Doradztwo personalne Podkategoria: Doradztwo personalne

1 · 2 · następna strona »
 • LIST MOTYWACYJNY, CV, PODANIE O PRACE »

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną, znajdziecie gotowe wzory Cv i Listów Motywacyjnych oraz wszelkie pisma urzędowe niezbędne w codziennym życiu. Po zapoznaniu się z zawartością strony www.pisanie.info nikt nie powinien mieć problemów z napisanie jakiegokolwiek pisma, napisanie życiorysu oraz Curriculum Vitae nie powinno sprawić nikomu problemu, gdyż wszelkie wzory pism zostały specjalnie wyselekcjonowane na potrzeby tejże strony. Specjalnie dla wszystkich użytkowników którzy skorzystają z wzorów.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kreatywne wzory CV »

  InneCV.pl to zbiór profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Materiały te zostały sprawdzone czujnym okiem profesjonalnych rekruterów z profesjonalnych firm head hunteringowych. W zasobach serwisu znajdują się ciekawe wzory cv oraz listy motywacyjne na konkretne posady. Zbiór tzw. kreatywnych CV to interesująca baza graficznych wzorów CV, które cechują się ciekawym wyglądem i profesjonalnym wykonaniem.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy predyspozycji zawodowych »

  Wybierasz się w najbliższym czasie na rozmowę kwalifikacyjną i martwisz się możliwymi pytaniami lub testami zawodowymi? Nie przejmuj się! Prezentujemy dla Ciebie specjalny serwis pracy, w którym znajdziesz wiele testów zawodowych i rekrutacyjnych, znajdziesz odpowiedź do której pracy najlepiej się nadajesz, jakie masz predyspozycje zawodowe. W serwisie są ponadto poruszane ogólne tematy psychologii pracy.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życiorys zawodowy »

  Witaj w serwisie CVTips.pl – internetowym agregatorze przykładowych pism aplikacyjnych. Dzięki ciężkiej pracy naszych redaktorów możemy ci zaoferować ciekawe informacje przydatne przed podjęciem pierwszej i kolejnych prac. W serwisie znajdziesz gotowe przykłady cv, listów motywacyjnych oraz podań o pracę, a także praktyczne informacje przed odbyciem pierwszej rozmowy kwalifikacyjnyej.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hands to Work - praca za granicą »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy, która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Praca za granicą jest bardzo dobrą formą możliwości pracy tymczasowej, ale wielu pracowników jest związanych z firmą od wielu lat. Praca w Holandii jest
  oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych. Można znaleźć oferty pracy na stronie
  http://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html
  Agencje które nalezą do związku dbają o przestrzeganie przepisów i dobrą opinię branży.
  Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl
  Siedziba firmy :
  HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole
  Oddziały :
  - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15
  - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10
  - województwo kujawsko– pomorskie 87-100 Toruń ul. Mostowa 22

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz Gajewski - Agent Kariery »

  WITAJ CZYTELNIKUKIM JESTEM?Agentem Kariery – pomagam ci zadbać o twoją karierę zawodową, zbudować odpowiedni plan kariery i precyzyjnie go wykonać, abyś pracował z Pasją i miał posadę, która daje ci satysfakcję, radość i pieniądze.Trenerem i mówcą motywacyjnym – w trakcie warsztatów, szkoleń i spotkań wspieram i inspiruję innych, aby swobodnie wyrażali swoje zdolności w sposób pełen harmonii i miłości, oraz realizowali swoje cele życiowe i zawodowe.Konsultantem z zakresu HR - wspieram swoją wiedzą i doświadczeniem firmy i przedsiębiorstwa, które pragną w sposób pro-ludzki spojrzeć na swoich pracowników i zarządzać ich pracą poprzez cele, samorealizację i samodoskonalenie. Autorem książki – realizuję swoją pasję pomagania innym poprzez docieranie do szerokiego grona czytelników dzięki książce „Pracuj z Pasją! Znajdź posadę, która da ci satysfakcję, radość i pieniądze.” Książka ta, jest wydana przez wydawnictwo One Press, które wydaje w Polsce książki takich autorów jak Joe Vitale i Napoleon Hill.Założycielem serwisu LOOKUS.pl - gdzie wraz zespołem w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie tworzymy na zamówienie profesjonalne CV i Listy motywacyjne, jak również w ramach usługi „Agent Kariery” przygotowujemy kandydatów do zdobycia pracy.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Test zainteresowań zawodowych »

  Profesjonalny test na preferencje zawodowe, który pokaże Ci przeznaczoną Ci drogę progresu życia osobistego i zawodowego. Wystarczy, że w kilkudziesięciu krokach testu wyznaczysz swe hobby, predyspozycje i pozostałe czynności, których robienie przynosi Ci radochę, a my pomoże odszukać najlepszą fuchę dla Ciebie!

  Przekonasz się o swoich predyspozycjach do piastowanych fachów, odkryjesz swe słabe i mocne strony, jak i damy Ci subiektywną opinię o swojej sylwetce zawodowej. Jakby tego było mało, test ten zapewni Ci wiadomości o tym, jak jesteś odbierany przez przyszłych pracodawców!

  Oprócz tego, w TwojePredyspozycje.pl odnajdziesz bardzo dużo informacji z obszaru doradztwa zawodowego i personalnego, które z pewnością uzupełnią i rozwiną Twoje życie zawodowe! Zapraszamy do rozwiązywania testu na preferencje i predyspozycje zawodowe!

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Test oceny pracownika »

  Czy masz cechy dobrego pracownika? Takie cechy są szczególnie cenione przez Twoich przyszłych pracodawców. Ba, pracodawcy wręcz sami ubiegają o pracobiorców mających pożądane przez nich cechy!

  O których cechach mowa? Jak sprawdzisz w jakim stopniu posiadasz te cechy? Prosta sprawa! Albowiem z odpowiedzią przychodzi witryna CechyPracownika.pl.

  Odnajdziesz tutaj kompetentny test oceny pracownika. Test ten udzieli odpowiedzi o Twoich słabych i mocnych stronach, zaletach i wadach w oczach pracodawcy. Odkryjesz bezstronną referencję o tym, czy jesteś przykładny, pełen zapału, czy posiadasz upodobanie do sprawowanej pracy i dużo więcej. Dla każdego szukającego pracy zawodowej tego typu wiedza jest bezcenna!

  Na dodatek w serwisie tym odnajdziesz artykuły finansowe i biznesowe o tematyce doradztwa personalnego i pracy zawodowej. Przeczytasz o tym, jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, jak sporządzić ciekawe CV. Poznasz swoje zainteresowania i preferencje zawodowe, obliczysz osobisty wskaźnik inteligencji emocjonalnej i inne.

  Poznaj cechy dobrego pracownika, zostań dobrym pracownikiem i osiągaj dobre przychody!

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne CV, Pisanie CV »

  Dzięki LOOKUS.pl nie jesteś już sam w poczynaniach związanych z Twoją karierą. To właśnie my w sposób profesjonalny pomożemy Ci wyróżnić się na tle innych kandydatów. Przygotujemy dla Ciebie Profesjonalne CV oraz Profesjonalny List motywacyjny. Natomiast dla osób, chcących pokazać swoją kreatywność pracodawcy przygotujemy Kreatywne CV.

  Zadbamy o Twoje zatrudnienie, zbudujemy dla Ciebie plan kariery, pomożemy w wyborze pracodawcy i przygotujemy Cię do procesu rekrutacyjnego. Dzięki nam zdobędziesz pracę marzeń.

  Wzory CV i listów motywacyjnych zaczerpniętych z Internetu nie pomogą Ci w profesjonalnym przygotowaniu dokumentów. Wzory CV są używane przez wiele osób. Wyróżnij się! Skorzystaj z naszej usługi redagowanie CV.

  Masz już gotowe CV, napisałeś list motywacyjny? Nie wiesz czy Twoje CV jest skuteczne? Dla Ciebie jest usługa ocena CV. Ocena CV pozwoli na weryfikację i poprawę tych dokumentów.

  A może po prostu nie wiesz jak zdobyć pracę, albo jaka praca jest dla Ciebie? Agent Kariery jest do Twoich usług.

  Wybierz:

  Profesjonalne CV - jeśli interesuje Cię tylko CV.

  Profesjonalne CV + LM - jeśli interesuje Cię CV i List motywacyjny.

  Ocena CV - jeśli interesuje Cię sprawdzenie Twojego CV.

  Kreatywne CV - jeśli interesuje Cię niestandardowe podejście.

  Agent Kariery - jeśli interesuje Cię uzyskanie pomocy w zdobyciu pracy.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe »

  Personal Vision. Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez dla firm. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, wydarzenia promocyjne, konferencje, bankiety. Zapewniamy niezapomniane wrażenia podczas realizacji projektów outdoorowych. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych Klientów oraz indywidualne podejście do każdego problemu misją firmy Personal Vision stało się świadczenie wysokiej jakości usług.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oceny pracownicze »

  Doradztwo personalne - Human Resources Executive - posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stanowisk, wsparcie procesu rekrutacji, budowanie lojalności pracowników. Doradztwo personalne Poznań. Rozwiązania z zakresu zarządzania - rekrutacja i szkolenia pracowników, doradztwo organizacyjne i personalne Poznań. Oferty pracy, baza CV, praktyka w HRE. Budowanie strategii HR, oceny pracownicze - zobacz kogo aktualnie poszukujemy. Szukasz pracy - znajdź ofertę dla siebie. Osoby z doświadczeniem zawodowym - poznaj naszą ofertą stanowisk.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy na zainteresowania i predyspozycje »

  Kwestionariusz zainteresowań zawodowych, który pomoże Ci określić Twoje preferencje, jak i określi odpowiedni kierunek rozwoju osobistego.

  Określisz swoje słabe i mocne strony, dzięki czemu nigdy nie rozczarujesz żadnego pracodawcy. Poznasz z nami rodzaje pracy i czynności, do których czynienia masz wrodzony fach i dar.

  Kwestionariusz ten sprawdza Twoje zainteresowania, hobby, preferowane czynności, szczególne zachowania i wiele więcej wytycznych. Na podstawie zebranych odpowiedzi zobaczysz skumulowaną analizę Twoich predyspozycji zawodowych wraz z zaprezentowaniem typu zainteresowań.

  Oprócz tego w wortalu odnajdziesz informacje z tematyki doradztwa personalnego i zawodowego. Zostanie zaprezentowana naukowa teoria precyzowania predyspozycji zawodowych, oddziaływanie zainteresowań na dalszy rozwój, jak i wiele więcej wskazówek i porad. Serdecznie zapraszamy do podjęcia walki o lepszą przyszłość zawodową wraz z nami!

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem pacjenta. To z myślą o naszych pacjentach opracowaliśmy i wdrożyliśmy skuteczne metody leczenia i diagnozowania problemów. Nie zawsze pacjenci są w stanie dokładnie określić z jakiem problemem się do nas zgłaszają. Zadaniem naszych specjalistów jest więc na wstępnych konsultacjach określić co dolega danemu pacjentowi i opracować dla niego stosowną psychoterapię. Jeśli zajdzie taka konieczność to istnieje też możliwość przeprowadzenia kompleksowych testów psychologicznych w naszym ośrodku, które są bardzo pomocne przy stawianiu takiej diagnozy.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości USA »

  Wejdź i poczytaj o nieruchomościach na terenie Stanów Zjednoczonych. Choć dla wielu nieosiągalne marzenie, spora grupa polskich inwestorów ciągle kupuje nieruchomości w USA. NA tym forum poczytasz o Polakach z Chicago, Nowego Jorku i innych amerykańskich miast posiadających swoje domy w USA. Sprawdź gdzie i jak inwestować w Chicago, poczytaj o polskich agencjach nieruchomości w Arizonie, oraz informacje o systemie podatkowych od zakupu nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Polskie forum o nieruchomościach na świecie.

  Data dodania: 20 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polskie obywatelstwo »

  Yourpoland.pl to strona internetowa, która przedstawia informacje z zakresu prawa odnośnie obywatelstwa polskiego. Także każdy kto pochodzi z Polski i boryka się z problemem potwierdzenia obywatelstwa, a co za tym idzie z otrzymaniem polskiego paszportu uzyska sprawną pomoc. Jeżeli zatem jesteś emigrantem polskim, który w przeszłości wyemigrował z Polski albo jesteś potomkiem polskiego emigranta, to ta strona ułatwi Ci "odzyskać" polskie obywatelstwo. Na opisywanej stronie są również dostępne generatory wniosków, które bardzo ułatwią przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz forum.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Consulting Kraków »

  Firma SynergyConsulting świadczy usługi w zakresie doradztwa i konsultacji. Zajmujemy się między innymi doradztwem finansowym, prawnym, biznesowym oraz marketingowym. W celu zapoznania się w naszą ofertą w całości zapraszamy na nasz stronę www.

  Firma SynergyConsulting powstała ponad 5 lat temu. Zdobyte przez nas doświadczenie zaowocowało tym, że obecnie współpracujemy z kilkudziesięcioma partnerami gospodarczymi tak z Polski jak i zagranicy.

  Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że udzielona Ci porada czy konsultacja okaże się fachowa i profesjonalna oraz przyniesie zamierzone skutki.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko-Biała »

  Adwokat Bielsko-Biała – Wieńczysław Grzyb świadczy usługi prawne i adwokackie podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym, m.in. sporządza pisma procesowe, udziela porad prawnych, wydaje opinie prawne. Działamy głównie na terenie Bielsko-Białej i okolic, reprezentujemy również naszych klientów w razie potrzeby na terenie całego kraju. Adwokat Wieńczysław Grzyb zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ITC Grupa - Agencja pracy tymczasowej »

  Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

  Oferujemy wsparcie w rozwoju Państwa organizacji, poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów, stymulowanie ich rozwoju oraz planowanie systemu motywowania do osiągania strategicznych założeń firmy.
  W skład Grupy ITC wchodzą:
  * ITC Polska – specjalizuje się w rekrutacji i leasingu pracowniczym w Polsce
  * ITC International – specjalizuje się w rekrutacjach międzynarodowych
  * ITC Centrum Rozwoju Biznesu i Administracji - specjalizuje się w szkoleniach i wyjazdach integracyjnych
  * ITC Plus - specjalizująca się w rekrutacjach i leasingu pracowniczym w branży biurowej, hotelarskiej HoReCa

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biura w Częstochowie »

  Wirtualne biura w Częstochowie tworzą ludzie związani od kilkunastu lat z sektorem finansowym, pozwoliło to nam zebrać bogate doświadczenie i zapewnić pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Rozwój technologiczny i gwałtownie rosnąca konkurencja stawiają nowe wymagania. Globalna gospodarka oraz dostęp do nowych technologii sprawiają, że możliwe jest prowadzenie firmy w zupełnie nowym modelu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze, które można z powodzeniem zaangażować w rozwój przedsięwzięcia. Profesjonalne wirtualne biuro oraz sekretariat to usługi, które oferujemy podmiotom rozpoczynającym swoją działalność i firmom które myślą o ograniczeniu kosztów za wynajem powierzchni biurowych oraz zatrudnieniu osoby, która będzie zarządzać biurem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na poprowadzenie kompleksowo Państwa firmy od A-Z. Z naszych usług korzystają stowarzyszenia, fundacje oraz firmy prowadzące działalność gospodarczą.
  Chętnie wybierają naszą firmę do współpracy międzynarodowe firmy rozwijające działalność gospodarczą na rynku polskim. Oferujemy dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy. Polecamy spotkania biznesowe na naszej sali konferencyjnej. Posiadamy również wiedzę i wieloletnie doświadczenie w organizacji zgromadzeń wspólników. Stawiamy na profesjonalną jakość usług. Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby zapewnić Państwu wygodę i łatwość zarówno przy rejestracji firmy jak i prowadzeniu biura na wysokim poziomie. Dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na własnym biznesie i dlatego oferujemy kompleksową obsługę administracyjną. W naszym biurze proponujemy trzy pakiety promocyjne: podstawowy, rozszerzony oraz specjalny w których dostosowujemy cenę do Twoich oczekiwań.
  Korzyści płynące z naszych usług:
  • Oszczędzisz pieniądze - Twoja firma nie będzie musiała ponosić kosztów związanych z wynajmowaniem biura i jego wyposażeniem.
  • Zyskasz atrakcyjny adres - jeśli prowadzisz działalność w terenie, w domu, Internecie, dzięki naszej lokalizacji, Twoja firma zyska dobry wizerunek.
  • Zyskasz bezpieczeństwo - Wirtualne Biura zapewniają lojalność i dyskrecję.
  • Oszczędzisz czas - korzystając z naszych usług oszczędzisz czas, ponieważ całą organizacją Twojego biura zajmuje się nasza firma.
  • Zyskasz komfort - będziemy na bieżąco informować Cię o przychodzącej korespondencji.
  W zależności od Twoich potrzeb oferujemy obsługę prawną, prowadzenie księgowości i wiele innych form niezbędnych i ułatwiających funkcjonowanie w obrocie gospodarczym.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania Satysfakcji Pracowników »

  Tworzymy trzyosobowy zespół specjalistów oferujących usługi konsultingowo-badawcze przy przeprowadzaniu badań satysfakcji pracowników. W ramach naszych usług wyznaczamy cele badawcze, określamy kryteria, które mają wpływ na satysfakcję pracowników, opracowujemy kwestionariusze, przeprowadzamy badania satysfakcji przy wykorzystaniu badań ankietowych (w tym ankiet on-line) oraz wykonujemy statystyczną analizę wyników badań wraz z raportami zawierającymi rekomendacje.
  Zajmujemy się też świadczeniem usług doradczych w powyższym zakresie. Przeprowadzamy również kompleksowe badania satysfakcji klientów.

  Stosowane przez nas rozwiązania są elastyczne- dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, dostępnych budżetów na badania oraz oczekiwanych terminów realizacji.

  Pamiętając, że kluczowym czynnikiem dla sukcesu firmy są dzisiaj jej wyszkoleni i zaangażowani pracownicy, warto stale monitorować co pracownicy sądzą o działaniach swojej firmy, panującej atmosferze pracy, systemie wynagrodzeń czy możliwościach rozwoju zawodowego w danej firmie. Te elementy składają się właśnie na poziom satysfakcji pracowników, a ta decyduje o tym, czy pracownicy będą chcieli zostać w firmie oraz czy będą się z nią identyfikować i współuczestniczyć w podejmowanych przez firmę działaniach.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo personalne

Doradztwo personalne - nowa strona:

Adres: