Księgowość Podkategoria: Księgowość

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Śląsk »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

  www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy MagaV2 »

  Firma Informatyczna MIPO specjalizuje się w pisaniu oprogramowania dla firm w zakresie obsługi magazynu i sprzedaży. Naszym sztandarowym produktem jest program magazynowy MagV2. Przeznaczeniem programów serii MagaV2 jest pełna obsługa magazynu oraz sprzedaży w małych i średnich firmach. Za jego pomocą można wystawiać następujące typy dokumentów: - faktury sprzedaży - korekty faktur sprzedaży - faktury zakupu - korekty faktur zakupu - faktury proforma - wydania na zewnątrz - WZki- faktury do WZki - zwroty z WZki - paragony- dokumenty przyjęcia wewnętrznego PW - dokumenty rozchodu wewnętrznego RW - przesunięcia magazynowe Do rzadko spotykanych zalet programu należą np. możliwość wystawiania faktur w cenach brutto, możliwość kopiowania dokumentów, bufor dokumentów niezapisanych, możliwość projektowania własnego wyglądu wydruków wszystkich typów dokumentów. Program magazynowy MagaV2 daje swoim użytkownikom pełny obraz funkcjonowania firmy. Do dyspozycji jest kilkadziesiąt różnego rodzaju raportów.Przy tworzeniu programów serii MagaV2 najważniejszymi założeniami było: Bezpieczeństwo danych - w przypadku programów dla firm jest to szczególnie ważne. Dzięki specjalnie stworzonym pod tym kątem algorytmom ani błędy w obsłudze ani przerwy w zasilaniu nie mogą spowodować uszkodzenia a tym bardziej utraty danych. Estetyka i ergonomia - podczas wielogodzinnej pracy bardzo ważny jest komfort. Często programy, które w pierwszym kontakcie przyciągają swoim wyglądem przy dłuższej pracy zaczynają męczyć i irytować. Dlatego świadomie zrezygnowaliśmy z ferii barw na rzecz klasycznego stonowanego kolorystycznie wyglądu. Komfortowi pracy ma również służyć dobór odpowiedniej wielkości czcionek. Przyjazność obsługi - łatwa dostępność podstawowych funkcji uzyskiwana dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu menu jak również dzięki możliwości pełnej obsługi za pomocą klawiatury. Nie chodzi o wszechobecne i mało intuicyjne skróty klawiszowe ale stworzenie interfejsu wykorzystującego podstawowe klawisze jak Enter, Esc, Spacja. Z naszej firmowej strony można ściągnąć wstępnie skonfigurowaną i zawierającą przykładowe dane wersję testową programu magazynowego MagaV2: http://www.mipo.pl/Download/InstalMv2.exe. ZAPRASZAMY.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • KPiR program dla małej firmy i biur rachunkowych »

  Profesjonalny kpir program dla małych i średnich firm albo dla biura rachunkowego, to przyrząd, którego dobór musi być przygotowany starannie i ostrożnie. Mądrze wybrany program kpir jest narzędziem wspierającym firmę przez długie lata bez potrzeby szukania odmiennych narzędzi tego typu. Tym bardziej, kiedy program będzie wielostronny i posiada, ma wbudowane elementy dodatkowe jak: środki trwałe i wyposażenie, płace i lista płac, fakturowanie, delegacje, odki, przelewy, dowody i noty księgowe, ewidencja przejazdów, kilometrówka itp.. Program pkpir dobrany dla potrzeb przedsiębiorców i dla biur rachunkowych to ułatwiona praca związana z ewidencją i prowadzeniem rozliczeń Zus, Vat, Pit. SKP / Super Księga Podatkowa to kpir program księgowy istniejący na rynku blisko 20 lat (!), umożliwiający rozliczenie zarazem przez podatek na zasadach ogólnych, podatek liniowy i ryczałt ewidencjonowany. Kpir program Super Księga Podatkowa do prowadzenia małej księgowości jest nieustająco przysposabiany do zmieniających się przepisów ustawowych odnoszących się do działalności gospodarczej.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tychy »

  Zaufaj najlepszym i skup się na prowadzeniu przedsiębiorstwa a nie na sprawach rachunkowych. Zapraszamy do współpracy firmy z Katowic oraz okolic - polecamy usługi rachunkowe na korzystnych warunkach oraz wykonywane ogromnie starannie . Poszukujesz tanie i fachowe usługi księgowe w Chorzowie albo Tychach ? Zapraszamy na naszą stronę www i do współpracy. Rozliczamy mnóstwo firm z Katowic, Chorzowa, Tychów, Bytomia i Siemianowic. Wykorzystaj szansę oraz postaw na fachowość. Polecamy usługi księgowe począwszy od prowadzenia spółek z o.o., skończywszy na rozliczanie pitu rocznego osobom fizycznym. Jesteśmy elastyczni oraz potrafimy przystosować się oraz spełniać oczekiwania klientów. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe. »

  Jeżeli czytasz to ogłoszenie zapewne wpisałeś w wyszukiwarce słowo Księgowa Kraków, Biuro Rachunkowe Kraków, Usługi Księgowe Kraków, Kancelaria Rachunkowa Kraków - oznacza to, że idealnie trafiłeś i Nasza oferta napewno wzbudzi twoje zainteresowanie.
  MANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa i okolic.
  Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Lublin »

  Biuro Rachunkowe Profit s.c. działa od sierpnia 2007 roku w Lublinie. Księgowe tu pracujące posiadają wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, a także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych, w ramach świadczonego stosunku pracy w innych biurach rachunkowych. Dodatkowo cały czas aktualizują swoją wiedzę podnosząc kwalifikacje zawodowe. Jeśli chodzi o Ofertę biura to obejmuje ona szeroko pojęte usługi finansowo-rachunkowe, prawne i doradcze. Biuro rachunkowe Profit obsługuje małe i duże firmy, również osoby indywidualne.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów. Stołeczne miasto ma zapewnioną opiekę księgową. Oferujemy całkowitą obsługę rachunkową wszystkim, którzy się do nas zgłoszą. Nasze usługi księgowe świadczone są z zaangażowaniem i pieczołowitością. Biuro rachunkowe odznacza się terminowością i rzetelnością. Nasza obsługa księgowa jest wartościowa, zapewnia spokój i pozwala zaoszczędzić, zarówno czas, jak i pieniądze. Klienci nie muszą już martwić się o swoją dokumentację. Żadne kwestie formalne nie sprawią im problemów, gdyż my od razu będziemy interweniować. Do tego nie każemy sobie słono płacić. Jesteśmy biurem dla każdego i to w każdej sytuacji.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Simply Tax - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi księgowe i kadrowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.Praktykę zawodową zdobyliśmy prowadząc sprawy księgowe, podatkowe i kadrowe, zarówno u jednoosobowych podmiotów gospodarczych, jak i spółek osobowych i kapitałowych. Obsługa firm z różnych sektorów, pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w wielu branżach. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi w zakresie pełnej, jak i uproszczonej księgowości. Potwierdzeniem naszych kompetencji zawodowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jest licencja Ministra Finansów, upoważniająca do prowadzenia biura rachunkowego.Korzystając z usług naszego biura rachunkowego mogą Państwo zapomnieć o problemach związanych z działem kadrowo – księgowym. Ceniąc drogocenny czas naszych klientów, oferujemy osobisty odbiór dokumentów przez naszą firmę, nie pobierając za to dodatkowych opłat, co pozwoli Państwu skupić się na uzyskiwaniu lepszych efektów w prowadzonej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.Nasze atuty to: - Odbieramy osobiście dokumenty od naszych klientów na terenie Wrocławia.- Wysyłamy powiadomienia SMS lub EMAIL o nadchodzących płatnościach do US i ZUS.- Przyjmujemy dokumenty w formie elektronicznej.- Pracujemy na „Comarch OPTIMA” – jeden z najlepszych profesjonalnych programów do prowadzenia firm na polskim rynku.- Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług.- Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.- Posiadamy polisę

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe piaseczno »

  Biuro rachunkowe jest niezbędnym organem, który zapewnia systematyczność w działaniu większość podmiotów gospodarczych. Służy zarówno firmom, których sprawy rachunkowe są bardzo rozległe, ale również osobom prywatnym pragnącym również rozliczać się z własnych podatków. Każdy z nas w pewnym okresie swojego życia potrzebuje pomocy w kwestiach rachunkowych. Biuro nieruchomości zapewnia takie usługi w całym zakresie. Koszty usług są niewielkie w stosunku do pracy, jaką samodzielnie musielibyśmy wykonać, aby odpowiednio załatwić swoje sprawy urzędowe. Na wysokim poziomie biuro rachunkowe daje usługi na najwyższym szczeblu rozwoju, a jego podmioty jakimi są ludzie znają w najszerszym stopniu wszystkie rozporządzenia prawne.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm - CDN XL i CDN Optima »

  Firma Centrum Technologii Informatycznej znajduje się w Gliwicach, zatrudnia zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach, których łączy duże doświadczenie i ogromna wiedza w zakresie wykonywanych wdrożeń i projektów oraz dbałość o dobro klienta.

  Dzięki tej grupie fachowców firma Centrum Technologii Informatycznych zapewnia najwydajniejsze i niezawodne rozwiązania informatyczne umożliwiające pełne wykorzystanie zasobów klienta, co w efekcie końcowym generuje wymierne zyski. Centrum Technologii informatycznych specjalizuje się we wdrożeniach systemów Comarch takich jak CDN Optima, CDN XL, CDN Altum.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowosc Wroclaw »

  Serwis biura rachunkowego oferującego ksiegowosc Wroclaw, czyli wszelkie usługi i zlecenia z tym powiązane, takie jak: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych i szereg innych. Biuro zapewnia ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wypadek popełnienia pomyłki. Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kompetentne doradztwo podatkowe warszawa »

  Spółka kompetentna księgowość warszawa oferuje wszystkim zainteresowanym konsulting usług rachunkowych po niskich stawkach. W dzisiejszych czasach wybranie księgowego jest rzeczą niezbędną. Ponadto wysokość oprocentowania kont osobistych jest niewielkie. Jeżeli więc będziemy zbierać w banku, zorientujmy się czy jednostki TFI są zawarte w ofercie. W związku z tym świadczymy wiedzę na temat rzeczy takich jak: doradztwo podatkowe, solidne usługi rachunkowe, odpowiedzialny biegły rewident warszawa, szyte na miarę rozliczenia podatkowe, czy rachunkowość warszawa. Zlokalizowani jesteśmy w Warszawie. Ponadto należy pamiętać, że najbezpieczniejsze fundusze dają zazwyczaj dostrzegalne profity. Wieloletnie inwestowanie w akcyjne jednostki TFI, nawet niewielkimi sumami, mogą dać duży profit. W związku z tym nie można pomijać dylematu wyboru – biuro rachunkowe jest ważny czynnikiem. Kancelarię powinno wyróżniać drobiazgowość. Zobacz ofertę - solidna księgowość Warszawa!

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • biuro księgowe warszawa »

  Proponujemy szeroki zakres usług doradczych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej

  Nas zespół tworzy nie jeden biegły rewident, absolwenci i pracownicy Szkoły Głównej Handlowej, z bogatym doświadczeniem w takich dziedzinach jak badanie sprawozdań finansowych – w tym spółek giełdowych, ekspertyzach i doradztwie finansowym oraz projektach naukowych.


  Podejmując się wykonywania w imieniu Klienta obowiązków z zakresu rachunkowości i podatków, mamy świadomość zaufania, jakie zostaje nam powierzone. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poziom merytoryczny naszych usług był jak najwyższy, a sposób współpracy z Klientem zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo.


  Zapewniamy elastyczność współpracy. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych w naszym biurze lub w siedzibie Klienta.


  Profesjonalizm jest podstawową zasadą działania naszej firmy więc nie czekaj i odwiedź naszą stronę internetową i umów się na spotkanie.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy finansowo-księgowe Symfonia oraz Forte »

  Program Symfonia Finanse i Księgowość to renomowany produkt, który stworzony został na potrzeby prowadzenia ewidencji zdarzeń gospodarczych w jednostkach gospodarczych zobowiązanych przepisami prawa do prowadzenia pełnej księgowości. Program jest stale modyfikowany stosownie do zmieniających się przepisów prawnych. Pozwala na ewidencję ksiąg rachunkowych, prowadzenie rejestrów VAT oraz rozrachunków. Ergonomiczny interfejs programu zmniejsza pracochłonność wprowadzania danych oraz ułatwia ich przeglądanie i analizowanie. Bazując na wprowadzonych zapisach pozwala on na łatwe otrzymanie wymaganych przepisami prawa zestawień z ksiąg rachunkowych, zestawień do podatku od towarów i usług, w tym deklaracji podatkowych. Rozbudowany plan kont oraz możliwość definiowania własnych zestawień rachunku zysków i strat przy wykorzystaniu różnorodnego zestawu funkcji przetwarzania danych, sprostają wymaganiom sprawozdawczości korporacyjnej każdego przedsiębiorstwa.Przedmiotem naszej działalności są usługi do Systemu Symfonia firmy Sage sp. z o.o. Doradzamy wybór aplikacji oraz prowadzimy w Warszawie jego sprzedaż. Doradzamy jak wykonać instalacje i przetwarzanie danych, porządkujemy sposób wykorzystania Systemu do specyfiki działalności biznesowych. Uzupełniamy funkcjonalność o możliwość importowania danych z aplikacji zewnętrznych, rozszerzamy standardowe możliwości sprawozdawcze. Jesteśmy jedną z najwcześniej autoryzowanych firm wdrożeniowych. Odbiorcami naszych usług jest więcej niż 500 przedsiębiorstw.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Warszawa, księgi podatkowe Warszawa »

  Nasze biuro audytorsko-rachunkowe ma wieloletnie doświadczenie a zarazem jest konkurencyjne cenowo. Oferujemy usługi audytorskie oraz szeroki zakres usług finansowo-księgowych. Naszym dodatkowym atutem jest to ze możesz wszystko załatwić nie wychodząc z biura gdyż dojeżdżamy do klientów. W skład naszych usług wchodzą między innymi: analiza finansowa, księgi rachunkowe, księgi podatkowe oraz wiele innych.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sumienna księgowość warszawa »

  Spółka kompetentna księgowość warszawa oferuje wszystkim zainteresowanym konsulting usług rachunkowych po konkurencyjnych stawkach. Obecnie wybranie księgowego jest koniecznością. Ponadto wysokość oprocentowania depozytów jest niewielkie. Jeżeli więc planujemy odkładać w banku, zorientujmy się czy jednostki TFI są zawarte w ofercie. W związku z tym proponujemy wiedzę na temat rzeczy takich jak: doradztwo podatkowe, kompetentne usługi rachunkowe, odpowiedzialny biegły rewident warszawa, odpowiedzialne rozliczenia podatkowe, czy rachunkowość warszawa. Zlokalizowani jesteśmy w Warszawie. Ponadto należy pamiętać, że najmizerniejsze fundusze dają najczęściej widoczne profity. Wieloletnie inwestowanie w akcyjne jednostki TFI, nawet niewielkimi sumami, mogą dać widoczny profit. W związku z tym nie można pomijać dylematu wyboru – biuro rachunkowe jest priorytetowy czynnikiem. Kancelarię powinno wyróżniać drobiazgowość. Zobacz ofertę - fachowa księgowość Warszawa!

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Firma GroupEuroService od kilkunastu lat zajmuje się z powodzeniem obsługę finansową firm. W naszej ofercie posiadamy także usługi związane z prowadzeniem wirtualnego biura w Warszawie. Ta relatywnie świeża usługa na naszym rynku, zyskuje coraz większe zainteresowanie. Gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową, na której emitujemy konkretniejsze informacje na ten temat.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Finansowo-Księgowa Małgorzata Magiera »

  Kancelaria Finansowo-Księgowa Warszawa. Usługi księgowe, w zakresie kadr i płac, podatków, ksiąg dochodów i rozchodów, ewidencja, doradztwo finansowe i obsługa prawna. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jeśli cenisz sobie profesjonalną obsługę na wysokim poziomie, kiedy chcesz powierzyć sprawy swojej firmy w ręce dyskretnych i rzetelnych specjalistów, a także gdy szanujesz swój czas – nasza kancelaria pomoże Ci w każdej sprawie z zakresu rachunkowości.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Firma kompetentna księgowość warszawa dostarcza Państwu doradztwo przy wyborze usług księgowych po niewygórowanych cenach. Obecnie wybór biura rachunkowego staje się koniecznością. Oprocentowanie depozytów jest obecnie mizerne. Jeśli zatem zamierzamy odkładać w banku, sprawdźmy czy fundusze inwestycyjne są zawarte w ofercie. Dlatego właśnie świadczymy wiedzę związaną z wyborem rzeczy typu: doradztwo podatkowe, solidne usługi rachunkowe, odpowiedzialny biegły rewident warszawa, fachowe rozliczenia podatkowe, czy rachunkowość warszawa. Znajdujemy się w stolicy. Nawet najsłabsze fundusze przynoszą przeważnie większe zyski. Kilkuletnie inwestycje w fundusze z udziałem akcji, nawet nieznacznymi kwotami, mogą przynieść spory zysk. Biorąc to pod uwagę nie należy pominąć sprawy wyboru – biuro rachunkowe stanowi priorytetowy czynnik. Ważne jest by kancelarię wyróżniało szczegółowe podejście. Sprawdź - wzorowa księgowość Warszawa!

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Wrocław »

  ABRFinanse jest profesjonalnym biurem księgowym działającym w obszarze Dolnego Śląska. Naszą działalność w branży kompleksowego doradztwa prawnego zaczęliśmy w 1993 roku we Wrocławiu. Osiągnięta praktyka kadry pracowniczej ABRFinanse to fundament działalności, który wzbogacamy ciągle podnoszonymi kwalifikacjami aby sprostać wymogom naszych klientów.

  ABRFinanse to firma, która wyznacza trendy w branży, która stawia na innowacje oraz rozwój technologii. Program do faktur WFirma.pl to profesjonalne oprogramowanie rachunkowe pozwalające na prowadzenie w łatwy sposób księgowości on-line. Oprogramowanie to stworzyliśmy współpracując z firmą programistyczną Media IT.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: