Religia Podkategoria: Religia

 • Społeczność »

  Deon.pl - to portal katolicki dla ludzi myślących i poszukujących. Dla członków kościoła i nie tylko przygotowane zostały działy katecheza, zawierający rekolekcje na Wielki Post i informacje o osobie Jana Pawła 2 oraz parafie publikujący bazę kościołów i godziny mszy świętych w całej Polsce. Dla aktywnych warto polecić dział pielgrzym oraz czytelnia prezentujący czasopisma religijne. Jako, że to ludzie są dla portalu Deon.pl najważniejsi, nie można nie wspomnieć o forum, gdzie można dyskutować, dzielić się doświadczeniami i mądrze kłócić na każdy temat.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubranka do Chrztu »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Krasnal24.pl, w której znajdują się wysokiej jakości ubranka do chrztu. W naszym sklepie znajdziesz zarówno wieloczęściowe komplety do chrztu, jak i pojedyncze ubranka – dzięki temu nasza oferta skierowana jest do każdego, gdyż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Spraw, by Twoje dziecko wyglądało elegancko już od samego początku jego religijnej drogi i kup mu dostojny komplet do chrztu, a na pewno będzie przepięknie wyglądało – co zapewne zostanie uwiecznione na fotografiach. Pamiętaj, że ubranka oferowane w naszym sklepie są szyte jedynie z najwyższej jakości materiałów od polskich producentów. Nie kupuj chińskich ubrań – postaw na polski rynek. Postaw na jakość.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polonia Christiana - archiwum online »

  Internetowe archiwum dwumiesięcznika Polonia Christiana to bogata baza wiedzy, zawierająca informacje, wiadomości, publicystykę, opinie i komentarze. Pismo jest wydawane przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie. Jest to tani i wygodny sposób na dostęp internetowy do czasopism. Ostatnie 3 numery można nabyć za 6 zł. Pozostała część archiwum Polonia Christiana jest bezpłatna. Nasza e-gazeta promuje takie wartości jak: kultura katolicka, rodzina, tradycja, własność, wolny rynek.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Święty Maksymilian Kolbe. »

  Święty Maksymilian. Z miłości do Niepokalanej to pasjonująca książka i zarazem biografia człowieka, który poświęcił wszystko, aby służyć Matce Boskiej. To właśnie Maksymilian Kolbe założył Niepokalanów, wykazując przy tym niemały talent budowniczego. Święty Kolbe zaprojektował też eteroplan i - co najważniejsze - wyznawał gorliwie wiarę katolicką, stanowił prawdziwy autorytet dla ludzi przebywająych w jego otoczeniu. W chwili próby, gdy został umieszczony w hitlerowskim obozie zagłady Oświęcim, oddał swoje życie, aby ratować więźnia Franciszka Gajowniczka. Bogato ilustrowana publikacja jest dostępna za kwotę 12 zł. Do każdego zamówienia jako prezent dołączamy medal upamiętniający męczeńską śmierć świętego. Każdy składający zamówienie może być też pewny, że pokryjemy koszty wysyłki książki.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ojciec Pio - cuda i stygmaty »

  Ojciec Pio - Droga do świętości to poruszająca, intrygująca publikacja, w której opisano cuda, stygmaty, wydarzenia z życia Ojca Pio. Liczne są książki katolickie wydane w tematyce świętych, jednakże publikacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi ukazuje wyjątkowość pewnych zjawisk, takich jak: bilokacja, stygmaty lub zapach świętości Ojca Pio. Cena prezentowanej książki to jedynie 12 zł. Warto sprawić prezent sobie lub bliskim i zamówić tę wyjątkową pozycję. Przy każdym zamówieniu przesyłamy dodatkowo w prezencie 3 unikatowe obrazki z modlitwami, które Ojciec Pio za życia odmawiał.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cudowny Medalik - pomysł na prezent w dobrej cenie »

  Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi prezentuje Cudowny Medalik - symbol wiary katolickiej, noszony przez miliony ludzi na świecie, wspierający w modlitwie, dający ufność, spokój ducha i równowagę. Medalik jest solidnie, dwustronnie wykonany i kosztuje niewiele - 12 zł. Gratis dołączamy do niego książkę Dar Maryi na trudne czasy, w której znaleźć można nowennę do NMP. Jest to ciekawy pomysł na prezent dla bliskich. Ten medalik maryjny sprawił, iż wielu ludzi powróciło do Kościoła Katolickiego i ponownie znalazło radość z uczestnictwa we wspólnocie chrześcijańskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową, gdzie można dowiedzieć się więcej o tym czym jest medalik i dołączona gratis książka.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Wrocław - AUXILIUM »

  Nasz zakład pogrzebowy posiada szeroki wybór trumien, urn, tablic nagrobkowych, krzyży, wiązanek i wieńców. Organizujemy oprawę muzyczną, przygotowujemy ciało do pogrzebu. Załatwiamy dokumenty w USC,ZUS i KRUS. Usługa pogrzebowa od 2200 zł obejmuje: załatwienie formalności ZUS, trumnę sosnową, tabliczkę, przygotowanie osoby zmarłej do pogrzebu, klepsydry, transport a także asystę.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nie wstydzę się Jezusa - akcja społeczna »

  Przez tę stronę zachęcamy do udziału w akcji społecznej, dotyczącej promowania wartości chrześcijańskich w przestrzeni publicznej. Tytułowe hasło "Nie wstydzę się Jezusa" i rozdawany bezpłatne w ramach akcji brelok symbolizują prawo wierzącej większości społeczeństwa do okazywania swojego wyznania. Na stronie użytkownicy mogą opisać swoje uczynki względem innych oraz zamieścić zdjęcia breloka. Jest na niej również formularz zgłoszeniowy do tworzonej przez koordynatorów akcji Krucjaty Młodych.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Księgarnia Kontrrewolucji »

  Internetowa Księgarnia Kontrrewolucji prezentuje bogatą ofertę książek, czasopism i dewocjonaliów. W księgarni odnaleźć można książki katolickie, naukowe, publicystyczne. Tematyka publikacji dotyczy głównie spraw społecznych, politycznych, religijnych, narodowościowych, etycznych. Nowości wydawnicze to przede wszystkim seria Biblioteka Polonia Christiana, w której ukazały się: Turcja w Europie oraz Nienawiść i pogarda. Różnorodne dewocjonalia, w tym: różaniec, krzyżyk, medalik to propozycja na prezent związany z takimi wydarzeniami jak np.: komunia, bierzmowanie. Zamówienia realizowane są na bieżąco. Klienci księgarni mają możliwość wyboru sposobu dostawy pomiędzy pocztą i kurierem. Dla powracających klientów stały rabat od 5 do 10% oraz darmowa wysyłka od 100 zł.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fatima – orędzie tragedii czy nadziei »

  Jest to portal poświęcony wydarzeniom z Fatimy, dzięki którym świat poznał orędzie fatimskie oraz cuda, jakie miały tam miejsce. Warto poznać Apostolat Fatimy i dołączyć do grona, jakim jest wspólnota chrześcijańska, wspierająca wartości: wiara, rodzina, tradycja, własność. Fatima.pl promuje także książki katolickie, w tym Fatima - orędzie tragedii czy nadziei? Opisano w niej cuda, jakich doznali chrześcijanie i tajemnice fatimskie, które poznali święci Łucja, Franciszek, Hiacynta.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parafia Wniebowzięcia NMP w Zachowicach »

  Strona Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zachowicach, ul. Słoneczna 6, 55-080 Kąty Wrocławskie, tel.:071/ 316 87 72. Parafia należy do Dekanatu Sobótka, Archidiecezji Wrocławskiej. Na stronie zawsze aktualne ogłoszenia parafialne, dzieje samej parafii i kościoła WNMP, podstawowe informacje o parafii, dogmat WNMP, sakramenty św., informacje o nabożeństwach, galeria zdjęć, dane teleadresowe. Kościół parafialny w Zachowicach p.w. Wniebowzięcie NMP, Kościół filialny w Siedlakowicach p.w. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i św. Anny w Siedlakowicach.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dewocjonalia »

  Jedyny w swoim rodzaju na rynku Częstochowy sklep z dewocjonaliami! Oferujemy promocyjne ceny, przyjazną obsługę, jak i najszerszy asortyment artykułów. Wejdź na stronę decorare.pl i zaznajom się z pełną ofertą dewocjonaliów. Wszelakie dewocjonalia, jakie znajdiesz w naszym sklepie, zrobione zostały z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich dużą estetykę, a przede wszystkim trwałość. Nie potrzeba Ci żadnych innych sklepów, bo nikt nie doścignie naszej oferty!

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instytut im. ks. Piotra Skargi »

  Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi wraz ze Stowarzyszeniem Kultury Chrześcijańskiej w Krakowie zapraszają na serwis internetowy PiotrSkarga.pl - portal opinii, rozwijany w oparciu o wiadomości z kraju i ze świata, komentarze, analizy społeczno-polityczne oraz kontakt z czytelnikami. Strona jest powiązana także z księgarnią internetową (książki, czasopisma, dewocjonalia) oraz z kanałem PiotrSkarga TV. Działalność Instytutu skupia się na sprawach społecznych, oświatowych, edukacyjnych, kulturalnych, charytatywnych. W tych obszarach organizowane są kampanie akcje społeczne i konferencje naukowe. Profil ideowy fundacji oraz prezentowanego portalu opiera się głównie o wartości tradycji, rodziny i własności.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ks. Piotr Natanek »

  Portal www ukazującym internautom postać księdza Piotra Natanka. Strona zawiera w sobie teksty kazań i nagrania do nich. Jest stworzony po to, by sympatycy i fani ks. Natanka zebrali się w jednym miejscu i mogli czytać i słuchać to co ten kapłan ma nam do powiedzenia. Znajdują się tu linki do innych równie interesujących witryn internetowych, np. Christus Vinicit TV. Ważne kwestie poruszane przez naszych wiernych fanów poprzez inne strony www. Jeżeli chcesz poznać prawdę o ks, Piotrze Natanku, dowiedzieć się kim jest i posłuchać jego słów, nie zastanawiaj się dłużej. Możliwe, że za pośrednictwem tego portalu odnajdziesz w sobie na nowo miłość, wierność, ufność i oddanie względem Najwyższego.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport zwłok oraz osób chorych na terenie Unii »

  Firma Unox oferuje usługi pogrzebowe na terenie Poznania i okolic. Dodatkową usługa jest transport zwłok na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Doświadczony zespół oraz specjalistyczny wstęp pozwalają na przewożenie osób chorych oraz po wypadkach. Jako nieliczni oferują usługi porządkowania po zmarłych w mieszkaniach i domach wraz z dezynfekcją pomieszczeń.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Religia - nowa strona:

Adres: