Sprzedaż mieszkań Podkategoria: Sprzedaż mieszkań

 • Agencja Nieruchomości Lokal 2 Jerzy Wieczorek »

  Agencja Nieruchomości Lokal 2 zajmuje się pośrednictwem przy kupnie, sprzedaży oraz najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, kamienic, budynków jednorodzinnych, powierzchni biurowych, działek budowlanych, a także doradztwem z zakresu nieruchomości.Biuro Lokal 2 uczestniczyło w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Biuro zatrudnia doświadczony zespół, pracujący od początku założenia firmy (1991r), w tym 2 pośredników z licencją zawodową. Aktywnie uczestniczy w doskonaleniu standardów zawodowych pośredników i podnoszeniu ich kwalifikacji zawodowych. Lokal 2 jest jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.Posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.Agencja Lokal 2 oferuje także systemy solarne wraz ze wszystkimi dokumentami umożliwiającymi dofinansowanie przez NFOŚiGW.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Hiszpania »

  Zakup domu w Hiszpanii. Nasza firma IBERMAXX Centrum Nieruchomości przeprowadzi Cię przez proces kupna wymarzonego domu lub apartamentu w Hiszpanii. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Jesteśnmy na miejscu w Hiszpanii w Alicante. Oferujemy również pomoc dla obywateli Polski w zakresie zdobycia kredytu hipotecznego na zakup domu w Hiszpanii. IBERMAXX zaprasza. Nasze biuro jest w Torrevieja. Costa Blanca. Hiszpania. Znany kurort turystyczny oddalony o 45km na południe od Alicante. Liczy około 120.000 mieszkańców. Latem liczba ta ulega potrojeniu. Torrevieja jest miejscem w którym nie znajdziemy wiele hotelów i dużych ośrodków wczasowych czy wypoczynkowych, natomiast jest to miasto, które upodobali sobie rezydenci z północy Europy na permanentne zamieszkanie. Torrevieja jest także idealnym miejscem na zakup swojej wymarzonwj nieruchomości w Hiszpanii.
  W Torrevieja znajduje się kilka plaż, najważniejsze z nich to: Playa los Locos, Playa del Cura, Playa Naufragos, Playa del Asecquion. Głównym czynnikiem który decyduje o atrakcyjności tego miasta na Costa Blanca jest wspaniały klimat, a właściwie mikroklimat. Decyduje o tym bliskość słonych jezior dookoła miasta, które wydzielają opary soli w atmosferę i tworzą ekstremalnie zdrowe powietrze. Z innych atrakcji turystycznych w regionie można wymienić Murcja, Alicante i Walencja.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Rzeszów »

  Profesjonalne pośrednictwo Nieruchomości WGN - doradztwo dla kupujących, przeprowadzanie badań rynkowych nieruchomości, wsparcie formalno-prawne i wycena nieruchomości Rzeszów. WGN to także najbogatsza w kraju baza ofert nieruchomości z rynku mieszkaniowego zarówno pierwotnego i wtórnego jak i inwestycyjnego. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości ogłoszenia bezpłatne »

  Portal ogłoszeniowy o specjalizacji nieruchomości. Na naszej stronie możesz zamieścić ogłoszenie o sprzedaży lub kupnie nieruchomości. Przejrzysty i przyjazny układ strony pozwala na łatwe dodawanie i przeglądanie ogłoszeń. Nieruchomości ogłoszenia bezpłatne to jest, to na co się nastawiamy .Czy warto zamieścić u nas ogłoszenie ? Przekonaj się sam .Zapraszamy.

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości STATOR, Elbląg »

  Głównym celem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Mieszkania, domy, lokale użytkowe a także działki - to zasadnicze elementy obrotu tj kupna sprzedaży i najmu nieruchomości. Nasza praca skupia się na wszechstronnej, profesjonalnej pomocy w zakresie przygotowania i sfinalizowania organizowanych przez nas transakcji. Każda z nich jest dokładnie nadzorowana pod względem formalnym i merytorycznym - mając na uwadze głównie bezpieczeństwo i w efekcie satysfakcję naszego Klienta . W tym celu skupiamy się na wszelkich możliwych procedurach związanych ze sprawdzaniem i korygowaniem stanu prawnego nieruchomości i służymy wszechstronnym doradztwem. Współpracujemy z bankami kredytującymi zakup - przygotowując dokumentację zbywanej nieruchomości - dbając o bezpieczeństwo finansowe zainteresowanych stron w powierzonych transakcjach.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura nieruchomości w Gorzowie Wlkp »

  Kryzys oraz zaostrzone warunki udzielania kredytów hipotecznych sprawiły, że wielu polaków musi odłożyć kupno swojej nieruchomości na inny termin. Jednak w Gorzowie Wlkp sytuacja wygląda trochę inaczej. Gorzów Wielkopolski jest najtańszym miastem wojewódzkim w Polsce. Dzięki niskim ceną pomimo kryzysu polaków stać na nieruchomości z Gorzowa Wlkp, które można nabyć na pośrednictwem jednego z najlepszych biur w Gorzowie - eDOM Nieruchomości

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie na sprzedaż Poznań »

  Strona dewelopera proponującego apartamenty na nowym osiedlu Nowa Malta dla wszystkich, których interesuje mieszkanie na sprzedaż Poznań. Bliskość obszarów zielonych, jeziora oraz placów zabaw powoduje, że jest to wręcz perfekcyjne miejsce do osiedlenia się dla rodzin z dziećmi. Wszystkie osoby zainteresowane bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej tam przez nas oferty.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Lokus Nieruchomości - Wynajem/Sprzedaż Gliwice »

  W ofercie firmy Lokus nieruchomości znajdą Państwo szeroki wybór nieruchomości z terenu całego Śląska i Zagłębia, a w szczególności Gliwice. Proponujemy mieszkania do wynajęcia, sprzedaż mieszkań, domów i gruntów.
  SPRZEDAŻ, KUPNO, WYNAJEM – świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Śląska i Zagłębia
  Lokus Nieruchomości usytuowane jest w bardzo dogodnym punkcie. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Zabrza, przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - Kancelaria Małgorzata Szyszko »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko świadczy usługi notarialne w zakresie przewidzianym przez Ustawę - Prawo o Notariacie.Wśród świadczonych przez kancelarię notarialną usług wymienić należy:- sporządzanie aktów notarialnych,- sporządzanie poświadczeń,- spisywanie protokołów,- doręczani oświadczeń,- przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych,- sporządzanie protokołów dziedziczenia i aktów poświadczenia dziedziczenia,- inne czynności notarialne.Za czynności notarialne notariusz pobiera wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 r. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej, natomiast wszystkie informacje dotyczące czynności notarialnych są udzielane przez notariusza bezpłatnie.Kancelaria notarialna mieści się we Wrocławiu, w pobliżu rynku.Adres kancelarii:ul. Bałuckiego 4/2,50-034 WrocławSprawdź pełne dane kontaktowe kancelarii

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk, Pruszków biura »

  TUP Property S.A. buduje i zarządza portfelem nieruchomości na wynajem. W ramach optymalizacji posiadanego portfela, spółka prowadzi także krótkoterminowe projekty deweloperskie. Jest częścią Grupy TUP, na czele której stoi giełdowa firma inwestycyjna TUP S.A. Posiadamy obiekty w całej Polsce, jednakże nasz główny rejon działania to Gdańsk, Pruszków i Ożarów mazowiecki.
  Wykorzystujemy wizjonerskie rozwiązania i nowoczesne technologie. Nasze inwestycje biorą pod uwagę zarówno środowisko naturalne jak i społeczne, w którym są realizowane.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Rzeszów »

  Biuro nieruchomości Kąt - Rzeszów Podkarpackie - zajmujemy sie profesjonalną obsługą nieruchomości. W swojej ofercie posiadamy ogłoszenia nieruchomości sprzedaży i najmu mieszkań, domów, działek i lokali na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego.Biuro nieruchomości Kąt - Rzeszów Podkarpackie - zajmujemy sie profesjonalną obsługą nieruchomości. W swojej ofercie posiadamy ogłoszenia nieruchomości sprzedaży i najmu mieszkań, domów, działek i lokali na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzedaż mieszkań

Sprzedaż mieszkań - nowa strona:

Adres: