Ebooki Podkategoria: Ebooki

1 · 2 · następna strona »
 • Forum ebook »

  Nasze forum ebooków łączy entuzjastów literatury polskiej i zagranicznej. Nasze subfora są podzielone na: zwykłe forum służące do dyskusji na tematy okołoliterackie oraz drugi - katalog książek w wersji elektronicznej, określanych mianem e-booków. W tym drugim znajdziesz dane o książkach sklasyfikowane kategoriami według tematyki. Każda dodana pozycja zawiera dane takie jak: autor i tytuł pozycji, format książki elektronicznej, opis, ilość stron i link do ściągnięcia ebooka. Serdecznie zapraszamy sympatyków literatury.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Temida i Klio - Historia Prawa »

  Temida i Klio – Historia Prawa. Prezentowana strona poświęcona historii prawa w szerokim rozumieniu tego pojęcia, obejmującym historię ustroju państwowego, administracji, ustroju sądów, historię prawa sądowego (karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego i gospodarczego, pracy oraz procesu), dzieje prawa międzynarodowego, dyplomacji i stosunków międzynarodowych oraz przeszłość nauki prawa (jurysprudencji), a także historię doktryn politycznych i prawnych. Zamiarem autorów jest, by pełniła ona rolę naukowej bazy danych - swoistej biblioteki historyczno - prawnej. Główną intencją twórców jest ułatwienie poszukiwań książek i artykułów traktujących o wybranych problemach objętych wskazaną wyżej tematyką. W tym celu na stronie zamieszczono bibliografię historyczno - prawną zawierającą tysiące tytułów książek i artykułów naukowych oraz wyszukiwarkę umożliwiającą jej sortowanie. W przypadku wielu spośród zaprezentowanych publikacji odnotowano także tyczące ich recenzje opublikowane w polskich i zagranicznych periodykach naukowych. Możliwości kwerendy rozszerza stworzony na stronie dział Linki mieszczący w sobie odnośniki tematyczne do szerokiego spektrum polskich i zagranicznych stron o tematyce prawniczej, prawnej i historycznej. Serwis zawiera także dział Księgozbiór, w którym zgromadzono kolekcję e-booków. Opublikowano tu przede wszystkim wydawnictwa starsze, do których dostęp jest utrudniony i które nie są już chronione majątkowymi prawami autorskimi, albo nigdy takowymi prawami chronione nie były. Witryna ma pomóc przede wszystkim studentom historii i prawa w wyszukiwaniu oraz docieraniu do literatury niezbędnej do pisania prac seminaryjnych, licencjackich i magisterskich.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak pisać biznesplany »

  W dzisiejszych czasach by utrzymać się na rynku i sprostać konkurencji nie wystarczy już samo założenie działalności. Podstawowym elementem budowania własnej firmy jest stworzenie biznesplanu. Ebook skuteczny biznes plan to skarbnica wiedzy dla każdego myślącego poważnie o własnym biznesie. Zapoznaj się z darmowym fragmentem ebook'a zupełnie za darmo.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe, magisterskie, licencjackie »

  Propozycja serwisu trudniącego sie tworzeniem tekstów na zamówienie o zróżnicowanej problematyce dodatkowo obróbką już istniejącego tekstu. Nasz serwis sprofilowany jest w formowaniu wzorów a są to w szczególności: prace magisterskie, prace licencjackie, dyplomowe, tworzenie planów prac oraz prace zaliczeniowe. Przy pisaniu prac licencjackich bierze udział wykształcona i kompetentna kadra, która w pełni zapewni znakomitą pomoc edukacyjną. Organizowana jest również pomoc przy projektach biznesplanów, których założeniem jest zdobycie środków pieniężnych z UE. Każdy przygotowany projekt jest zapewnieniem jego osobliwości i niepowtarzalności

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki »

  Zbiór publikacji w formie elektronicznej do bezpłatnego ściągnięcia. Zamieszczone książki elektroniczne zostały udostępnione zgodnie z prawem autorskim. Większość książek elektronicznych została dostarczona przez wydawnictwo internetowe zlotemysli.pl. Pozostałą część udostępniono na łamach porozumienia z autorami książek elektronicznych. Ściągniętą ze strony publikację po przeczytaniu możemy ocenić i zrecenzować. Mile widzieane są zarówno pozytywne jak i krytyczne komentarze. Zapraszam do ściągania, czytania i komentowania.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe, magisterskie i licencjackie »

  Serwis oferujący usługi z zakresu pisania wszelkich publikacji, opracowań, analiz z ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów. Serwis oferuje pisanie prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, referatów z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów. Piszemy prace magisterskie, prace dyplomowe licencjackie, 1. Wzory na prace magisterskie i licencjackie. Piszemy już od ponad dziesięciu lat i można bez wątpienia powiedzieć, że jesteśmy najstarszym tego typu serwisem w Polsce. Pomagamy w pisaniu całych prac, poszczególnych rozdziałów, referatów, samych planów prac czy konspektów, w układaniu spisu literatury, doradzamy w wyborze tematu. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów. Możemy pomóc również przy pisaniu Twojej pracy magisterskiej. Wszystkie prace piszemy od podstaw, 2. Pomoc w pisaniu prac licencjackich i zaliczeniowych oferowanych przez naszą firmę to najlepszy sposób na rozwiązanie problemu. Prace licencjackie oraz prace zaliczeniowe pisane przez naszych ekspertów charakteryzują się najwyższą wartością merytoryczną. Do projektów podchodzimy profesjonalnie i w sposób indywidualny. Dzięki solidności, rzetelności oraz profesjonalizmowi naszych specjalistów proponujemy prace na wysokim poziomie, za rozsądną cenę. Zamówienia realizujemy w krótkim terminie, 3. Propozycja serwisu trudniącego sie tworzeniem tekstów na zamówienie o zróżnicowanej problematyce dodatkowo obróbką już istniejącego tekstu. Nasz serwis sprofilowany jest w formowaniu wzorów a są to w szczególności : prace magisterskie, tworzenie planów prac oraz prace zaliczeniowe. Przy pisaniu prac licencjackich bierze udział wykształcona i kompetentna kadra, która w pełni zapewni znakomitą pomoc edukacyjną. Organizowana jest również pomoc przy projektach biznesplanów, których założeniem jest zdobycie środków pieniężnych z UE. Każdy przygotowany projekt jest zapewnieniem jego osobliwości i niepowtarzalności

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  Znajdziesz tu audiobooki, czyli książki na CD i w MP3, inaczej książki audio (książki do słuchania, książki online),na takie tematy jak: samodoskonalenie, droga do sukcesu, język angielski. Z książek mówionych dowiesz się jak zostać milionerem czy prowadzić szczęśliwe życie. Polecam też audiobooki bajki i audiobooki lektury.Audiobooków możesz słuchać wszędzie: w samochodzie, w pracy, w autobusie czy wykonując codzienne prace domowe.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-prasa, ebooki, audiobooki »

  Największy polski katalog publikacji elektronicznych. Naszym głównym towarem jest E-prasa (elektroniczna prasa), do której możemy zaliczyć popularne dzienniki (Gazeta wyborcza), tygodniki (Wprost, Polityka) i miesięczniki (zwierciadło, Twój Weekend) oraz nowość czyli prasa w wydaniach audio (dźwiękowych). Posiadamy też ogromny wybór ebooków (e-książki) i audiobooków (książki audio) zarówno w języku polskim jak i angielskim. Znajdziesz u nas m.in. lektury, poradniki, których nie ma nigdzie indziej. Zapoznaj się z naszą ofertą - to nic nie kosztuje.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja ćwiczenia - ortograffiti.pl »

  Dysleksja rozwojowa - od teraz ją pokonasz. Trudności w czytaniu i pisaniu, które pojawiają się u dzieci i młodzieży są nazywane dysleksją rozwojową, z którą można sobie jednak poradzić. Dysleksja - przezwycięż trudności! Właśnie z tego względu powstał program Ortograffiti i portal o identycznej nazwie promujący jego założenia. Strona jest przeznaczona głównie dla nauczycieli i rodziców, którzy mogą wykorzystać materiały tutaj udostępnione do radzenia sobie z trudnościami, jakie napotykają ich wychowanków. Można tutaj znaleźć generalne dane o programie, jego rozkwicie i licznych grach oraz zabawach skierowanych dla wychowanków zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. Zajrzyj koniecznie na ten portal.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Internetowa BIBLION »

  Książki wysyłane są w ciągu 24 godzin.
  Zamówienie powyżej 100 zł - dostawa gratis.
  Wszystko co jest książką (posiada ISBN) - jest tu dostępne.
  Posiadamy bardzo szeroką gamę kategorii tematycznych, min. audiobooki,
  książki edukacyjne, pomoce naukowe, literaturę tematyczną, thrillery,
  romanse, prozę, itd.
  Przedstawiamy najlepsze książki na rynku wydawniczym -
  tytuły nagrodzone przez czytelników, krytyków oraz inne szacowne gremia.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Publikacje elektroniczne »

  Jesteś zainteresowany kupnem ebooka ale nie jesteś pewien czy jego zawartość jest tak samo ciekawa jak jego opis ?

  Teraz możesz to sprawdzić !

  Pobieraj zupełnie za darmo, obszerne fragmenty bestsellerowych publikacji wydawnictwa złote myśli i przetestuj interesującą cię książkę przed jej zakupem !

  W serwisie znajdziesz takie pozycje jak mężczyzna od a do z, angielskie słówka, hipnotyczny marketing czy strategia sukcesu firmy.

  Zapraszamy !

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki, e-książki, książki online »

  Na stronie znajdziesz ebooki (książki online, e-książki, elektroniczne publikacje), oraz audiobooki (książki audio, książki czytane, książki mówione, książki do słuchania), które poruszają wszystkie, najbardziej popularne tematy. Dzięki naszej pomocy nauczysz się języków obcych (angielski, niemiecki, włoski i inne), popracujesz nad sobą (samodoskonalenie, nlp), a także dowiesz się jak inwestować pieniądze na giełdzie, by zostać milionerem. Na stronie znajdziesz mnóstwo darmowych ebooków.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • IPad serwis komputerowy »

  Ipad to urządzenie perfekcyjneidealnym nie jedynie do czytania, e-booków niemniej jednak także a ma możliwość zwłaszcza do przeglądania stron i portali internetowych WWW. Przeglądanie stron internetowych WWW, surfowanie po necie z pomocą I-pada jest niezwykle łatwe. Na i pad-zie strony internetowe WWW można przeglądać zarówno w układzie pionowym jak i poziomym. Ekran I-pada tzw Ekran dotykowy multi-touch gwarantuje czytelny układ strony, żywe kolory oraz wyraźny tekst. Ipad to też rewelacyjne urządzenie do przeglądania obrazków a można nawet powiedzieć, że i pad to po prostu interaktywny mobilny elektroniczny album na fotografię. I-pad ma wbudowaną aplikację obrazy, która otwiera w i pad-zie nowe, zwyczajne i bajecznie zwyczajne sposoby przeglądania obrazków oraz administrowania zasobami foto.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Już w maju 2015 roku odbędzie się nowatorska matura ustna z polskiego. Sprawdzian maturalny pozostanie udoskonalony w taki sposób, aby przyzwoiciej wypróbować umiejętności słuchaczy. Tylko czy na pewno? Przecież ostatnimi czasy bo zaledwie 7 lat temu to samo mówił miniony minister edukacji gdy rozpoczynał maturę ustną, którą nazwał Prezentacja maturalna. Czas pokaże, ale na pewno zmienianie systemu edukacji nie wpłynie pozytywnie na ocenę i porównanie abiturientów z roczników którzy pisali prezentacje maturalne, od owych którzy zdawali na pionierskich lub starych normach. W każdym razie skontrolowanie zdolności odtwarzania wiedzy encyklopedycznej zostanie podmienione zdolnością krytycznej analizy informacji, sądzenia i wnioskowania.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • mierzymy.pl - niwelator elektroniczny »

  Sklep oferujący profesjonalny sprzęt geodezyjny i budowlany. Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze instrumentów. W ofercie - niwelator optyczny, niwelator laserowy, dalmierz laserowy, tachimetr, węgielnica, poziomnica, poziomica laserowa, drogomierz, wykrywacze przewodów, statyw geodezyjny, łata niwelacyjna, laser liniowy, laser krzyżowy, laser punktowy, laser płaszczyznowy, taśma stalowa, oprogramowanie geodezyjne, akcesoria geodezyjne i pomiarowe. Atrakcyjne ceny, najwyższy poziom obsługi. Szybka wysyłka. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  W sklepie masz okazję zakupić wszelkiego rodzaju audiobooki, e-czasopisma, e-booki, itp. A przecież obecnie coraz bardziej popularne są właśnie takie rozwiązania. Zasadniczo e-booki i cała reszta są dużo tańsze, aniżeli tradycyjne książki, a do tego nie trzeba czekać na przesyłkę. Nie dziwi to, iż coraz więcej osób, w tym również mieszkańców Polski, zamiast np. kupić jakąś gazetę w kiosku, woli e-czasopisma. Dużym atutem kupowania u nas jest to, iż gwarantujemy bardzo dobrą jakość produktów i usług. Czyli z całą pewnością będziesz w 100% usatysfakcjonowany z książek i czasopism, lecz również chociażby jakości obsługi. A więc serdecznie chcielibyśmy zaprosić do zapoznania się z naszymi książkami oraz czasopismami.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akumuluj24.pl - księgarnia finansistów »

  Księgarnia finansistów i inwestorów. Szybka wysyłka, konkurencyjne ceny. W ofercie książki o giełdzie, inwestowaniu, finansach, rachunkowości, bankowości, strategiach inwestycyjnych, ekonomii, rynkach finansowych, księgowości analizie finansowej, analizie technicznej. Ponadto poradniki dla inwestorów, przedsiębiorców, ludzi sukcesu. Stale poprawiana oferta produktowa.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Książki elektroniczne, książki audio »

  Zapoznaj się z ofertą najlepszych publikacji dostępnych w internecie. Na stronie znajdziesz ebooki (również darmowe), audiobooki i książki drukowane z takich kategorii jak psychologia, motywacja, rozwój osobisty, samodoskonalenie, języki obce, przedsiębiorczość, ebiznes, inwestowanie, własna firma, prawo, zdrowie, zdrowe odżywianie, motoryzacja, informatyka, gotowanie i wielu innych. Każda publikacja posiada bardzo obszerny opis, a większość posiada darmowy fragment w fomacie pdf.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia katolicka, księgarnia religijna »

  Książki w zbiorze internetowym Gloria24.pl to obszerny i wartościowy zbiór książek o tematyce katolickiej. Naszym celem jest promowanie prawdziwych i niepowtarzalnych wartości jakie zgubiły się w niesamowitym tempie dzisiejszego świata. W naszym asortymencie oprócz książek w bardzo przystępnych cenach oferujemy filmy, audiobooki, prezentacje multimedialne oraz sakralia - obrazki, różańce i pamiątki. Dla stałych klientów mamy okazje oraz promocje i rabaty. Księgarnia religijna, książki katolickie, muzyka i multimedia, e-booki, Jan Paweł II, biografie świętych - Gloria24.pl

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia, podręczniki szkolne »

  Każdy Klient znajdzie tu dla siebie coś miłego do poczytania. Proponujemy wszelkiego rodzaju nowości wydawnicze dostępne na polskim rynku, jak również podręczniki szkolne i językowe.  Dzięki sprzedaży przez internet możemy zredukować nasze koszty, a tym samym sprzedawać książki taniej. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i dbamy o szybką realizację zmówień.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres: