Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

1 · 2 · następna strona »
 • Prace dyplomowe, magisterskie, licencjackie »

  Propozycja serwisu trudniącego sie tworzeniem tekstów na zamówienie o zróżnicowanej problematyce dodatkowo obróbką już istniejącego tekstu. Nasz serwis sprofilowany jest w formowaniu wzorów a są to w szczególności: prace magisterskie, prace licencjackie, dyplomowe, tworzenie planów prac oraz prace zaliczeniowe. Przy pisaniu prac licencjackich bierze udział wykształcona i kompetentna kadra, która w pełni zapewni znakomitą pomoc edukacyjną. Organizowana jest również pomoc przy projektach biznesplanów, których założeniem jest zdobycie środków pieniężnych z UE. Każdy przygotowany projekt jest zapewnieniem jego osobliwości i niepowtarzalności

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie »

  Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie od ponad 10 lat zgodnie z europejskimi standardami organizuje studia licencjackie stacjonarne i niestacjonarne, jak i studia podyplomowe. Założycielem naszej uczelni jest Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych "InBIT" - jedna z największych niemieckich instytucji. Holding ten skupiający ponad 30 podmiotów edukacyjnych, zapewnia naszej uczelni stabilny oraz przewidywalny rozwój.

  Ambicją założyciela było utworzenie uczelni, która wykorzystując cały potencjał ze strony niemieckiej jak i polskiej, rozpocznie nowoczesne kształcenie kadr, dla potrzeb gospodarki i administracji, wszechstronnie przygotowanej do funkcjonowania w rzeczywistości zjednoczonej Europy.

  Dzięki nieustannej, ciężkiej pracy grona profesorskiego oraz kadry naukowo-dydaktycznej rocznie mury naszej uczelni opuszcza coraz większa ilość absolwentów, a badania atrakcyjności od lat plasują Wyższą Szkołą Integracji Europejskiej w pierwszej trójce prywatnych uczelni wyższych w województwie zachodniopomorskim.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Informacje zamieszczane w serwisie adresowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych nauką na jednej z kilkuset polskich wyższych uczelni. Poza aktualnymi danymi dotyczącymi rekrutacji na studia pierwszego i drugiego stopnia można znaleźć w nim szeroką ofertę studiów podyplomowych oraz adresowane do studentów i absolwentów szkół wyższych oferty pracy i praktyk dostępne za pośrednictwem działających przy uczelniach biur karier.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe we Wrocławiu »

  Interesują Cię studia we Wrocławiu? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie, MBA oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych kierunkach i specjalnościach, takich jak hotelarstwo, finanse i rachunkowośc, zarządzanie, logistyka. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich »

  E-konsultacje oferuje pisanie prac licencjackich, opracowanie, zadanie, tytuł naukowy. Pisanie prac magisterskich - prace licencjackie, magisterskie, zaliczeniowe i dyplomowe, opracownia. Wieloletnie doświadczenie - dewizą jest profesjonalizm, rzetelność i kompetencja w powierzonych nam zadaniach. Zapraszamy - praca opisowa i badawcza. Pisanie prac zaliczeniowych, magisterskich, licencjackich, dyplomowych. opracowania zgodnie ze swoimi kwalifikacjami. Napisanie rzetelnej pracy naukowej to trudne zadanie - Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy ci napisać własną pracę. Zapraszamy - pisanie prac licencjackich.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami studia podyplomowe »

  Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. Norweski nie tak obcy i marketing w sieci. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : marketing internetowy, zarządzanie produkcją, HR, marketing miast, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć wiadomości odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kierunki Zamawiane »

  100dia.pl to portal internetowy skierowany do maturzyst

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Legnica - PWSZ, nauka »

  Portal edukacyjny Legnicy podpowie ci jaką szkołę lub kierunek nauki wybrać. Powiemy jakich pracowników szukają pracodawcy. Doradzimy gdzie i jak szukać mieszkania dla studenta. Poza tym na portalu znajdziesz bieżące informacje z legnickich szkół, uczelni i instytucji związanych z nauką.
  Portal oferuje również katalog edukacyjny w którym znajdziesz legnickie szkoły, żłobki, PWSZ i przedszkola.
  W niedługim czasie na portalu edukacyjnym miasta Legnica pojawią się ogłoszenia i forum oświatowe.
  Zapraszamy uczniów, nauczycieli i ludzi związanych z nauką w Legnicy na strony portalu.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe w Gdańsku »

  Interesują Cię studia w Gdańsku? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych kierunkach i specjalnościach, takich jak finanse i rachunkowośc, zarządzanie, logistyka, informatyka, stosunki międzynarodowe. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe w Poznaniu »

  Interesują Cię studia w Poznaniu? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie, MBA oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych kierunkach i specjalnościach, takich jak administracja, finanse i rachunkowośc, zarządzanie, stosunki międzynarodowe. W ofercie uczelni znajdziesz również szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakie wybrać studia? »

  Wybór studiów to z całą pewnością jedna z tych niewielu decyzji, które mają ogromny wpływ na nasze życie. Z racji dużej wagi tego problemu młodzi ludzie, którym brakuje doświadczenia życiowego nie powinni zostawać sami z podjęciem decyzji. Wychodzimy naprzeciw wszystkim tym, którzy wciąż nie mogą się zdecydować. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze studiów, a na co nie trzeba zwracać aż tak wielkiej uwagi.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Warszawa »

  WWSH Im. Bolesława Prusa: szkoły wyższe, uczelnie Warszawa. Rekrutacja - Zasady rekrutacji, informacje ogólne oraz o samorządzie, założyciel i instytucje współpracujące, nadzór nad działalnością. Na stronie program kształcenia, komunikacja społeczna, baza dydaktyczna, praktyki, nadzór nad działalnością. Studia humanistyczne, licencjackie, magisterskie, uzupełniające i podyplomowe - filologia polska, kulturoznawstwo, komunikacja społeczna i dziennikarstwo Warszawa. Filologia polska, polonistyka, socjologia kultury, wiedza o kulturze - uczelnie niepubliczne, szkoły wyższe Warszawa.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy magisterskiej, czy licencjackiej? Trafiłeś pod wspaniały adres. Od ponad dziesięciu lat trudnimy się bowiem poradą(dostarczając klientom materiały pomocnicze) w pisaniu prac magisterskich, licencjackich oraz zaliczeniowych, a dodatkowo doktorskich. Bez zaliczek, rozliczenie następuje dopiero po wykonanym zleceniu. W cenie oferujemy wszelakie poprawki. Pomagamy także w awaryjnych sytuacjach, kiedy to do obrony pozostało ledwie kilkanaście dni. Udzielamy pomocy przy pisaniu prac mi.in. z takich dziedzin jak ubezpieczenia, rachunkowość, reklama czy turystyka ekonomiczna. Po pełną propozycję zapraszamy serdecznie na obrona.com.pl.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe »

  oferujemy szybka i profesjonalną pomoc w pisaniu prac naukowych, dyplomowych, magisterskich, licencjackich, a także samych konspektów, bibliografii, przypisów, ankiet i poszczególnych części
  pracy dyplomowej zarówno części teoretycznej jak i praktycznej.oferujemy szybka i profesjonalną pomoc w pisaniu prac naukowych,
  dyplomowych, magisterskich, licencjackich, a także samych konspektów,
  bibliografii, przypisów, ankiet i poszczególnych części
  pracy dyplomowej zarówno części teoretycznej jak i praktycznej.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • opracowania »

  kolejny serwis z wypracowaniami, referatami oraz pracami na każdy temat z jednym wyróżniającym nas czynnikiem - wszystkie
  teksty zostały przygotowane specjalnie na potrzeby serwisu. Każdy został zweryfikowany i sprawdzony przez nauczyciela. Tylko u nas odnajdzie prace, których jeszcze nikt nie wykorzystywał na zajęciach. Każdego dnia na stronę trafia kilkadziesiąt nowych wypracowań - zapraszamy do dodawania swoich prac.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koło Naukowe Mechaniki Teoretycznej »

  Koło Naukowe Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej "KiNeMaTicS" Akademii Górniczo-Hutniczej działa na Katedrze Robotyki i Mechatroniki Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki w Krakowie. Zajmuje się szeroko pojętymi zagadnieniami robotyki, mechaniki i mechatoroniki. Koło zrzesza ludzi, chcących rozwijać swoje pasje oraz brać udział w ciekawych projektach

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Kasa Na Studia »

  Fundacja Kasa Na Studia - finansowanie studiów studenta na uczelni, jak ubiegać się o kredyty i pożyczki studenckie, komu należą się stypendia. Wszystko o studiowaniu, mieszkaniach, wydatkach i inwestowaniu. Jak zaplanować karierę zawodową, rozwój osobisty, inwestycja w siebie, szkolenia, zakładanie własnej firmy na studiach. Rodzaje stypendiów, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe w Gdyni »

  Interesują Cię studia w Gdyni? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych specjalnościach, takich jak finanse i rachunkowośc, logistyka, ekonomika, marketing, organizacja sprzedaży. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe w Opolu »

  Interesują Cię studia w Opolu? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych kierunkach i specjalnościach, takich jak zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, bankowość, ekonomia, informatyka w ekonomii. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wyższa »

  Wyższa Szkoła Środowiska Bydgoszcz - rekrutacja na studia podyplomowe stacjonarne na kierunku ochrona środowiska. Profesjonalni ludzie, nowoczesna gospodarka i czyste Środowisko. Bezpłatny kurs pielęgancja zieleni i melioracja. Studia podyplomowe dofinansowane z EFS Dla pracowników przedsiębiorstw tj. Zarządzanie w ochronie środowiska, monitoring środowiska, gospodarka odpadami i odnawialne źródła energii. Szkoła wyższa w Bydgoszczy - podnoszenie kwalifikacji, ochrona dóbr kultury, Lotnictwo i kosmonautyka, infrastruktura komunalna. Zapraszamy na rok akademicki - czekamy na Twoje zgłoszenie. Studia podyplomowe, inżynierskie, magisterskie, licencjackie Bydgoszcz.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: