Fundusze Podkategoria: Fundusze

 • Navi-Trader.com | Analiza Techniczna »

  Wszystko o inwestowaniu na giełdzie. Navi-Trader.com to specjalistyczny serwis, którego tematyką jest giełda papierów wartościowych oraz inwestycje na rynkach finansowych i kapitałowych.
  Na stronach serwisu między innymi:
  - Codzienne analizy techniczne dla inwestujących w akcje, kontrakty terminowe i waluty
  - Systemy transakcyjne na kontrakty futures FW20 oraz indeks S&P500
  - Day trading na kontraktach terminowych FW20 oraz US500 CFD
  - Interesujące strategie inwestycyjne oraz propozycje zagrań
  - Strefa rynków Forex & CFD
  - Kalendarium najważniejszych wydarzeń na rynkach finansowych i kapitałowych
  - Najnowsze informacje giełdowe oraz ciekawe komentarze rynkowe
  - Notowania online
  - Stale rozwijana Akademia Tradingu
  Aby wygrywać na giełdzie, zdobądź przewagę i wyprzedzaj tłum.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  Jesteśmy nastawieni na kreowanie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Specjalizujemy się w consultingu wdrożeniowym (głównie Systemów opierających się o Zarządzanie Projektami) oraz szkoleniach . Świadczymy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.
  Głównie działalność firmy skupia się na:
  1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
  2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
  3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
  4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
  5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internet

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kupno akcji spółek giełdowych »

  Strona polecana szczególnie młodym inwestorom, pragnącym mieć kontakt z domami maklerskimi lub chcącym otworzyć rachunek maklerski. Witryna umożliwia otwarcie internetowego rachunku maklerskiego w trzech najbardziej popularnych biurach maklerskich, zawiera dokładny opis funkcji i wniosek bezpośredni. Warto skorzystać z witryny, jeżeli myślimy o wyborze profesjonalnego maklera.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Katowice, PZU Katowice »

  Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń PZU. Już 16 lat pomagamy ludziom z naszego regionu dopasować odpowiednie ubezpieczenie. Mamy już ponad 3 tys. zadowolonych Klientów, a nasz zgrany zespół, jeśli trzeba bezpłatnie dojedzie i do Państwa. Oczywiście zapraszamy też do naszej agencji gdzie pomożemy w wyborze ubezpieczenia np. przy kawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu.PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Początki działalności ubezpieczeniowej w naszym kraju datuje się już od ponad 200 lat.
  PZU S.A. jest bezpośrednim spadkobiercą tej tradycji zapewniając kompleksowe ubezpieczenia swoim klientom we wszystkich dziedzinach życia prywatnego, publicznego oraz gospodarczego.
  Gama produktów ubezpieczeniowych PZU S.A. przekracza 100 pozycji, wśród nich znajdziemy: ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, majątkowe, finansowe, rolne, wypadkowe i chorobowe oraz turystyczne.
  Wszystkie produkty są na bieżąco ulepszane i dostosowywane do wymagań i oczekiwań klientów.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze inwestycyjne »

  Prawie każdy początkujący inwestor musi mieć pojęcie co nieco na temat nie tylko funduszy inwestycyjnych, ale i mechanizmów nimi rządzących. Niektórzy inwestorzy mają doświadczenie w pakowaniu oszczędności w fundusze.Najpierw jednak zadecyduj, na jaki cel i jak długo zamierzasz oszczędzać. Uważnie zapoznaj się ofertę funduszy i wybierz właściwy fundusz. Przy danym typie funduszu będziesz wiedzieć, jaki jest jego sugerowany horyzont inwestycyjny. Pieniądze możesz wpłacać bezpośrednio na konto funduszu lub planu, na podane aktualne numery kont z własnego konta bankowego.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne »

  Nasza firma to wspólnik Twojej firmy w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Współpracując z TFE S.A., masz pewność, że podejdziemy indywidualnie do Twojego pomysłu oraz zapewnimy wsparcie na poszczególnych etapach pozyskiwania dotacji unijnej. Wybór naszej firmy, to nie tylko dotacje, ale również kompleksowa obsługa, pomagamy naszym partnerom na wiele sposobów. Daj szansę naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszych usług. Pozyskaj środki unijne z Trinity Fundusze Unijne i stwórz firmę ze swoich snów.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe AB MARK Szczecin »

  Jesteśmy niezależnymi doradcami, nie związanymi z żadną grupą kapitałową co zapewnia klientowi profesjonalne i rzetelne doradztwo dopasowane do jego potrzeb i możliwości. W swojej ofercie posiadamy ponad 500 produktów finansowych co umożliwia wyszukanie jak najlepszego z punktu widzenia klienta optymalizując koszty jak też zapewniającego bezpieczeństwo klienta. Zapewniamy też swoim klientom obsługę po sprzedażową oraz utrzymujemy długoterminowe relacje, starając się o to aby klient był zawsze zadowolony i doinformowany.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Ubezpieczeniowe i finansowe w Warszawie »

  Ubezpieczenia w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE. Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Kontakt telefoniczny: 223748496 lub 501124537.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skarbonka.Biz - konta oszczędnościowe »

  Skarbonka to serwis informacyjny zbierający najważniejsze wiadomości i spisujący to, co najistotniejsze na tematy podkreślające szeroko rozumianego składania oszczędności. Użytkownik znajdzie odpowiedź na pytanie czym jest zaskórniak, pakiet usług rentowych, konto oszczędnościowe, rynek międzynarodowy, jak również kupno papierów wartościowych – w powszechnie rozumianym kontekście tyczących go rządowych dyskusji. Konkurencyjne serwisy informacyjne publikują tylko cząstkę informacji o tym, co w procesie kapitalizowania jest najważniejsze. Dorzuć swój artykuł na prezentowaną stronę i opowiedz znajomym o zaletach płynących z mądrości artykułów finansowych, którą zdobyłeś odwiedzając Skarbonkę.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE lista »

  Wybór funduszu emerytalnego jest jedną z ważniejszych decyzji w życiu młodego człowieka, lecz często dokonwywaną bez świadomości. Winą za ten fakt obarczyć można nasz rodzimy system edukacji, który tylko na wybranych kierunkach stworzył przedmioty takie jak finanse, czy zarządzanie finansami. Zdaniem wielu nauka o finansach, mechanizmach możliwościach skutecznego inwestowania, OFE i możliwościach oszczędzania powinna być dostępna dla każdego. Obowiązek edukacji na tych kierunkach w pewnością podniósłby współczynnik odkładających na emeryturę. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to zapraszamy do naszego portalu. Znajdziesz w nim wszystko, co związane jest z oszczędzaniem planowanym.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych »

  AGIO Multistrategia to fundusz inwestycyjny o agresywnym profilu ryzyka dla zamożnego Klienta oczekującego ponadprzeciętnego zysku absolutnego w horyzoncie inwestycyjnym powyżej 1 roku. Strategia funduszu opiera się na strategicznej (zależnej od fazy cyklu koniunkturalnego) oraz taktycznej (zależnej od krótkoterminowego poziomu ryzyka) alokacji aktywów w pięć podstawowych klas – akcje polskie i zagraniczne, obligacje, waluty, instrumenty pochodne na towary i surowce, nieruchomości. Fundusz inwestycyjny Agio Mulistrategia może zajmować zarówno długie, jak i krótkie pozycje w instrumentach pochodnych.

  Fundusz inwestycyjny stwarza możliwość osiągania dodatnich stóp zwrotu niezależnie od koniunktury na rynkach finansowych i towarowych. W funduszach AgioFunds liczy się zysk absolutny, a nie porównanie do benchmarków. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Agiofunds S.A. proponuje innowacyjny parasolowy fundusz inwestycyjny AGIO Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi dwoma subfunduszami – Agio Multistrategia i Agio Kapitał. Celem inwestycyjnym funduszy inwestycyjnych Agiofunds jest wypracowanie zysku absolutnego tzw. strategia total return.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fundusz »

  BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Od 1998 roku aktywnie działa na polskim rynku kapitałowym. Misją BPH TFI jest osiąganie dla swoich klientów stabilnych, satysfakcjonujących wyników inwestycyjnych w długim horyzoncie czasowym. Wpłacając pieniądze do funduszu powierzasz je specjalistom, którzy inwestują je zgodnie z rodzajem wybranego przez Ciebie funduszu. Na stronie towarzystwa znajdują się informacje jak inwestować, szczegółowe opisy oferowanych produktów inwestycyjnych, przydatnych informacji dla inwestorów oraz wiele interaktywnych narzędzi analitycznych pomocnych w inwestowaniu.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Broker ubezpieczeniowy »

  Broker ubezpieczeniowy Ryszard Nieżorawski. Profesjonalna obsługa w zakresie wszystkich rodzajów ubezpieczeń, ubezpieczenia firm, ubezpieczenia na życie. Broker oferuje swoją pomoc przy obliczaniu emerytury. Kontakt z brokerem możliwy na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Rumia, Reda, Wejherowo. Dodatkowo broker udziela korepetycji z inwestowania na giełdach całego świata.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum TFI - towarzystwo funduszy inwestycyjnych »

  Forumtfi.pl to strona internetowa, którą powinni zapamiętać wszyscy przedsiębiorcy. Tylko na tej stronie można rozwiązać swoje problemy finansowe. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest miejscem, w kórym będziemy mogli uzyskać wszelkie niezbędne informacje dotyczące pozyskiwania dodatkowych funduszy na rozwój naszej działalności lub tego w jaki sposób można przeprowadzać optymalizację podatkową. Oczywiście te wymienione tematy to tylko niektóre ze wszystkich jakie są poruszone na stronie forumtfi.pl. Serdecznie zapraszamy na nią nie tylko przedsiębiorców, ale także i osoby prywatne, które chcą uzyskać informacje dotyczące pozyskania funduszy na rozwój firmy.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne »

  Investia to firma świadcząca usługi doradcze w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych dla Klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Kompleksowość świadczonych przez naszą firmę usług sprawia, że jesteśmy godnym partnerem w interesach. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wypełnianiu wniosków o dotację oraz w rozliczaniu się z uzyskanych przychodów. Fundusze unijne nie muszą być zarezerwowane dla Państwa konkurencji, weź sprawy w swoje ręce i wynajmij specjalistów.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Otwarte Fundusze Emerytalne »

  Witryna przeznaczona otwartym funduszom emerytalnym, przedstawiająca istotne dane, które ułatwiają podjęcie decyzji przed losowaniem do ZUS-u. Serwis posiada aktualne dokumenty informacyjne, deklaracje online i rankingi, umożliwiające porównanie funduszy w najważniejszych aspektach. Portal działa od 2008 roku i jest jednym z głównych narzędzi do zapisów do OFE.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fundusze

Fundusze - nowa strona:

Adres: