Kupno mieszkań Podkategoria: Kupno mieszkań

 • Dąbrowa Górnicza - mieszkanie »

  Dąbrowskie Biuro Nieruchomości. Oferty sprzedaży i wynajmu domów jednorodzinnych, mieszkań, działek budowlanych i rekreacyjnych, lokali użytkowych z obszaru całego Zagłębia. Sprawdzone i bezpieczne oferty nieruchomości na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Katowice - z tych miast wystawione jest najwięcej ofert kupna - sprzedaży. Na prezentowanej stronie możemy je wygodnie przeglądać dzięki zestawowi filtrów sortujących według zadanych kryteriów.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wrocław »

  Na stronie mieszkania Wrocław jest bardzo duży wybór mieszkań,można tu znaleźć szeroką gamę mieszkań zarówno na sprzedaż, kupno czy wynajem .Mieszkania zlokalizowane są na terenie miasta Wrocławia. Wiele tych mieszkań jest przygotowane pod wynajem dla studentów. Mieszkania pozyskiwane są min. z rynku pierwotnego i wtórnego,zaś współpraca z deweloperami,umożliwia pośredniczyć w sprzedaży tych mieszkań.Mieszkania wystawione na sprzedaż pochodzi z Wrocławia Stare Miasto i Wrocławia Fabryczna. Fachowa wiedza, doświadczenie wraz z dużym zaangażowaniem pracowników poświadczona certyfikatami, doskonale jest odczuwane na każdym kroku.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości STATOR, Elbląg »

  Głównym celem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Mieszkania, domy, lokale użytkowe a także działki - to zasadnicze elementy obrotu tj kupna sprzedaży i najmu nieruchomości. Nasza praca skupia się na wszechstronnej, profesjonalnej pomocy w zakresie przygotowania i sfinalizowania organizowanych przez nas transakcji. Każda z nich jest dokładnie nadzorowana pod względem formalnym i merytorycznym - mając na uwadze głównie bezpieczeństwo i w efekcie satysfakcję naszego Klienta . W tym celu skupiamy się na wszelkich możliwych procedurach związanych ze sprawdzaniem i korygowaniem stanu prawnego nieruchomości i służymy wszechstronnym doradztwem. Współpracujemy z bankami kredytującymi zakup - przygotowując dokumentację zbywanej nieruchomości - dbając o bezpieczeństwo finansowe zainteresowanych stron w powierzonych transakcjach.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa, Ursynów Wola »

  Agencja Noster wraz z licencjonowanym biurem Noster Nieruchomości świadczą kompleksowe usługi związane z obrotem nieruchomościami głównie z rejonu Warszawy i okolic /do 40 km/. W naszej ofercie znajdują się domy, działki /leśne, rolne, siedliskowe, budowlane, deweloperskie, komercyjna/ oraz mieszkania zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego.Dzięki pracy naszych przedstawicieli regionalnych w swojej ofercie mamy nieruchomości nieobecne w większości warszawskich biur.Mając na uwadze zadowolenie klientów i profesjonalne przeprowadzenie transakcji każdy z zainteresowanych kupnem nieruchomości otrzymuje indywidualnego opiekuna.Ponadto oferujemy gamę usług dodatkowych związanych z nieruchomościami takich m.in. jak zarządzanie nieruchomościami,nadzór budowlany, certyfikaty energetyczne, projektowanie architektoniczne, projektowanie i wykonawstwo systemów bezpieczeństwa i kontroli dostępu zarówno dla budynków mieszkalnych jak i obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub inwestycyjnego.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie na sprzedaż Poznań »

  Strona dewelopera proponującego apartamenty na nowym osiedlu Nowa Malta dla wszystkich, których interesuje mieszkanie na sprzedaż Poznań. Bliskość obszarów zielonych, jeziora oraz placów zabaw powoduje, że jest to wręcz perfekcyjne miejsce do osiedlenia się dla rodzin z dziećmi. Wszystkie osoby zainteresowane bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej tam przez nas oferty.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko »

  Agencja nieruchomości Real jest firmą prowadzoną przez członków rodziny Janczar. Początek agencji sięga roku 1992 kiedy to firma została założona w mieście Bielsko Biała. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań oraz domów wolnostojących. Jeżeli szukasz pośrednika w sprzedaży mieszkania lub domu – Real - agencja nieruchomości Bielsko Biała.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania »

  POLNORD SA jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Swoją historię datuje od 1977 roku jako biuro generalnego wykonawcy eksportu budownictwa. W 1988 roku - już jako przedsiębiorstwo wykonawcze - przyjmuje skróconą nazwę POLNORD. Kolejne lata sukcesów na rynku pozwalają przedsiębiorstwu wejść na Giełdę Papierów Wartościowych i być notowanym w WIG 40.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Biuro nieruchomości - Tabelaofert. Sprzedam mieszkanie, sprzedam działkę, wynajmę mieszkanie, działki, biura. Atrakcyjne mieszkania Katowice, Gdańsk, Gdynia. Agencja nieruchomości zaprasza - działka, przetargi, mieszkania do wynajęcia, mieszkanie Warszawa, domy Warszawa. Agencje nieruchomości - przetarg, mieszkania Łódź, mieszkania Gdynia, Katowice, mieszkania, Gdańsk.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa Agencja Nieruchomości »

  Warszawska Agencja Nieruchomości w Warszawie,już od początku wyznaczyła za swój priorytet,aby każdy kupujący czy sprzedający nieruchomość klient mógł właśnie tu znaleźć i dokonać transakcji jak największą ilość mieszkań,domów i wiele innych nieruchomości, aby każdy potencjalny klient mógł bez problemu znaleźć coś dla siebie. W ofercie warszawskiej agencji nieruchomości nieruchomości są pozyskiwane z z rynku pierwotnego jak i z rynku wtórnego. Poza tym agencja wspomaga klientów w obsłudze prawnej, notarialnej oraz w wyborze odpowiedniego kredytu na zakup nieruchomości.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Bydgoszcz »

  Każdy z nas pragnie mieć własne mieszkanie. Dom jest przez człowieka traktowany jako cel w życiu, który musi być osiągnięty. Jeżeli masz już dość niezdrowej atmosfery panującej w twoim domu rodzinnym, spróbuj to zmienić i kup sobie nowy dom albo mieszkanie. Nieruchomości w internecie są bardzo wszechstronne.Na nowe mieszkania niestety nie każdego stać. Nie brakuje jednak ogłoszeń sprzedaży nieco starszych mieszkań, czy też wynajmu. Rynek nieruchomości w Bydgoszczy jest bardzo bogaty we wszelkiego rodzaju oferty, tak więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • nieruchomości w Warszawie »

  Interesuję Cię zakup niedrogiej nieruchomości w Warszawie? Nie stać Cię na kupno luksusowego apartamentu na rynku pierwotnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mieszkań i lokali z rynku wtórnego. A jeśli jednocześnie potrzebujesz pomocy w otrzymaniu kredytu, koniecznie skontaktuj się z naszymi doradcami finansowym, z którymi współpracujemy od wielu lat. Zapewniamy kompleksową obsługę naszym klientom.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa »

  Grunty, działki, hale magazynowe, biurowce klasy A, centrum Logistyczne, powierzchnie magazynowe i przemysłowe, parki logistyczne, lokale komercyjne i inne nieruchomości Warszawa. Agencja Jartom zaprasza - na stronie aktualne oferty nieruchomości. Zapraszamy - centra dystrybucyjne, działki przemysłowe, grunty, magazyny, prologis, Diamond Business Center, Panattoni Park, nieruchomości Warszawa. Pośrednictwo i doradztwo - najem, wynajem, sprzedaż i budowa. Usługi to pośrednictwo i doradztwo.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kupno mieszkań

Kupno mieszkań - nowa strona:

Adres: