Finanse Podkategoria: Finanse

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Navi-Trader.com | Analiza Techniczna »

  Wszystko o inwestowaniu na giełdzie. Navi-Trader.com to specjalistyczny serwis, którego tematyką jest giełda papierów wartościowych oraz inwestycje na rynkach finansowych i kapitałowych.
  Na stronach serwisu między innymi:
  - Codzienne analizy techniczne dla inwestujących w akcje, kontrakty terminowe i waluty
  - Systemy transakcyjne na kontrakty futures FW20 oraz indeks S&P500
  - Day trading na kontraktach terminowych FW20 oraz US500 CFD
  - Interesujące strategie inwestycyjne oraz propozycje zagrań
  - Strefa rynków Forex & CFD
  - Kalendarium najważniejszych wydarzeń na rynkach finansowych i kapitałowych
  - Najnowsze informacje giełdowe oraz ciekawe komentarze rynkowe
  - Notowania online
  - Stale rozwijana Akademia Tradingu
  Aby wygrywać na giełdzie, zdobądź przewagę i wyprzedzaj tłum.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • KRONN Prawo i Windykacja »

  W imieniu KRONN Sp. z o.o, z siedzibą we Wrocławiu zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi prawno – windykacyjnej zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne. Jeśli masz problemy z odzyskaniem swoich należności, napotkałeś na jakieś bariery prawne, chcesz skierować swoją sprawę na drogę postępowania sądowego lub sam zostałeś pozwany zadzwoń do nas na bezpłatną konsultację.
  W naszej ofercie znajduje się także wykup wierzytelności. Skupujemy z rynku, płacąc w dniu podpisania umowy noty odsetkowe. W zakresie pozostałych wierzytelności proponujemy wykup z terminem płatności lub inna formę współpracy. Każda oferta zgłoszona przez naszych klientów jest analizowana.
  Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
  Kontakt z firmą:
  e-mail: biuro@kronn.pl
  tel. 071 791 19 72
  fax. 071 791 38 51
  kom. 691 730 660

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Rachunkowość DP Synergia »

  DP Synergia to biuro rachunkowe z siedzibą we Wrocławiu. Oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców i obejmuje usługi księgowe oraz kadrowe. DP Synergia prowadzi księgi rachunkowe spółek oraz podmiotów zagranicznych (obsługa w języku niemieckim). W ofercie biura ponadto tłumaczenia, doradztwo podatkowe oraz gospodarcze (pomoc w procedurach: rejestracja, likwidacja, upadłość, przekształcenia spółek). Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów upoważniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka dla firmy »

  Serwis produktowy poświecony pożyczką dla firm, prezentujący różne rozwiązania finansowe - przygotowany przez brokera finansowego. Przedsiębiorca znajdzie tu – w jednym miejscu informację o ofertach baków i pozabankowych instytucji finansowych. Strona skierowany jest do przedstawicieli średnich i małych firm decydujących o finansach. Różne warianty pożyczki dla małych i średnich firm pozwolą odnaleźć pozycję finansowania dla przedsiębiorstw o różnych potrzebach .

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy MagaV2 »

  Firma Informatyczna MIPO specjalizuje się w pisaniu oprogramowania dla firm w zakresie obsługi magazynu i sprzedaży. Naszym sztandarowym produktem jest program magazynowy MagV2. Przeznaczeniem programów serii MagaV2 jest pełna obsługa magazynu oraz sprzedaży w małych i średnich firmach. Za jego pomocą można wystawiać następujące typy dokumentów: - faktury sprzedaży - korekty faktur sprzedaży - faktury zakupu - korekty faktur zakupu - faktury proforma - wydania na zewnątrz - WZki- faktury do WZki - zwroty z WZki - paragony- dokumenty przyjęcia wewnętrznego PW - dokumenty rozchodu wewnętrznego RW - przesunięcia magazynowe Do rzadko spotykanych zalet programu należą np. możliwość wystawiania faktur w cenach brutto, możliwość kopiowania dokumentów, bufor dokumentów niezapisanych, możliwość projektowania własnego wyglądu wydruków wszystkich typów dokumentów. Program magazynowy MagaV2 daje swoim użytkownikom pełny obraz funkcjonowania firmy. Do dyspozycji jest kilkadziesiąt różnego rodzaju raportów.Przy tworzeniu programów serii MagaV2 najważniejszymi założeniami było: Bezpieczeństwo danych - w przypadku programów dla firm jest to szczególnie ważne. Dzięki specjalnie stworzonym pod tym kątem algorytmom ani błędy w obsłudze ani przerwy w zasilaniu nie mogą spowodować uszkodzenia a tym bardziej utraty danych. Estetyka i ergonomia - podczas wielogodzinnej pracy bardzo ważny jest komfort. Często programy, które w pierwszym kontakcie przyciągają swoim wyglądem przy dłuższej pracy zaczynają męczyć i irytować. Dlatego świadomie zrezygnowaliśmy z ferii barw na rzecz klasycznego stonowanego kolorystycznie wyglądu. Komfortowi pracy ma również służyć dobór odpowiedniej wielkości czcionek. Przyjazność obsługi - łatwa dostępność podstawowych funkcji uzyskiwana dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu menu jak również dzięki możliwości pełnej obsługi za pomocą klawiatury. Nie chodzi o wszechobecne i mało intuicyjne skróty klawiszowe ale stworzenie interfejsu wykorzystującego podstawowe klawisze jak Enter, Esc, Spacja. Z naszej firmowej strony można ściągnąć wstępnie skonfigurowaną i zawierającą przykładowe dane wersję testową programu magazynowego MagaV2: http://www.mipo.pl/Download/InstalMv2.exe. ZAPRASZAMY.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pit za 2010 »

  Podatnicy.com to serwis, w którym znajdują się aktualne narzędzia do wypełnienia deklaracji PIT. Nie ma powodu, żebyś męczył się nad ręcznym wypełnianiem Deklaracji podatkowych. Pobierz Program PIT na naszej witrynie. Dzięki niemu rozliczysz PITy bez zbędnych nerwów. Jeśli chcesz rozliczyć deklaracje podatkowe własnoręcznie - nie ma problemu. Wybierz odpowiednie formularze PIT na naszej stronie. Wszystko dostaniesz bezpłatnie. Polecamy serwis Podatnicy.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  Jesteśmy nastawieni na kreowanie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Specjalizujemy się w consultingu wdrożeniowym (głównie Systemów opierających się o Zarządzanie Projektami) oraz szkoleniach . Świadczymy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.
  Głównie działalność firmy skupia się na:
  1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
  2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
  3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
  4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
  5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internet

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe PITY 2013/2014 - program PIT »

  Program PIT FORMAT został opracowany w celu usprawnienia podatnikom procesu rozliczania zeznań podatkowych. Dzięki niemu w sposób błyskawiczny i bezproblemowy wypełniasz PITY i rozliczasz się z urzędem skarbowym. Program PIT FORMAT obsługuje wszelkie PITY 2013/2014 oraz wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą Jest niezwykle nieskomplikowany w obsłudze, a jednocześnie zasobny w licznych wyjątkowych funkcji i modułów. Jako jedyny wśród konkurencyjnych programów posiada prawdziwy Kreator z przyjaznym systemem "krok po kroku", który umożliwia, że program sam dokonuje obliczeń, a użytkownik nawet nie musi wiedzieć jakie PITY ma wypełnić.

  Sumę odliczenia na dzieci wykazać można składając wraz z rozliczeniem pit O. Pit O jest załącznikiem służącym do wykazywania odliczeń od podatku, w tym także odliczeń na dzieci. Powinno się go dołączyć do składanego w Urzędzie Skarbowym odpowiedniego druku. Ulga na dzieci, określana prorodzinną, rozliczana przy pomocy pit o przysługuje na każde niepełnoletnie dziecko, w stosunku do którego podatnik wypełniał władzę rodzicielską, pełnił rolę opiekuna prawnego lub rodziny zastępczej, z uwzględnieniem, że dziecko u niego mieszkało. Pit o może też objąć dzieci pełnoletnie niepełnosprawne oraz uczące się do 25 roku życia. Rozliczenie ułatwić może program PIT Format, który sporządzi też pit36, pit37, pit28 i pozostałe roczne deklaracje podatkowe 2013/2014. Uwzględni ulgi i odliczenia pit 2013/2014 (ulga prorodzinna na dzieci, ulga na internet, ulga rehabilitacyjna) oraz rozliczenie z dzieckiem, rozliczenie wspólne ze współmałżonkiem.
  Ten program pit ułatwia przesłać sporządzone roczne zeznanie PIT 2013/2014 prosto z programu do urzędu skarbowego.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta osobiste - Karty kredytowe - Konta bankowe »

  Karty kredytowe, konta osobiste i firmowe, lokaty i obligacje, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe i fundusze emerytalne - to wszystko w jednym miejscu! Zapoznaj się z ofertą różnych banków, wybierz tę najlepszą i złóż wniosek przez Internet. Wybierz najlepszy kredyt i umów się z doradcą kredytowym - bezpłatnie! Sprawdź i porównaj oferty kont osobistych i kont firmowych, lokat i obligacji, kredytów i kart kredytowych w czołowych bankach w Polsce!

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • PITy za 2010 »

  Rozliczenia podatkowe za rok 2010 już niedługo. Nastaw się na proste i bezstresowe PITy. Na naszej stronie ściągniesz za darmo Program PIT, którym dobrze wypełnisz PITy w 2010 roku. Dowiedz się o ułatwieniach programu PIT, i pobierz już teraz. Polecamy również bieżące formularze PITów 2010, aby obliczyć bez użycia programu. Zapomnij o stresie i problemach z Programem PIT 2010.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pit 28 program »

  Nasz serwis umożliwia Państwu do pobrania oprogramowanie PIT 2010, programowi za pomocą którego szybko rozliczycie PITy za rok 2010. Program jest udostępniany bez opłat, oznacza to, że bez dodatkowych wydatków wypełnisz formularze PIT 2010. Program PITy wypełnia wzory formularzy PIT 36l i PIT 37 jak również inne, wyszukasz więc prawidłową deklarację dla siebie. Rozlicz PITy za pomocą Programu PITy 2010 już teraz, oblicz podatki PIT 2010 w chwilę i bez nerwów.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresowe Pożyczki Gotówkowe »

  Nie wiesz jaki rodzaj finansowania wybrać?

  Witryna EkspresowyKredyt.pl pomoże wziąć pewny ekspresowy kredyt lub pożyczkę spośród oferty sprawdzonych instytucji finansowych oraz banków. Zadaniem naszej firmy jest mediacja pomiędzy pożyczkobiorcą, a instytucjami finansowymi, aby jak najlepiej dopasować typ pożyczki, ilość rat, czas kredytowania. Z pomocą wykwalifikowanych doradców uzgodnicie Państwo najlepszy typ kredytowania, aby oferowana pożyczka wypełniała wszelkie potrzeby i możliwości zapewniamy także wygodny sposób parafowania umowy o kredyt.


  Specjalizacją pośrednika kredytowego EkspresowyKredyt.pl są błyskawiczne kredyty i pożyczki dla osób samodzielnie prowadzących gospodarstwo domowe i kredyty i pożyczki bez uciążliwych formalności.

  Dodatkowo w serwisie znajdują się różne konieczne wiadomości o rodzajach pożyczek, wśród nich wytyczne w jaki sposób starannie wyliczyć kwotę pożyczki, czy jak punkt po punkcie prawidłowo wypełnić wniosek. Dla wygody naszych użytkowników prezentujemy też przelicznik kredytowy, aby użytkownik miał możność niezależnego porównania możliwości jakie oferuje pożyczka.

  Z przyjemnością zapraszam do odwiedzenia strony internetowej http://ekspresowykredyt.pl. Z całą pewnością każdy przyszły kredytobiorca znajdzie potrzebne informacje.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pod zastaw »

  Firma, która potrzebuje znacznego finansowania na realizację planowanego przedsięwzięcia – może uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości . Takie finansowanie "pod zastaw" jest w banku o wiele korzystniej oprocentowana od zwykłej pożyczki - ponieważ solidne zabezpieczenie oznacza dla banku ograniczenie ryzyka. Witryna PodZastaw.biz poświęcona jest tematyce pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informacje Kredytowe »

  Wyszukaliśmy dla Was najlepsze oferty kredytowe banków i podmiotów finansowych. Serwis polecają m.in. BIK, z działu News korzysta Google News. Przystępne i dobre produkty kredytowe przez internet - wniosek on-line. Najlepsze kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, konta bankowe i inne. W serwisie znajdziesz także Autorskie Analizy i Opracowania, Informacje finansowe i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania z dziedziny bankowości. Poradź się profesjonalistów finansowych. Zapraszamy do serwisu http://Kredyty24h.info

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • OC Najtańsze »

  Powracają najtańsze ubezpieczenia samochodowe OC, AC i NNW. By je otrzymać musicie wejść na naszą stronę internetową i obliczyć składkę OC lub wysłać wniosek kontaktowy i umówić się na rozmowę z przedstawicielem Towarzystwa Ubezpieczeń. Jednak najtańsze OC to nie wszystko co oferujemy – posiadamy również korzystne umowy leasingowe, kredyty samochodowe oraz wiele innych. Wejdźcie i zobaczcie sami na co nas stać. Przeczytaj dlaczego Najtańsze OC jest w zasięgu Twojej ręki. Dlaczego przez Internet mogę kupić tanie OC ? Ubezpieczenia OC - lista kalkulatorów i formularzy kontaktowych. Sprawdź zniżki na OC.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy predyspozycji zawodowych »

  Wybierasz się w najbliższym czasie na rozmowę kwalifikacyjną i martwisz się możliwymi pytaniami lub testami zawodowymi? Nie przejmuj się! Prezentujemy dla Ciebie specjalny serwis pracy, w którym znajdziesz wiele testów zawodowych i rekrutacyjnych, znajdziesz odpowiedź do której pracy najlepiej się nadajesz, jakie masz predyspozycje zawodowe. W serwisie są ponadto poruszane ogólne tematy psychologii pracy.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż sztabek złota »

  Masz zamiar zainwestować trochę gotówki ale boisz się obligacji czy tez innych akcji. Skorzystaj ze sklepu internetowego, w którym można nabyć cenne złote monety, a nawet sztabki złota. Inwestowanie gotówki w złoto to wciąż opłacalny sposób na oszczędności. Za pośrednictwem sklepu online możesz również sprzedać swoje złoto. Sprzedaż sztabek złota, złotych monet tylko na kursyzlota.pl.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • rozliczenie podatkowe 2010 »

  PIT Pro to portal tematyczny, skupiający się na tematyce podatków.Jeśli chcesz rozliczyć PITy za 2010 rok szybko i bez zbędnych obliczeń, pobierz bezpośrednio na naszej stronie Program PIT 2010. System dzięki innowacyjnemu panelu użytkownika nie sprawi problemów żadnemu podatnikowi. Dostępny jest do pobrania bez opłat, tak więc skorzystaj i rozlicz PIT oszczędzając czas i nerwy. Jeśli wolisz rozliczyć formularze PIT za 2010 rok samodzielnie, w portalu PIT Pro znajdziesz również aktualne formularze PIT 28, PIT 38, PIT 28, PIT 37 do pobrania. Polecamy PIT Pro!

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pity za 2010 »

  Pierwsze Deklaracje PIT 2010 na dniach zaczną napływać do Urzędów Skarbowych. A Ty już wypełniłeś deklaracje podatkowe? Zapraszamy na stronę Podatnik.org, gdzie znajdziesz Program PIT 2010, obsługujący wypełnienie PITów bez opłat i bez nerwów. Jego zalety to innowacyjność, szybkość i elastyczność. Nie marnuj wolnego weekendu na wypełnianiu deklaracji PIT. Nie zastanawiaj się - wybierz Program PIT 2010. Możesz je pobrać na stronie Podatnik.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • szybka pożyczka bez bik »

  Witryna poświęcona pożyczkom na dowód osobisty. Strona ta jest źródłem wiedzy dla każdego, kto jest zainteresowany uzyskaniem środków na konkretny cel. Strona zawiera informację na takie tematy jak pożyczka na wczasy, pożyczka na sprzęt elektroniczny i wiele innych. Ponadto na witrynie znajdziemy informacje jak uzyskać takową pożyczkę mając nie najlepszą historie kredytową – pożyczka bez BIK lub jak uzyskac ją bez zaswiadczeń o dochodach. Z pewnością nasza bogata strona spełni Państwa oczekiwania, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: