom jak my, na życie spojrzysz inaczej. Dowiesz się dlaczego pewnego dnia wszystko ci wychodzi, innym razem kompletnie nie! Uświadomimy ci jak realnie oceniać swoje przeczucia. Dziś aby nadążać za codziennością każdy z Nas musi się systematycznie przekwalifikowywać. Już teraz sprawdź na naszej witrynie co inni o tym sądzą, jakie jest ich zdanie i wrażenia! Dlaczego obecnie bez codziennego rozwoju indywidualnego i biznesowego skazany jesteś na brak sukcesu? W obecnych realiach strasznie ważne jest systematycznych rozwój i zdobywanie wiedzy. Jeśli nie posiądziesz woli kształcenia się, nigdy nie osiągniesz zamierzonego celu. Nauczysz się jak zarządzać swoim czasem i gotówką. Po wejściu na stronę www, bardzo szybko poznają państwo specyfikę Naszych działań. Dołącz do Nas już teraz i odkryj inną jakość życia! Prowadzone szkolenia są pełne humoru. Obudzimy w tobie wewnętrzną motywację. Uzmysłowimy Ci jak osiągać powodzenie w życiu. Ta propozycja jest dla osób chcących pozytywnie wpłynąć swoje życie. Ta opcja jest dla ciebie, jeśli nie możesz sobie pozwolić na szkolenia za kilka tysięcy złotych. Oferujemy rózne typy szkoleń oraz kursów odpowiadające twoim potrzebom. W poszczególnych przypadkach możecie ściągnąc na PC również ebooki. Dzięki odpowiednio przygotowanym szkoleniom poczujesz się pełen pomysłów. Jak to się dzieję, że niektórzy w prosty sposób osiągają zamierzone cele, a inni wciąż za nimi gonią? Dołącz do Nas, a prędko się dowiesz! :)

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty Fotografii Artystycznej »

  Zapraszamy na cykliczne warsztaty fotograficzne w Gliczarowie Górnym. Celem warsztatów jest umożliwienie uczestnikom pracy z cenionymi współczesnymi polskimi fotografami. Warsztaty nie tylko rozwijają wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestników, ale pozwalają na podpatrzenie warsztatu prowadzących je fotografów.
  Warsztaty organizowane są z różnych dziedzin fotografii, w tym portretu i pejzażu, fotografii ślubnej i aktu oraz z obsługi programów graficznych. Nowością są wprowadzone przez nas warsztaty z filmowania lustrzankami cyfrowymi. Warsztaty dają możliwość świeżego spojrzenia na fotografię i uczą świadomej fotografii. Mają one rozbudzić w uczestnikach kreatywność, którą będą wykorzystywać w dalszej swojej przygodzie z fotografią.
  Warsztaty pokazywać mają określone zagadnienia i problemy w fotografii a także zachęcać do samodzielnych poszukiwań, rozwijania własnej kreatywności i poszukiwania swojego stylu w fotografii. Zapewniamy najwyższy poziom prowadzonych zajęć, równowagę pomiędzy teorią i praktyką oraz pracę w studio i plenerze i spotkania z ciekawymi gośćmi w czasie warsztatów.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs językowy japońskiego - Język japoński »

  Kurs japońskiego Kotonoha jest prowadzony na naprawdę najwyższym poziomie. Tak materiały, jak i ich opracowanie na lekcji jest najlepsze. Mimo ceny kursu, jest on zdecydowanie godzien polecenia. Język japoński nie jest już nieosiągalny dla skorych jego nauki. Dzięki naszej szkole nauka języka nie jest już czymś nieosiągalnym dla ewentualnych kursantów. Duży poziom i doskonała infrastruktura zapleczowa sprawia, że uczymy efektywnie i przyjemnie. Naszym koronnym celem jest udzielać lekcji języka japońskiego w wesołej atmosferze, zrozumiale, ekspresowo oraz oszczędnie - to jest cel, do którego dążymy. Kurs językowy japońskiego prowadzą nauczyciele doświadczeni i z pasją jaką jest język japoński. Szkoła Kotonoha przeprowadzająca kurs językowy - kurs japońskiego we współpracy z japońskim Uniwersytetem EIWA organizuje wyprawę do Japonii, co będzie najlepszą okazją do poznania tego kraju.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Przedsiębiorstwo"FireSafety" to doskonali eksperci jeśli chodzi o bezpieczeństwo ppoż. Profil naszej firmy związany jest nade wszystko z organizacją kursów przeciwpożarowych, testowaniem oraz przeglądami sprzętu przeciwpożarowego w firmach np. supermarketach, galeriach handlowych, kinach itp, wyposażeniem budynków w znaki ppoż wymagane przez ustawy i rozporządzenia ppoż, wypracowaniem i aktualizacją instrukcji p.poż. Obsługujemy małe i duże przedsiębiorstwa na terenie województw: Mazowieckie, Lubelskiego, Świętokrzyskiego także Podkarpackiego. Nasza firma może pochwalić się
  kooperacją z wieloma renomowanymi zleceniodawcami, dowody potwierdzające kooperację można odszukać na naszej stronie.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »