Atlas polskich ptaków

Atlas polskich ptaków Zbiór ilustracji i opisów ptaków będących stałymi i sezonowymi bywalcami Naszego kraju. Obrazy zostały wykonane metodą klasycznego rysunku kreślarskiego i poprawione grafiką komputerową. Opisy zawierają informacje o rozmiarach ptaków w porównaniu do najbardziej rozpoznawalnych gatunków ptaków, ubarwienia piór, obszarów występowania i gniazdowania, głos i lot ptaka, pożywienie oraz terminy ochrony gatunków łownych i objętych ochroną gatunkową.

Szczegóły strony ptaki.luzik.proste.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wilczak szczenięta »

  Zapraszamy do kupna wspaniałych psów, jakim jest Wilczak Czechosłowacki. Naszą specjalnością jest Hodowla Wilczaków - są to psy pochodzenia Czechosłowackiego(Vlcak), według klasyfikacji zalicza się jej do psów pasterskich zaganiających. Zapraszam do oglądnięcia fotografii znajdujących się na stronie cwanewilki.pl, jednocześnie zachęcając do kupna tych cudownych psów. Każdy Wilczak posiada swój rodowód, możliwy odbiór szczeniąt tylko po wcześniejszym kontakcie.

  Krótki rys historyczny

  W 1955r. w Czechosłowacji przeprowadzono eksperyment, skrzyżowanie owczarka niemieckiego z wilkiem karpackim.
  Eksperyment wykazał, że może zostać wyhodowane potomstwo psa i wilczycy oraz wilka i suki. Przytłaczająca większość szczeniąt z tych parzeń posiadała genetyczne podstawy do kontynuacji hodowli. W roku 1965, po zakończeniu eksperymentu opracowano plan hodowli nowej rasy. Polegał on na kombinowaniu cech użytkowych wilka i psa.
  W roku 1982 Czechosłowacki Wilczak został uznany przez Komitet Generalny Stowarzyszenia Hodowców w Czechosłowacji za rasę narodową.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • . - TOMJI »

  Tomasz Dereńcz - fotografika - Tomji.

  Autorska, fotograficzna strona internetowa Tomasza Dereńcza. Sesje ślubne, dziecięce, paparazzi, piłka nożna, owce i ptaki, cmentarze, modelki, zombi, klify, budynki, skoki, pomniki, obrazy, auta, głupie miny, świeczki, fontanny, chód, wrak, szczyt, Chiny, mój kumpel, jezioro, itp, itd. Strona powstała w celu zupełnie niewiadomym i nieoczywistym. Jest bez żadnych poglądów i idei. Zapraszam do obejrzenia i dziękuję.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogród i kwiaty »

  Nasza strona, o przyjaznej nazwie - www.ogrodniczki.net, to istny raj dla wszystkich miłośników kwiatów, a w szczególności dla tych, którzy na co dzień zajmują się ich pielęgnacją. Dzięki nam praca w ogrodzie stanie się jeszcze przyjemniejsza, a nurtujące Cię dotychczas pytania dotyczące pielęgnacji roślin ogrodowych przestaną spędzać Ci sen z powiem. Zajrzyj do nas już dziś i przekonaj się na własnej skórze!

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • sklep zoologiczny »

  Sklep zoologiczny - W naszej ofercie znajdziecie Państwo karmy najwyższej jakości. Właśnie u nas duży wybór i najlepsza sucha karma, jak i karma w puszkach. Posiadamy również kosmetyki dla psów i witaminy najlepszych firm. Wśród akcesoriów dla Państwa czworonożnego pupila znajduje się pełna gama produktów m.in. do pielęgnacji i zabawy. Dzięki produktom z naszego sklepu Wasz pies będzie wesoły, zadbany, zdrowy i pełen wigoru. Posiadamy także dział dla kotów a w nim m.in. najlepsze karmy i przysmaki dla kotów, zarówno sucha karma i mokra karma. W naszym sklepie znajdziecie Państwo pokarm oraz przysmaki i akcesoria dla chomików, świnek morskich, królików, myszek a także pokarm, przysmaki i akcesoria dla ptaków ozdobnych. Hodowcy rybek znajdą w naszej ofercie pokarm oraz akcesoria akwarystyczne.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny rolnicze »

  iAgro - serwis ogłoszeniowy. Zaciekawi on każdego rolnika, jaki chce zadbać o własne gospodarstwo. Warbto będzie pamiętać o tym, że robione na nim czynności mają szansę odbywać się dużo szybciej oraz z jeszcze lepszym skutkiem. A to w pełni za sprawą dobrej mechanizacji. Zakup maszyn rolniczych ma możliwość okazać się naprawdę kosztowny. Jednakże nie musi! Możemy skorzystać z oferty, jakie oferuje ta strona internetowa, która ma wiele ciekawych ogłoszeń dotyczących maszyn rolniczych. Możnaby wynaleźć na tym miejscu wiele propozycji na traktory, kombajny, ładowacze, zbiorniki, glebogryzarki, sadzarki a także jeszcze dużo innych. Będą tutaj również cześci zapasowych do tych maszyn!

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »