Emerytury Podkategoria: Emerytury

 • Wcześniejsza emerytura »

  Serwis doradczy dla teraźniejszych oraz przyszłych emerytów, którzy są zaciekawieni rodzajem i możliwościami pomnażania swoich finansów. Publikujemy ważne wiadomości dotyczące wcześniejszych i pomostowych emerytur. Nasza ojczyzna bez przerwy boryka się z trudnościami dotyczącymi emerytur, ponieważ warto już w tej chwili zainteresować się gdzie trafiają nasze pieniądze i kiedy mamy prawo do ich otrzymania. Publikujemy wiadomości kto już może się starać o te pieniądze, w jakim wieku możemy je mieć.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Godna Emerytura - inwestuj już dziś »

  Serwis emerytalny, stanowiący kompendium wiedzy o emeryturach w Polsce. Zawiera kompleksowe informacje o polskim rynku emerytalnym, 3 filarach, możliwościach samodzielnego oszczędzania na przyszłą emeryturę, PPE (pracowniczych programach emerytalnych) oraz IKE (Indywidualnych Kontach Emerytalnych). Znajdziesz tu również kalkulator emerytalny, zasady wyliczania należnego świadczenia, warunki, na jakich jest ono przyznawane, rankingi funduszy emerytalnych, porównanie ich wyników, porady jak wybrać OFE i jak go zmienić, w razie niezadowalających wyników finansowych. Dowiesz się, czym jest OFE, dlaczego jest obowiązkowe, w jakiej części odprowadzana jest składka na ubezpieczenie emerytalne, jakie dokumenty trzeba złożyć ubiegając się o przyznanie emerytury i jakie są procedury związane z przyznaniem świadczenia emerytalnego. Na bieżąco informujemy o wszystkich wydarzeniach dotyczących emerytur, zmianach w przepisach, zasadach przyznawania i wyliczania świadczeń. Analizujemy rynek inwestycji i wyniki osiągane przez towarzystwa emerytalne i instytucje finansowe zarządzające kapitałem przyszłych emerytów. Z nami możesz liczyć na godną emeryturę.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Otwarte Fundusze Emerytalne »

  Witryna przeznaczona otwartym funduszom emerytalnym, przedstawiająca istotne dane, które ułatwiają podjęcie decyzji przed losowaniem do ZUS-u. Serwis posiada aktualne dokumenty informacyjne, deklaracje online i rankingi, umożliwiające porównanie funduszy w najważniejszych aspektach. Portal działa od 2008 roku i jest jednym z głównych narzędzi do zapisów do OFE.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Emerytury

Emerytury - nowa strona:

Adres: