Tapety

Tapety Tapety na pulpit są elementem do którego niezbyt przywiązujemy uwagę w życiu codziennym. Zazwyczaj umieszczamy na pulpicie jakieś miłe dla nas zdjęcie, lub wybieramy jakąś standardową tapetę z dostępnych razem z systemem. Czasem niemniej warto ten zwykły obrazek zmienić na jakiś niezwykły widok – chociażby po to by mobilizował nas bardziej do pracy!

Szczegóły strony www.tapeciarnia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • FOTOGRAFIA ŚLUBNA I OKOLICZNOŚCIOWA »

  Każde Państwa zlecenie traktuję indywidualnie ponieważ każdy ślub, sesja zdjęciowa, jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Proponuję kilka możliwości realizacji reportażu ślubnego. Jestem otwarty na Państwa sugestie i chętnie przystaję na różne
  pomysły, nietypowe kadry, a także niecodziennie miejsca sesji zdjęciowych. Zapraszam na moją stronę www.fotokarol.pl

  CECHY REPORTAŻU ŚLUBNEGO
  - przygotowania ślubne (fryzjer, kosmetyczka, ubieranie),
  - ceremonia ślubna (błogosławieństwo, przysięga, życzenia),
  - zabawa weselna,
  - sesja plenerowa,
  - oczepiny,
  - korekcja zdjęć (jeśli tego wymagają),
  - wszystkie zdjęcia nagrane na nośniku cyfrowym (DVD/PenDrive),
  - album z wybranymi fotografiami, ok.100 sztuk w formacie 10x15,
  - pięć dużych zdjęć w formacie 20x30,
  - na życzenie galeria internetowa (serwer bez reklam, możliwość zabezpieczenia strony hasłem) gratis,
  - na życzenie multimedialna prezentacja wybranych zdjęć (w postaci filmu z muzyką w tle) gratis

  tel.783210533
  gg: 6984598
  poczta@fotokarol.pl
  www.fotokarol.pl

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Jelenia Góra »

  Fotografia ślubna Wrocław, Legnica, Wałbrzych oraz na terenie województwa dolnośląskiego oraz całego kraju. Profesjonalne zdjęcia z reportażu ślubnego, które doskonale oddają nietuzinkową aurę, uczucia panujące podczas ślubu. Oryginalne podejście do reportażu ślubnego. Niezwykłe ujęcia, na których zatrzymane są emocje, aura tego pięknego i bardzo ważnego dla Młodych dnia. Podstawowy pakiet reportażu ślubnego, który jest przedmiotem dzieła przekazywanego klientom obejmuje zdjęcia z:
  - przygotowań / błogosławieństwa
  - ceremonii w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego
  - zabawy weselnej
  - sesji plenerowej wykonywanej w innym dniu.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Wspomnień Legnica - fotografia ślubna »

  Studio Wspomnień zrodziło się z pasji uświetnienia w wyjątkowy sposób magii niepowtarzalnych ślubnych chwil. W dniu ślubu obserwujemy, chwytamy momenty, łapiemy emocje, wydobywamy szczegóły, podglądamy, zatrzymujemy czas. Gwarantujemy wysoką jakość fotografii. Montaż wideo i fotografia ślubna w naszym wydaniu to najlepsza pamiątka jaką możesz sobie podarować. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia Ślubne Wrocław »

  Dzień ślubu to najpiękniejsze momenty życia w istnieniu każdego człowieka. Aby zatrzymać je na trwałe w pamięci proponuję Wam trwałą pamiątkę jaką są zdjęcia ślubne. Pragnąc spełnić wszelkie oczekiwania moich klientów, oferuję kompleksowa obsługę fotograficzną Waszego ślubu - począwszy na przygotowaniach, po przez ślub i plener, na szalonych wieczornych tańcach kończąc. Dla ceniących tradycję oferuję artystyczną sesję plenerową zachowaną w starym stylu i wykonaną metodą tradycyjną na materiałach światłoczułych. Wszystkie moje zdjęcia ślubne przekazuję młodej parze oprawione w ciekawe, ręcznie wykonywane i estetyczne albumy ślubne. W ofercie posiadam także eleganckie i solidnie wykonane FotoKsięgi, które zachwycą każdego.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria 3D »


  Wiele osób uwielbia robić zdjęcia, jednak nie wszyscy potrafią zrobić zdjęcia 3D. Oczywiście nie można zapominać, że nie każdy aparat cyfrowy potrafi zrobić zdjęcia 3D. Na rynku jest bardzo niewiele typów aparatów, które zdjęcia 3D potrafią zrobić. Wciąż wiele z takich zdjęć wykonywanych jest jako praca nad daną fotografią, która dopiero po wielu zmianach nabiera kształtu zdjęcia trójwymiarowego. Oczywiście zdecydowanie prostsze i dokładniejsze zdjęcia są wykonywane aparatem, jednak jest to bardzo kosztowny sprzęt.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »