Tapety

Tapety Tapety na pulpit są elementem do którego niezbyt przywiązujemy uwagę w życiu codziennym. Zazwyczaj umieszczamy na pulpicie jakieś miłe dla nas zdjęcie, lub wybieramy jakąś standardową tapetę z dostępnych razem z systemem. Czasem niemniej warto ten zwykły obrazek zmienić na jakiś niezwykły widok – chociażby po to by mobilizował nas bardziej do pracy!

Szczegóły strony www.tapeciarnia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotografie, zdjęcia Sławomir Kuter »

  Toffic - Moja Fotografia. W galerii FOTO, w poszczególnych katalogach znajdują się zdjęcia. Portfolio - ze szczególnym naciskiem na makrofotografie. Artykuły związane z zagadnieniami fotografii cyfrowej, testy szkieł firmy Canon, tapety ze zdjęciami na pulpit komputera. Fotoblog - zdjęcia z plenerów i spotkań z innymi fotografami. Jeśli chciałbyś dobrych fotografii, pod względem zarówno kadru jak i jakości - wejdź na stronę i skontaktuj się z Autorem. Dodatkowo w dziale SCADA - implementacje i opisy z wykorzystaniem oprogramowania InTouch dla systemów wizualizacji procesów przemysłowych.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAFIA ŚLUBNA I OKOLICZNOŚCIOWA »

  Każde Państwa zlecenie traktuję indywidualnie ponieważ każdy ślub, sesja zdjęciowa, jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Proponuję kilka możliwości realizacji reportażu ślubnego. Jestem otwarty na Państwa sugestie i chętnie przystaję na różne
  pomysły, nietypowe kadry, a także niecodziennie miejsca sesji zdjęciowych. Zapraszam na moją stronę www.fotokarol.pl

  CECHY REPORTAŻU ŚLUBNEGO
  - przygotowania ślubne (fryzjer, kosmetyczka, ubieranie),
  - ceremonia ślubna (błogosławieństwo, przysięga, życzenia),
  - zabawa weselna,
  - sesja plenerowa,
  - oczepiny,
  - korekcja zdjęć (jeśli tego wymagają),
  - wszystkie zdjęcia nagrane na nośniku cyfrowym (DVD/PenDrive),
  - album z wybranymi fotografiami, ok.100 sztuk w formacie 10x15,
  - pięć dużych zdjęć w formacie 20x30,
  - na życzenie galeria internetowa (serwer bez reklam, możliwość zabezpieczenia strony hasłem) gratis,
  - na życzenie multimedialna prezentacja wybranych zdjęć (w postaci filmu z muzyką w tle) gratis

  tel.783210533
  gg: 6984598
  poczta@fotokarol.pl
  www.fotokarol.pl

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • nasz-album.pl »

  Foto-album to profesjonalnie wydrukowany i oprawiony album z Twoimi zdjęciami i komentarzami. Foto-albumy są produkowane w najwyższej jakości, w oparciu o autorski projekt wykonany w darmowym programie, który można pobrać wprost z tej strony. Nie trać ani chwili i zacznij tworzyć swój własny album ze zdjęciami. Idealny na prezent dla bliskiej Ci osoby oraz do utrwalenia wspólnych chwil z rodziną i przyjaciółmi.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Tarnów »

  Fotografia Ślubna TarnówJeżeli zapytacie mnie czy widziałem kiedyś w pracy fotografa ślubnego, odpowiem wam oczywiście, sam jestem żonaty i wybór fotografa był trudną sprawą. Co prawda ślub brałem daleko miasta Tarnów, ale zdecydowałem się na człowieka, ktory na pierwszy rzut oka jest fachowcem w każdym calu, co widać na fotografiach ślubnych jego klientów. Zachęcam do kontaktu z fotografem ślubnym z Tarnowa, ponieważ pomimo wielu ofert z tego uroczego miasta, tylko jego ślubne fotografie spełniły nasze oczekiwania.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • zdjęcia ślubne łódź, fotografia ślubna »

  Nigdy nie interesowałem się fotografią a tym bardziej zdjęciami ślubnymi. Pasją zrodziła się nagle i niespodziewanie kiedy przypadkiem wziąłem pierwszą lustrzankę do reki.Od tego momentu zacząłem fotografować z czasem przyszła fotografia ślubna i plenery ślubne. Zdjęcia plenerowe na początku były dla mnie wyzwaniem, ale jakoś również one z czasem sprawiały mi coraz większą frajdę. Dzisiaj po tylu latach fotografowania wiem że tylko to chcę robić. Zapraszam do mojego studia w Łodzi w celu zapoznania się z ofertą. Pozdrawiam Michał Jankowski

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »