Horoskopy, wróżby Podkategoria: Horoskopy, wróżby

 • Sennik »

  Gdy zamierzamy dowiedzieć się co znaczą nasze sny, najprościej jest otworzyć sennik, w którym wyszukamy szczegółowo opisane różne zdarzenia. Naturalnie niektóre przedmioty łatwo powiązać z najróżniejszymi ogółami i wiele rzeczy można na przeróżne metody odczytywać, i przyrównywać z własnym życiem. Jednak mnóstwo osób nie uznaje czegoś takiego jak senniki i różnego rodzaju wróżby, jakie mają przewidywać różne zdarzenia. Niektórzy twierdzą w ogóle, iż przewidywanie wydarzeń może przynosić nieszczęście i jest przez mnóstwo osób krytykowane. Senniki możemy odnaleźć zarówno w Internecie, jak również w gazetach i programach telewizyjnych.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednie Nostradamusa »

  Przepowiednienostradamusa.pl. to jak łatwo się domyślić, witryna poświęcona temu sławnemu wróżbicie i jego przepowiedniom. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uważają, że przepowiednie to nie byle co, i zostały one stworzone by czemuś służyć, bezapelacyjnie powinieneś odwiedzić tę stronkę. Według pradawnych przepowiedni koniec świata jest nieunikniony. Czy nie zastanawia Cię, jak to możliwe, że teraźniejszy bieg wydarzeń był oczywisty dla człowieka żyjącego wieki temu? Czy nie nurtuje Cię pytanie skąd biorą się wszystkie tak częste ostatnio kataklizmy? Wiadomości związane ze wszystkimi tymi tematami dostępne są na www.przepowowiednienostradamusa.pl

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby, Wróżki »

  Zjawiska nadprzyrodzone jest nieodłącznym składnikiem ludzkiego istnienia. Jeśli pragniemy poznać naszą przyszłość, warto zapoznać się dostępnymi sposobami. Wśród z nich znajduje się oczywiście tarot, wróżby oraz zaklęcia, które mogą odmienić całe nasze istnienie. Wielu ludzi odmienia swój przeznaczenie poprzez głębsze poznanie tajników magii, co umożliwiają profesjonalne wróżki, które można odszukać na naszej stronie.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobra wróżka »

  Wróżka prawdziwa. Zawodowa Wróżka zaprasza do swojego salonu tarocistka.pl W ofercie wróżbiarstwo, interpretacja kart Tarota, horoskop indywidualny, horoskop partnerski oraz konsultacje w zakresie wiedzy HUNY. Strona umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu z profesjonalną i rzetelną wróżką. Kontakt online całodobowy. Możliwe też osobiste seanse poprzez komunikator Skype z każdego zakątka świata.
  Na stronie można też dowiedzieć się więcej o samej Wróżce i jej wieloletniej praktyce interpretowania kart Tarota. Strona przeznaczona dla osób poszukujących profesjonalnej i rzetelnej Wróżki.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik internetowy »

  Sennik online - e-sennik.pl - zawiera najczęściej pojawiające się znaki w snach. Sennik ten szybko i sprawnie pozwoli Ci dowiedzieć się jakie jest znaczenie konkretnego snu i jakie może mieć on znaczenie w rzeczywistości. Jeśli interesuje cię, co oznaczał symbol, który ci się przyśnił koniecznie odwiedź sennik internetowy i sprawdź jego interpretację.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ezoteryka i parapsychologia - katalog »

  Katalog stron ezoterycznych skupiających się na następującej tematyce: ezoteryka, parapsychologia, psychotronika, medycyna naturalna, przepowiednie i wróżby, tarot, runy, rozwój duchowy i osobisty, religie i filozofie, radiestezja itp. Prezentujemy tylko wartościowe strony obecne w polskim internecie. Zapraszamy do naszego katalogu, obejrzyj dodane strony lub dodaj własną stronę.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeznaczenie, Magia »

  Przeznaczenie.biz to witryna, która w jasny a za razem fachowy sposób, wytłumaczy ci techniki odczytywania przyszłości jak i również zjawiska, takie jak lewitacja, czy też medytacja. Jeśli jesteś ciekaw swojej przyszłości, trafiłeś doskonale! Ezoteryka, czaryi zaklęcia, to zjawiska które również nie są obce twórcom serwisu, dlategoartykuły na ich temat, będą stanowiły dla Ciebie ciekawą lekturę, bogatą w ważne wiadomości. Zawsze fascynował Cię tarot? Wobec tego artykuły poświęcone mu, a więc układy kart, czy historia tarota są właśnie dla ciebie!

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • HOROSKOP DZIENNY i HOROSKOP TYGODNIOWY »

  Horoskop dzienny i horoskop tygodniowy opracowany przez profesjonalnych astrologów.
  Profile astralne 12 znaków zodiaku.
  Sprawdź co Cię dziś czeka!
  Codziennie sprawdzisz:
  horoskop dla Barana, horoskop dla Byka,
  horoskop dla Bliźniąt, horoskop dla Raka,
  horoskop dla Lwa, horoskop dla Panny,horoskop dla Wagi,
  horoskop dla Skorpiona, horoskop dla Strzelca,
  horoskop dla Koziorożca, horoskop dla Wodnika,
  horoskop dla Ryb

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Tarot Online. Wróżba tarot »

  Tarot i wróżby z kart. Strona zawierająca materiały składające się na kompendium, szeroko rozumianej wiedzy ezoterycznej. Użyteczna, wartościowa, rzetelnie opracowana i często aktualizowana oraz poszerzana o nowe działy. Do tej pory składa się na nią dwadzieścia tematów, i są to wróżby z fusów, wróżenie z kości, odczytywanie znaczeń kostek domina, interpretacja run, materiały o numerologii, ciekawostki o chiromancji, nowe informacje o Tarocie, teksty o czytaniu snów, bardzo obszerne receptury na mikstury i charakterystyka poszczególnych ziół oraz wiele, wiele więcej

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Senniczek.biz, to jedna z tych witryn, które pokazują, jak bardzo senniki sennikom nierówne. Serwis ten to wspaniała skarbnica wiedzy na temat snów. Prócz podstawowej funkcji, jaką pełni nam każdy sennik, więc wyjaśnienia nam znaczenia sennych marzeń, ten zawiera całą masę ciekawych informacji. Dowiesz czym tak naprawdę są sny, jak i dowiesz się czegoś więcej o snach w różnych kulturach starożytnych, będą to między innymi senniki grecki, babiloński, czy indiański. Poznać możesz w tym miejscu także swój horoskop każdego dnia, a więc sennik w jednym miejscu!

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop, Tarot, Numerologia, Wróżki »

  Profesjonalnewrozby.pl to nowoczesny portal internetowy dający możliwość skorzystania z usług najlepszych wróżek, astrologów,numerologów i jasnowidzów. W jednym miejscu zebrani są najlepsi i profesjonalni specjaliści od Tarota, horoskopów, wróżenia,jasnowidzenia i numerologii. Indywidualne jak również rodzinne porady. Możesz się dowiedzieć co Cię czeka w przyszłości, w miłości,w pracy, rodzinie. Wielu znanych biznesmenów korzysta z
  Tarota dla sprawdzenia opłacalności zawartych umów i przebiegu spotkań biznesowych. Polecamy nową jakość w internetowych portalach poświęconych wróżeniu,tarota i jasnowidzeniu.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Andrzejkowe »

  Wrozbyandrzejkowe.pl to strona dzięki której znaleźć możemy pomysły na spędzenie nocy andrzejkowej, w nieco inny sposób niż dotychczas. Na początku warto poczytać nieco o historiiŚwiętego Andrzeja, a dopiero później wziąć się za poznawanie poszczególnych wróżb. Serwis ten podpowie Ci jak wróżyć za pomocą zapałek, kości, kubków, czy butów. Nie licząc walorów takich jak urozmaicenie imprezy andrzejkowej, strona ta – jeśli tylko zapragniesz zagłębić się w jej treści, zdefiniujezagadnienia z różnych dziedzin ezoteryki, sztuki wróżenia z Tarota, czy przypomni Ci dawno nie używane przez Ciebie przysłowia, będące przecież bardzoistotnym elementem tradycji.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz »

  Masz problemy zdrowotne? A może nie potrafisz rozwiązać swoich rozterek uczuciowych? Zapraszam na spotkanie ze mną – Kingą Warecką. Jako jasnowidz z chęcią pomogę Ci w rozwiązaniu Twoich wszystkich problemów, zarówno tych związanych z życiem prywatnym jak i finansowo – zawodowym. Uwierz, że wróżka ma w takich sprawach bardzo dużo do powiedzenia. To ona potrafi rozszyfrować, co podpowiada Ci numerologia, Tarot, runy czy feng shui. Jako jedna z niewielu osób otrzymałam dar jasnowidzenia, dlatego pragnę go wykorzystać do pomocy innym.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Astrologia - Horoskop urodzeniowy, Kosmogram »

  Odkryj tajemnice zapomnianej nauki - astrologii. Dzięki wykonanemu na zamówienie profesjonalnemu horoskopowi urodzeniowemu będziesz mógł lepiej zrozumieć siebie lub bliską ci osobę. Możesz oczywiście wykorzystać go także jako prezent. Oferowany horoskop jest horoskopem indywidualnym - jest zatem stworzony dla układu gwiezdnego na niebie na dokładny moment urodzin. Bywa on także zwany horoskopem natalnym, radixem lub kosmogramem. Horoskop urodzeniowy to przedstawienie układu energii w osobowości człowieka. W takim horoskopie można wyczytać informacje nt. wnętrza człowieka, osobowości, skłonności, możliwości i uzdolnień. Korzystne może być także poznanie horoskopu dziecka – dzięki temu mamy szanse lepiej pokierować rozwojem jego indywidualnych potencjałów.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Horoskopy, wróżby

Horoskopy, wróżby - nowa strona:

Adres: