Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line

Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line Interaktywny system nauki i powtórek on-line - pravnik.pl, umożliwia przygotowanie się do egzaminów na aplikacje prawnicze (aplikację adwokacką, aplikację radcowską, aplikację notarialną, aplikację komorniczą i aplikację ogólną).

Idea systemu polega na rozwiązywaniu testów z różnych dziedzin prawa oraz systematycznym powtarzaniu. System w inteligentny sposób tworzy harmonogram powtórek, dzięki któremu materiał jest utrwalany i trwale zapamiętywany.

Testy na aplikacje on-line to duża oszczędność czasu - niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi otrzymujemy informację, czy odpowiedź była prawidłowa i jaka jest podstawa prawna prawidłowej odpowiedzi, dzięki czemu testy na aplikacje rozwiązuje się z przyjemnością.

O skuteczności systemu najlepiej świadczy rzesza zadowolonych użytkowników, którzy dzięki nauce z wykorzystaniem systemu pravnik.pl zdali egzamin na aplikacje w ubiegłych latach.

Szczegóły strony www.pravnik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy Szczecin Auto Test - Kandydatów na kierowców uczymy od 1991 roku. Organizujemy kursy na kategorię: A1, A i B w trzech punktach miasta, co zapewni Ci świetny dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Posiadamy pojazdy Renault Clio, Yamaha SR 125 SR 250 i YBR 250, (takie jak na egzaminie państwowym). Nasi wykładowcy to wybitni instruktorzy, którzy w miłej atmosferze zapoznają Cię z tajnikami bezproblemowego poruszania się po ulicach. Z nimi nie musisz się obawiać żadnego egzaminu. Nauka jazdy Szczecin Auto-Test w latach 2006, 2007 i 2008 osiągnęła najlepszą zdawalność w mieście! U nas sale szkoleniowe wyposażone są w komputery, programy komputerowe (takie jak na egzaminie państwowym), projektory multimedialne, filmy poglądowe, fantom (na którym sobie trochę poćwiczysz, jak udzielać pierwszej pomocy) itp. Posiadamy plac manewrowy przy firmie na ul. Chopina 14 Szczecinie w pobliżu centrum egzaminowania WORD.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Legnica - kursy, szkolenia, korepetycje »

  Znajomość języka obcego jest dzisiaj często nie tylko przepustką do lepszej pracy ale wręcz koniecznością. Dlatego warto podjąć wysiłki by się go nauczyć. Jest to jedna z najlepszych inwestycji. Niestety nauka języka obcego nie jest sprawą prostą. Dotyczy to również nauki języka angielskiego, który stwarza wielu osobom trudności. Szczególnie jeśli idzie o mówienie. Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego w naszej szkole staramy się dopasowywać metody nauczania do potrzeb i możliwości uczniów. Nauka języka obcego to nie tylko zmysł słuchu ale też wzroku. Dlatego wykorzystujemy w nauce różnego rodzaju pomoce w postaci sprzętu audio-video (filmy na DVD i nagrania dźwiękowe), projektora multimedialnego czy programów komputerowych. Wpływają one na różne zmysły dzięki czemu szybciej przyswajamy wiedzę. Nasze zajęcia są też urozmaicone w taki sposób żeby przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze. Sprzyja to robieniu postępów w nauce. I faktycznie. Dzięki tym wysiłkom nasi uczniowie systematycznie czynią postępy wzbogacając swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dotyczy to zarówno pisania po angielsku jak i mówienia. Nasze kursy przygotowaliśmy zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo kursy dostosowane do różnych potrzeb i wymagań. Dla firm będą to np. kursy angielskiego z elementami Business English. Natomiast osoby indywidualne zapewne zainteresują obozy językowe czy też kursy językowe za granicą. Jest to świetna okazja żeby połaczyć przyjemne z pożytecznym. Na okres wakacji przygotowujemy wakacyjne kursy językowe. Ponadto oferujemy lekcje indywidualne (korepetycje). Pozwalają one dopasować tempo i metody nauki ściśle do potrzeb danego ucznia. Wiemy też, że dla wielu osób ogromnym stresem jest zaliczenie różnego rodzaju egzaminów. Niekiedy jest to spowodowane niskim poziomem nauczania w szkołach. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przygotowujące do egzaminów. Zarówno tych w szkole (maturalnych, gimnazjalnych) jak i tych certyfikowanych (np. FCE, CAE). Chcielibyśmy jednak w szczególności polecić nasze kursy angielskiego dla dzieci. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą (Anglia, Francja). Postanowiliśmy też pomóc naszym kursowiczom i będziemy zamieszcać na naszej stronie materiały pomagające w nauce. Na początek zamieściliśmy zmorę wielu osób czyli czasowniki nieregularne (irregular verbs). Atutem przemawiającym za naszą szkołą jest niewątpliwie fakt, że na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Staramy się ją zachować na jak najwyższym poziomie. Pamiętamy jednak, że cena również jest istotnym czynnikiem przy wyborze kursu. Dzięki temu, że jesteśmy firmą rodzinną, nie musimy opłacać armii urzędników. Pozwala to nam zachować konkurencyjne ceny bez utraty jakości kursów. Wiemy bowiem, że nie ma lepszej reklamy niż zadowolony klient. Dlatego zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej szkoły języka angielskiego, która znajduje się w Legnicy.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budżetowanie - Controlling »

  Budżetowanie – controlling, właśnie tym zajmuje się przedsiębiorstwo usługowe Controlling Partner. Na swej stronie pragnie ono przedstawić ofertę szkoleń wewnątrzzakładowych jak i ogólnodostępnych dla wszystkich firm. Przedsiębiorstwo pomaga w osiągnięciu planowanych założeń budżetowych, a także układaniu nowych planów strategicznych. Są trzy możliwe sposoby współpracy: controlling stały, controlling tymczasowy lub bogata oferta szkoleń, do której przejrzenia zapraszam.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe »

  Zajmujemy się tworzeniem opracowań, które są pomocne przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac. Nasze opracowania umożliwią uniknięcie trudności związanych z: pracami magisterskimi, pracami dyplomowymi, pracami licencjackimi, pracami inżynierskimi, pracami doktorskimi, referatami, esejami, itp. Wszystkie teksty piszemy na konkretne zamówienie przy zachowaniu najwyższej jakości merytorycznej.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Lublin »

  Uczestnicy zajęć mogą liczyć na profesjonalną naukę z indywidualnym podejściem do każdego początkującego kierowcy. Zajęcia odbywają się pod fachową i miłą opieką instruktorów, którzy dostosowywują się do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczestników kursu. Przygotowujemy kierowców od ponad 10 lat. Prawo jazdy w Lublinie z naszą szkołą uzyskały setki osób. Ośrodek został założony przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu kierowców.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »