Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line

Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line Interaktywny system nauki i powtórek on-line - pravnik.pl, umożliwia przygotowanie się do egzaminów na aplikacje prawnicze (aplikację adwokacką, aplikację radcowską, aplikację notarialną, aplikację komorniczą i aplikację ogólną).

Idea systemu polega na rozwiązywaniu testów z różnych dziedzin prawa oraz systematycznym powtarzaniu. System w inteligentny sposób tworzy harmonogram powtórek, dzięki któremu materiał jest utrwalany i trwale zapamiętywany.

Testy na aplikacje on-line to duża oszczędność czasu - niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi otrzymujemy informację, czy odpowiedź była prawidłowa i jaka jest podstawa prawna prawidłowej odpowiedzi, dzięki czemu testy na aplikacje rozwiązuje się z przyjemnością.

O skuteczności systemu najlepiej świadczy rzesza zadowolonych użytkowników, którzy dzięki nauce z wykorzystaniem systemu pravnik.pl zdali egzamin na aplikacje w ubiegłych latach.

Szczegóły strony www.pravnik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy Szczecin Auto Test - Kandydatów na kierowców uczymy od 1991 roku. Organizujemy kursy na kategorię: A1, A i B w trzech punktach miasta, co zapewni Ci świetny dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Posiadamy pojazdy Renault Clio, Yamaha SR 125 SR 250 i YBR 250, (takie jak na egzaminie państwowym). Nasi wykładowcy to wybitni instruktorzy, którzy w miłej atmosferze zapoznają Cię z tajnikami bezproblemowego poruszania się po ulicach. Z nimi nie musisz się obawiać żadnego egzaminu. Nauka jazdy Szczecin Auto-Test w latach 2006, 2007 i 2008 osiągnęła najlepszą zdawalność w mieście! U nas sale szkoleniowe wyposażone są w komputery, programy komputerowe (takie jak na egzaminie państwowym), projektory multimedialne, filmy poglądowe, fantom (na którym sobie trochę poćwiczysz, jak udzielać pierwszej pomocy) itp. Posiadamy plac manewrowy przy firmie na ul. Chopina 14 Szczecinie w pobliżu centrum egzaminowania WORD.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs maturalny historia »

  Prowadzimy kursy maturalne dla dorosłych i młodzieży. W ramach naszych kursów maturalnych gwarantujemy dokładne powtórzenie materiału przed egzaminem. Program kursów maturalnych, opracowany zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych podanymi w informatorach maturalnych, dostosowany jest do wymogów matury podstawowej i rozszerzonej (w zależności, do której grupy się zapiszesz). Kursy Matura to nie tylko powtarzanie materiału, systematyczna praca, ćwiczenia na arkuszach egzaminacyjnych z lat ubiegłych i próbny egzamin pisemny. To dostarczenie pełnej i aktualnej wiedzy o egzaminie maturalnym, a także informacje jak radzić sobie ze stresem i zdenerwowaniem podczas egzaminu.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zrobić stronę »

  Mamfirme.pl to nowoczesny serwis internetowy oferujący pełen zakres zaistnienia Twojej firmy w sieci. To profesjonalny zespół fachowców, którzy pomogą Ci zaistnieć w Internecie. Podstawą istnienia każdej firmy i zwiększania zysku jest poszerzanie jej horyzontów i ułatwianie dostępu do firmy klientom. Jednym z tych sposobów jest zrobienie strony internetowej i zamieszczenie jej w sieci. Aby, zrobić stronę internetową, która będzie naszą wizytówką w Internecie, a jednocześnie łatwo i szybko będzie można ją obsługiwać należy wybrać mamfirme.pl . Portal przygotował dla Państwa kilkadziesiąt szablonów z różnych dziedzin. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą Państwo również wybrać opcję stworzenia strony internetowej przez naszych informatyków. Wykonamy ją zgodnie z Państwa zaleceniami, tak aby obie strony były zadowolone. Zapraszamy na naszą stronę www w celu szerszego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe Warszawa »

  Nasza elastyczność zaspokaja potrzeby wszystkich naszych Klientów Przygotowujemy i prowadzimy imprezy w każdym zakątku świata. Pracujemy 24h przez 365 dni w roku. Gwarantujemy pełną organizacje począwszy od transportu po zieloną trawę na pustyni, od wynajęcia sali konferencyjnej po zastrugane ołówki. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, a priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla Firm »

  Szkolenia dla firm w czasie tak prężnego rozwoju, każdej gałęzi gospodarki,aby spełnić stawianym wymaganiom, potrzebne jest pogłębianie wiedzy w tym kierunku, dla tego wychodzą na przeciw tym wymaganiom poprzez doszkalania swojej wiedzy i podnoszenia umiejętności rozpoznawania nowych trendów jak i zagrożeń, oraz poznania innych zagadnień przydatnych w pracy zawodowej .Szkolenia głównie są ukierunkowane dla pracowników firm i są szkoleniami zamkniętymi .Menadżerowie, którzy raz zastosowali tą metodykę, doskonale zdają sobie sprawę o konieczności podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników jak i swojej własnej.
  Szkolenia dla firm, prowadzone są w taki sposób aby przekazana wiedza i technika mogła być skutecznie wykorzystana w pracy codziennej przez słuchaczy szkoleń

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »