Biura tłumaczeń Podkategoria: Biura tłumaczeń

1 · 2 · następna strona »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Traduko Tłumaczenia Nauczanie – nasza oferta to między innymi tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski. Doświadczony tłumacz języka niemieckiego zajmie się dla Państwa zleceniem.Nasza oferta to: tłumaczenia budowlane, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenie instrukcji, tłumaczenia stron internetowych, itp. Jako fachowiec i profesjonalista tłumacz wykorzystuje specjalistyczne programy. Zaś jakość świadczonych usług i dbałość o detale wymaga świadczenia tłumaczeń profesjonalnie oraz zamiarem spełnienie swojego „obowiązku”. Zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Znalazłeś się tutaj w poszukiwaniu tłumacza. Być może tłumacza języka estońskiego? Możliwe, że raczej wietnamskiego albo serbskiego. Rosyjskiego? Tłumacz niemieckiego Cię interesuje? Japońskiego? W wolnej chwili zerknij - proszę - na naszą witrynę www.trans-ling.pl, ponieważ u nas znajdziesz wszystkich wymienionych u góry tłumaczy a także tłumaczy niewymienionych w tym miejscu języków. Ceny są doprawdy niewysokie. Naszym oczkiem w głowie są od wielu lat tłumaczenia niemieckie. Prosimy o kontakt, darmową wycenę uzyskasz w ciągu 60 minut.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów- Adwokaci Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka, Adwokat Rzeszów dr J.Paśkiewicz, Adwokaci Rzeszów, Wita Stwosza, usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych.Klientami naszej Kancelarii Adwokackiej są klienci indywidualni oraz firmy. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jest ono dla nas bardzo ważne.Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług. Telefon kontaktowy 517 191 633.Zapraszamy.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro tłumaczeń Transleo wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne zarówno przysięgłe i zwykłe. Zajmujemy się obsługa tłumaczeniową konferencji i sympozjów. Wykonujemy tłumaczenia z języka polskiego na obcy oraz z obcego na obcy np. z angielskiego na niemiecki. Nasi tłumacze do najlepsi specjaliści z wielu dziedzin. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie oraz odpowiednie ubezpieczenia OC.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie witryn »

  W dzisiejszych czasach aby być widocznym w internecie trzeba postawić na pozycjonowanie. Firma Tanie Pozycjonowanie przygotowała dla Państwa specjalną ofertę która pomoże firmą o niskim nakładzie środków finansowych wypozycjonować własne www na wysokie pozycje. Pozycjonowanie stron w google nie należy do najłatwiejszych żeczy ale z naszą pomocą Twój sukces może być szybszy niż myślisz. Inwestycja w pozycjonowanie w przypadku powiązania się z nami to najlepszy z możliwych sposobów do tego aby mieć wysoką oglądalność.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń w Gdyni »

  Profesjonalne tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów związanych z żeglugą i tematyką morską wykonuje biuro tłumaczeń Gdynia. Biuro pracuje dla firm właścicielskich, armatorskich, dla agencji rekrutujących załogi statków i wielu innych, którzy potrzebują przetłumaczenia dokumentów na lub w języku angielskim. Tłumaczenia Gdynia realizowane są przez doświadczonych, wyspecjalizowanych tłumaczy i wykonywane są w różnych miejscach, zgodnie z życzeniem klienta. Biuro tłumaczeń Gdynia zatrudnia również tłumaczy przysięgłych, którzy zajmują się profesjonalnym tłumaczeniem dokumentów, zachowując przy tym stosowne zasady poufności, dyskrecji oraz nieujawniania informacji powierzonych przez klienta.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Biuro translacji Logos - absorbujemy sie tłumaczeniami pisemnymi i przysięgłymi we wszystkich językach europejskich. Do każdego zamówienie podchodzimy indywidualnie z całkowitym zaangażowaniem. Kluczową sektorem naszej aktywności są translacje przysięgłe w aspekcie języka angielskiego oraz normalne tłumaczenia języka niemieckiego. Zlecenie wykonujemy błyskawicznie i bez ryzyka, a nasze usługi są najwyższej jakości.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń Konin »

  Działamy na rynku tłumaczeń od 1999 roku, kiedy otworzyliśmy pierwsze biuro tłumaczeń w Czeladzi. Kolejne biura zostały otwarte w Sosnowcu w 2003 r. oraz w Katowicach w 2009 r. Swój dynamiczny postęp zawdzięczamy kompetentnemu podejściu do przekazywanych spraw oraz grupie doskonale wykwalifikowanych i kompetentnych translatorów różnych specjalności. Translacje przysięgłe i zwykłe.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tlumacz przysiegly jezyka angielskiego Tychy »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Tychach
  Magdalena Łochowska-Piotrowicz
  oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne. Tłumaczenia dokumentów handlowych, prawnych, aktów notarialnych, tekstow prawniczych, specjalistycznych, technicznych, tłumaczenia czynności notarialnych, itp.
  www.przysiegly.org.pl
  e-mail: biuro@przysiegly.org.pl
  www.m-lang.pl
  43-100 Tychy, Grota-Roweckiego 44
  Tel.:(32) 218 31 96 lub 0-697-200-979

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Katowice »

  Najlepsze biuro tłumaczeń dla firmy to podstawa, każdy z nas musi oferować najlepsze usługi nie tylko w naszym kraju, ale również chcemy konkurować z zagranicznymi firmami. Dlatego musimy natychmiast podjąć się tłumaczeń wszystkich dokumentów, stron internetowych i umów po to aby, bardzo dobrze przedstawić się klientom zagranicznym. Biuro tłumaczeń Liwo oferuje tłumaczenia dokumentów, umów a także zwykłych tekstów pisanych w konkurencyjnych cenach. Fachowcy tłumaczą biegle na ponad 40 języków z całego globu więc możesz trafić na rynek praktycznie każdego klienta.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia biznesowe »

  Bizlatica.pl ogólnopolskie biuro tłumaczeń biznesowych. Czym się wyróżniamy na rynku wśród innych biur ? Posiadamy ponad 300 profesjonalnych tłumaczy – specjaliści w dziedzinach: tłumacze przysięgli, konsultanci merytoryczni. Współpracujący z nami tłumacze zobowiązani są do ścisłego przestrzegania poufności. Zakres kompetencji jakie oferuje Bizlatica: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów, tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia reklamowe, tłumaczenia literatury. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zespół Bizlatica.pl

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Behlert - tłumaczenia stron www »

  Behlert jest firmą zajmującą się profesjonalnymi tłumaczeniami. W naszej ofercie znajdują się przekłady na blisko 30 języków, w tym tak obecnie poszukiwane tłumaczenia na szwedzki, chiński czy japoński. Proponujemy Państwu tłumaczenia zarówno ustne, jak i pisemne. Wśród naszej bogatej oferty znajdują się także tłumaczenia stron www. Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach internet jest potężnym medium, pozwalającym dotrzeć do szerokiej rzeszy odbiorców. W związku z tym należy zrobić wszystko, aby strona www pozwalała na wybór języka, najbardziej zrozumiałego dla klienta. Ponadto – strona internetowa jest niejako wizytówką firmy, stąd powinna być ona zrobiona i przetłumaczona z dbałością o wszelkie szczegóły. Firma Behlert ma doświadczeniu w tłumaczeniu stron www, stąd z całą pewnością będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania w tym zakresie. Zapraszamy na behlert.pl!

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tlumaczenia Tychy. Biuro tlumaczen Tychy »

  Biuro tłumaczeń M-Lang S.C. oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne oraz szkolenia językowe dla firm i instytucji. Tłumaczenia wykonane przez nasze biuro tłumaczeń to najwyższa jakość za najlepszą cenę. Oferujemy również szkolenia językowe w Wielkiej Brytanii i na Malcie (Bell International), kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych i innych. Odwiedź nasze biuro: Tychy, Grota-Roweckiego 44. www.m-lang.pl Zapraszamy!

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - firma Maart »

  Firma Maart zajmuje się przekładami każdego rodzaju - pisemnymi i ustnymi. Istniejemy na rynku od wielu lat i pracujemy z największymi firmami w Polsce. Lata praktyki dały nam możliwość zdobycia wartościowych i niepodważalnych referencji. Zapraszamy do współpracy. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy profesjonalne usługi, wykonywane poprzez wykwalifikowanych i dyplomowanych tłumaczy.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski »

  Tłumaczenia rosyjski - Oferta Translarus. Tłumacz rosyjskiego, wysoka jakość i terminowość realizacji projektów. Kompleksowe i profesjonalne tłumaczenie rosyjski i język polski. Pilne, ekspres, przepisywanie, redagowanie tekstów. Tłumacz rosyjski - tłumaczenie rosyjskiego w dobrej cenie. Leksyka, ustne, pilne - teksty wymagające redagowania, naukowe, ekonomiczne i biznesowe. Tłumaczenia rosyjskiego. Zgodne z sensem merytorycznym, poprawne gramatycznie, poufność powierzanych dokumentów i tekstów - możliwość negocjacji cen.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Warszawa »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Warszawa Magdalena Małachowska, tłumacz przysięgły niemieckiego zaprasza do współdziałania w zakresie niemiecko-polskich tłumaczeń. Ponad 5 letni staż w pracy tłumacza pozwoliło uzyskać zawodowstwo oraz efektywność. Niezbędne licencje, atrakcyjne stawki oraz najlepszy kontakt ze zlecającym - to wartości wpływające na nasz sukces. Zapraszam do współpracy!

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń francuskiego Warszawa Centrum »

  Nasza oferta obejmuje tłumaczenie zwykłe i poświadczone z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, szwedzki. Na życzenie klientów możemy zrealizować tłumaczenie z innego języka. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwość negocjacji przy częstych zleceniach. Jako wieloletni tłumacze przysięgli doskonale rozumiemy potrzeby rynku tłumaczeniowego oraz wszelkie zagadnienia z nim związane. Za priorytet zawsze stawiamy sobie jakość oferowanych usług, terminowość oraz zadowolenie klientów. Zapraszam do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Niemiecki »

  Nasze biuro zajmuje się tłumaczeniem na język niemiecki ustnie i pisemnie. Tłumaczymy strony www, dokumenty prywatne, książki, dokumenty księgowe i ekonomiczne. Prowadzimy tłumaczenia ustne jak tłumaczenia ustne konsekutywne, konferencyjne, tłumaczenia ustne towarzyszące oraz liaison. Ponieważ działamy na terenie całej Polski dzięki czemu jesteśmy dostępni w każdym mieście.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka włoskiego »

  Agenda oferuje profesjonalne usługi jako tłumacz języka włoskiego i angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na włoski. Wykonujemy przekłady pisemne oraz ustne - profesjonalnie, z dołożeniem należytej staranności. Dajemy gwarancję krótkich terminów oraz pełnej poufności. Oferujemy również szeroki wachlarz usług skierowanych do firm związanych z rynkiem lub kapitałem włoskim oraz firm polskich, które chcą nawiązać stosunki handlowe we Włoszech.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego oferuje tłumaczenia przysięgłe dla internautów z Częstochowy i podmiotów biznesowych, pragnących ekspresowo, tanio zlecić przekład tekstów standardowych lub samochodowych. W ofercie posiadamy atrakcyjne promocje dla nowych i rabaty dla stałych klientów. W odróżnieniu od internetowych biur tłumaczeń posiadamy biuro stacjonarne, do którego zapraszamy od poniedziałku do piątku.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń - nowa strona:

Adres: