Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • DOBRYREMONT Usługi Remontowo-Budowlane »

  Firma działa nieprzerwanie od 1993 roku, swoim zasięgiem obejmuje Wrocław i okolice. Ponieważ jest firmą jednoosobową, zazwyczaj podejmuje się obsługi mniejszych inwestycji, takich jak mieszkania i domki jednorodzinne. Już w marcu 2002 roku firma otrzymała Certyfikat Jakości w zakresie montażu płytek ceramicznych i armatury sanitarnej. Firma oferuje kompleksowe usługi wykończenia pod klucz nowych mieszkań i domów, także remont starych. Świadczy przy tym doradztwo i pomoc w zakupie odpowiednich materiałów. Specjalizuje się w obsłudze wymagających klientów, ceniących sobie takie cechy wykonawcy, jak: terminowość, dokładność, precyzja, cierpliwość, czystość i porządek w trakcie remontu, spokojny i bezstresowy przebieg całego remontu.

  Oferta firmy obejmuje usługi w zakresie:
  - Montaż płytek ceramicznych i armatury sanitarnej.
  - Przeróbki elektryczne.
  - Przeróbki hydrauliczne w tym ocynk, miedź i tworzywa.
  - Gładzie gipsowe, malowanie, tapetowanie.
  - Układanie paneli, parkietów trójwarstwowych (np. deska barlinecka).
  - Sufity podwieszane, ścianki działowe.
  - Oraz inne prace wykończeniowe.

  Na stronie znajduje się - mam nadzieję - ciekawy poradnik oraz to co najbardziej wszystkich interesuje - cennik usług remontowo-budowlanych.

  Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentne Instalacje »

  Strona firmowa: ControlHome - Automatyka Domowa. Wprowadzimy Twój Dom w przyszłość! Nasza firma świadczy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie systemów automatyki typu Inteligentny Dom, systemów multiroom, oraz systemów bezpieczeństwa. Szczegółowy opis Inteligentnego Domu, systemów bezpieczeństwa i systemów audio-video, systemu eib/knx, xcomfort, lcn i verso vbt. Na stronie można znaleźć wielek ciekawych porad oraz przykładowe wyceny i gotowe zestawy.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Xcomfort-Sklep.pl »

  Xcomfort-Sklep.pl - sklep internetowy z podzespołami bezprzewodowego systemu automatyki domowej Xcomfort firmy Moeller Electric (Eaton Brand). System ten można zainstalować w domu w każdym momencie - bez kucia ścian i dodatkowych remontów. W systemie dostępne są różne przyciski, piloty i panele. System inteligentnego domu oferuje sterowanie oświetleniem, sterowanie ogrzewaniem, sterowanie roletami, sterowanie ogrodem oraz sterowanie sprzętem audio i AGD.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • KNX »

  KNX-SKLEP.pl - Oferujemy gotowe zestawy Inteligentnego Domu EIB/KNX. Podajesz nam swoje oczekiwania, a my wybieramy odpowiednie urządzenia i je programujemy. Sprzedajemy sprzęt czołowych firm z branży elektrotechniki (ABB, Gira, Berker, Wago, Hager, Jung itp.)
  Standard inteligentnego domu KNX (dawniej nazywany EIB) oferuje sterowanie oświetleniem (typu on/off oraz o regulowanej mocy), sterowanie ogrzewaniem, sterowanie roletami/markizami, sterowanie ogrodem oraz sterowanie sprzętem audio video.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex »

  Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.
  Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.
  System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły techniczne zostały zaadoptowane do polskich warunków i norm, a także do wymagań inwestorów i architektów. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.
  Polonex działa nie tylko na terenie całej Polski, ale także w krajach Unii Europejskiej.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana świętokrzyskie »

  Młodzi ludzie łączą się w pary, pragną dzieci i w pewnym momencie na drodze ich życia staje wybór miejsca zamieszkania. Wielu z nich wybiera budowę domu, jednak nie znają się na tym i bezsensem stałoby się zdobywanie dużej wiedze na temat budownictwa aby wykorzystać ją tylko do budowy własnego domu. Dlatego, jeśli nie mamy zamiaru pracować w branży, nie ma potrzeby zdobywana profesjonalnej wiedzy, która i tak bez doświadczenia najczęściej nie wystarcza, rozwiązaniem jest zlecenie wykonania budowy doświadczonej firmie budowlanej.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe »

  Internetowy sklep ogrzejsie.pl prowadzi sprzedaż systemów ogrzewania podłogowego firmy Devi. Oferuje całe systemy ogrzewania pomieszczeń oraz poszczególne elementy takie jak: maty grzewcze, kable grzewcze oraz wszelkiego typu termostaty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową. Najtańsze ceny na rynku markowych producentów z branży ogrzewania.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż maszyn budowlanych »

  Firma AN-MAR istnieje na rynku już od 2000 roku. Główną działalnością firmy jest produkcja okien i drzwi z PCV i AL. Od 2010 roku zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę również o sprzedaż maszyn budowlanych. W naszej ofercie znajdują się maszyny budowlane tj. używane maszyny budowlane, koparki, koparko-ładowarki. Dzięki temu, że obecnie mamy wielu partnerów handlowych w całej Europie pozwoli nam to na przygotowanie Państwu najlepszej oferty.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna PCV Warszawa »

  Zmieniając okna z PCV powinniśmy zastanowić się dokładnie, jakich okien potrzebujemy i co od nich oczekujemy. Nie trudno zauważyć, że okna PCV są częściej wybierane niż okna aluminiowe mimo wyższych cen związanych z montażem i kupnem, dzieje się tak, dlatego iż posiadają one różne specyfikacje. Koszty związane z montażem i kupnem okien PCV są wyższe niż w przypadku okien drewnianych. Jeżeli nie zależy nam na kosztach montażu okien, powinniśmy wybrać okna PCV, ponieważ są one bardziej wytrzymałe i szczelne od modeli aluminiowych. Okna drewniane są stosowane przeważnie w mieszkaniach gdzie istotnym kryterium doboru okna jest jego waga. Okna aluminiowe są lżejsze niż okna z PCV, dzięki czemu możemy je montować bez użycia parapetów. Wymianą okien powinna zająć się profesjonalna ekipa montażowa, co zapewni nam właściwe zamontowanie okna.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kotły, piece na ekogroszek i pellet - Wrocław »

  POLMARK Wrocław - autoryzowany dystrybutor oferuje automatyczne kotły na węgiel ekogroszek Klimosz Ling, Weber Heiztechnik Reto Duo i Enka Set.

  Kotły Ling firmy Klimosz to wielopaliwowe urządzenia spalające węgiel ekogroszek, miał, pellet i owies w palniku retortowym. Na drugim, tradycyjnym palenisku wyposażonym w ruszt wodny można spalać drewno i grubsze sortymenty węgla. Na tle konkurencji wyróżniają się możliwością spalania różnorodnego opału w trybie automatycznym i ręcznym.

  Nowość w ofercie firmy Klimosz: kocioł Klimosz Bio Ling Duo jest przeznaczony do spalania w trybie automatycznym sprasowanej biomasy w postaci pellet. Druga górna komora spalania umożliwia spalanie w trybie ręcznym drewna i węgla kamiennego. W trybie automatycznej pracy kotła spalającego pellet następuje samoczynne czyszczenie palnika oraz komory paleniskowej. Kocioł Bio Ling Duo posiada funkcję "Inteligent" która pozwala na automatyczne rozpalenie palnika Speedfire na pellet w momencie wypalenia się paliwa w tradycyjnym palenisku na drewno i węgiel. W trybie automatycznej pracy kotła zasilanego pelletem jego sprawność wynosi do 91%. Wymiennik kotła z atestowanej blachy kotłowej o grubości 8 mm zapewnia długą żywotność kotła.

  Kotły Reto Duo firmy Weber Heiztechnik wyposażone są w nowoczesny regulator elektroniczny ecoMax z algorytmem Indyvidual Fuzzy Logic. Użytkownik kotła ustawia tylko temperaturę c.o. Sterownik kotła sam dobiera optymalne nastawy pracy kotła wyręczając użytkownika w żmudnym dobieraniu parametrów ustawień. Wyposażenie kotła retortowego w sterownik Indyvidual Fuzzy Logic wyznacza nowe standardy obsługi kotłów spalających ekogroszek.

  Natomiast kotły Enka Set wyposażone w czopuch na "dachu kotła" i podłączenia hydrauliczne znajdujące się z boku kotła do instalacji mieszczą się w małych kotłowniach, gdzie nie można zmieścić innych kotłów na ekogroszek.

  Wszystkie kotły z podajnikiem na ekogroszek sprzedawane przez naszą firmę są wyposażone w ruszt obrotowy na palniku retortowym co pozwala spalać ekogroszek gorszej jakości oraz miał węglowy. Obrotowy ruszt palnika retorty zapobiega tworzeniu się spieków i żużla powodującego zatykanie się kanałów doprowadzających powietrze z dmuchawy do palnika retortowego co zapewnia prawidłowe spalanie gorszych ale tańszych sortymentów ekogroszku i miału.

  Dbając o zadowolenie naszych klientów kupujących kotły dostarczamy im najwyższej jakości węgiel ekogroszek workowany Ekoret, Pieklorz Chwałowice i Kazimierz-Juliusz oraz pellet Lava. Dostawy naszego opału gwarantują klientom bezproblemowe użytkowanie kotłów w okresie zimowym oraz pełne zadowolenie z wyboru naszej firmy.

  Tworzymy ciepłe klimaty!

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyporzyczalnia Elektronarzędzi »

  Kupno sprzętu Budowlanego to bardzo droga inwestycja, co jednak zrobić gdy chcemy wykonać swój wymarzony projekt a nie stać nas na kupno takiego sprzętu. Firma Metmar wychodzi nam z pomocną dłonią, wypożyczalnia sprzętu budowlanego to jest to czego szukałeś.
  Gdy potrzebujesz specjalistycznego sprzętu wynajem jest najlepszym rozwiązaniem!
  Przemawiają za tym korzyści organizacyjne, formalno-prawne, a najważniejsze - finansowe. Skorzystaj z oferty firmy Metmar i przekonaj się sam, jak wiele może zyskać Twoja firma!
  wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wypożyczalnia elektronarzędzi, wypożyczalnia sprzętu sportowo turystycznego oraz wiele innych usług to specjalność naszej Firmy.
  Oto cała bogata oferta firmy Metmar:
  Wykonawstwo konstrukcji stalowych, ogrodzeń, krat, bram przesuwnych i innych nietypowych prac ślusarskich.
  Wypożyczanie:
  - Sprzętu budowlanego i elektronarzędzi
  - Zastawy stołowej i wyposażenia imprez
  - Sprzętu sportowo - turystycznego
  - Bagażników dachowych
  Naprawa Sprzętu budowlanego ( betoniarki, wciągarki, zagęszczarki...)
  Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego
  cięcie do grubości 120mm
  wiercenie wiertnicami do średnicy 250mm
  Sprzedaż i serwis cykliniarek
  Serwis nart i snowboardów

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma produkująca płyty stropowe - Kołodziejczyk »

  Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Kołodziejczyk oferuje osobom prywatnym, przedsiębiorstwom, zakładom pogrzebowym oraz zakładom komunalnym sprzedaż elementów do budowy grobowców - jedno, dwu, lub wieloosobowych.
  Produkujemy:
  - belki
  - stropy wewnętrzne
  - stropy górne (zewnętrzne)
  - płyty czołowe (zarówno wąskie i szerokie)

  Ponadto zajmujemy się wytwarzaniem płyt stropowych WPS-120 o wymiarach 117x40x7cm.
  Mogą być one wykorzystywane do budowy:
  - domów
  - budynków gospodarczych
  - sklepów
  - garaży

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • .: Rzeźba sakralna »

  BAZALT to Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska wykonująca wszelkie prace rzeźbiarskie, tj. nagrobki i grobowce, płaskorzeźba i rzeźba sakralna, pomniki okolicznościowe, rzeźby ogrodowe, ołtarze, kominki i wiele innych. Wyroby naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością. Do swoich prac BAZALT wykorzystuje kamienie naturalne z całego świata. Materiałem używanym najczęściej w naszych pracach jest granit. Pracownia proponuje swoim Klientom wzory własne oraz na indywidualne zamówienie. Na firmowej stronie internetowej prezentowane są przykładowe prace Pracowni. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna i drzwi drewnaine Bracia Nowaccy »

  Okna i drzwi drewniane Bracia Nowaccy - niezawodność i solidnośc. Dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu produkujemy wyroby, które potrafią zaspokoić każdego klienta w konkurencyjnych cenach. Do produkcji naszych okien drewnianych oraz drzwi używane są wyłącznie materiały najlepszych firm oraz najwyższej jakości drewno. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo: okna drewniane, drzwi, parapety oraz ogrody zimowe.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Formy do kostki, Formy do kostki brukowej »

  Firma PHU Marcin Kowalewski posiada w swojej ofercie: formy do kostki, formy do kostki brukowej, formy do produkcji kostki brukowej, forma do kostki, formy plastikowe, formy do kostki betonowej, sprzedaż form do kostki, formy elewacyjne, barwniki do kostki brukowej, pigmenty do betonu, formy elewacyjne, kostka brukowa. Formy plastikowe służą do produkcji kostki brukowej metodą odlewania zaprawą betonową. Formy do produkcji kostki brukowej są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych - polipropylenu. Formy do produkcji kostki brukowej i formy elewacyjne, różnorodność kształtów, estetyczne wzornictwo, niewysoki nakład finansowy jest atutem produkcji wyrobów betonowych przy użyciu tych form. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.formydokostki.pl.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SKLEJKA SZALUNKOWA - sklejka »

  Jesteśmy jednym z największych importerów sklejki szalunkowej na rynek polski. Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy budowlane, jak również klienci indywidualni w kraju i za granicą. Importowana przez nas sklejka, w której zastosowano najnowocześniejsze technologie ze stałym systemem kontroli jakości, znalazła uznanie klientów w wielu miejscach na świecie.

  Dzięki starannie dobranej gamie produktów, wieloletnim doświadczeniom oraz fachowości i kompetencji naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować Naszym klientom satysfakcjonujące produkty po konkurencyjnej cenie zapewniając przy tym profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windy »

  Polskie przedsiębiorstwo oferujące między innymi windy osobowe i towarowe, które zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne windy, a także schody oraz chodniki ruchome. Zajmuje się również projektowaniem i wykonawstwem szybów dla wind w konstrukcji stalowej, według oryginalnych, autorskich projektów. Firmę tworzą wysoko wykwalifikowani polscy specjliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy kładą nacisk na najwyższy poziom wykonywanych usług, aby otrzymać gwarancję zadowolenia każdego klienta.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biokominki Poznań »

  Sklep internetowy z biokominkami Nice-House oraz Globmetal. Polskie biokominki o wysokiej jakości wykonania w rozsądnej cenie. Żywy ogień w każdym mieszkaniu, bez pozwoleń, bez instalacji kominowej. Biokominki nie wydzielają dymu, zapachu, popiołu, sadzy. W ofercie sklepu także biopaliwo w postaci płynnego bioetanolu. Sprzedaż biokominków również w Poznaniu.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Steda.pl Lubin - firma budowlana, remonty »

  Steda.pl Lubin - budownictwo, remonty, usługi remontowe, sprzątanie, usługi porządkowe, ogrodnictwo, windykacja to tylko niewielki wycinek z działalności firmy. Staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom klienta. Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem ludzi z wyobraźnią. Gwarancja najwyższej jakości kompleksowych usług to atut naszej firmy. Damy Ci uczucie oraz wiarę w to, że chociaż jedna rzecz w Twoim zapracowanym dniu jest załatwiona do końca. Specjaliści w każdej dziedzinie !

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • www.Betonowa-Kostka.pl »

  Przedsiębiorstwo BUD-NET prowadzi portal budowlany pod adresem www.Betonowa-Kostka.pl oraz równocześnie trudni się sprzedażą materiałów budowlanych, a także prowadzi ich dystrybucję na obszarze całej Polski. Troszczymy się o dobrą jakość sprzedawanych towarów. W ofercie mamy artykuły, pochodzące od czołowych firm rodzimych, a także zagranicznych. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważny dla Klienta jest koszt inwestycji, z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty oferowane były w atrakcyjnych cenach.
  Podstawowym towarem, dostępnym w naszej ofercie jest betonowa kostka brukowa. Oferujemy Państwu kostkę wysokiej jakości, niewygórowane ceny, jak również krótki czas realizacji. Zamówioną kostkę dowozimy w miejsce wskazane przez Klienta. Na naszej witrynie www dostępny jest dokładny cennik na kostkę, dzięki niemu można precyzyjnie wyliczyć, jaki będzie koszt zakupu kostki w konkretnym kolorze.
  Dodatkowo nasza oferta obejmuje takie pozycje, jak: kruszywa drogowe i budowlane, kostka granitowa wraz z krawężnikami, parkiety jesionowe i dębowe, cegły ceramiczne. Można u nas zakupić też ławki ogrodowe oraz parkowe. Dostępne są ławki świerkowe, trzykrotnie szlifowane, dwukrotnie malowane lakierobejcami. Oferta firmy BUD-NET to również odwodnienia linowe oraz zbiorniki betonowe. Prowadzimy sprzedaż dla osób indywidualnych, a także dla firm budowlanych czy wykonujących remonty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: