Nieruchomości Podkategoria: Nieruchomości

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Nieruchomości Gryfice i Trzebiatów »

  Osoby, które pracują w agencji nieruchomości Trzebiatów zdają sobie sprawę z tego jak trudno czasami jest nawiązać porozumienie z poszczególnymi klientami. Tutaj najważniejsze jest przede wszystkim to na jakiego człowieka trafimy.
  Agent nieruchomości to człowiek dla którego nie ma nieruchomości w Trzebiatowie, której nie dałoby się sprzedać. Musi to być osoba, która świetnie zna się na swojej pracy a przede wszystkim musi to być człowiek, który jest w stanie zachęcić potencjalnego klienta do zobaczenia domu lub też innej nieruchomości, którą akurat chce sprzedać. Powinna to być po prostu osoba, która wie dokładnie czego chce i potrafi to osiągnąć.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Mrzeżyno, nieruchomości Gryfice »

  Młodzi ludzie niemal od razu po ślubie chcieliby wprowadzić się do swojego własnego, nowego mieszkania czy innej nowej nieruchomości Mrzeżyno. Nie zawsze jest to jednak takie proste. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, ze obecnie nieruchomości są często bardzo drogie. Jeśli chce się jednak znaleźć coś wyjątkowego, warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Nie każdy jednak lubi w tejże kwestii liczyć tylko na siebie samego. Poleca się w związku z tym takie zlecenie firmie, takiej jak na przykład nieruchomości Gryfice. Można mieć wtedy pewność, że wynaleziona nieruchomość będzie odpowiednia. Dobrą firmą jest też firma „nieruchomości w Trzebiatowie”. Cieszy się ona ogromną popularnością i ogromnym uznaniem wśród klientów.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum logistyczne »

  Firma SEGRO buduje na terenie Polski sieć nowatorskich parków biznesowo-przemysłowych TULIPAN PARK i SEGRO BUSINESS PARK. Są one umiejscowione w dogodnych rejonach kraju i oferują dostosowaną powierzchnie według odrębnych potrzeb jednostek. W okresie przewozu ogromnej ilości produktów na duże odległości wynajem powierzchni magazynowych bywa niezbędny. Nasze magazyny spełniają rygorystyczne przepisy unijne.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencje Nieruchomości Poznań »

  Agencja Nieruchomości Poznań DoradcaRN.pl, to firma którą prowadzi doświadczony pośrednik pracujący od 1999 na lokalnym, poznańskim rynku nieruchomości obejmującym swym zasięgiem Poznań i okolice Poznania w promieniu do 30 km. Czyli także sąsiednie gminy, jak np. znana z gospodarności gmina Tarnowo Podgórne. DoradcaRN.pl kooperuje z otwartymi na efektywne współdziałanie dobrymi agencjami nieruchomości w Poznaniu, a także z kilkoma poznańskimi firmami deweloperskimi. Dzięki doświadczeniu i skuteczności oraz zorientowaniu na potrzeby klientów usługi biura są rekomendowane i polecane. To pozwala pośrednikowi jeszcze lepiej działać i skuteczniej wykonywać zlecenia klientów, którzy często wybierają umowę pośrednictwa z wyłącznością. Sprawdź, przekonaj się, że ta forma sprzedaży (wynajmu) ma swoje ogromne zalety. Jest zawierana na umówiony okres, co pozwala faktycznie zrewidować jej skuteczność i działania firmy pośrednictwa. DoradcaRN.pl zaprasza.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • House4you Nieruchomości Warszawa »

  House4you to nowoczesne biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości na którym funkcjonujemy od 2006 roku oferując naszym klientom nieruchomości w województwie mazowieckim w powiatach: Legionowskim, Wołomińskim, Nieporęckim. Na stronach naszego serwisu internetowego znajdą Państwo: domy, działki, mieszkania, apartamenty, a także: domy, działki na wsi oraz gospodarstwa rolne i siedliska.
  W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii. Nasza baza danych o nieruchomościach jest regularnie aktualizowana. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie prezentowane u nas nieruchomości były aktualne.
  Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz duża elastyczność w kontaktach z klientami, którym staramy się przedstawić najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami i preferencjami zainteresowanych stron.
  W ramach współpracy z bankami zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa kredytowego oraz finansowania zakupu wybranych przez Państwa nieruchomości. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi i porady związane z zakupem
  nieruchomości, a także wynajmem domów, mieszkań i lokali użytkowych. Ze względu na swoją siedzibę dysponujemy bardzo dobrym rozeznaniem terenów na północ od Warszawy w szczególności okolic Zalewu Zegrzyńskiego i starorzecza Bugu. Okolice te są jednymi z najpiękniejszych okolic podwarszawskich z największą przyszłościądo rozwoju turystyki i bazy rekreacyjnej. Obecnie dzikość tych terenów stanowi też szczególną atrakcję ze względu na piękno dziewiczych łąk, bagnisk oraz naturalnych parków krajobrazowych leżących 30 minut jazdy samochodem od centrum
  Warszawy. Różnorodność ścieżek rowerowych, miejsca połowu ryb dla wędkarzy oraz możliwość uprawiania sportów wodnych czyni ten rejon szczególnie atrakcyjnym w okresie letnim.
  Polecamy Państwu nasze piękne okolice i zapraszamy do naszego biura celem zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszych usług.
  Licencja 7961

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nieruchomości Lokal 2 Jerzy Wieczorek »

  Agencja Nieruchomości Lokal 2 zajmuje się pośrednictwem przy kupnie, sprzedaży oraz najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, kamienic, budynków jednorodzinnych, powierzchni biurowych, działek budowlanych, a także doradztwem z zakresu nieruchomości.Biuro Lokal 2 uczestniczyło w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Biuro zatrudnia doświadczony zespół, pracujący od początku założenia firmy (1991r), w tym 2 pośredników z licencją zawodową. Aktywnie uczestniczy w doskonaleniu standardów zawodowych pośredników i podnoszeniu ich kwalifikacji zawodowych. Lokal 2 jest jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.Posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.Agencja Lokal 2 oferuje także systemy solarne wraz ze wszystkimi dokumentami umożliwiającymi dofinansowanie przez NFOŚiGW.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • geodezja-wycena.cba.pl »

  Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. W dziedzinie geodezji wykonujemy: - Mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych (budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej) - w formie analogowej lub numerycznej,- Mapy zasadnicze (w formie analogowej lub numerycznej),- Wytyczenie budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,- Inwentaryzację powykonawczą budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,- Podziały nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,- Połączenia nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,- Rozgraniczenia,- Wznowienia znaków granicznych oraz okazania granic ewidencyjnych,- Mapy do celów prawnych,- Ekspertyzy, badanie i regulacje stanów prawnych (m.in. do ksiąg wieczystych),- Dokumentacje do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów i budynków,- Inne prace (np. pomiary i obliczenie powierzchni zasiewów dla potrzeb kontroli ARiMR),- Opinie sądowe.W dziedzinie wyceny nieruchomości wykonujemy: Wycenę wartości różnych praw rzeczowych:- własności,- użytkowania wieczystego,- ograniczonych praw rzeczowych (m. in. służebności i spółdzielczego własnościowego prawa do lokali mieszkalnych, użytkowych i domków jednorodzinnych),- posiadania.Wycenę różnych rodzajów nieruchomości:- nieruchomości rolnych,- nieruchomości budowlanych,- nieruchomości leśnych,- nieruchomości rekreacyjnych,- nieruchomości przemysłowych,- budynków,- budowli,- mieszkań,- lokali użytkowych.Wycenę wartości nieruchomości do różnych celów:- dla potrzeb podatkowych i opłat (podatek od wartości, podatek od wzrostu wartości, opłaty za wyłączenie gruntów z produkcji rolnej i leśnej oraz przedwczesny wyrąb drzewostanów),- dla potrzeb obrotu nieruchomościami (kupno, sprzedaż, dzierżawa, wniesienie aportu do spółki, przekształcenie użytkowania wieczystego we własność),- dla potrzeb zabezpieczenia kredytów,- dla potrzeb ustalenia wartości odszkodowań (z tytułu wywłaszczenia nieruchomości, z tytułu zmian stanu środowiska, z tytułu decyzji planistycznych, tzw. "mienie zaburzańskie),- dla innych potrzeb - w tym opinie sądowe.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Śląsk »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

  www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panattoni magazyny do wynajecia »

  Firma Panattoni Europe - wiodący deweloper parków logistycznych będący filą potentata wśród globalnych, międzynarodowych deweloperów. Na europejskim i polskim rynku istnieje od 2004 roku zdobywając coraz więcej zadowolonych klientów. Firma Panattoni proponuje centra przemysłowe, powierzchni magazynowych i biurowe. Klienci firmy otrzymują możliwość dzierżawy nowoczesnego magazynu w wielu, zawsze doskonałych miejscach. Tak atrakcyjne lokalizacje to zasługa światowej klasy ekspertów działu development, dzięki którym Panattoni Europe jest w stanie dysponować działkami blisko ośrodków przemysłowych, w niedalekiej odległości od bazy pracowniczej,nie daleko trasach Międzynarodowego Tranzytu Drogowego. Magazyny do wynajęcia firmy Panattoni są stawiane stosownie do wymogów najwyższej klasy jakości, zaopatrzone są w najnowocześniejsze metody techniczne, a oferta dzierżawy magazynu dobrana jest do specyficznych potrzeb każdego klienta. Oprócz dzierżawy powierzchni magazynowej domeną Panattoni są też inwestycje build-to-suit (BTS) – powierzchnie magazynowe budowane dla dedykowanego klienta. Przy takim rozwiązaniu firma może zapewnić klientom samodzielność w doborze dogodnej lokalizacji magazynu, oszczędność kosztów, całościowy zakres konsultingu. Magazyny Panattoni położone są w najbardziej dogodnych punktach kraju, posiadamy m.in: magazyny w pomorskim, w centralnej Polsce, w Mysłowicach, w kujawsko - pomorskim, Poznaniu w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku. Nienaganna klasa serwisu Panattoni Europe poparta jest zarówno zadowoleniem kontrahentów, jak i osiągniętymi nagrodami, pośród nich na należytą uwagę zasługuje prestiżowa nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni w dziedzinie Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Magazynów w Mysłowicach, a też tytuł Dewelopera Dekady. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą na stronie panattoni.pl.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ibermaxx nieruchomości za granicą »

  Propozycja inwestycja w domy na świecie. Wspaniałe apartamenty w Miami i tanie nieruchomości w Hiszpanii w Europie. Nieruchomości zagraniczne w Hiszpanii i nieruchomości Floryda. Sprzedaż domów za granicą. Domy i mieszkania na Costa Blanca w Hiszpanii. Strona korporacyjna polskiej agencji nieruchomości IBERMAXX, specjalisty od nieruchomości na świecie. Tutaj znajdziesz potężną dawkę informacji o tej polskiej agencji pośrednictwa w sprzedaży za granicą. Dowiedz się dlaczego tylu polskich inwestorów korzysta z usług IBERMAXX w Hiszpanii, oraz w USA na Florydzie. Dane kontaktowe, oraz linki do stron, poświęconych każdemu oddziałowi IBERMAXX w Hiszpanii i na świecie.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne »

  Optymalizacja zużycia energii, doradztwo i audyty energetyczne to główne obszary naszej działalności. Świadectwo energetyczne czy badanie termowizyjne to kolejne z usług, które świadczymy naszym klientom. Dzięki naszej pracy wydatki na energię elektryczną spadają, a budynek staje się cieplejszy wewnątrz. Wszystko dzięki informacjom, jakie pozyskać można dzięki audytowi energetycznemu i które zawiera świadectwo energetyczne.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów- Adwokaci Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka, Adwokat Rzeszów dr J.Paśkiewicz, Adwokaci Rzeszów, Wita Stwosza, usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych.Klientami naszej Kancelarii Adwokackiej są klienci indywidualni oraz firmy. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jest ono dla nas bardzo ważne.Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług. Telefon kontaktowy 517 191 633.Zapraszamy.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle Słoneczne »

  Firma Raport istnieje od 1998 roku. Firma specjalizuje się branża developerską. Firma przez ponad 10 lat t swojego istnienia zdobyła niezbędne doświadczenie w zaspakajaniu potrzeb klienta w branży deweloperskiej. W ofercie znajdują się Gotowe domy szeregowe, domy jednorodzinne, a to wszystko tworzy wspaniałe osiedle słoneczne w Dąbrowie Górniczej, zobacz szczegółową ofertę Firmy. Dbając o Państwa wygodę, oszczędność czasu i fundusze firma Raport-Miły Dom proponuje swoim Klientom zakup domu wykończonego pod klucz.

  Klienci nie muszą martwić się o nadzór, jakość oraz efekty pracy końcowej.
  Każdy klient decyduje sam czy chce jeden z gotowych domów do wg obowiązującej oferty firmy Raport, czy chce złożyć indywidualne zamówienie.
  Domy Dąbrowa Górnicza, Domy na sprzedaż Dąbrowa Górnicza, Osiedle słoneczne pod takimi ale wieloma innymi frazami można nas znaleźć w Google.pl

  Czym się charakteryzują Domy Dąbrowa Górnicza Firmy Raport - Miły Dom

  - fascynujące osiedle supernowoczesnych domów szeregowych
  - dwukondygnacyjne domy o powierzchni 165 m2
  - wspaniała lokalizacja z łatwym dostępem do węzłów komunikacyjnych, zaledwie kilka minut od centrum
  - ciekawa architektura i duże możliwości aranżacji wnętrz
  - wysoka jakość użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych: Porotherm - Wienerberger, dachówka cenionej firmy z 30 letnią gwarancją
  - Wszystkie domy posadowione na odrębnym fundamencie, nie posiadają żadnych elementu wspólnego z sąsiadem (domy połączone tylko wizualnie elewacją i dachem)
  - drogi wewnętrzne oraz podjazdy do garażu wyłożone kostką brukową
  - brama wjazdowa otwierana na pilota
  - ogrodzenie całego osiedla
  - pomoc w załatwieniu formalności
  - poprzednie mieszkanie w rozliczeniu

  RAPORT - Miły Dom
  ul. Wolska 1
  41-300 Dąbrowa Górnicza
  tel. 032/261-35-26
  kom. 664 913 814
  kom. 600 506 353

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem mieszkań Zielona Góra »

  Nliberty.pl to biuro ogłoszeń z szeroko pojętej dziedziny nieruchomości. U nas można znaleźć ogłoszenia dotyczące sprzedaży mieszkań oraz oferty zakupu i sprzedaży działek budowalnych, rolnych czy rekreacyjnych. U nas znajdziesz to co potrzebujesz, jeśli czegoś nie znajdziesz, to my znajdziemy to dla Ciebie. Rejon naszego działania to przede wszystkim Zielona Góra i okolice, ale również poszukujemy nieruchomości na obszarze całego kraju. Należy pamiętać, że inwestycja w nieruchomości to inwestycja pewna, który może się dość szybko zwrócić.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Polsce »

  Nieruchomości w Polsce to obecnie bardzo gorący rynek. Aktywni na nim są nie tylko Polacy, ale także wiele osób z zagranicy, w szczególności Niemcy i Holendrzy. Nieruchomości cieszą się szczególną popularnością. Największa ilość oferty, jakie można znaleźć znajduje się oczywiście w kategorii mieszkania. Lokale mieszkaniowe to obecnie najpopularniejszy oraz najbardziej chodliwy typ nieruchomości. Bogatsze osoby oraz przybysze, szczególnie z zachodniej Europy kupują częściej jednak domy. Zdecydowana największa liczba nieruchomości sprzedawana jest w okresie wiosennym oraz wczesną jesienią, tuż po letnich wakacjach. Mieszkania wszakże dobrze sprzedają się o każdej porze roku i przy dobrej cenie bardzo szybko zmieniają właściciela.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Real Estate Monitor »

  Portal poświęcony inwestycjom na polskim rynku nieruchomości komercyjnych - informacje, artykuły, raporty, analizy (wersja polska i angielska). Czytają nas osoby i instytucje zaangażowane w proces inwestycyjny - inwestorzy, deweloperzy, generalni wykonawcy, architekci, prawnicy, bankowcy, zarządcy, agencje doradcze. Interesują nas następujące nieruchomości: biurowe, handlowe, magazynowe, przemysłowe, sportowe, edukacyjne, kulturalne, służby zdrowia, a także inwestycje drogowe, kolejowe i prowadzone na lotniskach. Poruszamy też kwestie związane z rynkiem kapitałowym oraz z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bydgoszcz »

  Portal najlepszych biur nieruchomości. Sprzedaż i wynajem - domy, mieszkania, działki oraz nieruchomości komercyjne. Na stronie opisane oferty ze zdjęciami: mieszkanie, nieruchomości Bydgoszcz, Sicienko, Włocławek a także nieruchomości Toruń i Piła. Wejdź i zobacz oferty na mieszkanie - Górzyskowo, Bielany, Pawłówek, Błonie. Oferty - sprzedaż i wynajem mieszkania, wieżowiec. Wyszukiwarka ofert na stronie.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Rzeszów »

  Profesjonalne pośrednictwo Nieruchomości WGN - doradztwo dla kupujących, przeprowadzanie badań rynkowych nieruchomości, wsparcie formalno-prawne i wycena nieruchomości Rzeszów. WGN to także najbogatsza w kraju baza ofert nieruchomości z rynku mieszkaniowego zarówno pierwotnego i wtórnego jak i inwestycyjnego. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin - Extra-Invest »

  Nasze biuro nieruchomości Szczecin to bogate oferty na domy, mieszkania oraz lokale użytkowe o zróżnicowanym standardzie i powierzchni. Szczecin jest bardzo atrakcyjnym miastem dla osób, które chcą zbudować własny dom. Bliskie położenia morza powoduje, że panuje tutaj wyjątkowy i zdrowy klimat. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie nieruchomości Szczecin, czego potwierdzeniem są liczne słowa uznania naszych klientów. Kupno mieszkania jest inwestycją na lata, dlatego przed dokonaniem wyboru, trzeba porównać wszystkie oferty spełniające nasze kryteria i wybrać najlepszą. Jesteśmy wiodącą agencją na rynku nieruchomości w Szczecinie. Dewizą naszej firmy jest jak najwyższa jakość obsługi Klienta. Za naszym pośrednictwem zakup mieszkania będzie prosty i bezpieczny. Nasza firma pomoże spełnić marzenia o własnym, idealnym gniazdku. Proponujemy pełną pomoc, począwszy od wyboru mieszkania Szczecin przez finansowanie skończywszy na sprawach administracyjno-urzędowych.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Poznań »

  FALO jest firmą zajmującą się administrowaniem oraz zarządzaniem nieruchomościami. W ramach oferowanych usług zapewniamy całodobowe pogotowie techniczne oraz obsługę prawną i księgową.
  W zakresie obsługi nieruchomości możemy polecić współpracujące z nami wyspecjalizowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości gwarantujące wysoki poziom usług (kancelarie prawne, firmy budowlane oraz remontowe, firmy sprzątające, oraz inne).

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nieruchomości

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: