Ogrodnictwo Podkategoria: Ogrodnictwo

 • Ogrody i rośliny w internecie »

  Katalog 'Ogród stron' to spis odnośników do cennych i przydatnych miejsc w sieci poświęconym wszystkiemu co wiąże się z ogrodem, sadem i roślinami ozdobnymi.
  Dominującymi kategoriami są szkółki roślin i niekomercyjne blogi o ogrodach i roślinach. Poza tym do spisu dodawane są gospodarstwa ogrodnicze, produkcyjne i usługowe firmy ogrodnicze, stowarzyszenia producentów roślin, fora ogrodnicze itp.
  Katalog moderowany jest przez osobę z branży ogrodniczej, co gwarantuje właściwą decyzję względem akceptacji, lub jej braku zgłaszanych wpisów.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sadzonki roślin ozdobnych »

  Sklep "drzeweczka" oferuje sadzonki roślin (drzew, krzewów i bylin) ozdobnych w sprzedaży wysyłkowej.
  Oferta nie jest na pewno skierowana do osób pragnących szybkiego efektu i dla ludzi nie liczących się z pieniędzmi. Klientami sklepu są cierpliwi pasjonaci - ludzie, którym sprawia wielką satysfakcję obserwacja i dbanie o młode roślinki. Oprócz typowych hobbystów zakupów w sklepie 'drzeweczka' dokonują właściciele dużych działek, do obsadzenia których potrzeba setek roślin i zakup młodych roślinek jest dla nich dużą oszczędnością względem nabycia tradycyjnych roślin w pojemnikach.
  Oprócz sprzedaży detalicznej sklep prowadzi również hurt dla szkółek i plantacji choinkowych.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnicze oferty »

  Serwis ogłoszeń ogrodniczych. Tu zapoznasz się z ofertami roślin ogrodowych i domowych, drewnianej architektury ogrodowej, ozdób, elementów nawadniania itp. Tutaj również swojego zaopatrzenia mogą szukać ogrodnicy i szkółkarze oraz firmy zajmujące się aranżacją terenów zieleni.
  Dla firm ogrodniczych jest to doskonała forma sprzedaży swoich produktów, gdyż jest skuteczna i zupełnie darmowa. Za dodanie ogłoszenia ogrodniczego na 366 dni nic się nie płaci.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świetliki usługi porządkowe dla firm i domu. »

  Jesteśmy rodziną firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania czystości domów, mieszkań, firm, terenów zielonych, zajmujemy się również opieką nad grobami. Działamy głównie na terenie powiatu cieszyńskiego. Swoje usługi oferujemy tym osobom, którym brak czasu i sił na codzienne porządki. Z przyjemnością posprzątamy twój dom, czy też zadbamy o czystość w twojej firmie. Nam możesz zaufać. Oferujemy: mycie wszelkich powierzchni, odkurzanie, mycie okien, sprzątanie łazienek i wiele innych.Coraz więcej czasu spędzasz w pracy, później nie masz sił na bycie z rodziną. FIRMA ŚWIETLIKI może to zmienić, powierz nam dbanie o czystość swego otoczenia, a zapewniamy, że będziesz czuł się wyjątkowo gdy po męczącym dniu pracy wrócisz do wysprzątanego i pachnącego świeżością mieszkania. Możemy także zadbać o Twój ogród czyli skosić trawę, wypielić rabaty i wiele innych.Motto, które wyznajemy to : NASZ KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM, więc możesz być pewny, że potraktujemy Cię z szacunkiem i uczciwością. Na nas możesz polegać.Jeśli prowadzisz firmę, to również możesz skorzystać z usług FIRMY ŚWIETLIKI. Powierz nam codzienne obowiązki, a my zadbamy o czystość w Twojej firmie, tak abyś mógł czuć się w niej dobrze i wyjątkowo, zarówno Ty jak i Twoi klienci.Nam możesz zaufać. Decydując się na nasze usługi możesz być pewny, że zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.Polecamy również nasze usługi opieki nad grobami.Nasze usługi polecamy wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą sami pełnić opieki nad grobami swoich bliskich, a ich los nie jest im obojętny.Dzięki współpracy z nami, groby Twoich bliskich pozostaną czyste i zadbane, będą po prostu świadectwem Twojej pamięci o nich.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny rolnicze »

  Serwis ogłoszeń rolniczych Agrotrader.pl zaprasza. Tematem ofert są głównie maszyny rolnicze. Obecne są one przede wszystkim w propozycjach mówiących o sprzedaży, jednakowoż nie zabraknie ich także w dziale „poszukuję”. Właśnie to jest jedna z internetnetowych witryn, jaka ma okazję zapewnić w zasadzie jakiekolwiek wymagania gospodarstwa rolnego. Możamy w tym miejscu zakupić jak też sprzedać rozmaitego rodzaju maszyny rolnicze, części zamienne, pojemniki na plony, sprzęty do użyźniania gleby, systemy nawadniające, różne gatunki roślin, zwierzęta hodowlane, nawozy organiczne jak też wiele innych. Wiele propozycji możemy znaleźć w kategorii traktorów, kombajnów jak również naczep. Poza tym rozrzutniki, sieczkarnie, pługi, glebogryzarki a także agregaty to też bogate działy z ogłoszeniami.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe »

  Profesjonalne dźwigi i usługi dźwigowe świadczone w Gdańsku. Usługi Dźwigowe Mirosław Skwierz.

  Dźwigi, wynajem dźwigów na terenie całego Trójmiasta. Usługi dźwigowe, profesjonalny zespół fachowców. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do sprawdzenia naszch referencji wśród dotychczasowych klientów.

  Usługi dźwigowe oraz wynajem podnośników dźwigowych - Mirosław Skwierz to firma z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej - zapewniamy fachowe doradztwo w tym zakresie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • GLOBAL SERVICES USŁUGI EKOLOGICZNE SP. Z O.O »

  GLOBAL SERVICES USŁUGI EKOLOGICZNE SP. Z O.O., zbiórka i wywóz odpadów komunalnych z gmin Wodzisław Śląski, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Żory, Radlin, Pawłowice, Haźlach, Marklowice, Mszana, Pszów, Godów, Rydułtowy, Gorzyce. Firma „Global Services Usługi Ekologiczne" Sp. z o.o. zajmuje się odbiorem i wywozem opadów komunalnych od gmin, instytucji, podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych.

  Jesteśmy wiodącym odbiorcą odpadów z gmin i miast takich jak: Wodzisław Śląski, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Żory, Radlin, Pawłowice, Haźlach, Marklowice, Mszana, Pszów, Godów, Rydułtowy, Gorzyce. Realizując obowiązek wynikający z ustawy o odpadach Spółka „Global Services Usługi Ekologiczne” Sp. z o. o. zbiera również odpady gromadzone w sposób selektywny. Jesteśmy dumni, że w ten sposób możemy się aktywnie przyczynić do ochrony, rekultywacji i odnowy naszego największego dobra - środowiska naturalnego.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaciarnia Poznań »

  Największa w Poznaniu i okolicach kwiaciarnia połączona ze sklepem ogrodniczym. Nasze centrum znajduje się na pograniczu Poznania, Lubonia i Puszczykowa. Działamy już od ponad 30 lat zaczynając od małej rodzinnej kwiaciarni, gdzie kwiaty uprawiano w przydomowych szklarniach. Dzisiaj nasza kwiaciarnia ma codziennie świeże dostawy kwiatów co wyróżnia nas na tle innych. Dla nas przede wszystkim liczy się klient, który stoi na pierwszym miejscu. Fachowa i rzetelna obsługa pomoże w wyborze zarówno kwiatów, jak i sprzętu ogrodniczego. Służymy poradą i miłą obsługą.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spartina preriowa sprawdzone sadzonki »

  Firma specjalizuje się w produkcji roślin przy wykorzystaniu nowoczesnych metod rozmnażania in vitro. Nasza kadra to najlepsi biotechnolodzy, genetycy i praktycy rolnictwa z polskich uniwersytetów, akademii rolniczych i innych ośrodków naukowych. VitroGen to know-how, najwyższa jakość i najniższe ceny. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakładaniu, pielęgnacji i ochronie plantacji traw. Opracowujemy technologie rozmnażania roślin przemysłowych i ozdobnych w kulturach in vitro, doskonalimy procedury stosowane przez inne laboratoria. Dostarczamy rośliny jednorodne genetycznie o doskonałych parametrach zdrowotnych i morfologicznych. Wykonujemy genetyczną identyfikację odmian roślin uprawnych.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wermikulit - VERMICULITE POLAND »

  Wermikulit jest minerałem zbliżonym do minerałów ilastych. Zdolność wermikuliu do przyjmowania i oddawania wody, wyjątkowa lekkość, ognioodporność, zdolność do wymiany kationów i inne szczególne cechy minerału powodują, że z powodzeniem stosowany jest w wielu gałęziach przemysłu.Produkcja wermikulitu ekspandowanego i produktów na jego bazie: dodatek do ściółki wermikulit, agrowermikulit, dodatek paszowy wermikulit, mineralne podłoże do terrarium wermikulit, podłoże do akwarium roślinnego wermikulit.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Ogrodniczy »

  Kenzi to sklep ogrodniczy, który powstał w połowie czerwca 2010 roku. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko to czego potrzebuje prawdziwy ogrodnik, które chce by jego ogród wyróżniał się na tle innych. Nasza oferta to między innymi sadzonki, nasiona, krzewy, drzewka - w tym drzewa owocowe, narzędzia ogrodnicze takie jak kosiarki, szpadle, grabie i wiele innych. Lubisz grillować? Nasz sklep ogrodniczy oferuje największą bazę grilli w polskim internecie. Znajdziesz u nas grille gazowe, elektryczne, ogrodowe, węglowe, żeliwne. Odwiedź nasz sklep jeśli chcesz by Twój ogród wyglądał pięknie.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • kwiaty »

  W ofercie Naszego sklepu można znaleźć rośliny ogrodowe w tym - kłącza i byliny, które dostępne są sezonowo. Wyróżniamy dwa sezony: wiosenny i jesienny.
  W sezonie wiosennym Nasze produkty są dostępne od początku stycznia do końca maja, a w sezonie jesiennym od początku lipca do połowy grudnia.
  Poza tymi dwoma okresami produkty nie będą dostępne, aczkolwiek oferta będzie widoczna przez cały rok, by Nasi klienci mogli zaplanować sobie wcześniej nasadzenia cebulowe.
  Staramy się aby oferowane przez Nas produkty był jak najlepszej jakości.
  Posiadamy także wyszukiwarkę któa pozwoli Ci zaoszczędzić czas przy poszukiwaniu idealnego produktu. Możesz wyszukać produkty o konkretnych cechach, przez co szybko znajdziesz to czego potrzebujesz.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Rolnicze. Najlepsze Forum Rolnicze »

  Strona porusza tematy rolnicze. Jest to jedyne w swoim rodzaju forum rolnicze z niepowtarzalnym klimatem i unikalną treścią. Znajdują się tu takie działy jak uprawianie roślin, hodowla zwierząt, maszyny rolnicze, ogrodnictwo, sadownictwo, oraz inne. Każdy ma tutaj możliwość wypowiedzenia się na tematy rolnicze niezależnie od tego czy jest rolnikiem, studentem, czy uczniem. Znajdują się tu także ciekawostki i aktualności rolnicze z kraju i ze świata. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • OASE - Autoryzowany sklep internetowy »

  OASE - autoryzowany sklep internetowy firmy Oase. W ofercie sklepu: pompy i filtry do oczek wodnych i stawów, folia PCV i geomembrana EPDM firmy Firestone i Oase Pond Liner. Akcesoria i systemy filtracyjne Oase. Profesjonalne projektowanie i budowanie oczek wodnych, stawów ogrodowych, kaskad i wodospadów. Dobór i instalacja pomp i filtrów Oase do zbiorników wodnych. Gwarancja czystej wody.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież używana import »

  Największy second hand w kraju zaprasza na zakupy. Odzież sortowana i niesortowalna z Niemiec, wysokiej jakości, z transportem. Eksport na rynki wschodnie. Tania i profesjonalna sprzedaż. Hurtownia odzieży używanej w Bydgoszczy oferuje ciuchy używane i buty oraz inne akcesoria odzieżowe.

  Hurtownia second hand w Bydgoszczy prowadzi sprzedaż bardzo dobrej jakości odzieży używanej. Ciuchy używane z Niemiec, a także buty są w dobrej cenie. Gustowne ubrania używane sortowane i niesortowalne. Ciuch-but.pl proponuje transport towarów i promocyjne ceny.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy automatycznego nawadniania »

  Zamierzasz zainstalować w swoim ogrodzie system nawadniania? Proponuję odwiedzić stronę firmy Gordo Studio, jaka jest dystrybutorem bezawaryjnych systemów automatycznego nawadniania takich renomowanych marek jak: Toro, K-Rain, Hunter, Rain Bird, czy Nelson. Proponuje również montowanie wybranego przez ciebie systemu nawadniania w twoim ogrodzie. Gordo Studio jest prekursorem we wprowadzaniu na rynek polski nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji terenów zielonych. Zostało to dostrzeżone przez nagrodzenie naszych produktów międzynarodowymi certyfikatami jakości: ISO 9000, CE, CSE oraz TÜV. Dzięki opracowanej przez spółkę Gordo Studio technice, nawodnienia mogą oni stworzyć na istniejących już ogrodach bądź trawnikach bez konieczności rozkopywania całego ogrodu i w bardzo szybkich terminach. Dysponują najnowszym i zaawansowanym technologiczne sprzętem do wykonywania tego rodzaju inwestycji. Firma Gordo Studio, projektując i wykonując systemy nawadniające próbuje spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Nabywców. Automatyczne systemy nawodnienia to główna domena firmy Gordo Studio.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady i Bramy Białystok - "Artbram" »

  Posiadamy szeroki wybór bram, balustrad, ogrodzeń, furtek oraz automatykę do bram. Posiadamy szeroki wybór gotowych własnych wzorów. Realizujemy również na specjalne życzenie projekty klientów. Zapewniamy fachową realizację każdego zlecenia w terminie. Produkty wykonane są z największą starannością i dbałością o detale. Zlecenia realizujemy na terenie Białegostoku.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrodnictwo

Ogrodnictwo - nowa strona:

Adres: