Ogrody Podkategoria: Ogrody

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Centrum ogrodnicze łódź »

  Ogród kojarzy nam się w głównej mierze z rozmaitymi kwiatami i okazałą roślinnością. Aby to osiągnąć potrzebne jest odpowiednie nawodnienie. W tym założeniu może Ci służyć pomocą firma Lustan, której celem działania jest profesjonalne nawodnienie ogrodu. W dodatku zajmuje się precyzyjnym wykończeniem i dekoracją ogrodu, w którą wliczamy kamienie ogrodowe, rzeźby, figury i inne elementy dekoracyjne. W ofercie, Lustan ma również całą paletę siatek ogrodzeniowych pcv oraz siatek plastikowych. Niepowtarzalny ogród? Zdecyduj się na centrum ogrodnicze w Łodzi Lustan!

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka do bram przesuwnych »

  Firma Hefajstos z południa Dolnego Śląska specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisowaniu bram grażowych i wjazdowych. Współpracujemy z takimi markami jak Wiśniowski, Nice, Came. Zapewniamy wysokiej jakości ogrodzenia metalowe, kraty oraz montujemy automatykę. Oprócz wzorów z ofert znanych firm wykonujemy również indywidualne projekty na zamówienie. Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do klienta, dlatego też poza interesującymi cenami i szybką realizacją zamówień, zapewniamy obsługę serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych produktów przez nas sprzedawanych.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika basenowa »

  Firma Folkpool oferuje Państwu atrakcyjne: wanny spa, baseny, zabawki wodne i akcesoria basenowe. Chemia basenowa, elementy obiegu wody, folie basenowe, hydraulika basenowa, mozaiki szklane. Nakrycie basenów, odkurzacze samojezdne, ogrzewanie wody, przeciwprąd wody, schody, drabinki, układy filtrująco pompujące, głowice sterowane automatycznie. Także uzdatnianie wody, obrzeże basenowe. Zapraszamy po wanny spa. Folkpool znana nie tylko w Skandynawii. Projekt i wykonanie - baseny, budowa i projektowanie basenów.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane place zabaw »

  Zajmujemy się aranżacją, produkcją i montażem wyposażenia placów zabaw. Dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych pociech, tworzymy urządzenia z najlepszych materiałów, a przy tym funkcjonalne, wspomagające harmonijny i wszechstronny rozwój dziecka. Z kolei modułowy system produkcji daje ogromne możliwości w tworzeniu oryginalnych zestawień i kompozycji urządzeń.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosy spalinowe »

  U Mietka - sklep ogrodniczy oferuje kosiarki elektryczne oraz kosiarki spalinowe, odśnieżarki, traktorki, pilarki, odśnieżarka Honda, wykaszarki, kosy spalinowe i agregaty prądotwórcze. Zapraszamy po traktorki, agregaty prądotwórcze, odśnieżarki, Kosy spalinowe, kosiarki Honda, Stiga, Solo. Zapraszamy po kosiarki elektryczne, traktorki, kosy i kosiarki spalinowe.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architektura zieleni »

  Strona internetowa obejmująca rzetelne informacje z zakresu budownictwa, architektury domów oraz nowoczesnej architektury wnętrz. Indywidualne działy tego portalu internetowego skupiają solidne wiadomości, w szczególności zwrócone do osobników wyszukujących porad również ogólnobudowlanych jak i aranżatorskich. Informacje oferowane przez serwis to w szczególności zagadnienia takie jak: idealny przedpokój, projekty lokali użytkowych oraz ogrody. Podmioty potrzebujące zatopić sie w kongruentny wątek mają do dyspozycji konkretną i wyrazistą bazę informacyjną.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • wynajem podnośnika »

  Firma Biotop-Service istnieje od 1994 roku i wykonuje wszelkie prace związane z ochroną, pielęgnacją, wycinką i nasadzeniami drzew, krzewów i roślin ozdobnych, projektowaniem ogrodów oraz innymi pracami alpinistycznymi. Firma posiada uprawnienia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków do prac przy drzewach na terenach objętych ochroną konserwatorską oraz pozytywną opinię Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody do prac przy drzewach - pomnikach przyrody i drzewach pomnikowych.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drabiny »

  Drabiny24 jest sklepem internetowym który sprzedaje drabiny domowe oraz przemysłowe (budowlane), a także bardzo stabilne rusztowania. W naszej ofercie Klienci znajdą szeroki asortyment artykułów, które z powodzeniem zdają egzamin w pracach domowych, w ogrodzie, w pomieszczeniach gospodarczych, biurach, pracowniach, zakładach pracy czy dużych firmach produkcyjnych. Nasze artykuły mogą posłużyć jako profesjonalne urządzenie wspomagające przy wszelkich robotach budowlano-remontowych, posłużą również jako bezpieczna (dużo oferowanych produktów spełnia surowe normy europejskie PN EN-131) pomoc dla gospodyń domowych, ogrodników czy majsterkowiczów z zamiłowania. Sklep oferuje nie tylko szybką realizację zamówień, ale także służy dobrą radą w wyborze najbardziej odpowiedniego artykułu. Dodatkowym plusem jest to że nasi doradcy odpowiedzą na Państwa pytania przed decyzją o zakupie. Dołącz do grupy zadowolonych klientów jak najszybciej!

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Podkarpacie »

  Arcont Rzeszów to rzetelna pracownia projektowa z ponad 10-letnią tradycją proponująca usługi w ramach gospodarowania otaczającą nas przestrzenią. Ofertę Arcont można podzielić na dwa profile. Pierwszy z nich to architektura. W zakresie tego zestawu usług biuera Arcont znajduje się projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, przemysłowych oraz domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Drugi profil działalności firmy to architektura krajobrazu w zakresie, której znajduje się przede wszystkim projektowanie ogrodów, a więc małej architektury, ogrodzeń, altan, bruków, elementów wodnych.
  W ramach projektowania zieleni publicznej znajduje się planowanie parków, zieleńców, placów miejskich, terenów rekreacyjnych. W zakresie architektury krajobrazu znajdują się również projektowanie zieleni przy firmach, inwentaryzacje dendrologiczne, przygotowanie wniosków o wycinkę drzew, projektowanie zieleni we wnętrzach. Architekt krajobrazu z firmy Arcont jest ekspertem w zakresie planowania zieleni w każdych warunkach.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baseny Proteus »

  Baseny Proteus - międzynarodowa marka, która na rynku basenów prywatnych przedstawia rewolucyjne rozwiązania zarówno pod względem konstrukcji jak i standardów jakości wykończenia. Proteus to: baseny ogrodowe, baseny tradycyjne, baseny z rynną przelewową, baseny kaskadowe, baseny skimerowe. Oferta basenów Proteus skierowana jest do Klientów poszukujących wysokich standardów i jakości dalece wyższych od zwykłych ofert, których wiele można znaleźć na polskim rynku technologii basenowych. Firma Gordo Studio jest autoryzowanym partnerem i wykonawcą basenów w technologii Proteus - Myrtha w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • HADIKA architektura krajobrazu. »

  HADIKA to zespół dyplomowanych architektów krajobrazu, którzy nie uznając półśrodków, banalności i szablonowych rozwiązań, nie bojąc się wyzwań, kładą nacisk na funkcjonalność koncepcji w przestrzeni.Pracownia architektury krajobrazu HADIKA sprawdza się w projektowaniu ogrodów dla Klientów wymagających.Zajmujemy się kompleksowym kształtowaniem przestrzeni prywatnych oraz publicznych. Posiadamy zaplecze realizacyjne oraz pielęgnacyjne, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi szkółkami roślin i dostawcami materiałów.- projektowanie i urządzanie ogrodów:w tym projektowanie nawierzchni,zakładanie oświetlenia ogrodowego,zakładanie systemów automatycznego nawadniania,projekty i wykonanie detalicznych form architektonicznych takich jak altany, pergole, grille, murki oporowe, schody, mostki,projekty zbiorników wodnych (baseny, kanały, stawy, kaskady, fontanny, strumienie wodne, ściany wodne)HADIKA pomoże Państwu w stworzeniu wymarzonych ogrodów w dowolnie wybranym stylu (ogrody japońskie, minimalistyczne, angielskie, wiejskie, naturalistyczne). Oferujemy także projektowanie ogrodów tematycznych takich jak ogrody skalne, wodne, różane, ogrody zapachów czy kontrastów.- aranżacja zieleni na tarasach i balkonach- projektowanie ogrodów na dachu- projektowanie zieleni we wnętrzach (pomieszczenia mieszkalne i biurowe, patia, werandy, ogrody zimowe)- projektowanie zieleni miejskiej (zieleń osiedlowa, parki, skwery, place zabaw, tereny sportowe, wystawy, cmentarze, urządzanie przestrzeni reprezentacyjnych przy centrach handlowych, punktach usługowych)- ochrona i rewaloryzacja założeń ogrodowych oraz zabytkowych układów przestrzennychPonadto, w ofercie:- realizowanie projektów- pielęgnowanie ogrodów- pomiary geodezyjne- inwentaryzacja stanu roślinności- nadzór budowlany- konsultacjePotraktujemy Twój ogród całościowo!Inwentaryzacja - Projekt - Realizacja - Pielęgnacjawww.hadika.plpracownia@hadika.pltel 606 112 554

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie »

  Aseko – Service specjalizuje się w montowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb wykonanych z betonu, szamb ekologicznych . Mamy ponad 5 letnie doświadczenie w dziedzinie montażu i dystrybucji usług wodno-kanalizacyjnych. Wykonujemy również w profilu przyłączy wodociągowych, sieci kanalizacyjnych, kanalizacji deszczowe. Usługi oferujemy na terytorium Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, również województw ościennych, krajach przyległych Niemcy, Czechy.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Szczecin »

  Zespół młodych, ambitnych i pełnych zapałów ludzi z głową pełną pomysłów oferuje wszystkim Państwu niepowtarzalną ofertę, jaką jest projektowanie ogrodów szczecin. W naszych projektach zawarty jest funkcjonalizm i estetyka. Każdy jeden ogród to indywidualne podejście do nowego wyzwania, któremu jesteśmy w stanie sprostać. To w pełni błyskotliwe niespotykane wcześniej pomysły.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agro-Serwis - Hydraulika siłowa »

  Agro-Serwis ( Nysa woj. opolskie ) w ofercie: hydraulika siłowa, dmuchawy, kosiarki, kosiarki spalinowe, kosy spalinowe, maszyny komunalne, myjki Karcher, odkurzacze, odkurzacze przemysłowe, odśnieżarki, pilarki spalinowe, przecinarki do stali, przecinarki do asfaltu, traktorki John Deere, węże ciśnieniowe, zamiatarki. Szeroki wybór produktów firm: John Deere, Stihl, Karcher, Etesia, Stiga, MTD, Iseki, Oleo-Mac, Yard-Man, Krysiak, Victus, AMA, Viking, Texas, Agrinova, MultiOne. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży w Nysie oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym pod adresem www.agroserwis.org.pl.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Jesteśmy producentem nieprzeciekających zasobników żelbetowych na deszczówkę - Sposobność nie drogiego, a co najbardziej istotne hermetycznego zbioronika na fekalja, to na dzień obecny konieczność i jednocześnie norma. zbiorniki betonowe winny spełniać szereg wymagań oraz przepisów z aspektu ochrony środowiska. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek nieszczelności. Wiąże się to przecież nie tylko z zasadami ochrony, ale również z wskazanymi sankcjami i dodatkowo grzywnami sądowymi. Szambo betonowe jest w tej chwili najdogodniejszym sposobem, gdy bierzemy na tapetę, trudność odprowadzania ścieków. Duża rywalizacja w branży przedsiębiorstw, wytwarzających SZAMBA BETONOWE, powoduje, że możemy liczyć na maksimum bezpieczeństwa i jednocześnie na kilkuletnią gwarancję, jeżeli dotyczy to omawianych pojemników

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie Poznań »

  Wykonując usługę układania kostki brukowej czy taż granitowej, ważne jest wykonanie solidnej podbudowy,z wyborem odpowiedniego materiału dla danego terenu by zachować parametry nośności dla określonego typu gruntu.Dalej to odpowiednia aranżacja względem otoczenia, by uzyskać harmonię biorąc pod uwagę kolory lub też wzory jeżeli takie są wymagania klienta .Ponad to wymagany jest profesjonalny sprzęt do prac brukarskich, niezbędny do wykonania prac ziemnych oraz podbudowy pod kostkę co znacznie oszczędza czas usługi, a to mniej kolizji dla inwestora

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trampoliny »

  Internetowy sklep - baseny ogrodowe, huśtawki, materace welurowe, trampoliny i akcesoria basenowe Smoby i Intex. Najnowsze propozycje - baseny ogrodowe, akcesoria basenowe, chemia basenowa, materace welurowe, pompki, pontony i akcesoria, artykuły dziecięce. Koniki na biegunach, piaskownice, pojazdy, rowerki, tablice i stoliki. Zabawki edukacyjne, artykuły plażowe, akcesoria do nurkowania, wózki dla lalek, zjeżdżalnie, trampoliny, bilard i piłkarzyki. Drabinka do basenów, zjeżdzalnia, domek z zjeżdżalnią, brodzik dmuchany, ponton, plac zabaw Forteca, wielki konik na biegunach i puzzle piankowe. Sklep zaprasza - huśtawka, trampolina, materac welurowy, basen ogrodowy, huśtawki i inne zabawki ogrodowe.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów warszawa »

  Ogrody, Projektowanie ogrodów Warszawa - Profesjonalne urządzanie, zakładanie, projektowanie ogrodów i terenów zieleni. Aranżacja wnętrz zielenią i projekty ogrodów - Kamila Tomasiewicz - systemy nawadniania, ogrody przydomowe. Wykonujemy oczka wodne, ogrody zimowe, architektura krajobrazu przy siedzibach firm. Budowa terenów zieleni, ogród Warszawa, Mazowieckie. Pracownia w Warszawie zaprasza po projekt ogrodu - pielęgnacja i aranżacja zieleni, oczka wodne, ogrody - projektowanie ogrodów Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaciarnia Poznań »

  Największa w Poznaniu i okolicach kwiaciarnia połączona ze sklepem ogrodniczym. Nasze centrum znajduje się na pograniczu Poznania, Lubonia i Puszczykowa. Działamy już od ponad 30 lat zaczynając od małej rodzinnej kwiaciarni, gdzie kwiaty uprawiano w przydomowych szklarniach. Dzisiaj nasza kwiaciarnia ma codziennie świeże dostawy kwiatów co wyróżnia nas na tle innych. Dla nas przede wszystkim liczy się klient, który stoi na pierwszym miejscu. Fachowa i rzetelna obsługa pomoże w wyborze zarówno kwiatów, jak i sprzętu ogrodniczego. Służymy poradą i miłą obsługą.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy »

  Centerfence - bramy, ogrodzenia Warszawa. Działamy aby zapewnić bezpieczną przestrzeń. Doradztwo i projektowanie, montaż, materiały - bramki, palisady, zabezpieczenia, napędy, siatki zgrzewane, furtki, piłkochwyty, ogrodzenia budowlane i przestawne, bramy posesyjne. Zapraszamy po bramy - asortyment, usługi i transport, wypożyczalnia narzędzi. Partnerzy - Betafence, Came, FAAC, Heras, Wiśniowski.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

Ogrody - nowa strona:

Adres: