Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line

Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line Interaktywny system nauki i powtórek on-line - pravnik.pl, umożliwia przygotowanie się do egzaminów na aplikacje prawnicze (aplikację adwokacką, aplikację radcowską, aplikację notarialną, aplikację komorniczą i aplikację ogólną).

Idea systemu polega na rozwiązywaniu testów z różnych dziedzin prawa oraz systematycznym powtarzaniu. System w inteligentny sposób tworzy harmonogram powtórek, dzięki któremu materiał jest utrwalany i trwale zapamiętywany.

Testy na aplikacje on-line to duża oszczędność czasu - niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi otrzymujemy informację, czy odpowiedź była prawidłowa i jaka jest podstawa prawna prawidłowej odpowiedzi, dzięki czemu testy na aplikacje rozwiązuje się z przyjemnością.

O skuteczności systemu najlepiej świadczy rzesza zadowolonych użytkowników, którzy dzięki nauce z wykorzystaniem systemu pravnik.pl zdali egzamin na aplikacje w ubiegłych latach.

Szczegóły strony www.pravnik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • język angielski gramatyka »

  Przedstawiam serwis do nauki angielskiego, którego dewiza brzmi: Darmowa nauka angielskiego - testy, gramatyka, matura.

  Jeśli chcesz się uczyć angielskiego, nie mogłeś lepiej trafić. Serwis www.ang.uczsie.edu.pl oferuje darmowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

  Tylko u nas możesz uczyć się zupełnie za darmo, i nie ważne czy uczysz się do FCE, matury czy dopiero zaczynasz przygodę z językiem angielskim. U nas znajdziesz materiały na wszystkich poziomach zaawansowania.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-learning w pigułce czyli wszystko o e-learningu »

  Jaką metodą przeprowadzasz szkolenia swoich pracowników? Jeżeli tradycyjną tzn. w Sali konferencyjnej to mamy dla Ciebie złą i dobrą wiadomość. Zła jest taka, że przepłacasz bardzo dużo, a dobra, że zaoferujemy Ci profesjonalne szkolenia za mniej niż połowę tego, co wydajesz teraz. E-learning jest całym sekretem. Dzięki e-learningowi nie musisz już wydawać pieniędzy na dojazdy, wynajem sal czy wykładowców. E-learning to interaktywna metoda nauczania. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tipsy metoda żelowa »

  Zapraszamy na profesjonalne kursy kosmetyczne w ramach szkół AP Edukacja. Kursy kosmetyczne są dla osób zainteresowanych kosmetyką, fryzjerstwem i stylizacją; prowadzi je wykwalifikowana kadra. Proponujemy Ci kursy kosmetyczne, których program obejmuje starannie wybrane, najbardziej przydatne zagadnienia z dziedziny: wizażu, makijażu, stylizacji, pielęgnacji paznokci, skóry twarzy i włosów. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przygotuje Cię do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, dbania o siebie jak i udzielania profesjonalnych porad innym.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia komputerowe ASKOMP »

  Szkolenia z podstaw obsługi komputera oraz zaawansowane potwierdzone Międzynarodowymi Certyfikatami ECDL, ECDL Advanced, ECDL WebStarter, ECDL e-Citizen, ECDL e-Guardian, realizacja szkoleń w miejscowościach: Wołów, Brzeg Dolny, Wrocław, Legnica, Oborniki Śląskie i okolice. Profesjonalni prowadzący, materiały do kursów ECDL gratis! Możliwość przeprowadzenia egzaminów w certyfikowanym Laboratorium ECDL. Doradztwo przy zakupie komputera, wyjaśnienie zasad funkcjonowania i obsługi komputera oraz jego bezpiecznego użytkowania.
  Zapisz się z osobą towarzyszącą otrzymasz 10% rabatu!

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Wrocław »

  Edukoncept z Wrocławia to nowoczesne centrum edukacyjne, w którym kształcimy dzieci oraz dorosłych. Naszą domeną jest kształtowanie myślenia twórczego oraz praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Proponujemy kursy maturalne ze wszystkich przedmiotów na poziomach podstawowym i zaawansowanym, korepetycje z chemii, kursy językowe, a ponadto szeroki wachlarz zajęć dla dzieci po szkole. Preferujemy indywidualne podejście do słuchacza połączone z naszymi sprawdzonymi metodami dydaktycznymi. Uczniom zapewniamy pomoc logopedów oraz psychologów, a dorosłym m.in. warsztaty oddechowe. Doświadczony zespół lektorów, korepetytorów i specjalistów licznych dziedzin gwarantuje odpowiednią jakość nauczania.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »