Atlas polskich ptaków

Atlas polskich ptaków Zbiór ilustracji i opisów ptaków będących stałymi i sezonowymi bywalcami Naszego kraju. Obrazy zostały wykonane metodą klasycznego rysunku kreślarskiego i poprawione grafiką komputerową. Opisy zawierają informacje o rozmiarach ptaków w porównaniu do najbardziej rozpoznawalnych gatunków ptaków, ubarwienia piór, obszarów występowania i gniazdowania, głos i lot ptaka, pożywienie oraz terminy ochrony gatunków łownych i objętych ochroną gatunkową.

Szczegóły strony ptaki.luzik.proste.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • . - TOMJI »

  Tomasz Dereńcz - fotografika - Tomji.

  Autorska, fotograficzna strona internetowa Tomasza Dereńcza. Sesje ślubne, dziecięce, paparazzi, piłka nożna, owce i ptaki, cmentarze, modelki, zombi, klify, budynki, skoki, pomniki, obrazy, auta, głupie miny, świeczki, fontanny, chód, wrak, szczyt, Chiny, mój kumpel, jezioro, itp, itd. Strona powstała w celu zupełnie niewiadomym i nieoczywistym. Jest bez żadnych poglądów i idei. Zapraszam do obejrzenia i dziękuję.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubranka dla yorków »

  Mon Ami Pet - sklep internetowy z akcesoriami dla psów i kotów. Wśród naszego asortymentu znaleźć można m.in. - kosmetyki pielęgnacyjne, zabawki, posłania, a także smycze i ubranka. Swoim klientom zapewniamy pełen profesjonalizm i doświadczenie za niezwykle atrakcyjne. Sprawdź koniecznie. Odwiedź naszą stronę i już dziś skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla psów Warszawa »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenie psów. Zajęcia urządzamy w Warszawie i w pobliskich miejscowościach. W zakres naszych działań wchodzą zróżnicowane kursy dla początkujących jak i kursy kontynuacyjne, konsultacje behawioralne, trening posłuszeństwa. Prowadzimy pozytywne szkolenie psów w czasie którego zredukujemy wszelkie dokuczliwe przyzwyczajenia psa. Propozycję kursów kierujemy do tych, którzy nie chcą wobec swego czworonoga używać przemocy, a chcą uzyskać pożądany efekt. Zajmujemy się szkoleniem psów dorosłych jak i w okresie szczenięcym. Dzięki wspólnym ćwiczeniom pies umacnia przyjaźń ze swoim panem. Kursy organizują wykształceni trenerzy, którzy utrwalą właściwe zachowania zwierzęcia. Preferujemy spotkania najwyżej w sześcioosobowych grupach lub na życzenie indywidualne. Na naszej stronie widnieje pełna oferta. Tam także zdjęcia, filmy oraz opinie o naszej szkole. Nasi kursanci długo wspominają serdeczną atmosferę panującą na zajęciach. Przyłącz się do naszej grupy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla labradorów - Kwiat Pustyni »

  Marzenia, pasja, szczęście - to przesłanie hodowli labradorów Kwiat Pustyni. Strona hodowli prezentuje ciepłe, rodzinne relacje między człowiekiem i zwierzęciem, przedstawia osiągnięcia i zdjęcia psów, a także informacje o rasie labrador retriever, garść dobrych rad oraz aktualności z życia piej rodzinki.
  Motto hodowli Kwiat Pustyni:
  Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem.
  Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem.
  Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca.
  Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spalanie zwłok zwierząt »

  Firma Gb44 zajmuje się profesjonalną kremacją kotów, psów, świnek morskich i innych zwierząt domowych. W ofercie znajduje się :odbiór zwłok zwierząt z domu lub kliniki, transport, przystosowanymi samochodami, kremacja zwierząt. W związku z tym że Polskiego prawo zabrania przechowywania zwłok poza miejscami do tego wyznaczonymi oraz przechowywanie popiołów jest zakazane. Wychodząc na przeciw klientom proponujemy wykonanie pamiątkowej urny z tabliczką.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »