Wirtualne biura Podkategoria: Wirtualne biura

 • Wirtualne Biuro, Adres Firmy, Warszawa »

  Wirtualne Biuro to nowoczesny i tani sposób na posiadanie profesjonalnego sekretariatu w Warszawie. Jest to propozycja zarówno dla istniejących, poszukujących oszczędności, firm, jak również dla nowo rejestrowanych działalności gospodarczych. Nasz adres dla Twojej firmy w Warszawie to gwarancja prestiżowej lokalizacji oraz profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.
  Nasza elastyczna oferta zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do potrzeb naszych Klientów, których zadowolenie to dla nas największy powód do satysfakcji.
  Wirtualne biuro DIME OFFICE w Warszawie to najlepszy wybór! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż Telebimów Led »

  Od 2008 roku zajmujemy się sprzedażą ekranów led. Nasz produkt wyróżnia się 4 letnią gwarancją, łatwym dostępem do części zamiennych oraz wysoką jakością wyświetlanego obrazu. Od roku w naszej ofercie pojawiła się nowa pozycja. Jest to wynajem telebimów na różne okazje typu dni miasta, koncerty i imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą sprzedaży, reklamy oraz najmu ekranów led zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Zapraszamy

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura w Częstochowie »

  Wirtualne biura w Częstochowie tworzą ludzie związani od kilkunastu lat z sektorem finansowym, pozwoliło to nam zebrać bogate doświadczenie i zapewnić pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Rozwój technologiczny i gwałtownie rosnąca konkurencja stawiają nowe wymagania. Globalna gospodarka oraz dostęp do nowych technologii sprawiają, że możliwe jest prowadzenie firmy w zupełnie nowym modelu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze, które można z powodzeniem zaangażować w rozwój przedsięwzięcia. Profesjonalne wirtualne biuro oraz sekretariat to usługi, które oferujemy podmiotom rozpoczynającym swoją działalność i firmom które myślą o ograniczeniu kosztów za wynajem powierzchni biurowych oraz zatrudnieniu osoby, która będzie zarządzać biurem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na poprowadzenie kompleksowo Państwa firmy od A-Z. Z naszych usług korzystają stowarzyszenia, fundacje oraz firmy prowadzące działalność gospodarczą.
  Chętnie wybierają naszą firmę do współpracy międzynarodowe firmy rozwijające działalność gospodarczą na rynku polskim. Oferujemy dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy. Polecamy spotkania biznesowe na naszej sali konferencyjnej. Posiadamy również wiedzę i wieloletnie doświadczenie w organizacji zgromadzeń wspólników. Stawiamy na profesjonalną jakość usług. Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby zapewnić Państwu wygodę i łatwość zarówno przy rejestracji firmy jak i prowadzeniu biura na wysokim poziomie. Dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na własnym biznesie i dlatego oferujemy kompleksową obsługę administracyjną. W naszym biurze proponujemy trzy pakiety promocyjne: podstawowy, rozszerzony oraz specjalny w których dostosowujemy cenę do Twoich oczekiwań.
  Korzyści płynące z naszych usług:
  • Oszczędzisz pieniądze - Twoja firma nie będzie musiała ponosić kosztów związanych z wynajmowaniem biura i jego wyposażeniem.
  • Zyskasz atrakcyjny adres - jeśli prowadzisz działalność w terenie, w domu, Internecie, dzięki naszej lokalizacji, Twoja firma zyska dobry wizerunek.
  • Zyskasz bezpieczeństwo - Wirtualne Biura zapewniają lojalność i dyskrecję.
  • Oszczędzisz czas - korzystając z naszych usług oszczędzisz czas, ponieważ całą organizacją Twojego biura zajmuje się nasza firma.
  • Zyskasz komfort - będziemy na bieżąco informować Cię o przychodzącej korespondencji.
  W zależności od Twoich potrzeb oferujemy obsługę prawną, prowadzenie księgowości i wiele innych form niezbędnych i ułatwiających funkcjonowanie w obrocie gospodarczym.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hosting www »

  Serwery wirtualne to propozycja dla osób prywatnych i firm, które poszukują miejsca na własna stronę WWW, sklep internetowy lub blog. Nasz serwis enhost.pl oferuje kompleksowe wsparcie usługami typu serwer WWW, rejestracja domeny dodatkowo w ofercie posiadamy autorski system CMS, który oferujemy gratis przy wyborze poszczególnym pakiecie hostingowym. Naszym klientom gwarantuje pełne wsparcie oraz pomoc podczas pierwszych kroków w administrowaniu serwerem wirtualnym. Nasi administratorzy dbają o całodobowe bezawaryjne działanie naszych serwerów by każda strona klienta mogła bezproblemowo spełniać swoje funkcje. Zapraszamy na nasza stronę www.enhost.pl

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Virtual Data Room »

  Systemy VDR - udostępnij swoje dokumenty w sposób kontrolowany i bezpieczny. Virtual Data Room to efektywny sposób wymiany informacji między podmiotami. Całodobowy dostęp do dokumentów na potrzeby badań Due Diligence. Niezbędne narzędzie przy: procesach fuzji i przejęciach, restrukturyzacjach, wprowadzaniu spółek na giełdę czy sprzedaży aktywów.
  Połączenia szerokiej wiedzy technologicznej z oczekiwaniami biznesowymi klienta pozwala zaproponować pełen zakres usług doradczych – od strategii do implementacji, od optymalizacji do realizacji dostawy.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wirtualne biura

Wirtualne biura - nowa strona:

Adres: