Atlas polskich ptaków

Atlas polskich ptaków Zbiór ilustracji i opisów ptaków będących stałymi i sezonowymi bywalcami Naszego kraju. Obrazy zostały wykonane metodą klasycznego rysunku kreślarskiego i poprawione grafiką komputerową. Opisy zawierają informacje o rozmiarach ptaków w porównaniu do najbardziej rozpoznawalnych gatunków ptaków, ubarwienia piór, obszarów występowania i gniazdowania, głos i lot ptaka, pożywienie oraz terminy ochrony gatunków łownych i objętych ochroną gatunkową.

Szczegóły strony ptaki.luzik.proste.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • . - TOMJI »

  Tomasz Dereńcz - fotografika - Tomji.

  Autorska, fotograficzna strona internetowa Tomasza Dereńcza. Sesje ślubne, dziecięce, paparazzi, piłka nożna, owce i ptaki, cmentarze, modelki, zombi, klify, budynki, skoki, pomniki, obrazy, auta, głupie miny, świeczki, fontanny, chód, wrak, szczyt, Chiny, mój kumpel, jezioro, itp, itd. Strona powstała w celu zupełnie niewiadomym i nieoczywistym. Jest bez żadnych poglądów i idei. Zapraszam do obejrzenia i dziękuję.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dzikie zwierzęta »

  Głowiłem się ostatnimi czasy jak powinienem adekwatnie opiekować się moim nowo adoptowanym psiną. Pies jest rasy labrador retriwer temperament tego pieseczka niewiarygodnie mi odpowiada. Baca bo tak go mianowałem ma zaledwie 4 tygodnie, za bardzo nie wiem jak się nim należycie dbać, jak go i czym karmić, ile razy dziennie, jakie witaminy, aminokwasy mu podawać w tak młodziuchnym wieku. Wypatrywał takich treści w globalnej sieci Internet wleciał mi do głowy bardzo klawy inicjatywa na portal, otóż stworzę stronę www, na której w sporej liczbie przypadków będę się starał rozmieszczać ciekawe wzmianki jak karmić czym karmić w jakiej ilości, jak wychowywać i kilka innych odpowiednich wskazówek. Portal WWW dzierży na celu dostarczyć przydatnych zawartości jak odżywiać, tresować swojego czworonożnego kota. Portal www ma wiele zdjęć płazów nadesłanych poprzez was drodzy użytkownicy nieopisanie mnie to cieszy, że moja witryna staje się coraz bardziej na czasie.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psy rasowe i rodowodowe szczenięta. »

  Serwis społecznościowo - ogłoszeniowy dla Miłośników Piesków. Miejsce spotkań ludzi zainteresowanych pieskami i szeroko rozumianą kynologią. Szukający informacji znajdą tu unikalne artykuły tematyczne, forum o psach, własne blogi, galerie Pupili, filmy i inne funkcjonalności, które pozwolą miło spędzić czas. Szukający dla siebie szczenięcia powinni koniecznie zajrzeć do działu z ogłoszeniami.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Zoologiczny »

  Witamy serdecznie na stronie Emusklepu i zapraszamy na najtańsze w sieci zakupy zoologiczne. W naszym sklepie możesz szybko, tanio i bezpiecznie zakupić szeroki asortyment produktów dla milusińskich - bez straty czasu i bez przepłacania. Oferujemy produkty nie tylko dla psów, kotów, rybek ptaków, ale również dla szynszyli, koszatniczek, królików, szczurów, świnek morskich czy myszoskoczków.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karma dla psów »

  Oferowana przez nas karma dla psów to pożywienie dobierane w taki sposób, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące zbilansowanej diety. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować produkty, które sprawiają, że sierść zwierzęcia jest gładka, a oczy błyszczące. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia karma dla psów dla ich zdrowego i właściwego rozwoju. Dlatego dajemy możliwość wyboru dokładnie takich produktów, które sprawdzą się w przypadku psa danej rasy, wielkości czy wieku.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »