Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line

Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line Interaktywny system nauki i powtórek on-line - pravnik.pl, umożliwia przygotowanie się do egzaminów na aplikacje prawnicze (aplikację adwokacką, aplikację radcowską, aplikację notarialną, aplikację komorniczą i aplikację ogólną).

Idea systemu polega na rozwiązywaniu testów z różnych dziedzin prawa oraz systematycznym powtarzaniu. System w inteligentny sposób tworzy harmonogram powtórek, dzięki któremu materiał jest utrwalany i trwale zapamiętywany.

Testy na aplikacje on-line to duża oszczędność czasu - niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi otrzymujemy informację, czy odpowiedź była prawidłowa i jaka jest podstawa prawna prawidłowej odpowiedzi, dzięki czemu testy na aplikacje rozwiązuje się z przyjemnością.

O skuteczności systemu najlepiej świadczy rzesza zadowolonych użytkowników, którzy dzięki nauce z wykorzystaniem systemu pravnik.pl zdali egzamin na aplikacje w ubiegłych latach.

Szczegóły strony www.pravnik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła języka angielskiego, niemieckiego Kraków »

  PROLOG - szkoła języków obcych w Krakowie. Angielski, egzaminy City&Guilds, niemiecki, kursy dla dorosłych, młodzieży i dzieci, kursy maturalne, kursy dla firm, wakacyjne kursy angielskiego i niemieckiego, angielski dla dzieci - Helen Doron, język polski, wydawca serii "HURRA!!!". Bezpłatny Pakiet Językowy: w ramach pakietu konwersacje (do 50 godzin), fiszki, możliwość korzystania z biblioteki i wideoteki, konsultacje, warsztaty „scenki sytuacyjne”.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmy Online »

  Firmograj.pl to serwis w którym możesz za darmo oglądać filmy online. Wystarczy, że wejdziesz i założysz darmowe konto a będziesz mógł oglądać filmy online za darmo w sieci. To także miejsce gdzie znajdziesz seriale online. Ponad 3000 seriali i kilka razy tyle filmów czeka na to kiedy będziesz miał chwile czasu by się zrelaksować oglądając filmy online. Zapraszamy wszystkich filmograji na darmowy seans filmowy na filmograj.pl.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne Lubin »

  Ośrodek Kształcenia Cogito jest niepubliczną placówką oświatową, kształcącą młodzież oraz osoby dorosłe. Na stronie znajdziecie informacje o liceum dla dorosłych, studium masażu, studium kosmetyczne, a także kursy językowe oraz kursy maturalne. Nasza placówka prowadzi szkoły: Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, Liceum Uzupełniające oraz szkoły Policealne. Jeśli interesują Ciebie szkoły policealne w Lubinie, powinieneś przyjść do nas lub odwiedzić naszą stronę - cogito.edu.pl, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strefa kursanta »

  Strona została uruchomiona jako portal udzielający wsparcia merytorycznego wszystkim osobą uczącym się lub zamierzającym nauczyć się jak najlepszej obsługi programu / systemu / języka komputerowego.

  Pragniemy aby portal stał się miejscem, w którym możecie znaleźć wszystkie aktualności na temat programów z których korzystacie. Jednocześnie zależy nam by każdy mógł zadać na forum pytanie dotyczące problemu z którym się spotkał podczas tworzenia lub korzystania z oprogramowania z którego szkolimy.

  Z naszej strony zrobimy wszystko, by możliwie jak najszybciej udzielić konkretnej odpowiedzi na zadany problem.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Oficjalna strona placówki zajmującej się kursami dla przyszłych kierowców przed ich egzaminami na prawo jazdy. Przedsiębiorstwo organizuje także szkolenia dla przyszłych egzaminatorów nauki jazdy. Dzięki szkoleniom tej firmy można w przyszłości spróbować swoich sił w egzaminie na instruktora, a nawet egzaminatora. Portal zawiera informacje na temat cen, rodzaju oferowanych usług oraz informacje kontaktowe i mapkę dojazdu.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »