Media Podkategoria: Media

1 · 2 · następna strona »
 • Agencja Reklamowa Warszawa »

  Czym jest reklama? Odpowiedź wydaje się dość prostą. Przekaz informacyjny z elementami perswazji, nakłaniający do skorzystania z danej usługi bądź do kupna produktu reklamowanej marki. Wszech obecna w świecie. Możemy ją znaleźć w prasie, radiu, telewizji. Co dzień mijamy liczne bilbordy pokazujące młodych i zadowolonych ludzi, krótkich spotów reklamowych słuchamy jadąc autobusem, czy czekając na pociąg w poczekalni PKP. Kogo z nas nie zdenerwował blok reklamowy w najciekawszym fragmencie filmu? Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią reklamy i ich przeciwników. Jedni kupują gazetę i jeszcze w saloniku prasowym oddają sprzedawcy wszystkie wkładki reklamowe, drudzy pieczołowicie przeglądają je w domach. Wszystkie formy reklamy łączy jedno: zdobycie potencjalnego klienta, czyli mnie i ciebie również. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją reklamową.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Real Estate Monitor »

  Portal poświęcony inwestycjom na polskim rynku nieruchomości komercyjnych - informacje, artykuły, raporty, analizy (wersja polska i angielska). Czytają nas osoby i instytucje zaangażowane w proces inwestycyjny - inwestorzy, deweloperzy, generalni wykonawcy, architekci, prawnicy, bankowcy, zarządcy, agencje doradcze. Interesują nas następujące nieruchomości: biurowe, handlowe, magazynowe, przemysłowe, sportowe, edukacyjne, kulturalne, służby zdrowia, a także inwestycje drogowe, kolejowe i prowadzone na lotniskach. Poruszamy też kwestie związane z rynkiem kapitałowym oraz z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Innowator roku - konkurs na innowację roku »

  Innowator Roku jest konkursem organizowanym przez Portal InwestycjewInnowacje.pl oraz firmę doradczą European Projects Group Sp. z o.o. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w trzech kategoriach: Innowacja Produktowa, Innowacja Procesowa lub Marketingowa oraz Start-Up Roku.
  Misją konkursu jest promocja Przedsiębiorczości, innowacyjności oraz kreatywności poprzez nagrodzenie tytułem Innowatora Roku przedsiębiorstw oferujących najciekawsze produkty i usługi.
  Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w konkursie do wypełnienia ankiety znajdującej się na stronie www.innowatorroku.pl

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banery reklamowe Warszawa »

  Reklama Firmy w internecie
  Banery Reklamowe WarszawaWizytówki to podstawowa i najtańsza forma reklamy Państwa firmy. Ich niewielki format pozwala na swobodne zachowanie w portfelu. Są jednym ze sposobów komunikacji z klientem.Trudno sobie wyobrazić spotkanie biznesowe bez wymiany wizytówek.Wizytówki klasyczne drukowanie w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie na kartonie dwukrotnie bielonym kredowanym błyszczącym.Dodatkowo w opisie produktów istnieje możliwość dodania do zamówienia opcji lakierowania całości UV oraz laminowania całości folią błyszczącą lub matową czy np. zaokrąglenia narożników.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Agencja PR działa na rzecz organizacji poprzez: umacnianie znajomości marki, bieżącą promocję produktów na łamach prasy, wskazywania ewentualnego wykorzystania produktów, wyróżnianie marki na tle konkurencji, wysokiego pozycjonowanie produktów, związanie z marką pozytywnych skojarzeń, utrwalanie wizerunku marki specjalistycznej, ciągłe informowanie o wartości produktów.

  Profesjonalna agencja PR chce przyjęcia celu działania, który można zbadać. Od organizacji zależy czy agencja PR podpisze zobowiązanie uzyskania umówionych efektów współpracy, czy też działania będą miały charakter umowny. Agencja PR w swojej pracy korzysta z takich narzędzi jak: komunikaty prasowe, artykuły tematyczne, spotkania prasowe, eventy, patronaty itp.

  Dla specjalistów od reklamy, public relations już od dawna jest świetnym działaniem wspierającym sprzedaż i podnoszącym wiarygodność produktu. Z czego to wynika? Z jednej strony kreuje możliwość ”niereklamowego” spojrzenia na produkt, a ponadto tworzy w efekcie tego obraz całego przedsiębiorstwa. PR produktu jest bardziej obiektywny niż tradycyjne narzędzia promocji, w dodatku jest formą łączącą w dialogu przedsiębiorstwo z konsumentem.

  Każdy menedżer zgodzi się, że trwające przez lata skupianie się nad jednym tematem lub firmą przynosi brak świeżości w podejściu do tematu oraz określone wyczerpanie nowych idei, dlatego agencję PR warto zaprosić do współpracy również wtedy, gdy firma dawno temu stworzyło wewnętrzny dział public relations. Agencja PR może wesprzeć dział komunikacji na wielu różnych poziomach.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bielizna bieliźnie nierówna Obieliznie.pl »

  Bielizna ma w swoich zbiorach bardzo niezwykle okazy. Najlepszym przykładem jest gorset, mocno uciskający klatkę piersiową. Właśnie z tego powodu gorset wycofano z masowej produkcji, a obecnie gorset używany jest jako bielizna erotyczna. W zastępstwie gorsetu wymyślono biustonosz. Dzisiaj znany bardziej jako stanik łączony jest z majtkami np. takimi jak stringi i noszony na plaży jako strój kąpielowy. Biustonosz użyty w stroju kąpielowym musi wyraźnie przylegać do biustu, by nie utrudniać pływania. Bielizna taka jak stringi pływania nigdy nie utrudniała. Majtki te były jednak niegdyś ulubioną bielizną dla naturystów. Sami widzicie z jak obszernym światem bielizny macie do czynienia w projekcie obieliznie.pl. Samych rodzajów majtek wyróżnimy kilkanaście.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Muzyczna "VIP-SOFT" »

  Świadczymy niedrogo usługi w zakresie obsługi imprez:Nagłośnienie, Oświetlenie (wewnetrzne oraz zewnetrzne)Sceny, Bary, Sprzet Dj'ski, Booking Dj's, Pokazy Laserowe.Na życzenie Klienta robimy bezpłatny kosztorys i projekt instalacji.Oferta nasza skierowana jest też do osób prywatnych.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sprzętu:[www.vip-soft.pl] - -PROWADZIMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU- -Agencja Muzyczna "VIP-SOFT" Warszawa, POLSKA [www.vip-soft.pl]tel-kom: 512-833-401 lub 511-140-457

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Kraków »

  Reklama Kraków – zafunduj sobie skuteczną reklamę i skorzystaj z naszej oferty. Jeżeli jesteś z Krakowa lub z innej części Polski chętnie wykonany dla Ciebie elementy reklamy multimedialnej oraz wydruki reklamowe. Wizytówki, ulotki to najpowszechniejsze elementy reklamy. W Krakowie posiadamy swój park maszyn dzięki czemu reklamy wykonujemy szybko i tanio.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na Facebooku »

  Reklama na Facebooku pozwala na prezentowanie informacji o wydarzeniach sponsorowanych internautom Facebooka w dwóch modelach: komunikatów, które reklamodawca opłaca ze względu na liczbę kliknięć oraz komunikatów, które reklamodawca opłaca ze względu na liczbę emisji. Ponieważ wiele osób na Facebooku ignoruje reklamy, zdecydowanie bardziej efektywną formą rozliczania organizowanej akcji reklamowej jest model CPC (cost per click). Nie ulega wątpliwości, że plusem działań reklamowych na Facebooku jest szansa na przekazanie komunikatu do dziesiątków milionów konsumentów. Ponadto panel reklamodawcy na Facebooku umożliwia niezwykle precyzyjne ustawienie danych demograficznych użytkowników, którzy zobaczą komunikaty przygotowanej promocji. Dzięki temu, promocja będzie bardziej efektywna niż kampanie charakteryzujące się mniej precyzyjnym doborem. Reklama na Facebooku może być łatwo uruchomiona. Instrukcję jak włączyć działania reklamowe na Facebooku użytkownicy mogą znaleźć na Promocja-na-Facebooku.com.pl.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozpoznawanie mowy »

  Zapraszamy do testu systemu zamiany głosu na tekst Gt - trans. Z testu można skorzystać wchodząc na stronę Bioconnect.pl. Podając adres e - mail, załączając plik głosowy i kliknąć przycisk wyślij. Transkrypcja nastąpi najpóźniej na drugi dzień od momentu potwierdzenia zgłoszenia. Zastosowanie systemu jest ogromne chociażby: sądy, policja, redakcje prasowe, agencje marketingowe. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej transkrypcji. Zespół Bioconnect.pl

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi reklamowe Warszawa »

  Agencja Interaktywna ENET. Kompleksowa obsługo twojego biznesu. Usługi reklamowe, między innymi ulotki i banery, wizytówki i strony internetowe www. Głowny rynek Warszawa. Zadbamy o wizerunek twojej firmy, z nami szybko i skutecznie dotrzesz do swoich klientów i skutecznie rozreklamujesz swoje usługi. Pomagamy rozwinąć się małym i średnim przedsiębiorcom oferując profesjonalne usługi graficzne i internetowe, a także organizację imprez i eventów.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ekskluzywne meble »

  Portal Ekskluzywne.net to internetowy ekskluzywny przewodnik po ekskluzywnych markach dostępnych zarówno w Polsce jak i za granicami naszego kraju. Pełni również funkcję promocji znanych polskich marek, poprzez zgromadzenie i skategoryzowanie poszczególnych branż oraz udostępnienie możliwości szybkiego i łatwego wyszukiwania produktu lub usługi. Ekskluzywny portal dóbr luksusowych prezentuje oferty z 18 kategorii takich jak: Biżuteria & Zegarki, Cygara & Alkohol, Elektronika, Finanse & Prawo, Jedzenie & Napoje, Lotnictwo, Moda, Motoryzacja, Nieruchomosci, Prezenty & Drobiazgi, Rozrywka, Sport & Przygoda, Sztuka & Kultura, Usługi, Wakacje & Podróże, Wioślarstwo & Żegluga, Wystrój & Dekoracja oraz Zdrowie & Uroda.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pobierz ebooki »

  Darmowy ebook z szybkich serwerów? Tak, teraz to możliwe. Dzięki stronie www.ebooki-pobierz.pl możesz pobierać książki bez limitów z serwerów rapidshare, megaupload, chomikuj. Nie korzystaj z biblioteki i księgarni, tylko z naszych zasobów. Oferujemy najnowsze ebooki w pdf do ściągnięcia na dysk, jak również do czytania online. Pobieraj książki informatyczne Helion, najnowsze hity literatury bez limitów. Pobierz ebooki i czytaj książki do woli! Zapraszamy na www.ebooki-pobierz.pl.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Top promocje i wyprzedaże w sieci – TakTanio.pl ! »

  Wychodząc na przeciw potrzebom użytkowników decydujących się na zakupy w sieci, dodatkowo aby ułatwić dokonanie wyboru odpowiedniego towaru przedstawiamy serwis Taktanio.pl w którym znajdą państwo codziennie aktualizowaną, największą listę wyprzedaży i promocji z ponad 30 000 monitorowanych sklepów internetowych. Wyprzedaże i promocje które znajdują się w naszej liście są weryfikowane i klasyfikowane w celu łatwiejszego przeszukania.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal miasta Lubin »

  Zapraszamy na stronę Teraz-Lubin.pl. Znajdą tutaj Państwo darmowe ogłoszenia z możliwością dodawania zdjęć. Ogłoszenia są bezpłatne dla firm oraz osób prywatnych i dają możliwość zamieszczania ogłoszeń motoryzacyjnych, ofert pracy czy też nieruchomości.
  Oprócz działu z ogłoszeniami na portalu działa katalog firm, który jest darmowy. Katalog firm jest zbiorem firm z Lubina i sąsiadujących powiatów.
  Portal ogłoszeniowy miasta Lubin zaprasza na swoje strony.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia reklamowa »

  Jeden obraz wart jest więcej, niż tysiąc słów. A odpowiednia grafika reklamowa zdziałać może więcej, aniżeli droga reklama telewizyjna.
  Pod warunkiem, że mądrze dobierze się studio graficzne, które odpowiadać będzie za projekt opakowań oraz plakatów. Takimi grafikami z pewnością są ci spod znaku agencji reklamowej Owocni. My wiemy, jaki jest wpływ koloru na odbiór opakowania czy produktu, od podszewki znamy zasady projektowania (pewnie niejedną sami stworzyliśmy), wiemy jak tworzyć opakowania spożywcze, które zwiększą sprzedaż Twoich produktów. Oczywiście dla Ciebie zabawimy się fotografią reklamową i wzorami plakatów.
  Zapraszamy do kontaktu. Grafika reklamowa naprawdę może dla Ciebie zarabiać!

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Packshot »

  Jeśli poszukujesz profesjonalnego studia fotografii produktowej, to właśnie na nie trafiłeś!

  Marszalstudio to studio fotografii produktowej mieszczące się na warszawskim Ursynowie, oferujące swoim Klientom najwyżej jakości zdjęcia produktowe typu packshot.

  Klientami studia są zarówno małe, często dopiero startujące firmy, jak i duże marki - zarówno polskie, jak i zagraniczne.

  Oferta studia to packshoty, zdjęcia odzieży na duchu, na wieszaku i na płasko, kompozycje produktowe oraz obrotowe filmy produktowe. Idealne do korzystania z ich online, jak i do druku materiałów promocyjnych czy prasy.

  Chętnie współpracujemy z Klientami z całej Polski, a nawet zagranicy – zdalnie i za pośrednictwem kurierów. Zapraszamy! ☺

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Kraków »

  Agencja reklamowa Kraków – to tutaj znajdziesz profesjonalne strony internetowe. W naszej agencji pokażemy Ci unikalny projekt oraz wykonamy go zgodnie z obowiązującymi standardami. Agencja reklamowa Kraków – to u nas na Twoje życzenie wyposażymy stronę w panel administracyjny, dzięki któremu będziesz mógł dowolnie zarządzać swoją witryną. Dodatkowo nasza agencja reklamowa zajmie się identyfikacją wizualną Twojej firmy. Zapewnimy wizytówki, ulotki, wizerunek Twojej witryny lub otoczenia dookoła lokalu. Zadzwoń do naszej agencji reklamowej, która znajduje się w Krakowie.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urząd miasta Parczew »

  Regionalny serwis informacyjny –Parczew24.eu - informacje dotyczące miasta Parczew i całego powiatu. Ciekawe zagadnienia dotyczące dziejów miasta i gminy Parczew. Opisy najatrakcyjniejszych zabytków i tras krajoznawczych na obszarze gminy. Garść użytecznych wiadomości o położeniu geograficznym miasta i gminy Parczew. Plan imprez okresowych, które na stałe weszły do kalendarza gminy Parczew. Chodzi przede wszystkim o dni Parczewa, Miejską Ligę Tenisa Ziemnego, Zawody w Tenisa Stołowego, Grand Prix Bilarda i Jarmark Jagielloński. Na stronach serwisu znajdziesz ponadto strategię rozwoju miasta Parczew na najbliższe lata, jaka zakłada główny kierunek turystykę. Przeczytasz o budownictwo mieszkaniowym, budowie dróg oraz rozbudowie infrastruktury w Parczewie. A także systemie kanalizacji, wodociągów oraz nowoczesnej oczyszczalni ścieków. Nie można zapominać także o rolnictwie, które stanowi niezwykle ważny element miasta i gminy Parczew. Te i wiele innych wiadomości znajdziesz w serwisie Parczew24.eu.

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • DG.pl - Dąbrowa Górnicza - Portal Miejski »

  DG.pl – Twoje źródło wiadomości o mieście Dąbrowa Górnicza. Najpełniejsze oraz najbardziej aktualne źródło wiadomości o Dąbrowie Górniczej. Aktualne informacje, wydarzenia, forum, czat, rozrywka, biznes, praca, motoryzacja, oświata, zdrowie i uroda, turystyka, sport, zakupy. Publikujemy nie tylko swoje materiały redaktorskie, zapraszamy także wszystkie osoby z „ lekkim piórem” i lubiące pisać do współtworzenia naszego portalu miejskiego. Dzięki Wam nasz portal miejski – Dąbrowa Górnicza, będzie bliżej zwykłych ludzi.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Media

Media - nowa strona:

Adres: