Tapety

Tapety Tapety na pulpit są elementem do którego niezbyt przywiązujemy uwagę w życiu codziennym. Zazwyczaj umieszczamy na pulpicie jakieś miłe dla nas zdjęcie, lub wybieramy jakąś standardową tapetę z dostępnych razem z systemem. Czasem niemniej warto ten zwykły obrazek zmienić na jakiś niezwykły widok – chociażby po to by mobilizował nas bardziej do pracy!

Szczegóły strony www.tapeciarnia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotografia Ślubna Częstochowa »

  Studio fotograficzne Błysk mieści się w Częstochowie a nasza oferta obejmuje takie usługi jak wykonywanie zdjęć i fotografii ślubnych, tworzenie fotoksiążek i albumów pamiątkowych. Na miejscu, w naszym studiu, świadczymy takie usługi jak zdjęcia do dokumentów czy sesje portretowe. Zajmujemy się również retuszem oraz obróbką zdjęć by jeszcze bardziej podkreślić magię fotografii. Gwarantujemy że po skorzystaniu z naszych usług będą Państwo zadowoleni zarówno z jakości zdjęć, jak szybkości naszego działania co sprawi że na pewno wrócą do nas w przyszłości.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Dariusz Żbikowski »

  Od dobrych kilku lat zajmuję się utrwalaniem niezapomnianych chwil, rejestruję ludzkie uczucia, wydarzenia, jestem tam gdzie coś się dzieje, gdzie są emocje. Dotyczy to również fotografii ślubnej, której w ostatnich latach poświęcam najwięcej uwagi.

  Możecie być pewni profesjonalnego podejścia do zadania, jakim jest uwiecznienie dnia Waszego ślubu, indywidualnego podejścia do sesji plenerowej i Waszych potrzeb tak, aby wspomnienia z tym dniem związane towarzyszyły Wam przez długi czas.

  Zachęcam do przejrzenia strony. Mam nadzieję, że obejrzenie prac zrobionych przeze mnie, pozwoli Wam na rozeznanie moich możliwości i nawiązanie współpracy na przyszłość.

  Działam głównie na terenie Małopolski, ale podejmę się także zleceń wyjazdowych na terenie całego kraju - w tej kwestii elastycznie dopasowuję się do Waszych potrzeb.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Piaseczno - FOTOLUK »

  Fotografia zawsze była naszą Pasją. Studio FOTOLUK z siedzibą w Piasecznie świadczy usługi profesjonalnej fotografii na terenie Piaseczna, Warszawy i całej polski. W ofercie mamy pełen zakres usług fotograficznych, począwszy od zdjęć ekspresowych do każdego dokumentu, odbitek foto ze wszystkich nośników, wywoływania tradycyjnych filmów negatywowych, skanowania i archiwizacji slajdów, poprzez naprawę i retusz zdjęć, kopiowanie kaset VHS, VHSc, DV, fotoksiążki, ekskluzywne fotoksiązki ze skóry lub eko-skóry w twardej introligatorskiej oprawie, foto-obrazy na płótnie, foto-prezenty ze zdjęciami, aż do fotografii ślubnej w plenerze czy fotografii wykonywanej w stylu artystycznym lub fotografię w stylu reporterskim. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. W pracy dokładamy wszelkich starań, aby te najważniejsze momenty w życiu każdego człowieka zamienić na wspaniałą pamiątkę, do której będzie się miło wracało przez całe życie. Oprócz fotografii świadczymy usługi wideofilmowania i inne usługi związane z fotografią ślubną. U nas Państwo młodzi decydują gdzie i jakie zdjęcia ślubne będą mieć. Powierz te unikatowe chwile prawdziwym profesjonalistom.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław - Foto Leo »

  Zajmujemy się fotografią ślubną we Wrocławiu, robimy zdjęcia ślubne plenerowe, zdjęcia ślubne portretowe, reportaże ślubne. Wykonujemy również zdjęcia do dokumentów, portfolio, z imrez, chrztu czy komunii. Dysponujemy sprzętem analogowym jak i cyfrowym. Wykonujemy również retusze zdjęć, renowacje starych fotografii. Firma istnieje od 62 lat więc posiadamy bogate doświadczenie w swojej branży.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Adam Trzcionka »

  Nazywam się Adama Trzcionka i jestem fotografem ślubnym. Na co dzień mieszkam w Krakowie, jednakże przyjmuję zlecenia na sesje ślubne z terenu całej Polski. Gros mojej aktywności stanowią także warsztaty, które organizuję i kieruję w stronę młodych adeptów sztuki robienia zdjęć - na kursach poznają oni tajniki zawodu fotografa oraz w sposób praktyczny uczą się, w jaki sposób najlepiej wykonać zdjęcie. Fotograf ślubny Adam Trzcionka z całą pewnością spełni Państwa oczekiwania. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z portfolio. Pozdrawiam!

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »