Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Wynajem studia fotograficznego Warszawa »

  Jeśli chcesz wynająć lokum na zorganizowanie szkoleń, to znalazłeś się w idealnym miejscu. Studio Magazyn, mające swoją siedzibę w centrum Warszawy to ekskluzywne miejsce stworzone przez wykwalifikowanych fotografów, uwielbiających swój zawód. Możliwe jest zorganizowanie tutaj specyficznych sesji fotograficznych, użycia studia przy produkcji filmów szkoleniowych. Ponadto, w każdym momencie można wypożyczyć ekspercki sprzęt fotograficzny, który będzie później użyty do wyznaczonych celów. Konkurencyjne ceny, dostęp do bezpłatnego parkingu i bardzo dobra lokalizacja to wyjątkowe atuty przedstawionego studia.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • KURIER ŁÓDŹ - usługi kurierskie »

  Transport przesyłek kurierskich w województwie łódzkim oraz na terenie całego kraju. Przesyłki doręczane do 90 minut na terenie Łodzi, natomiast w kraju do 24h. Celem firmy KURIER ŁÓDŹ jest oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów. Oferujemy lokalne usługi kurierskie - w Łodzi i okolicach oraz krajowe - na terenie całej Polski. Posiadamy usługę przesyłek proceduralnych, wymagających między innymi szczegółowej weryfikacji danych osobowych odbiorcy. www.kurierlodz.pl Reprezentujemy wysoki standard usług przy zachowaniu najniższych cen spośród wszystkich firm kurierskich w Łodzi. Ceny usług kurierskich na terenie Łodzi są bardzo tanie, jednolite i wynoszą 17zł netto. Po dostarczeniu przesyłki do odbiorcy, kurier wykonuje telefon do nadawcy o tym, że przesyłka została dostarczona. Usługi kurierskie naszej firmy są gwarancją zadowolonego klienta. Przesyłki krajowe z Łodzi w dowolne miejsce w Polsce oraz z dowolnego miejsca w kraju do Łodzi, do 24h.Przesyłki kurierskie na terenie całego kraju wynoszą przy paczce 0 – 30 kg - 33,00 zł, 31 – 50 kg - 50,00 zł, 51 - 60 kg - 60,00 zł, 61 - 70 kg - 70,00 zł. Zawartość musi być spakowana w nieuszkodzony karton (karton nie może być zgnieciony, poprzebijany, rozdarty, zamoczony itp). Zawartość paczki, nie może się stykać z kartonem (zawartość musi być odizolowana od ścian opakowania zewnętrznego i nie może się bezpośrednio stykać z innymi towarami wewnątrz opakowania). Zawartość musi zawsze być zabezpieczona poprzez owinięcie jej materiałem zabezpieczającym (folia bąbelkowa, papier pakowy, pianka PP - minimalna grubość warstwy ochronnej to 3 cm. z każdej strony). Zawartość nie może mieć swobody ruchu wewnątrz opakowania (wszelkie wolne przestrzenie muszą być wypełnione). Nic nie może wystawać z zamkniętego kartonu (po zamknięciu na ściankach kartonu nie mogą powstawać żadne wybrzuszenia, zagięcia itp. deformacje - karton musi mieć kształt sześcianu).

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • łódzki katalog firm »

  ld.firms.pl to obszerny branżowy katalog firm i instytucji z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Radomska oraz innych mniejszych miejscowości z regiony Łódzkiego. Nasz portal ma na celu skuteczne promowanie firm w online. Katalog posiada czytelny podział na działy główne i podkategorie wg. branż, umożliwia darmowy umieszczenie wizytówki przedsiębiorstwa w której znajdą się adres, telefon, adres www, adres email, nip/region (opcjonalnie) oraz informacje o prowadzonej działalności. Na końcu każdej wizytówki Dodatkowo tworzona jest dokładna mapa dojazdowa do Państwa firmy, dzięki której klienci bezproblemowo ją odnajdą. staje się proste.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • DARIUSZ SIĘKA | kancelaria adwokacka »

  Prowadzimy sprawy w zakresie:

  - prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowania za szkody komunikacyjne, wypadki przy pracy i błędy w sztuce lekarskiej, odszkodowania za bezumowne korzystanie ze słupów i linii energetycznych, rur ciepłowniczych, windykację należności, ochronę dóbr osobistych),

  - prawa rodzinnego i opiekuńczego (rozwody, separacje, podział majątku dorobkowego, alimenty, władza rodzicielska),

  - prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, stwierdzenie nieważności testamentu, przyjęcie i odrzucenie spadku, niegodność dziedziczenia, zabezpieczenie spadku, spis inwentarza),

  - prawa nieruchomości (regulacja stanów prawnych, zakładanie i uzgadnianie treści ksiąg wieczystych, zasiedzenia, rozgraniczenia, zniesienia współwłasności, służebności),

  - prawa gospodarczego i handlowego (stała obsługa prawna firm, spółek cywilnych i handlowych, zakładanie, rejestracja, przekształcanie i rozwiązywanie spółek, sprawy upadłościowe i naprawcze, prawo przewozowe, przygotowywanie i analiza umów),

  - prawa własności intelektualnej (znaki towarowe, prawo autorskie),

  - prawa lokalowego (najem lokali, eksmisje),

  - prawa pracy (wypadki przy pracy, mobbing, odpowiedzialność pracowników, zwolnienia),

  -prawa karnego i prawa wykroczeń - obrona w procesie karnym (wypadki drogowe, prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu, oszustwo, wyłudzenia, groźby karalne, kradzież, paserstwo, rozbój, przestępstwa narkotykowe, pobicie, łapownictwo, płatna protekcja, przestępstwa gospodarcze) oraz reprezentacja osób pokrzywdzonych i działanie w sprawach z oskarżenia prywatnego.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Biorąc pod uwagę tryb pracy, wyróżnia się dwa typy kompresorów: dynamiczne i wyporowe. Praca kompresorów dynamicznych, przy wykorzystaniu urządzenia obrotowego, sprowadza się do przyspieszenia i spowalniania powietrza. W procesie tym znacząca jest prędkość powietrza w celu podniesienia jego ciśnienia. Natomiast działanie kompresorów wyporowych opiera się na uzupełnianiu oraz opróżnianiu komory powietrznej. Kompresory wyporowe dzielimy na kompresory tłokowe, spiralne i śrubowe. Kompresory są urządzeniami wydajnymi podczas pracy — możliwe jest ich użytkowanie nawet do 30 tysięcy godzin ciągłej pracy pod obciążeniem.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje internetowe Gdynia, Sopot, Trójmiasto »

  Chcesz mieć nowych, atrakcyjnych klientów i stałych odbiorców? Prowadzisz firmę na terenie Trójmiasta - Gdańska, Sopotu i Gdyni albo w Pruszczu gdańskim?

  Właśnie u nas dostaniesz profesjonalnie zaprojektowaną, stworzoną i wykonaną prezentację internetową z ofertą Twojej firmy, jej produktów i usług w atrakcyjnie wykonanej oprawie graficznej. Lizard's Design - Trójmiasto

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak pisać biznesplany »

  W dzisiejszych czasach by utrzymać się na rynku i sprostać konkurencji nie wystarczy już samo założenie działalności. Podstawowym elementem budowania własnej firmy jest stworzenie biznesplanu. Ebook skuteczny biznes plan to skarbnica wiedzy dla każdego myślącego poważnie o własnym biznesie. Zapoznaj się z darmowym fragmentem ebook'a zupełnie za darmo.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry katalog stron - Profesja »

  Darmowy katalog stron Profesja wspiera pozycjonowanie dobrych polskich stron. Katalog oferuje wiele opcji w standardzie. Zgłaszaną stronę można dodać do trzech podkategorii. Przy rozbudowanym opisie można wstawić trzy linki prowadzące do podstron zgłaszanej witryny.
  Katalog stron Profesja oferuje również wpisy premium.
  Warunkiem przyjęcia strony do katalogu jest unikalny i logiczny opis. Katalog stron Profesja zaprasza.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Łódź »

  Projektowanie stron w ramach długofalowego modelu biznesowego. Jesteśmy pewni naszych rozwiązań.
  Domeny/hosting - bezpieczeństwo danych i stabilność marki.
  Nasze serwery spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Bierzemy odpowiedzialność za efekt końcowy.
  Pozycjonowanie - pozwól innym poznać siebie
  Efektywność w promowaniu naszych Klientów pozwala na budowanie i utrwalanie Twojej marki.
  Public Relations - tworzymy Twój wizerunek w biznesie od koncepcji do wykonania. Stawiamy na całościowe kampanie skierowane do mediów, konsumentów i otoczenia biznesowego.
  Poligrafia - rozmiar nie ma dla nas żadnego znaczenia, od ulotki po billboardy, bo przecież chcemy być dumni z własnej marki, prawda?
  Oferujemy pełną gamę produktów i usług związanych z poligrafią i szeroko pojętą reklamą.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKSKLUZYWNE ŻYRANDOLE I LAMPY- DECOR SYSTEM »

  Nasze lampy i żyrandole wykonano z najlepszej jakości paciorków ze szkła egipskiego, które występują w wielu opcjach kolorystycznych przepięknie rozpraszając światło. Żyrandole kryształowe, lampy dekoracyjne do pokoju, oświetleniowe, światło, oświetlenia, kinkiety, kinkiet, żyrandol, ogrodowy, wiszące, sufitowe, stojące, podłogowe, sklep, plafony, nowoczesne, kryształowe, łazienkowe, wnętrz, żyrandoli, stylowe oświetleniowe, z oświetleniem, lampami, pokojowe, ekskluzywne oświetlenie, żyrandole.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz dla siebie swój prosty numer telefonu. »

  Sklep internetowy www.proste-numery.pl zajmuje się sprzedażą i pozyskiwaniem prostych numerów telefonicznych.U nasz każdy znajdzie numer telefonu dostosowany do swoich preferencji.W ofercie mamy szeroki wybór złotych numerów,srebnych numerów,prostych numerów,kultowych prefiksów oraz zwykłych starterów wszystkich sieci komórkowych.Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowych numerów w naszym sklepie oraz życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • dolnośląski katalog firm »

  Największy katalog Największa baza firm z województwa dolnośląskiego. W katalogu firm znajduje się ponad 40 tysięcy informacji o firmach z Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Lubina czy innej miejscowości z województwa dolnośląskiego. Informacje o firmach przedstawiane są na przejrzystych kartach, które to są poukładane w kategoriach, podkategoriach według branż. Sam katalog też prezentuje się bardzo profesjonalnie posiada unikalny design co sprawa, że jest często odwiedzany przez Internautów.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Polaris »

  Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.
  Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania i apartamenty Gdańsk »

  Wzgórze Magellana, to nowoczesne osiedle Trójmiejskiego Dewelopera. Sprawdź najnowsze propozycje dewelopera z Trójmiasta - komfortowe i wygodne budynki mieszkalne we Wrzeszczu.

  Jeśli szukasz swojego miejsca w Trójmieście - chcesz znaleźć komfortowe mieszkanie, nieopodal lasu i bardzo dobrze skomunikowane z Gdańskiem oraz całym Trójmiastem, oferta trójmiejskiego dewelopera w postaci Apartamentów mieszkalnych na Wzgórzu Magellana jest nie do odrzucenia.

  Zobacz stronę internetową, by dowiedzieć się więcej informacji na ten temat.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Workflow System »

  Prowadzenie przedsiębiorstwa jest niespotykanie trudnym zdaniem, do którego powinno się właściwie przygotować. W momencie kiedy to pracowników robi się niezwykle dużo bezcenny może okazać się program pozwalający usprawnić przepływ dokumentów i zagwarantować skuteczniejsze wykorzystywanie czasu. Oferowany przez nas program do zarządzania dokumentami pozwala nie tylko sprawdzić gdzie dany arkusz się znajduję ale też kto ostatni go posiadał oraz gdzie powinien znaleźć się później. Ponadto program pomoże w archiwizacji dokumentów i w znacznym stopniu uprości ich odnajdywanie. Nadrzędną ideą systemu jest automatyzacja procesów biznesowych w taki sposób, aby odbywały się możliwie szybko. Pracownicy mają możliwość wymieniania się informacjami nie oddalając się od swojego biurka nawet na sekundę. Nad poprawnością danych ciągle czuwa system kontroli wersji – dzięki niemu każdy ma dostęp do aktualnych danych. Jak więc pokazaliśmy w pełni elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest wykonalny a co więcej wdrożenie go nie będzie sprawiać większego problemu. Oferujemy swoją pomoc w pierwszej fazie a także merytoryczne wsparcie przez cały okres korzystania z tego systemu. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony gdzie znajduje się opis wszystkich funkcji systemu UniDoc.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie witryn »

  W dzisiejszych czasach aby być widocznym w internecie trzeba postawić na pozycjonowanie. Firma Tanie Pozycjonowanie przygotowała dla Państwa specjalną ofertę która pomoże firmą o niskim nakładzie środków finansowych wypozycjonować własne www na wysokie pozycje. Pozycjonowanie stron w google nie należy do najłatwiejszych żeczy ale z naszą pomocą Twój sukces może być szybszy niż myślisz. Inwestycja w pozycjonowanie w przypadku powiązania się z nami to najlepszy z możliwych sposobów do tego aby mieć wysoką oglądalność.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • automatyka przemysłowa »

  Na stronie Polskich Książek Telefonicznych odszukacie firmy z Polski. Podzielone oraz dołączone do właściwych kategorii uprzystępniają poszukiwania firm tysiącom użytkowników Internetu. Przyłącz się do reklamy swojej firmy w serwisie PKT. Baza przedsiębiorstw jest teraz w sieci, dzięki czemu masz możliwości namierzać jeszcze prędzej niż dotychczas.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • aparaty udojowe »

  Sprzedajemy indywidualne środki higieny wymienia oraz preparaty poprawiające kondycję krów i cieląt zaraz po porodzie np. siara dla cieląt. Zajmujemy się również doradztwem z zakresu dojarek oraz wdrażaniem nowatorskich rozwiązań proekologicznych. Posiadamy szeroką gamę części do dojarek miedzy innymi : gumy strzykowe, pompy membranowe, pulsator pneumatyczny, płytowe wymienniki ciepła oraz dodatki paszowe, aparaty udojowe i kompletne dojarki rurociągowe.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • sprowadzanie aut »

  Sprowadzanie aut z zagranicy dla wielu z nas jest czymś na co byśmy się chętnie zdecydowali, tylko, że nie zawsze wiemy jak można sprowadzić auta. Na stronie znajdziecie informacje o sprowadzaniu aut, znajdziecie firmy, które się zajmują sprowadzaniem aut i części zamiennych do nich. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę, z nami sprowadzanie aut staje się dużo łatwiejsze.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Witryna firmy Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie spółki są m.in. kontenery techniczne, portiernie, budowlane, morskie, magazynowe i inne.

  Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
  Zdobyte w ostanim okresie wiedza i doświadczenie pozwoliły na rozbudowę zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: